Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

palmira
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2995
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 21:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από palmira » 11 Νοέμ 2010, 16:11

andromachi έγραψε:Πρέπει να το πω, γιατί θα σκάσω, ότι το μέλος Παλμύρα είναι ένας άγγελος! Θα πρέπει να έχουν τη φωτογραφία της στα λεξικά, δίπλα στις λέξεις γλυκιά, ευγενική, εξυπηρετική, αυτοθυσιαζόμενη και όλες τις συναφείς! Νάσαι καλά, βρε Παλμύρα μου!
φτάνει καλέ, φτάνει :oops:
εντάξει, θα φέρω τον άντρα μου να του τα πεις, να δει τι έχει :lol:
για άτομα σαν κι εσένα καλή μου, να κάνω ότι μπορώ!
:hump:


Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από gogo » 11 Νοέμ 2010, 16:16

palmira έγραψε: εντάξει, θα φέρω τον άντρα μου να του τα πεις, να δει τι έχει :lol:
οταν χρειαστεις συστατικη να μας ενημερωσεις :D

palmira
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2995
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 21:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από palmira » 11 Νοέμ 2010, 16:40

gogo έγραψε:
palmira έγραψε: εντάξει, θα φέρω τον άντρα μου να του τα πεις, να δει τι έχει :lol:
οταν χρειαστεις συστατικη να μας ενημερωσεις :D
:thank: :bow: :hump:

Άβαταρ μέλους
sony
Platinum Member
Platinum Member
10 17
Δημοσιεύσεις: 197
Εγγραφή: 14 Μάιος 2010, 00:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από sony » 15 Νοέμ 2010, 00:36

mengre έγραψε:θα συμφωνήσω και εγώ...σήμερα ήταν να παραδώσω κάτι..και εξηγούσα χτες πόση ώρα το που και άλλα ντάλον μου έλεγε...εγώ κατάλαβα ότι τελικά το κατάλαβε..μάλλον όπως φαίνεται όχι, μόνη της είχε θέσει άλλο σημείο..και εκτός αυτού με έκανε συνέχεια αναπάντητες για να την πάρω!!!σώπα δεν κατάλαβα...γιατί να μην πάρει τηλέφωνο ή να μην προνοήσει τουλάχιστον.στέλνω μήνυμα το που είμαι!πάλι τζίφος αναπάντητες!και αφού της λέω ότι φεύγω τότε αξιώθηκε να στείλει. μου λέει που είναι και λέω οκ θα περπατήσω της λέω έρχομαι και είχε φύγει..τι αχαριστία!!
Κοιτα να δεις.Εγω δεν βγηκα να σε κατηγορησω οκ; Ειχαμε συνεννοηθει στα goody's της Βασιλισσης Ολγας & οχι στην Βασιλεως Γεωργιου.Εγω τουλαχιστον ειμαι & 17 χρονων & δεν ξερω τους δρομους.Πρωτον εγω μενω στην περιοχη Μποτσαρη-Χαριλαου & οχι στο Φαληρο.
Λυπαμαι πολυ για τη συμπεριφορα του μελους!
ΛΟΓΩ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΜΟΥ
ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΟΘΕΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Παραλαβή μόνο σε κοντινές περιοχές της Θεσσαλονίκης διοτι δεν διαθετω μεταφορικο μεσο.
Όταν δεν λαμβάνω εντός 2 εβδομάδων γραμματόσημα το αντικείμενο χαρίζεται σε επόμενο μέλος.

Άβαταρ μέλους
Spitha
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2860
Εγγραφή: 01 Μάιος 2009, 11:10
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Τοποθεσία: Σύρος
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Spitha » 15 Νοέμ 2010, 11:20

Θέλω να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στο μέλος ΟΙΚ, διότι με δικά της έξοδα μου έστειλε βιβλία Αγγλικών και με εξυπηρέτησε αφάνταστα, γλυτώνοντας από πολλά έξοδα και εμένα, αλλά και την μαθήτρια μου επίσης. Ως γνωστόν, όλοι γνωρίζουμε πόσο ακριβά είναι τα βιβλία εκμάθησης αγγλικών.
Την ευχαριστώ πολύ από καρδιάς και εύχομαι να είναι σε θέση πάντα να βοηθά τόσο απλόχερα και να την βοηθούν όποτε έχει ανάγκη.
Μόνο τα καλύτερα μπορώ να πω!!!! Πολλά μπράβο!!!! :thank:

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από lizouli86 » 16 Νοέμ 2010, 03:05

stopouthena εμενα ειχες στησει στον πειραια :lol:
αλλα τι να κανουμε γινονται και αυτα και επειδη ειναι πολυ γλυκια και εξυπηρετικη παρε ενα :D
gogo&makis :D :D για τον καλοπροαιρετο τροπο σας,την εξυπηρετικοτητα σας και φυσικα την βοηθεια σας σε τυχον λαθη
arial :D γιατι εισαι πολυ ευγενικη
leykh&tzenaki :D :D γιατι η μαρια εχει φοβερα παππουτσια και εξυπηρετικη μαμα!



