Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Απάντηση
virginiabts
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

Re: Η Giorginaa είναι Θεά :-)

Δημοσίευση από virginiabts » 14 Οκτ 2009, 21:00

Η Giorginaa ως δασκάλα ήρθε και μας έβαλε σε τάξη... :lol: χαχαχα... Ευχαριστούμε, κυρία!!! Keep up the good work!!! :D
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Παρακαλώ όσους ζητούν αντικείμενα να μου στέλνουν και πμ γιατι δεν μπαίνω συχνά!!!

Άβαταρ μέλους
arial
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από arial » 14 Οκτ 2009, 21:05

Ενα μπραβο στη giorginaa και απο εμενα :)
Δειτε Ολες τις Ενεργες Αγγελιες Μου

http://tinyurl.com/33ltqpa

ΚΑΤΕΡΙΝΑ Π
Banned member !!
Banned member !!
11 17

Δημοσίευση από ΚΑΤΕΡΙΝΑ Π » 14 Οκτ 2009, 21:10

Ειναι υπερβολικα καλη νομιζω....
Μερικοι ανθρωποι δεν την αξιζουν τοση καλοσυνη......
Ελιζα ευχαριστω για την τιμητικη μνεια!

Άβαταρ μέλους
EGor
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
10 11
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από EGor » 14 Οκτ 2009, 22:11

:D Κατερίνα Π => γιατί είναι ευγενέστατη, δραστήρια, γενναιόδωρη και η 1τη που μου πρόσφερε κάτι μέσω του ΧάρισέΤο!
:D Giorginaa => γιατί είναι αεικίνητη και γεμάτη θετική και καλλιτεχνική ενέργεια κι έχει υπέροχο γούστο!
:D Andromachi => γιατί είναι υπέροχος, βαθύς άνθρωπος και θα χαρώ να τη γνωρίσω κι από κοντά
:D Mersini => γιατί είναι γλυκύτατη και πολύ πρόθυμη να βοηθήσει!
:D Πέλοπας => γιατί είναι ευέλικτος και διαλλακτικός (you know!)
:D Makis => γιατί με πήρε αμέσως τηλέφωνο για την πιστοποίηση και ήταν ευγενέστατος!
:D Tina => γιατί είναι ευγενική, ευέλικτη και θεατρόφιλη...! Ξέχασα το καλό γούστο στα βιβλία...

Είπα να μη βάλω διπλά και τριπλά χαμόγελα γιατί δε θα έχει τελειωμό...!
Καλή συνέχεια σε όλους!
KEEP GIVING!

Φιλικά,
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος EGor την 15 Οκτ 2009, 14:44, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Είμαι πολυ πιεσμένη χρονικά αυτήν την περίοδο και θα πρέπει να κάνετε υπομονή για να παραλάβετε ό.τι δικό μου σας ενδιαφέρει. Στείλτε μου e-mail αν χρειάζεστε κάτι άμεσα.
Φιλικά,
ΕGor

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από giοrginaa » 15 Οκτ 2009, 02:49

ΚΑΤΕΡΙΝΑ Π έγραψε:Ειναι υπερβολικα καλη νομιζω....
Μερικοι ανθρωποι δεν την αξιζουν τοση καλοσυνη......
Ελιζα ευχαριστω για την τιμητικη μνεια!
Κατερίνα μιλάς εσύ για καλοσύνη;..τι να πω...έχω εκπλαγεί...μου χάρισες μεταξύ των άλλων ένα πανάκριβο σετ πορσελάνης και όταν σε πληροφόρησα για τις υποψίες μου για την αξία του κ μετά από έρευνά σου επαλήθευσες τις υποψίες μου επέμενες να το κρατήσω...πιστεύω ότι όταν κάνεις καλό σε δέκα άτομα και στο αναγνωρίσει ένα είσαι υπερκαλυμμένος...εγώ σήμερα νοιώθω τόσο όμορφα....είμαι πλούσια από συναισθήματα και αυτό μου το προσφέρατε εσείς....όλες μαζί....άλλωστε το καλό πρέπει να γίνεται χωρίς ιδιοτέλεια...νοιώθω τα ίδια για όλα τα κορίτσια που μίλησαν για μένα...επίσης για τον Στράτο που με βοήθησε στα πρώτα μου βήματα στην ιστοσελίδα, το Μάκη που μας έχει χαρίσει μια ιστοσελίδα που σφίζει από αλτρουισμό και τη gogo που σε δεδομένη στιγμή με γλίτωσε από ένα ανώφελο ταξίδι....για την Μυρσίνη δεν λέω έχω μιλήσει γι΄αυτήν πιο πάνω....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giοrginaa την 21 Οκτ 2009, 01:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,

s-stratos
VIP Member
VIP Member
23 34
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κάτω Ολύμπου Λάρισας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από s-stratos » 15 Οκτ 2009, 03:13

Αυτή η ιστοσελίδα δεν θα υπήρχε εαν δεν υπήρχατε ολοι εσείς , που με χαρά και χωρίς ενδοιασμούς δινεται οτι δεν χρειάζεστε σε άλλους συνανθρώπους μας. Ενα μεγάλο μπράβο σε ολους σας γιατι το αξίζετε...
Συνεχίστε έτσι,γιατι κάνετε ενα ΜΕΓΑΛΟ καλό , στις δυσκολες εποχές που ζούμε...
"...Vainly I had sought to borrow
From my books surcease of sorrow..."

