Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
giοrginaa
Banned member !!
Banned member !!
Δημοσιεύσεις: 2657
Εγγραφή: 14 Ιουν 2009, 02:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Άλιμος
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από giοrginaa » 15 Μαρ 2010, 16:41

συμφωνώ και εγώ με τη Μαίρη -πέρα από το αστείο που κάναμε-αυτή η ιστοσελίδα δεν είναι ιστοσελίδα γνωριμιών
Το μελος giorginaa εχει αποχωρίσει ,


Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από makis » 15 Μαρ 2010, 17:01

lenamou έγραψε:Δε νομίζω να έγραψε μόνο σε μένα.. :mm:
Υπάρχει κάποιο άλλο μέλος που να δέχθηκε παρόμοιο πμ??
Γιατί πέρα από αστείο είναι κι ενοχλητικό!..
Μονο ενα εστειλε !
Του εστειλα ενα μηνυμα.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

evispir
Platinum Member
Platinum Member
17 17
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: 14 Νοέμ 2008, 16:43
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Nεα Ιωνια Αθήνα

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από evispir » 16 Μαρ 2010, 12:55

Σημερα επεστρεψε το δεμα ως αζητητο που ειχα στειλει με δικα μου εξοδα στο μελος SK.MARGARET στην Κερκυρα. Λυπαμαι πολυ για τη συμπεριφορα του μελους! Αν καποιος δε μπορει να ειναι ενταξει σε συγκεκριμενες υποχρεωσεις του νομιζω πως δεν πρεπει να συμμετεχει στι site...

Άβαταρ μέλους
Spitha
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2860
Εγγραφή: 01 Μάιος 2009, 11:10
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Τοποθεσία: Σύρος
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Spitha » 22 Μαρ 2010, 11:02

Κατ'αρχάς θα ήθελα να ευχαριστήσω κάποια μέλη που γνώρισα μέσα από αυτό το site, για αρχή, και δύο άλλα μέλη προς αποφυγή, που δεν γνώρισα, και που δεν θα ήθελα να γνωρίσω.
Να αρχίσουμε όμως από τα θετικά.

arial Πολύ γλυκό κορίτσι και πάντα συνεπής στα ραντεβού μας, και όχι μόνο αυτό αλλά πολλές φορές με έχει εξυπηρετήσει δίνοντας κάποια πράγματα από μένα σε κάποια άλλα μέλη προς διευκόλυνσή μου. Να ναι καλά!

giorginaa Πολύ εξυπηρετική και προνοητική, ειδικά σε μένα που όποτε πάω Αθήνα, "σκοτώνεται" να με εξυπηρετήσει φέρνοντάς μου πράγματα από άλλα μέλη και δίνοντας πράγματα σε άλλα μέλη από μένα. Έχω να πω τα καλύτερα!

Tina Γλυκός και ευγενικός άνθρωπος! Σπάνια η ευγένεια στους Έλληνες.

Leventias Ευγενέστατος και συνεπής. Με φιλική διάθεση και περιχαρής.

virginiabts Πάντα με το χαμόγελο και την ζεστασιά της. Ευγενική και καλοπροαίρετη!

sioupop Ευχαριστώ πολύ για τον κόπο της που μου στέλνει πράγματα μέσω ταχυδρομείου. Συνεπής και ευγενέστατη!

anna-maria Ανιδιοτελής και ευγενέστατη.

mersini Ανιδιοτελής, ευγενέστατη και πάντα με θετικότητα και ετοιμη να εξυπηρετήσει όποιον μπορεί.

gogo Με έχει εξυπηρετήσει έστω και από μακριά με πακέτα και πακετάκια...

Γενικώς έχω να πω ότι ουδέποτε είχα μία δυσάρεστη εμπειρία από άτομα που έχω γνωρίσει και συναλλαχθεί μαζί τους για να χαρίσουμε πράγματα.Θεωρώ ότι οι περισσότεροι που είμαστε σε αυτό το site έχουμε έντονη την ανάγκη για αλληλοβοήθεια αλλά και ανακύκλωση πραγμάτων, ταυτόχρονα μειώνοντας την άχρηστη κατανάλωση σε δύσκολους καιρούς.

Έχω τα καλύτερα να πω για όσα μέλη μου έχουν χαρίσει ή έχω χαρίσει. Η πρώτη μου αγγελία ήταν όταν πήρα, πριν ένα χρόνο σχεδόν, δυο πανέμορφα γατάκια. Μου χάρισαν πολλή χαρά αυτά τα πλασματάκια... αλλά και υλικά πράγματα που στην συνέχεια πήρα από μέλη και συνεχίζω να τα έχω, δινοντάς μου χαρά!
Θα ήθελα τόσο πολύ να μην υπήρχαν ίντριγκες και κακές προαιρέσεις... Αδυνατώ να συμμετέχω σε συζητήσεις αδιεξοδικές, γιατί θεωρώ ότι πάντα κάποιος πληγώνεται και λύση δεν βρίσκεται.

