Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από giοrginaa » 22 Δεκ 2009, 02:29

θέλω να ευχαριστήσω και δημόσια το μέλος arial που ακούραστα μεταφέρει πράγματα μελών σε άλλα μέλη...σήμερα πραγματικά φεύγοντας τη λυπήθηκα...ήταν φορτωμένη μέχρι το λαιμό.....το μέλος mersini που επίσης ακούραστα ταχυδρομεί....και τα μέλη spitha, tromeros, maristef και sugar1111mak που μου έκαναν δώρα εκτός post...τους εύχομαι ολόψυχα να είναι γεροί.......
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,


Άβαταρ μέλους
ΧΡΥΣΑ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2115
Εγγραφή: 16 Απρ 2009, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ » 22 Δεκ 2009, 22:47

ευχαριστω παρα πολυ το μελος palmira :D :D :D γιατι παντα ειναι συνεπης,ευγενικη και χαμογελαστη.
-ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ Η ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ
-ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ-
{ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΞΟΔΑ}

palmira
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2995
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 21:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από palmira » 12 Ιαν 2010, 13:35

ΧΡΥΣΑ έγραψε:ευχαριστω παρα πολυ το μελος palmira :D :D :D γιατι παντα ειναι συνεπης,ευγενικη και χαμογελαστη.
αχ βρε Χρύσα :hump: σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, αλλά και εσύ δεν πας παρακάτω. τις περισότερες φορές που βρισκόμαστε, είναι για να μεσολαβήσεις στην παράδοση πραγμάτων σε άλλα μέλη :oups: . μήπως να βάλεις δική σου υπηρεσία κούριερ :mm:

Άβαταρ μέλους
katr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 856
Εγγραφή: 19 Σεπ 2009, 17:35
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Συκιές-Δυτική Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katr » 04 Φεβ 2010, 20:24

Ευχαριστώ πολύ το μέλος irathess για την χθεσινή εξυπηρέτηση να μου φέρει κάποια πράγματα από άλλα μέλη. Συνεπέστατη και παρ'όλες τις υποχρεώσεις με το μωράκι της πρόθυμα με εξυπηρέτησε. :D
Προτιμώ οι αποστολές να γίνονται ταχυδρομικά (με έξοδα του παραλήπτη παρακαλώ) ή παράδοση από τον χώρο εργασίας μου, στην Σταυρούπολη, διότι δυσκολεύομαι με τις συναντήσεις λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.
Συγχωρέστε με αυτό το διάστημα, διότι δεν μπορώ εύκολα να ανταποκριθώ.

Άβαταρ μέλους
ΚΙΚΗ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 07 Σεπ 2009, 14:10
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΣΥΚΙΕΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΚΙΚΗ » 12 Φεβ 2010, 02:06

