Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9560
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από theosve » 07 Απρ 2011, 16:30

Κι'εγω θα συμφωνησω. Ηταν αψογη και ευγενεστατη.
Ελπιζω να ειναι καλά.
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 07 Απρ 2011, 16:42

Αθηνά Σ έγραψε:MARIAN04 γιατί ενώ μου έχει στείλει 0,60 σε γραμματόσημα για ένα δέμα και επιμένει οτι ήταν λάθος του υπαλλήλου των Ελτά,στέλνει συμπληρωματικό ποσό με σφραγισμένα γραμματόσημα και τονίζει οτι αυτή τη φορά εγώ κάνω λάθος γιατί δε θέλω να της δώσω τα ρούχα.Επίσης αποφεύγει να πατήσει "ευχαριστώ".
Λίγη αξιοπρέπεια δε βλάπτει :!: :!: :!:
Επισημαίνω λοιπόν την προσοχή σας σε συναλλαγές με το μέλος!
To εχώ τσεκάρει κι εγώ πως είναι λίγο περίεργη η συμπεριφορά της... :? ζητάει κάτι στην αγγελία και τέλος....μένει εκεί...ούτε πμ ούτε τίποτα και όταν μετά τολμάς να την ρωτήσεις αν τελικά τα θέλει αυτά που μόνη της ζήτησε και δεν την πίεσε κανείς στέλνει ένα ειρωνικότατο μυνηματάκι λες και της χρωστάς κι όλας :? :? Εμένα μου το έχει κάνει 3 φορές αν θυμάμαι καλά...τελικά συμπεραίνω πως ζητάει ότι βρεί μπροστά της και μετά μάλλον αλλάζει γνώμη και δεν ξανασχολείται...δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς :? και ευτυχώς δεν είχα την τύχη να μου βάλει φέσι και αυτή :roll: :roll: :roll:
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
anna-maria
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 5100
Εγγραφή: 22 Ιαν 2009, 17:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Περαια
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από anna-maria » 07 Απρ 2011, 17:24

Eλπίζω και εγώ τότε η carmenic να είναι καλά.Απλώς έτυχε αυτή τη περίοδο να εχω φαει φεσι τουλαχιστον σε εξι αγγελιες απο τα μέλη αυτά.Οσο για ti Marian αυτη συνεχεια μ,ου κοπαναει οτι ειναι εγκυος και πως κανεις ετσι οταν την στελνω π.μ.Εγω που ειμαι ετοιμογεννη και δεν εχω βοηθεια απο κανενα μιας που ο αντρας μου δουλευει τρελλα ωραρια ,πεθερικα και γονεις ειναι μακριά και με 2 μικρα παιδιά με τόσες υποχρεώσεις. :{ Δεν λεω οτι ειμαι τέλεια αλλά προσπαθω να τα καταφέρω.Αν τυχον υπαρχει λοιπόν καθυστερηση και απο μένα στειλτε μου π.μ η υπενθυμιστε μου τι εχω να κάνω .Ευχαριστω.
Γεια σε όλους.
Έχω τρία παιδιά και περιμένω τέταρτο ,ο χρόνος μου είναι πολύτιμος για αυτο οι παραλαβες ειτε ταχυδρομικά είτε παραλαβή απο το σπίτι μου να γίνονται σύντομα.Προθεσμία 10 ημερών και τα αποσύρω.
Ευχαριστώ!!

mariaeva
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 22:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μούδρου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mariaeva » 12 Απρ 2011, 18:55

ένα μεγάααααλο ευχαριστώ και :D :D :D :D :D στο μέλος zvarveri Που μου χάρισε το καθισματάκι αυτοκινήτου και παρότι βιαζόταν να το δώσει, με περίμενε υπομονετικά 3 ολόκληρες εβδομάδες για να πάει ο σύζυγος να το παραλάβει! (είχε κάνει εγχείρηση και δεν μπορούσε να οδηγήσει, είμαστε και μακριά!)
happily ever after...!!!

