Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Faceless
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 30 Απρ 2013, 14:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Faceless » 12 Μάιος 2013, 13:06

Δεν απαντάμε ποτέ σε μέλος το οποίο δεν έχει τη δυνατότητα να ανταπαντήσει.
Αναρωτήθηκες ποιοι είναι οι λόγοι για τους οποίους ο συγκεκριμένος αποχώρησε;
Τι προσπαθείς να αποδείξεις γράφοντας κάτι για το οποίο δεν πρόκειται ποτέ να πάρεις απάντηση από το μέλος το οποίο αφορά το post σου;
Μπήκες στον κόπο να ρωτήσεις τι και πώς, πριν βγάλεις τα συμπεράσματά σου;
Αναρωτήθηκες μήπως ο Όθωνας ζήτησε να επιστρέψει σκεφτόμενος πως πρέπει να ρίξει λίγο νερό στο κρασί του και επιστρεφοντας να λύσει ο ίδιος τις απορίες σας;
Σου πέρασε απ' το μυαλό πως ο ίδιος ο Όθωνας έχει ζητήσει να γυρίσει και από τις 9 Μαΐου τον αγνοούν επιδεικτικά;
Αφού δεν σου πέρασε τίποτε απ' όλα αυτά από το μυαλό σου, σε παρακαλώ να αναιρέσεις και να κάνεις λίγη υπομονή μέχρι να λυθούν όλες σου οι απορίες και την επόμενη φορά σε συμβουλεύω να σκέφτεσαι πιο λογικά πριν γράφεις τις εξυπνάδες σου.

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6988
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από panteleon1 » 12 Μάιος 2013, 16:39

Ποιος το λέει οτι δεν μιλάμε για μέλος χωρίς να απαντήσει? Ποιος είσαι εσύ που θα μου πεις τι θα κάνω και τι θα πω? Εμένα με πείραξε πάρα πολύ η στάση του Όθωνα για τους λόγους που προανέφερα και άλλους αρκετούς. Δεν άνοιξα άλλο θέμα γιατί το τόπικ αυτό είναι αρκετό. Το συμπέρασμα το έβγαλα από τη στιγμή της διαγραφής του και της υπογραφής που άφησε. Επιδεικτικά λες τον αγνοούν και καλά του κάνουν. Εξυπνάδες χαζομάρες αυτά λέω και εσύ δεν πρόκειται να με σιωπήσεις.
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από makis » 12 Μάιος 2013, 17:36

Faceless έγραψε: Σου πέρασε απ' το μυαλό πως ο ίδιος ο Όθωνας έχει ζητήσει να γυρίσει και από τις 9 Μαΐου τον αγνοούν επιδεικτικά;
1ον :Επειδη ακομα περιμενω να μαθω το λογο αποχωρισεις απο κοντα, αρα δεν μπορει να γινει αλλαγη ακομα και 1 χρονος να περασει !

2ον : δεν φταιμε εμεις που αλλαζετε γνωμη καθε λιγο και πρεπει να ειμαστε πανω απο το μενου του χρηστη και οποτε θελει να τον βγαζουμε και οποτε θελει να τον ξαναβαζουμε !
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Faceless
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 30 Απρ 2013, 14:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Faceless » 12 Μάιος 2013, 19:35