Αχ !!!
Ας γράψω κι εγω σε αυτήν την σελιδα
Δυστυχώς για έμενα θα γράψω μονο για οσους εχω να πω κατι καλο :D :(
Και οχι για όσους δεν μου έχουνε φερθεί ντομπρα οσο αφορά τις συναλλαγές μας (πάντα) :yikes:
Δεν θέλω να αλλάξω κανέναν.Τις επιλογές μας με τις συναλλαγές μας τις κάνουμε εμείς οπότε είναι στο χέρι μας
Λοιπόν
mariamary-αψογη, ειλικρινής,κυρια με Κ κεφαλαίο.Την ευχαριστώ για ολα :D
Mersini-νομίζω πως ειχα ξαναγράψει για το μερσινακι αλλα σε ολους αρέσει τα καλα να τα ακουνε και να τα ξανα ακούνε.Μια λεξη θα πω "άνθρωπος".Νομιζω πως αυτο τα λεει ολα :D
Annamaria-αν και εχω μιλήσει ελάχιστες φορές μαζι της και δεν την εχω γνωρίσει ακόμη ειναι πολύ γλυκιά και εξυπηρετική.Μπράβο σου μαριαννα και σε ευχαριστώ :D
gogo-καλα δεν νομίζω οτι θελει σχόλιο!!!τέλειο άτομο!!!και πανω απο ολα Εξυπηρετικότατη.Σε ευχαριστώ για ολα γωγω μου :D
Lena mouza- μόνο 1-2 φορές εχω μιλήσει και εχω βρεθεί μαζι της λόγο συναλλαγής και είναι απο τους ανθρώπους που σε κερδίζουν αμέσως- επίσης συνεπής σε ολα-και κούκλα :D
Sioupop-εξυπηρετικότατη.Μπράβο ποπη μου-Πολύ γλυκιά και ευγενική,ειδικά με το παοκι γιωργο :D
ΜΑΡΑΤΑ-Αχ η μαρατα με εχει κερδίσει και αυτη και τα παιδιά της.δεν την εχω γνωρίσει λογο απόστασης φυσικά αλλα απο κοντά πιστεύω θα με κέρδιζε ακόμα περισσότερο.Μαρατα μου σε ευχαριστώ για ολα(ξέρεις εσυ)και φυσικά για την χρ.καρτα :D
Spitha-στεναχωριέμαι για εσένα που είσαι στο νησί και εμείς είμαστε ολοι μαζί εδώ.Η σπίθα ειναι σπίθα!!!καταπληκτικός άνθρωπος .Παρόλο που ειναι μακριά δεν το βάζει κάτω.Στέλνει δέματα αβέρτα.και την ευχαριστώ πολυ και μην στεναχωριέστε που είσαι λιιιιιιιγο μακριά μας!!!.... :D
irathess-Ενα μεγάλο μπράβο στην ηρα που με το μωρο αγκαλιά πηγαίνει για τις παραδόσεις-παραλαβες.Μπράβο ηρα μου για την υπομομη σου :D
irinianasta-Ήτανε (νομίζω)η πρώτη που ηρθε να παραλάβει κατι απο το σπίτι μου.Παιδεύτηκε τοσο πολύ η κοπέλα.Γνωριστήκαμε ομως και αυτο ειναι που μετράει.Ειναι καταπληκτική-γλυκιά-συμπαθέστατη-εξυπηρετική.Την ευχαριστώ :D
Ναντια-Τι γλυκιά κοπέλα.ολο χαμογελαστή-θετική-εξυπηρετική.ευχαριστώ ναντια μου για οσες συναλλαγές είχαμε και θα εχουμε στο μελλον :D
makis-Ευχαριστώ για τις εξυπηρετήσεις.πολύ καλό παιδί(και δεν το λεω οπως το λενε οι θείες για να παινέψουν κάποιον)Αλλα καλύτερα για εσένα να μιλούσε ο μικρός γιωργακης :D
Και τέλος άφησα την ΧΡΥΣΑ
Ήτανε η πρωτη μου συναλλαγή.Η χρυσα για εμένα ειναι απο τους ανθρώπους που χαίρεσαι και σου αρέσει να μιλάς να βρίσκεσαι μαζι τους και φυσικά να εχεις συναλλαγές γιατι ειναι συνεπής σε ολα.Ειναι απο τους ανθρώπους που θέλεις για φίλους.είσαι ατερι χρυσα.Θα μπορούσα να γράφω για εσένα τόσα κι αλλά τόσα.Απλα να ξέρεις οτι σε εκτιμώ πολυ. :D

Αυτα
Ζητάω συγνώμη αν ξέχασα κάποιον
[google][/google]
Οταν περνω γεμιζουν τα χερια μου
Οταν δινω γεμιζει η ψυχη μου


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ΚΙΚΗ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 07 Σεπ 2009, 14:10
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΣΥΚΙΕΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΚΙΚΗ » 12 Φεβ 2010, 15:48

Ξεχασα να γραψω για το μελος
Litsa-akis :D
Καταπληκτικα παιδια-εξω καρδια
Και μπραβο στον ακη που που βοηθαει την λιτσα για τις παραλλαβες- παραδωσεις
Μπραβο παιδια
Και γενικα ενα μπραβο σε ολους τους αντρες μας που παρ'ολο την κουραση τους θα πανε για τις δικες μας συναλλαγες μεχρι την αλλη ακρη της πολης :D
[google][/google]
Οταν περνω γεμιζουν τα χερια μου
Οταν δινω γεμιζει η ψυχη μου


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Spitha
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2860
Εγγραφή: 01 Μάιος 2009, 11:10
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Τοποθεσία: Σύρος
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Spitha » 15 Φεβ 2010, 13:54

http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f= ... 659#p62659

Δυστυχώς έχω να αναφέρω ένα δυσάρεστο γεγονός.