Θα πω και κάποια αρνητικά για δύο μέλη, στα οποία χάρισα και δεν είχαν ούτε την ευγενή καλοσύνη να γράψουν ότι παρέλαβαν τα πράγματα που τους έστειλα.

Πρόκειται για τα μέλη LANCER666 και yallowroger. Μακριά τους.

Αυτά!

Υπάρχουν και όλα τα άλλα μέλη που έχω "γνωρίσει" εδώ μέσα και όλα μου έχουν φερθεί με συνέπεια, φιλικότητα και καλή προαίρεση. Σίγουρα ξεχνάω κάποια μέλη να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως.

Άβαταρ μέλους
ΧΡΥΣΑ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2115
Εγγραφή: 16 Απρ 2009, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ » 06 Απρ 2010, 22:29

καλησπερα σας,ειμαι ενα χρονο στο χαρισετο κι εχω γραψει για πολλα ατομα θετικα σχολια εδω μεσα.Ηρθε η πρωτη φορα να γραψω κατι αρνητικο για ενα ατομο,και αυτο το ατομο ειναι η giorginaa (ειναι το ποιο διπροσωπο ατομο που εχω γνωρισει ποτε στην ζωη μου).Γιατι εμαθα εχθες απο πολλους οτι μιλαει με τα ποιο ασχημα λογια για μενα σε τριτους.Ενω εμενα με μιλουσε τοσο καιρο σαν να μην συμβαινει τιποτα και απο πισω μου με εθαβε κανονικα.Και φανταζομαι πως το ιδιο εχει κανει και με αλλους.Και ο λογος που τα γραφω ολα αυτα ειναι για να καταλαβετε ποια ειναι επιτελους η giorginaa γιατι εγω αργησα να το καταλαβω μ'ελεγαν αλλα δεν τους πιστευα μεχρι που αποδηχτεικε οτι ολοι ειχαν δικιο.
-ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ Η ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ
-ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ-
{ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΞΟΔΑ}

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 06 Απρ 2010, 22:35

ΧΡΥΣΑ έγραψε:καλησπερα σας,ειμαι ενα χρονο στο χαρισετο κι εχω γραψει για πολλα ατομα θετικα σχολια εδω μεσα.Ηρθε η πρωτη φορα να γραψω κατι αρνητικο για ενα ατομο,και αυτο το ατομο ειναι η giorginaa (ειναι το ποιο διπροσωπο ατομο που εχω γνωρισει ποτε στην ζωη μου).Γιατι εμαθα εχθες απο πολλους οτι μιλαει με τα ποιο ασχημα λογια για μενα σε τριτους.Ενω εμενα με μιλουσε τοσο καιρο σαν να μην συμβαινει τιποτα και απο πισω μου με εθαβε κανονικα.Και φανταζομαι πως το ιδιο εχει κανει και με αλλους.Και ο λογος που τα γραφω ολα αυτα ειναι για να καταλαβετε ποια ειναι επιτελους η giorginaa γιατι εγω αργησα να το καταλαβω μ'ελεγαν αλλα δεν τους πιστευα μεχρι που αποδηχτεικε οτι ολοι ειχαν δικιο.
Όχι είμαι τρελή εγώ και σάλταρα ξαφνικά και δεν είχα δουλειά και λέω δεν την βγάζω όλα αυτά που είπα...Αλλά δεν με ακούσατε!!!Νομίζατε οτι ζήλεψα που πήρε πράγματα που ήθελα!!!Σιγά σιγά θα βγούν κι άλλα στη φόρα...Προσέξτε να μην έχετε ανοιχτούς λογαριασμούς μαζί της...
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
ΧΡΥΣΑ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2115
Εγγραφή: 16 Απρ 2009, 01:22
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΧΡΥΣΑ » 06 Απρ 2010, 22:46