Βλέπω το προηγούμενο ποστ μου και διαπιστώνω πως ξέχασα να γράψω το ποιος είμαι.
Ο Όθων είμαι, προφανώς από κεκτημένη ταχύτητα δεν το ανέφερα, γι' αυτό και μου έκανε εντύπωση το ύφος σου.
Κοίταξε να δεις Παντελή, για να λύσω όλες σας τις απορίες, ο λόγος που έφυγα δεν είχε να κάνει με το χάρισέ το αυτό καθεαυτό, αλλά με τις καταστάσεις τις οποίες δημιουργήθηκαν εδώ μέσα.
Η κοινότητα με στήριξε απίστευτα, αλλά ας μην ξεχνάμε πως κι εγώ το ίδιο έκανα παλιότερα.
Γιατί η δική μου προσφορά να περνάει στα ψιλά γράμματα;
Δηλαδή έχουμε μέλη τα οποία παίρνουν 10-20 αντικείμενα κι εξαφανίζονται, το κάνουμε θέμα,
έχουμε κι αυτούς που έφυγαν έχοντας χαρίσει περισσότερα, πάλι θέμα το κάνουμε;
Για ποιο λόγο;
Δηλαδή γιατί να απαγορεύεται κάποιον να μην τον εκφράζει πλέον η ιδέα;
Ίσα ίσα που έφυγα όσο το δυνατόν πιο αθόρυβα.
Εντάξει το παραδέχομαι, η υπογραφή μου φαίνεται κάπως προκλητική, αλλά είναι η αλήθεια.
Η αντιμετώπιση που δεχόμαστε εδώ το τελευταίο διάστημα άρχισε να μ' ενοχλεί και γι' αυτό και αποφάσισα να αποχωρήσω, γιατί να πρέπει όλα σ' αυτή τη ζωή να είναι ρόδινα;
Όπως κατάλαβες, περισσότερο με ανθρώπους τα έχω και όχι με ιδέες, τις οποίες πολύ ωραίες τις βρίσκω.
Μου ζήτησε ο Μάκης να του εξηγήσω αναλυτικά για τους λόγους που αποφάσισα να αποχωρήσω.
Τι να του πω;
Γιατί να πρέπει πάντα να εξηγώ εγώ στους άλλους και όχι οι άλλοι σ' εμένα;
Τέλος πάντων, το έχουμε αναλύσει πολύ το θέμα, θα το πω για τελευταία φορά και δεν θα ξαναμπώ στη διαδικασία να απαντήσω, εκτός κι αν υπάρχει πολύ σοβαρός λόγος, από τη στιγμή που σταμάτησα να ασχολούμαι με την κοινότητα και εφόσον δεν έχω δημιουργήσει κάποιο σοβαρό πρόβλημα, προτείνω να σταματήσουν και οι υπόλοιποι να ασχολούνται μαζί μου.
Ζήτησα να επιστρέψω το ίδιο αθόρυβα όπως έφυγα, προκειμένου να διορθώσω τις ατασταλίες που δημιούργησα με την υπογραφή μου και να παραμείνω όσο το δυνατόν πιο ανώνυμος, αλλά όπως πολύ σωστά μου είπε ο Μάκης, δεν είναι υποχρεωμένοι να ανέχονται το κάθε μέλος πότε αλλάζει γνώμη ή όχι.
Ας σβήσουν λοιπόν την προκλητική υπογραφή μου και ας κρατήσουν όποια ανάμνηση θέλουν από μένα.

Α και κάτι τελευταίο, πολύ πολύ σημαντικό:
Παρατήρησα ότι δημιουργήθηκε ένα θέμα με κάποιο μέλος το οποίο μπήκε σε αγγελίες και άρχισε να πατάει ανεξέλεγκτα "ευχαριστώ".
Ξέρω ότι το μυαλό πολλών πονηρών πήγε κατευθείαν σε μένα, τους πληροφορώ πως θα απογοητευτούν όταν διαπιστώσουν πως δεν έχω καμία απολύτως σχέση, δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση να ρίξω τόσο πολύ το επίπεδο.
Αν ήθελα να δημιουργήσω ένταση, είχα πολλούς άλλους τρόπους να το κάνω, δεν θα έφτανα σε τέτοια ελλεεινές πράξεις που ποτέ δεν με εξέφραζαν και που ακόμα και τώρα που είμαι "μακριά", εξακολουθούν να μη με εκφράζουν.
Άρα, πριν αρχίσουν να δημιουργούν φήμες πάλι γύρω από το όνομά μου, καλύτερα να το ξανασκεφτούν.
Τέλος, οποιοσδήποτε έχει κάποια απορία και θέλει να του τη λύσω ο ίδιος, το τηλέφωνό μου είναι στη διάθεση του Μάκη, μπορεί να το δώσει σε όποιον επιθυμεί να το συζητήσουμε.
Καλησπέρα σας.