Το μέλος LANCER666 φέρθηκε απαράδεκτα στην παραπάνω αγγελία, χωρίς να ενημερώσει εάν πήρε το ηχοσύστημα που του έστειλα με δικά μου έξοδα και χωρίς να μπει στον κόπο να απαντήσει στα τηλεφωνήματα μου ή τα ηλεκτρονικά μηνυμάτά μου.
Θεωρώ ότι είναι από τα μέλη από τα οποία πρέπει να προφυλαχθούν τα μέλη που καλοπροαίρετα θέλουν να προσφέρουν.
:( :( :(

Δεν θέλω να πω παραπάνω αλλά τέτοιες περιπτώσεις, :evil: με κάνουν και θυμών αλλά και απογοητεύομαι :( για το τι είδους ανθρώπων κυκλοφορούν στην κοινωνία μας. Ένας μήνας πέρασε από τότε που έστειλα το ηχοσύστημα και ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Τουλάχιστον θα μπορούσε να απαντήσει στα τηλεφωνήματά μου εάν δεν μπορούσε να μπει στο ίντερνετ.
Αυτά. Δεν θα πω παραπάνω για να μην χαλάσω την διάθεση αλλά θεωρώ καθήκον μου να "προστατεύσω" άλλα μελη από την εμπειρία μου αυτή.

Άβαταρ μέλους
ΧΡΥΣΑ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2115
Εγγραφή: 16 Απρ 2009, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ » 15 Φεβ 2010, 23:18

καλησπερα θα ηθελα να πω για το μελος eagle0nefeli. :evil: ευχομαι να ειναι καλα αλλα θα ηθελα να αναφερω οτι μου ζητησε καποια πραγματα τα οποια εστειλα με δικα μου εξοδα στο μελος arial περασε πολυ καιρος και ποτε δεν πηγε να παραλαβη το δεμα.απο εδω και περα θα ειμαι πολυ προσεκτικη σε ποιον στελνω και σε ποιον θα δεινω προτεραιοτητες στα πραγματα μου.δεν ειναι η πρωτη φορα που γινετε,δεν εχουν ξανα παραλαβει τα δεματα μου. δεν μπορώ να στελνω εγω περα απο τον κοπο τα εξοδα που ειναι δικα μου,να μην τα περνουν κιόλας τοτε ας μην τα ζητατε.
-ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ Η ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ
-ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ-
{ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΞΟΔΑ}

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από makis » 15 Φεβ 2010, 23:53

Spitha έγραψε: Το μέλος LANCER666 φέρθηκε απαράδεκτα στην παραπάνω αγγελία, χωρίς να ενημερώσει εάν πήρε το ηχοσύστημα που του έστειλα με δικά μου έξοδα και χωρίς να μπει στον κόπο να απαντήσει στα τηλεφωνήματα μου ............
ειχε παρει τηλεφωνο η γωγω (πριν 5-6 μερες) και ειχε πει οτι σε λιγες μερες θα απαντηση -κλεισει -αποστείλει καποια αντικειμενα , επειδη εχει διαφορες εκκρεμότητες !
ΧΡΥΣΑ έγραψε:καλησπερα θα ηθελα να πω για το μελος eagle0nefeli. :evil: ευχομαι να ειναι καλα αλλα θα ηθελα να αναφερω οτι μου ζητησε καποια πραγματα τα οποια εστειλα με δικα μου εξοδα στο μελος arial περασε πολυ καιρος .....
εστειλα εμαιλ και θα δω να παρω αυριο τηλέφωνο γιατι εχει να μπει σχεδον 1 μηνα !

και οσο αφορα αποστολές που δεν παραλαμβάνουν τα μελη οταν τα εχετε στειλει ταχυδρομικώς , και υπάρχει περίπτωση να επιστρέψουν και να πρεπει να ξανά χρεωθείτε να στελνετε αμεσα μήνυμα σε μενα η την gogo
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
ΧΡΥΣΑ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2115
Εγγραφή: 16 Απρ 2009, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ » 15 Φεβ 2010, 23:56

σ'ευχαριστω μακη,απο εδω και περα θα ειμαι προσεχτικη να ξερεις δεμα απο μενα δεν εχει παραλάβει ουτε θα το παραλάβει.ευχαριστω πολυ.
-ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ Η ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ
-ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ-
{ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΞΟΔΑ}

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”