Στις αγγελίες μου θα προτιμηθούν τα άτομα που μπορούν να παραλαμβάνουν με την υπηρεσία courier του xariseto (μονο με 3.5 ευρω τα 4 κιλά !!). Πληροφορίες ΕΔΩ

Οτιδήποτε δεν συμφωνεί με τους ΚΑΝΟΝΕΣ ή επηρεάζει την ψυχική μου υγεία θα τροποποιείται κατάλληλα... :D

Εχουν σταλεί γραμματόσημα στους χρήστες : ThanasisK
Περιμένω παραλλαβη μεσω κουριερ απο :

Άβαταρ μέλους
andromachi
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από andromachi » 23 Οκτ 2009, 12:56

Μόλις ανακάλυψα αυτή την καταχώρηση και χάρηκα πολύ! Θέλω να πω κι εγώ, πόσο έχω χαρεί, που γνώρισα άτομα γενναιόδωρα, καλοπροαίρετα και καλόψυχα, όπως η Μαριαμαίρη, το Ειρηνάκι, η Άννα-Μαρία, η Ντέπυ, η Ελίζα (ΕGor), η Βιργινία, η Ζωίτσα (bluemoon), η Χρύσα, ο Σάββας και η Νίκη, η Νάντια, ο Όθωνας και συγνώμη αν ξεχνώ κανέναν, γιατί είμαι και μεγάλη γυναίκα. Επίσης δεν θέλω να παραλείψω τον Μάκη και την Γωγώ, που είχαν αυτήν την πρωτότυπη ιδέα και πάντα μας βοηθούν σε ότι προβληματιζόμαστε. Θα ήθελα κάποια στιγμή να γνωρίσω και όλα αυτά τα καταπληκτικά κορίτσια στην Αθήνα και τον Πέλοπα ξεχωριστά. Να είστε όλες και όλοι καλά!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος andromachi την 23 Οκτ 2009, 13:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Έχω 3 εμβολιασμένες γάτες, οπότε, θα βρείτε τριχούλες στα αντικείμενα που χαρίζω.
Να το έχετε υπ' όψιν σας, αν είστε αλλεργικοί ή αν σιχαίνεστε.

Δεν κάνω αποστολές, πριν μου καταθέσουν, γιατί την έχω πατήσει.

Παρακαλώ, να παίρνετε τα αντικείμενα που ζητάτε, μέσα σε μια εβδομάδα. Στην αντίθετη περίπτωση θα ξαναχαρίζονται.
Κι όταν, με το καλό, παραλάβετε, μην ντρέπεστε να πατήσετε το "ευχαριστώ".

Εδώ οι συλλογές μου με γραμματόσημα και μεταλλικά κουτιά και του γιου μου με ρολόγια

Χρωστάω 0,50 σε paletta και 0,50 σε zakmackraken.

Άβαταρ μέλους
anna-maria
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από anna-maria » 23 Οκτ 2009, 13:00

Ευχαριστω πορα πολυ Μαχη μου ,ξερεις οτι σε αγαπω πολυ και ευχομαι οτι καλυτερο για σενα και την οικογενεια σου.Να εισαι καλά.
Γεια σε όλους.
Έχω τρία παιδιά και περιμένω τέταρτο ,ο χρόνος μου είναι πολύτιμος για αυτο οι παραλαβες ειτε ταχυδρομικά είτε παραλαβή απο το σπίτι μου να γίνονται σύντομα.Προθεσμία 10 ημερών και τα αποσύρω.
Ευχαριστώ!!

DEPI71
Banned member !!
Banned member !!
57 78
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από DEPI71 » 23 Οκτ 2009, 13:08

Μαχη μου σε ευχαριστω πολυ πολυ και εγω με την σειρα μου,εισαι απιστευτη σε ολα σου και προπαντως εχεις καλη καλη καρδουλα και τους σκεφτεσαι ολους ,ειμαι πολυ χαρουμενη που σε γνωρισα να εισαι παντα καλα εσυ και τα παλικαρια σου :D :D :D
[google][/google]

Άβαταρ μέλους
anna-maria
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από anna-maria » 23 Οκτ 2009, 13:11

Επισης και η Δεσποινα ειναι πολυ καλη καρδια,ξερετε ποσες φορες μου εδωσε πραγματα κυριως για τον γιο μου που εκρινε οτι τα χρειαστηκα,το ιδιο ισχυει και για τη Μαχη απο την καλη τους τη καρδια.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.
Γεια σε όλους.
Έχω τρία παιδιά και περιμένω τέταρτο ,ο χρόνος μου είναι πολύτιμος για αυτο οι παραλαβες ειτε ταχυδρομικά είτε παραλαβή απο το σπίτι μου να γίνονται σύντομα.Προθεσμία 10 ημερών και τα αποσύρω.
Ευχαριστώ!!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”