NoOne
Banned member !!
Banned member !!
19 25
Δημοσιεύσεις: 173
Εγγραφή: 24 Νοέμ 2012, 21:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από NoOne » 12 Μάιος 2013, 19:57

Προσωπικά ήξερα από την αρχή σε τι αποσκοπούσε η διαγραφή του Όθωνα, όπως και ότι θα ζητούσε να επιστρέψει. Φυσικά η διαγραφή ήταν στάχτη στα μάτια εξ αρχής. Και αφού Όθωνα ή Faceless δεν το είχες προγραμματίσει, αλλά στην πορεία σκέφτηκες να ρίξεις νερό στο κρασί σου, γιατί ακόμα δεν διαγράφηκε ο παλιός σου λογαριασμός, την ίδια ημέρα κιόλας έκανες εγγραφή ως Faceless; Κάτι το οποίο φυσικά είναι εμφανές παρακάτω. Οι ημερομηνίες και οι ώρες μιλάνε από μόνες τους. Είναι επειδή η διαγραφή δεν ήταν στημμένη και προσχεδιασμένη, όπως επίσης και ότι σου ήρθε το Άγιο Πνεύμα μετά να ρίξεις νερό στο κρασί σου. Σε ποιον τα πουλάς αυτά; Νομίζεις έχεις να κάνει με παιδάκια εδώ μέσα ή ότι εσύ είσαι ο έξυπνος και οι υπόλοιποι είναι οι βλάκες; Και ξέρεις κάτι; Καλά έκανες και διαγράφηκες, να ησυχάσει λίγο το site. Συνέχεια ήσουν μέσα στην γκρίνια και στην ίντριγκα. Όλα και όλοι σου φταίγανε και ήταν σκάρτοι και εσύ ήσουν ο κύριος τέλειος-ξερόλας, έχοντας μιλήσει άπειρες φορές απαξιωτικά για την πλειοψηφία των μελών. Όπως επίσης και στο τσατ, που παρίστανες άλλο μέλος και έβαζες δύο μέλη που ήδη δεν είχαν καλή σχέση, να μαλώνουν περισσότερο, ρίχνοντας λάδι στην φωτιά με αυτά που έγραφες και στην συνέχεια το έπαιζες διαιτητής και αδιάφορος στο όλο θέμα, γιατί είναι καιρός να ειπωθούν αλήθειες, βαριές αλήθειες. Δεν είμαι διαχειριστής και δεν είναι στο χέρι μου το τι θα γίνει, αλλά για μένα μια χαρά είσαι εκεί που κάθεσαι.


Re: Μέλη που διαγραφηκαν ή πήραν Ban
από PavlitoRT » Τρί 30 Απρ, 2013 12:00 am

Μελος : Othon
Ποινη : ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΕΛΟΥΣ
Λογος : Αίτημα του ίδιου του μέλους.


Faceless
Εγγραφή:Τρί 30 Απρ, 2013 1:30 pm
Μέλος ζήτουλας και μέλος απάτη
Ίδιο μέλος με Captain_America και Milwaukee_Bucks

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6988
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από panteleon1 » 12 Μάιος 2013, 20:37

Οτι είπα απο "πίσω" σου τα λέω και μπροστά σου, το σάιτ είναι χαριστικό δεν είναι ΜΚΟ με ψήφους και διαμαρτυρίες, άμα θέλεις χαρίζεις, άμα θέλεις παίρνεις απο άλλους χρήστες. Εσύ τον τελευταίο καιρό προσπάθησες να προσδώσεις ιδεολογικά ηθικοπλαστικά πράγματα και όπως λέει ο noone όλο γκρίνια και διαμαρτυρίες. Να ξαναμπείς στην παρέα του χαρίσματος αλλά μην περιμένεις τπτ από αυτό παραπάνω απο χαρίσματα. Αυτή η άποψη μου και συγνώμη άμα σε στεναχώρησα.
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Othon » 12 Μάιος 2013, 20:45

Τα θέματα που με αφορούσαν, τα έχω συζητήσει ήδη με το Μάκη και έχει βρεθεί η λύση σε όλα τα επίπεδα.
Το τι θα περιμένω από δω και πέρα το γνωρίζω πολύ καλά, δεν χρειάζομαι υπενθυμίσεις.
Στη συζήτηση που είχα με το Μάκη, υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην ξαναμπώ σε διαδικασίες που φέρνουν την κοινότητα σε δύσκολη θέση, γι' αυτό πολύ ευγενικά σας παρακαλώ να μην ξανασχοληθείτε με το όνομά μου.
Σε μελλοντικές μου αγγελίες θα χαρώ πολύ να δω τη συμμετοχή σας, αλλά τα προσωπικά καλό θα ήταν να τα αφήσουμε στην άκρη.
Καλό σας απόγευμα.