εχεις δικιο κοπελα μου, μου τα ειπαν και αλλοι τωρα ξυπνησα αλλα λενε καλιο αργα παρα ποτε.εγω τελειωσα ουτε εχω ανοιχτους λογαριασμους ουτε θα εχω απο εδω και περα.αυτη τα εβγαζε απο το μυαλο της κι ερειχνε το κερασακι σε αλλους οτι τα λεγανε για να φανει καλη αυτη και σκαρτοι οι αλλοι ολους μας εχει μπερδεψει και μας εχει ανακατεψει.εγω δεν γραφω ποτε τοσα και τοσα εγειναν.αλλα για να γραψω για φαντασου σε τι σημειο και σε τη κατασταση ειμαι.ειμαι 31 χρονων ζω για καθαρο μετωπο και με ψηλα το κεφαλι δεν μπορει να ερθει και να τα καταστρεψει ολα σ'ενα βραδυ η giorginaa δεν το επιτρεπω.
-ΠΑΡΑΛΑΒΕΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΑΝΩ-ΤΟΥΜΠΑ Η ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ
-ΣΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ-
{ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΞΟΔΑ}

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από makis » 06 Απρ 2010, 23:31

Το θεμα ειναι να το καταλάβουν καποιοι γρήγορα πριν πέσουν στην τρύπα , εσυ Χρυσα εισαι απο τις τυχερες που το κατάλαβες γρήγορα !
Ακομα και εγω που είχα ενδείξεις άργησα να το επιβεβαιώσω , γιατι κάποιοι ντρέπονται να μας πουν τι έμαθαν και τι ξέρουνε , γιατι κάποια στιγμη μπορεί να βρεθουν μπλεγμένοι άδικα

Δεν ειναι κακό, ούτε ρουφιανιά , να που κατι που άκουσαν (μεσω τηλεφώνου ή μεσω πμ)
Με αυτη την ιστορία φαίνονται "μπλεγμένοι" πανω απο 8-10 άτομα αν
και στην πραγματικότητα φταιει ΜΟΝΟ 1 !!!!

Να ξερετε ΔΕΝ κρατάμε "κακία" για ΚΑΝΕΝΑΝ , γιατί εδώ είμαστε μια μεγαλη παρέα, απλά αυτά που ακούτε να τα ψάχνετε αν υπάρχουν η απλα είναι ράδιο αρβύλα !

Θα τα πούμε και απο κοντά στο καφέ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17-04 και σύντομα στην Αθήνα.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΤΑ
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1856
Εγγραφή: 15 Μάιος 2009, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ζάρακα Λακωνίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XXXL
Τοποθεσία: ΙΛΙΟΝ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΤΑ » 09 Απρ 2010, 14:40

Θέλω κι εγώ να ψηφίσω αρνητικά ένα μέλος...το μέλος titza γιατί ενώ είπε ότι είπε για δικτάτορες,παρακατιανούς,γλυψίματα,επίπεδο,καλιέργεια και 2000 άλλες μπούρδες προσβάλοντας διαχειριστές και μέλη του σάιτ τώρα έπαθε την μνήμη του χρυσόψαρου και συνεχίζει κανονικά να συναναστρέφεται μέσα σε αυτό το σάιτ που τόσο χλεύασε!!!Τελικά η αξιοπρέπεια διαφέρει απο περιοχή σε περιοχή καθώς και το επίπεδο!!! :D :D
Οι κανόνες υπάρχουν για να κάνουν τη συνεργασία μας καλύτερη.Ακολουθώντας τους κερδίζουμε όλοι!
Τα ΕΛΤΑ δεν στέλνουν πια προπληρωμένο χωρίς να το ζυγίσουν και επίσης δουλεύω μόνο και πάντα πρωί...Οπότε στο εξής χέρι με χέρι συναλλαγές στον Άγιο Αντώνιο ΜΟΝΟ!!!
Αν σας βολεύει...

ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
katr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 856
Εγγραφή: 19 Σεπ 2009, 17:35
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Συκιές-Δυτική Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katr » 09 Απρ 2010, 15:12

Βρε παιδια, αφού ο Μάκης είπε στο προηγούμενο ποστ, ότι εδώ ΔΕΝ κρατάμε κακία σε κανεναν. (Δεν έχω συναλλαγεί ή γνωρίσει τα άτομα που εμπλάκηκαν σε αυτό) Μάλιστα έστειλα στην Giorgina κάτι που της υποσχεθηκα, μετά την αποχώρηση της.
Ας ηρεμήσουν τα πνεύματα, γιορτινές μέρες!!! Δεν συμφωνείτε; :)
Προτιμώ οι αποστολές να γίνονται ταχυδρομικά (με έξοδα του παραλήπτη παρακαλώ) ή παράδοση από τον χώρο εργασίας μου, στην Σταυρούπολη, διότι δυσκολεύομαι με τις συναντήσεις λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων.
Συγχωρέστε με αυτό το διάστημα, διότι δεν μπορώ εύκολα να ανταποκριθώ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”