Άβαταρ μέλους
kouklakis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1325
Εγγραφή: 04 Φεβ 2009, 13:22
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από kouklakis » 05 Μάιος 2011, 17:52

ΜΑΡΑΤΑ έγραψε:
Αθηνά Σ έγραψε:MARIAN04 γιατί ενώ μου έχει στείλει 0,60 σε γραμματόσημα για ένα δέμα και επιμένει οτι ήταν λάθος του υπαλλήλου των Ελτά,στέλνει συμπληρωματικό ποσό με σφραγισμένα γραμματόσημα και τονίζει οτι αυτή τη φορά εγώ κάνω λάθος γιατί δε θέλω να της δώσω τα ρούχα.Επίσης αποφεύγει να πατήσει "ευχαριστώ".
Λίγη αξιοπρέπεια δε βλάπτει :!: :!: :!:
Επισημαίνω λοιπόν την προσοχή σας σε συναλλαγές με το μέλος!
To εχώ τσεκάρει κι εγώ πως είναι λίγο περίεργη η συμπεριφορά της... :? ζητάει κάτι στην αγγελία και τέλος....μένει εκεί...ούτε πμ ούτε τίποτα και όταν μετά τολμάς να την ρωτήσεις αν τελικά τα θέλει αυτά που μόνη της ζήτησε και δεν την πίεσε κανείς στέλνει ένα ειρωνικότατο μυνηματάκι λες και της χρωστάς κι όλας :? :? Εμένα μου το έχει κάνει 3 φορές αν θυμάμαι καλά...τελικά συμπεραίνω πως ζητάει ότι βρεί μπροστά της και μετά μάλλον αλλάζει γνώμη και δεν ξανασχολείται...δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς :? και ευτυχώς δεν είχα την τύχη να μου βάλει φέσι και αυτή :roll: :roll: :roll:
Συμφωνώ με τη Μαράτα. Είναι αγενής και στη δική μου περίπτωση, ενώ της έστειλα πολλά πράγματα, ισχυρίστηκε -με όχι και τόσο ευγενικό τρόπο- ότι χάθηκε ο φάκελος. Και μαζί του και 3 ευρώ γραμματόσημα. Δεν το κάνω θέμα για τα χρήματα, αλλά για την άσχημη συμπεριφορά.

frantzeska
Platinum Member
Platinum Member
20 12
Δημοσιεύσεις: 161
Εγγραφή: 01 Μαρ 2010, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από frantzeska » 08 Μάιος 2011, 19:59

εχω μεινει ευχαριστημενη απο τα περισσοτερα μελη εδω, ελπιζω και οι αλλοι απο μενα!
θελω να σχολιασω ιδιαιτερως ομως οτι 2 αντικειμενα ενδυσης που ελαβα προσφατα απο το μελος biobill ηταν εξαιρετικα καθαρα, σιδερωμενα, και ο φακελος μολις τον ανοιξα μοσχομυρισε μαλακτικο :D :D :D
ειναι ομορφο να στελνουμε περιποιημενα αντικειμενα και την ευχαριστω πολυ
Παρακαλω τους ενδιαφερομενους για τα αντικειμενα μου, να μου στελνουν και pm εκτος απο απαντηση στην αγγελια για να τα βλεπω σιγουρα!

Άβαταρ μέλους
kriari213
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 13648
Εγγραφή: 24 Σεπ 2010, 09:18
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλμυρού Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από kriari213 » 11 Μάιος 2011, 13:51

marelia :!:
αφορα την αγγελίa.http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=293&t=34459
στο χωριό μου λένε!!!...........όταν θυμάται .........χαίρεται!!!
οποιος κατάλαβε.......κατάλαβε.
μια κ μοναδική φορά συνεργάστηκα μαζί της και κόντεψε να με βγάλει ....τρελλή.........!
συνεχίζει να μου λέει πως έστειλε τουλάχιστον 2 φορες την αξία των γραμματοσήμων.
δεν είναι για τα 2,50 Ε αλλα για το τρόπο............τον τόσο υπέροχο!!!
Εφτασα να πάρω κ πράγματα απο Λάρισα για να την εξυπηρετήσω.Λυπάμαι.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ αποστολή με BOX NOW


