Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
mariamary
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ναρθακίου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mariamary » 19 Φεβ 2011, 17:30

utero έγραψε:Αυτο καταλαβα, γιατι...αυτο λεει!!! Δεν εχω δει ποτε να τροποποιειτε καποιο ποστ, γιατι ποτε δεν μου ετυχε και ποτε δεν εκατσα να το ψαξω, ουτε φυσικα θα το κανω τωρα! Επεσε στο ματι μου αυτη η προταση και απλα το επισημανα! Και αν το εκανα τοοοσο μεγαλο ειναι γιατι ενω εκανα μια επισημανση πιαστηκαν αλλοι απο αυτη και το κανανε τοοοσο μεγαλο, οποτε επρεπε να υπεραμυνθω της απόψεώς μου! Αν και παντα, οτιδηποτε νιωθω να απειλει την προσωπικη μου "ελευθερια" τοοοοοσο μεγαλο το κανω και νιωθω περηφανη γι αυτο

εγω γλυκια μου καταλαβα αυτο που εσυ απλα εγραψες............εκτος αν αλλο σκεφτεσαι και αλλο γραφεις......!!!!!!!!!!
οτι σκεφτεσαι για μενα το ιδιο ευχομαι και εγω για σενα!!
Προτιμάτε τους φακελους ταχυδρομειου είναι πολύ οικονομικοί και χωρανε απίστευτα πράγματα μέσα!!!
ΕικόναΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ XARISETO.GR !!

Άβαταρ μέλους
utero
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
64 79
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Κροκεών Λακωνίας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από utero » 19 Φεβ 2011, 17:39

δηλαδη? σου απειλει καποιος την ελευθερια σου τι λες?
και εν παση περιπτωση νομιζω ειναι ατοπο ολο αυτο εδω και πρεπει να σταματησει εδω
Αν καποιος μου απειλει την "ελευθερια" μου, απλα τη διεκδικω και του υπενθυμιζω τα δικαιωματα μου! Και το να "απειλειται" η ελευθερια του λογου μου ειναι πολυ σοβαρο για μενα. Ασχετα βεβαια αν τελικα ειναι μονο λογια που δε γινονται πραξη (αφου λετε, και σας πιστευω, οτι δεν πειραζετε ποστ που δεν παραβαινουν τους κανονες) ή αν λεγονται στην πλακα...

:poze:

ΥΓ.: Μισω τις απαγορευσεις οχι γιατι ειμαι αντιδραστικη, αλλα γιατι δεν ειμαι επαρκως πολιτισμενη ωστε να μπορω να τους επιβαλλω η ιδια στον εαυτο μου
Πόσο ακόμα θα υπάρχω στις ρακένδυτες μνήμες σου
πόσο ακόμα θα ψάχνω αιμορραγώντας με στίχους
την ανάσα απ' το γέλιο σου, τους τριγμούς απ' τα βήματα
της αγάπης το τρέμουλο στους σπασμούς της φωνής σου

Κυριακή των Βαΐων ανοιξιάτικο βράδυ
σου στέλνω για τη γιορτή σου καρτ ποστάλ απ' τον Άδη

....ΕΓΙΝΕ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
gponiris
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gponiris » 19 Φεβ 2011, 18:42

Απο ολα αυτα καταλαβα οτι καποιοι ακομα δεν αντιλαμβανονται τη βαρυτητα του γραπτου λογου(και αυτο εννοει ο χρηστης utero και πολυ σωστα τα λεει ακομα και μετα απο πολλα ποστ).
Το υφος και η προκληση μεσα απο εναν γραπτο διαλογο θα πρεπει να σβηνονται σιγα σιγα απο τα ατομα που νιωθουν την υποχρεωση να διατηρησουν τους κανονες του φορουμ και αυτο δεν ειναι κατι αδυνατο(βλεπε randy).Οποτε ενα υπερθετικο συμφωνω με τον χρηστη utero(που ποτε δεν εχω ανταλλαξει κατι μαζι του και ομως ενιωσε οπως εχω νιωσει και εγω σε καποιες περιοδους,οποτε θα εχουν νιωσει και αλλοι πιστευω).
Επισης κατι που παρατηρειται συχνα ειναι αυτο στην περιπτωση του utero που ενω προσπαθει να εξηγησει τα συναισθηματα και την εντυπωση που δημιουργουνται απο μια τετοια γραπτη επικοινωνια(και πιστευω οτι ειναι πολυ σημαντικο) μπαινουν πολλα μελη με ενεργο ρολο(moderator-εποπτες κτλ κτλ) να εξηγησουν τους κανονες.Δεν νομιζω να εχει καμια σχεση το ενα με το αλλο και το χειροτερο ο πρωτος εγκλωβιζεται στο συναισθηματικο του τομεα(που αποτελει και το κινητρο του χαριζω) νιωθωντας περιορισμο της ελευθεριας της αποψεως ενω ο δευτερος(μιλαμε για πολλα ατομα και οχι για ενα) μενει στο λογικο τομεα των κανονων υποτιμωντας το ατομο και χαρακτηρα του πρωτου.Αυτο θελει μεγαλη αναλυση,γιατι αποτελει και θεμελιο λιθο σωστης επικοινωνιας οποτε το αφηνω εδω.
Και θα μεινω σε αυτο
Οι κανονες υπαρχουν για να τους τηρουμε(ετσι διευκολυνουμε την ομαλη λειτουργια του φορουμ και την ξεκουραστη εργασια των ατομων που το απαρτιζουν) και το υφος και εκφραστικοτητα του λογου αποτελουν τα μεσα για να μην υπαρχουν φιλονικιες και διαπληκτισμοι.
Βεβαια συγχαιρω τους δημιουργους του φορουμ(με ιδιαιτερη συμπαθεια στο μελος randy) και τα μελη που προσφερουν τον χρονο τους((με ιδιαιτερη συμπαθεια στο μελος randy) ) και το μπραβο νομιζω οτι ειναι κατι που δεν θα τους λειψει ποτε και απο κανεναν γιατι με βαση το μερακι και την αγαπη τους βοηθησαν και βοηθανε ακομα στην υποστηριξη ατομων με αναγκες.
-Παραλαβη απο την περιοχη μου (Γαλατσι).Δεν αποστελω με ΕΛΤΑ λογω ελλειψης χρονου
-Αν δεν μπορειτε να παραλαβετε μπορειτε να ζητησετε εξυπηρετηση απο αλλα μελη ή γνωστους σας
-Παντα στελνω το τηλ μου σε πμ για αμεση επικοινωνια.Δεν απαντω σε αποκρυψη
-Δεν δινω προτεραιοτητα παντα.Ακολουθω την κριση μου και τα στατιστικα των ενδιαφερομενων
-Ζηταω σεβασμο,κατανοηση και συνεπεια στα ραντεβου.

ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΕΣ http://bit.ly/YvyQAB

s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από s-stratos » 19 Φεβ 2011, 19:04

gponiris έγραψε:.........ο πρωτος εγκλωβιζεται στο συναισθηματικο του τομεα(που αποτελει και το κινητρο του χαριζω) νιωθωντας περιορισμο της ελευθεριας της αποψεως
gponiris έγραψε: ....ενω ο δευτερος(μιλαμε για πολλα ατομα και οχι για ενα) μενει στο λογικο τομεα των κανονων υποτιμωντας το ατομο και χαρακτηρα του πρωτου.
Πού εγιναν αυτά και δεν τα είδα ???
gponiris έγραψε: Βεβαια συγχαιρω τους δημιουργους του φορουμ(με ιδιαιτερη συμπαθεια στο μελος randy) και τα μελη που προσφερουν τον χρονο τους((με ιδιαιτερη συμπαθεια στο μελος randy)
Μου φαίνεται εχεις μπερδέψει τους δημιουργούς με τους συντονιστές :lol: :lol:
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από s-stratos » 19 Φεβ 2011, 19:15

Και γιατι σε πείραξε που "μπαινουν πολλα μελη με ενεργο ρολο(moderator-εποπτες κτλ κτλ) να εξηγησουν τους κανονες" ?? ελεύθεροι δεν είναι να γράψουν ?? οπως εσυ πετάγεσαι και γράφεις σε ασχετα ποστ και λες την αποψη σου , ετσι γραφουν και αυτοι.
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

Άβαταρ μέλους
gponiris
VIP Member
VIP Member
Δήμος - Κοινότητα: Βουκολιών Χανίων
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gponiris » 19 Φεβ 2011, 19:24

s-stratos έγραψε:Και γιατι σε πείραξε που "μπαινουν πολλα μελη με ενεργο ρολο(moderator-εποπτες κτλ κτλ) να εξηγησουν τους κανονες" ?? ελεύθεροι δεν είναι να γράψουν ?? οπως εσυ πετάγεσαι και γράφεις σε ασχετα ποστ και λες την αποψη σου , ετσι γραφουν και αυτοι.
Strato βιαζεσαι..το εχω εξηγησει ηδη.Ηδη εκανες ενα λαθος και αναφερες την προταση μου μιση δειχνοντας οτι με πειραζει.Αν διαβασεις ολη την προταση μου θα καταλαβαινες οτι δεν κανουμε θεμα την αναφορα κανονων,που πρεπει να ειπωνονται.
Και μην μου απαντας οτι πεταγομαι και γραφω σε ασχετα ποστ γιατι απαντας ακριβως για το θεμα που κανουμε περι εκφραστικοτητας.Αποχωρω απο τη συζητηση ευγενως,γιατι θα παρει αλλη τροπη το θεμα.Οποιος καταλαβε καταλαβε και να επισημανω οτι δεν ανεφερα τιποτα με αρνητικη διαθεση.
Και κατι σχετικα με τους δημιουργους και τους συντονιστες.Για μενα ολοι ιδιοι ειναι απο τη στιγμη που μπαινω σε ενα φορουμ.Για σενα εχει σημασια γιατι εχετε επιπεδα διαχειρησης,οποτε μην υποτιμας το θεμα που ανεπτυξα(και το οποιο διορθωσα σε επεξεργασια αλλα δεν πετυχε,οποτε ετυχε 8-) ),εκτος και αν εκανες την αναφορα καλοκαρδα :D
Καλο βραδυ :welcome:
-Παραλαβη απο την περιοχη μου (Γαλατσι).Δεν αποστελω με ΕΛΤΑ λογω ελλειψης χρονου
-Αν δεν μπορειτε να παραλαβετε μπορειτε να ζητησετε εξυπηρετηση απο αλλα μελη ή γνωστους σας
-Παντα στελνω το τηλ μου σε πμ για αμεση επικοινωνια.Δεν απαντω σε αποκρυψη
-Δεν δινω προτεραιοτητα παντα.Ακολουθω την κριση μου και τα στατιστικα των ενδιαφερομενων
-Ζηταω σεβασμο,κατανοηση και συνεπεια στα ραντεβου.

ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΕΣ http://bit.ly/YvyQAB

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gogo » 19 Φεβ 2011, 19:33

σταματαει εδω ειπαμε και τα ποστ θα μεταφερθουν εδω δεν ειναι μερος για σχολιασμο αλλα για να αξιολογησεις μελων και αυτη τη στιγμη δεν γινεται καμια αξιολογηση

Άβαταρ μέλους
fanio
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Χαλκιδικής
Δήμος - Κοινότητα: Πολυγύρου Χαλκιδικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από fanio » 20 Φεβ 2011, 15:30

Καλησπερα !
Εγω θεωρω τον εαυτο μου καινουριο στο "χαρισετο" γιατι ακομη το μαθαινω . Οι αναρτησεις ειναι πολλες και θελουν πολυ χρονο για να βρω απαντηση σε κατι που δεν καταλαβαινω γι' αυτο και ενιοτε "πρηζω " ισως μερικους απο εσας. Ζηταω συγνωμη! Κανω ομως φιλοτιμες προσπαθειες για να ενημερωνομαι αναλογικα με τον χρονο που μπορω να διαθεσω.
Απ' αυτην λοιπον την εμπειρια μου μεχρι τωρα θα ηθελα να βαλω στο " χαρισετο " γενικα ενα πολυ καλο βαθμο, τυπου μπραβο !
ενα μπραβο γιατι σαν ιδεα ειναι καταπληκτικη (και μεσα στο κλιμα των ημερων την βρισκω πολυ "επαναστατικη") κι ενα ευγε σε ολους οσους την υλοποιησαν, την συντονιζουν, συμμετεχουν σε αυτην .
Να περνατε ολοι καλα
φ
Θα σας παρακαλουσα ...
α. μαζι με την απαντηση σας σε καποια αγγελια να μου στελνατε και πμ για να μην ξεχαστω και παρεξηγηθω.

β. αφου παραλαβετε κατι απο μενα , εκτος απο το "ευχαριστω" να κανατε και καποιο σχολιο για το αντικειμενο

γ.οι συναλλαγες μας θα προτιμουσα να γινονται μεσω ταχυδρομειου γιατι μενω εκτος Θεσσαλονικης .

δ. Εχω λογαριασμο στην ΕΘΝΙΚΗ και μπορω να κανω e-banking μονο προς την ΕΘΝΙΚΗ

Ευχαριστω πολυ.

Άβαταρ μέλους
stopouthena
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δήμος - Κοινότητα: Λαυρίου Αττικής
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από stopouthena » 22 Φεβ 2011, 18:53

:D :D tsachouridis
που ανέχτηκε την κουφαμάρα μου και ξανακατέβηκε στο κέντρο!
Μετά από μία παρεξήγηση και αφού βρεθήκαμε αλλά δεν το καταλάβαμε θέλω να πω πως το συγκεκριμένο μέλος είναι ευγενέστατο και ευτυχώς δεν χάνει το χιούμορ του!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D για την ΚΟΥΚΛΑΡΑ κόρη του!
Ηallo from Athens!

Είμαι ξανά Αθήνα και μένω σε 2 φίλους, γι αυτό και περισσότερο ζητάω παρά χαρίζω!
Δεν έχω συνεχή πρόσβαση στο internet γι αυτό για καλύτερη επικοινωνία κάντε μου μία κλήση στο τηλέφωνο που σας στέλνω!(what's up)
Αν δεν έχω κλειδώσει σωστά την αγγελία είναι ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορώ να το κάνω από το κινητό. Αντί για "συμβουλές" αφήστε την ως έχει και θα την φτιάξω όταν βρω laptop.
χΑΡΙΖΩ σε ανθρώπους που χαρίζουν..... Όχι όμως σε εκείνους που χαρίζουν ένα δεξί παπούτσι και ζητάνε λιμουζίνα!

Καλώς σας βρήκα!
Ήλι

Άβαταρ μέλους
solatma
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από solatma » 26 Φεβ 2011, 03:19

:D :D :D irene_f
Οταν κανονιζουμε συναντηση,ριχνετε μια ματια και στις υπολοιπες αγγελιες μου. Ισως κατι χρησιμο βρειτε, και μειωσουμε τα δρομολογια!Για αποστολες εκτος πολης...με εξυπηρετει κυριως ελτα με γραμ/σημα ή προπληρωμενους!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”