mariaeva
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 22 Φεβ 2011, 22:57
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μούδρου Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mariaeva » 13 Μάιος 2013, 21:06

Faceless έγραψε:Δεν απαντάμε ποτέ σε μέλος το οποίο δεν έχει τη δυνατότητα να ανταπαντήσει.
Αναρωτήθηκες ποιοι είναι οι λόγοι για τους οποίους ο συγκεκριμένος αποχώρησε;
Τι προσπαθείς να αποδείξεις γράφοντας κάτι για το οποίο δεν πρόκειται ποτέ να πάρεις απάντηση από το μέλος το οποίο αφορά το post σου;

Μπήκες στον κόπο να ρωτήσεις τι και πώς, πριν βγάλεις τα συμπεράσματά σου;
Αναρωτήθηκες μήπως ο Όθωνας ζήτησε να επιστρέψει σκεφτόμενος πως πρέπει να ρίξει λίγο νερό στο κρασί του και επιστρεφοντας να λύσει ο ίδιος τις απορίες σας;
Σου πέρασε απ' το μυαλό πως ο ίδιος ο Όθωνας έχει ζητήσει να γυρίσει και από τις 9 Μαΐου τον αγνοούν επιδεικτικά;

Αφού δεν σου πέρασε τίποτε απ' όλα αυτά από το μυαλό σου, σε παρακαλώ να αναιρέσεις και να κάνεις λίγη υπομονή μέχρι να λυθούν όλες σου οι απορίες και την επόμενη φορά σε συμβουλεύω να σκέφτεσαι πιο λογικά πριν γράφεις τις εξυπνάδες σου.
δεν ξέρω ποιος είσαι, τι έχεις δώσει ή τι έχεις πάρει, αλλά έχει πλάκα που μπήκες με νέο nickname για να υποστηρίξεις τον... εαυτό σου!
happily ever after...!!!

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Othon » 14 Μάιος 2013, 16:21

Ναι, πράγματι, το θεωρώ κι εγώ κατάντια, αλλά πλέον εφόσον υπάρχει η δυνατότητα να μπαίνω με το κανονικό μου nick, απαντάω σαν Othon και όχι σαν κάποιος τυχαίος.
Όλη η κριτική είναι καλοδεχούμενη, ας μην επεκταθούμε όμως άλλο εδώ, μιας και είναι χώρος αξιολόγησης και όχι κριτικής.
Οποιοσδήποτε θελήσει να εκφέρει άποψη για μένα και θέλει να με κριτικάρει ή να με συμβουλέψει σχετικά με το πώς μπορώ να βελτιωθώ σαν άτομο, ευχαρίστως να τα πούμε μέσω πμ.

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από polina27 » 17 Μάιος 2013, 18:04

καλησπέρα και απο μένα...
ανταποδίδω numismat ..εισαι φοβερή και το ξέρεις..
palleta, makis, puppeta, theosve, polvar, giannaelenimaria, madis5, athanasiamak, othon, locke, pavlitoRT, dimitris&alice, maristef, morfo212, vicky, tzenaki, ΒΙΚΥ, vaskokkal, salefa, ρενα25, deana, magikalia, linampoura, pizicarella, larisaia, pisicasissy, Spitha,
DORATHAN, Despoinakiser, DESPOINA DIAKAKH, evoulini , γεωργια1, ανθηκ, elenikaram ειχα αψογη συνεργασια όλα τους τα πραγματα ήταν αψογα.
μπορεί να ξεχνάω μερικά ατομα αν θυμηθώ θα προσθέσω αλλά πραγματικα απο μένα ότι θελετε παιδια.. εισαστε φοβεροι όλοι σας
:bow: :bow:

γενικά εγώ με όσα μελη έχω συνεργαστεί ήταν όλα άψογα
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”