ΚΟΙΤΑΞΤΕ Κ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

mariaeva
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 22:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μούδρου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mariaeva » 11 Μάιος 2011, 20:25

Επίσης, χίλια μπράβο και άπειρα :D :D :D :D :D
στους εμπνευστές και δημιουργούς αυτού του φοβερού site!!!να είστε καλά και π'αντα τόσο δημιουργικές ιδ'εες!

ευχαριστώ πολύ πολυ!!!!

:hapi:
happily ever after...!!!

ανθηκ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3382
Εγγραφή: 28 Φεβ 2011, 13:59
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Ηρακλείας Κυκλάδων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ανθηκ » 26 Μάιος 2011, 14:47

θέλω με τη σειρά μου να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που έχω συνεργαστεί μέχρι τώρα, έστω και με λίγη δυσκολία
κάποια φορά.
Είμαστε πολλές-οί και αναμενόμενα όλα!

Η βοήθεια που έχω πάρει μέχρι τώρα αξιολογείται με 10 κι ελπίζω να συνεχίσω να βοηθώ και να βοηθιέμαι!
Για αξιολόγηση μελών - την κάνω ιδιωτικά στις σημειώσεις που κρατάω για τα πράγματα που συναλλάσομαι
αλλά γενικά όλα κυλάνε ... αν και ανορθόγραφα πολλές φορές (είμαι και λίγο άρρωστη με την ορθογραφία :D )

:bow: ΜΠΡΑΒΟ στους εμπνευστές και στους συνεχιστές :bow:

ΕΛΤΑ - PAYPAL - web ΠΕΙΡΑΙΩΣ
τις καθημερινές έχω διαδίκτυο μόνον μετά τις 6 το απόγευμα
έστειλα φ/γρ:color]-

έστειλα πράγματα:-
περιμένω φ/γρ: -

Άβαταρ μέλους
Μελία
Gold Member
Gold Member
12 8
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 03 Δεκ 2010, 19:13
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δίου Πιερίας
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Μελία » 31 Μάιος 2011, 14:20

eleana1987 :evil:
Ζήτησε 6 ρούχα από 2 αγγελίες μου. Παράλληλα ζήτησε τα τρια από αυτά και μια άλλη κοπέλα και προτίμησα να τα χαρίσω μοιράζοντάς τα.
Ρώτησα να συμφωνεί αλλά δεν απάντησε, αντ' αυτού μου έστειλε έναν μόνο φάκελο για να κάνω αποστολή. Της έστειλα τα τρία, τα οποία με το ζόρι χώρεσαν φυσικά στον φάκελο και μετά από 5 μέρες μου είπε πως της έστειλα ότι γούσταρα :shock:
Καλό θα ήταν να ξέρουμε τι ζητάμε και τι στέλνουμε για να γίνουν οι αποστολές. Επίσης καλό είναι να διαβάζουμε και τους κανόνες οι οποίοι λένε ότι δεν τηρείται σειρά προτεραιότητας όταν έχουμε να δώσουμε κάτι, όταν κάποιος αργεί να απαντήσει για κάτι που θέλει αυτός που χαρίζει έχει το δικαίωμα να τα δώσει όπου και όπως θέλει.
Είναι αχαριστία να δίνεις και να σου ζητάνε και ρέστα γιατί δεν έδωσες ότι είχες σε ένα άτομο και προτίμησες να κάνεις μοιρασιά.
Στέλνω πράγματα αφού λάβω προπληρωμένο φάκελο. Όταν παραλάβετε ενημερώστε και πατήστε το ευχαριστώ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”