sebilion :!: με επιφυλαξη αλλα :!: ακομα περιμενω να γινεις καλα να παραλαβεις τα πραγματα σου...οπου αν δεν σου εστελνα συνεχομενα πμ δεν νομιζω να μου απαντουσες ειδικα απο την στιγμη που ειδα οτι ειχες δημοσιευδη αγγελια,ειχες ζητησει ενα παλτο απο την demie αλλα απαντηση στο πμ δεν μπορουσες να δωσεις..

gponiris :!: οχι φυσικα γιατι ειχα προβλημα με την παραλαβη των αντικειμενων οσο μετα,αφου ενα παντελονι που πηρα απο το συγκεκριμενο μελος δεν με βολεψε και ειπα να βαλει το ευχαριστω το μελος demie που ειχε εκφρασει ενδιαφερον επισης για το αντικειμενο,να το εδινα δηλαδη σε εκεινη,και το μελος αρνηθηκε επειδη η demie ειχε ηδη ζητησει κατι αλλο απο αυτην την αγγελια αρα δεν ηθελε να παρει 2 αντικειμενα με ενα ευχαριστω..
οπως μου ειπε σε ενα πολυ κουραστικο 10λεπτο τηλεφωνημα αφου πρωτα μου εστειλε πμ και μου ελεγε οτι δεν πρεπει να σκεφτομαι οτι εχει προβλημα μαζι μου και του ειπα πως δεν σκεφτομαι ετσι....εκεινος μπορει να ειχε αναγκη κατι και αφου μετρανε τα ευχαριστω αν δεν του εβαζα εγω αυτο το ενα ευχαριστω να του κοστιζε κατι,να μην μπορουσε να ζητησει κατι αλλο...
περα απο το γεγονος οτι χρησιμοποιησε το προσωπικο μου τηλεφωνο το οποιο του εδωσα για να συναντηθουμε και οχι για να μου λεει την κοσμοθεωρια του για το πως να παρει πιο πολλα αντικεμενα...

s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Δημοσιεύσεις: 1748
Εγγραφή: 14 Απρ 2009, 08:43
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: Κομοτηνή
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από s-stratos » 16 Νοέμ 2010, 03:11

lizouli86 έγραψε:gponiris :!: οχι φυσικα γιατι ειχα προβλημα με την παραλαβη των αντικειμενων οσο μετα,αφου ενα παντελονι που πηρα απο το συγκεκριμενο μελος δεν με βολεψε και ειπα να βαλει το ευχαριστω το μελος demie που ειχε εκφρασει ενδιαφερον επισης για το αντικειμενο,να το εδινα δηλαδη σε εκεινη,και το μελος αρνηθηκε επειδη η demie ειχε ηδη ζητησει κατι αλλο απο αυτην την αγγελια αρα δεν ηθελε να παρει 2 αντικειμενα με ενα ευχαριστω..
οπως μου ειπε σε ενα πολυ κουραστικο 10λεπτο τηλεφωνημα αφου πρωτα μου εστειλε πμ και μου ελεγε οτι δεν πρεπει να σκεφτομαι οτι εχει προβλημα μαζι μου και του ειπα πως δεν σκεφτομαι ετσι....εκεινος μπορει να ειχε αναγκη κατι και αφου μετρανε τα ευχαριστω αν δεν του εβαζα εγω αυτο το ενα ευχαριστω να του κοστιζε κατι,να μην μπορουσε να ζητησει κατι αλλο...
περα απο το γεγονος οτι χρησιμοποιησε το προσωπικο μου τηλεφωνο το οποιο του εδωσα για να συναντηθουμε και οχι για να μου λεει την κοσμοθεωρια του για το πως να παρει πιο πολλα αντικεμενα...
μαλιστα... ευχαριστούμε για την ενημέρωση
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

Άβαταρ μέλους
Irinianasta
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 06 Αύγ 2009, 13:14
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Irinianasta » 17 Νοέμ 2010, 00:23

Έχω ξαναγράψει νομίζω σε αυτή τη στήλη και αυτό με κάνει να νιώθω ευγνώμων γιατί από όσο θυμάμαι είχα γράψει καλά πράγματα !!! Ας ξεκινήσω και εγώ τα ....χαμόγελα !!!

:D :D :D ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ για μένα από τα πιο γλυκά και πρόθυμα άτομα στο σιτε !
:D :D :D ΝΑΝΤΙΑ επίσης από τα πιο γλυκά και πρόθυμα άτομα στο σιτε και με έχει βοηθήσει πολύ και μέσω του σιτε και σε προσωπικό επιπεδο !
:D :D :D XARISETO.GR μου έδωσε την ευκαιρία να "γεμίσω" πολλά αγαθά και το καλό είναι πως όχι μόνο υλικά , αλλά και φίλους καθώς και την ευκαιρία να γνωρίσω αξιόλογα άτομα
:D :D :D LEYKH & TZENAKI πραγματικά πολύ ευγενική κινησή τους να με βοηθήσουν ταξιδέυοντας μαζί τους τα πραγματά μου από Θεσσαλονίκη για εδώ και μάλιστα μετά από δική τους προτροπή !! Ένα μεγάλο ευχαριστώ και χάρηκα κα Τζένη που σας γνώρισα ! Το ίδιο και στην Leykh που ακόμη δεν είχαμε την ευκαιρία να γνωριστούμε από κοντά !
:D :D :D Aristoula δεν έχουμε καν συναντηθεί , αλλά από συνομιλία μας συμπέρανα πως πρόκειται περί πολύ σωστού ατόμου
:D :D :D tougia2
:D :D :D Mariamary , πάντα πρόθυμη!
:D :D :D Litsa-akis έχω μόνο ωραία πράγματα να θυμάμαι από τις επαφές μας

Απο :D σε όλα τα άτομα που μέχρι τώρα είχα συναλλαγή , δεν έχω κανένα παράπονο , απλά δε θυμάμαι όλα τα ονόματα για να τα γράψω εδώ !!!

Άβαταρ μέλους
katerinats
Diamond Member
Diamond Member
36 68
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 29 Σεπ 2010, 11:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Παπίγκου Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katerinats » 17 Νοέμ 2010, 16:49

Στην προσπάθεια μου να βοηθήσω
να οργανωθεί καλυτέρα το δημόσιο νηπιαγωγείο που πηγαίνει η κόρη μου
δημιούργησα μια αγγελία ζητώντας αντικείμενα
για να μπορέσει να γίνει πιο ευχάριστη η διαβίωση των παιδιών …μιας και υπήρχαν πολλές ελλείψεις !!!
έτσι λοιπόν οφείλω να αξιολογήσω τα παρακάτω μέλη ....

Το μέλος andromachi :D :D :D :D :D για τον υπέροχο μαυροπίνακα που μου χάρισε
και εγώ μετά με την σειρά μου τον χάρισα στο σχολείο και πραγματικά καθημερινά βλέπω
πόσο απαραίτητος ήταν για τα παιδάκια και το χαίρομαι πολύ!!!
Το μέλος MERSINI :D :D :D :D :D για την μικρή μπασκετουλα που μου χάρισε και την πήγα και αυτή στο σχολείο ,
αν και δεν την έβαλαν ακόμα αλλά από ότι μου είπαν θα την βάλουν σύντομα και τέλος
το μέλος Αθηνά Σ :D :D :D :D :D για την καλή της πρόθεση που είχε να βοηθήσει…
σας ευχαριστώ πολύ όλες

Επίσης θα ήθελα να δώσω ένα πολύ μικρό :evil: στην gogo... (ξέρει αυτή γιατί!!!) με έκανε να χάσω τον ύπνο μου απόψε.....!!!!
αλλά και ταυτόχρονα πάρα πολλά :D :D :D :D :D παλι στην gogo γιατί είναι πάντα πρόθυμη να βοηθήσει σε ότι την χρειάστηκα ... :D
ΣΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ

Παρακαλώ μετά την απάντηση να μου στέλνετε και πμ.
Παραλαβή των αντικειμένων απο την περιοχή μου... (Πολίχνη) ή από το κέντρο της Θεσσαλον'ικης
Aποστολές με ΕΛΤΑ κατόπιν παραλαβής γραμματοσήμων


Αν σας αρέσει αυτό που χαρίζω, ρίξτε μια ματιά και στις υπόλοιπες ενεργές αγγελίες μου, μήπως σας βολέψει κάτι, για να γίνει ένα δρομολόγιο ή μια αποστολή.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
Αθηνά Σ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2477
Εγγραφή: 14 Απρ 2010, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Αθηνά Σ » 18 Νοέμ 2010, 13:15

Θα χρησιμοποιήσω δεύτερη φορά τη στήλη αυτή γιατί ενώ έχουμε τονίσει κάποια πράγματα δυστυχώς μερικά μέλη τα αγνοούν και επειδή το φαινόμενο είναι συχνό θα αναφέρω τα εξής:
Ειχα από μια συναλλαγή με το κάθε μέλος και ενω και οι τρείς που θα πω ήταν ευγενικοί,υπήρξε θέμα με τα αντικείμενα που χάρισαν,τουλάχιστον εμένα με ενόχλησε.
Το μέλος kondor :( χαρισε τηλεφωνική συκευή που απέστειλε με δικά μου έξοδα σε φίλο που την είχε ανάγκη αλλά δυστυχώς δε λειτούργησε ποτέ όπως έμαθα και δε θέλησε να απαντήσει στο πμ που ρώτησα για τυχών πρόβλημα.
Το μέλος laleidi :( :( και tougia2 :( που μου έστειλαν από μιά μπλούζα σε καλή κατάσταση αλλά με πολύ εντονη μυρωδιά ιδρώτα,τσιγάρου,ίχνη από αποσμητικό στην περιοχή της μασχάλης και επιπλέον για το μέλος laleidi τρίχες από κατοικίδιο πιθανόν γάτα!!!(ηταν πολύ μικρές,άσπρες,χνουδωτές).
Τουλάχιστον να τηρούμε τα τυπικά,σε στοιχειώδη καθαριότητα!!!!! :oups:
Ο τρόπος που δίνεις,έχει περισσότερη αξία απ' το ίδιο το δώρο!


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”