Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
sakis276
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
70 50
Δημοσιεύσεις: 631
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 14:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Εύοσμος-Κ.Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από sakis276 » 26 Ιουν 2013, 12:06

Παιδια καλημερα.Επανερχομαι ξανα για να δηλωσω οτι το μελος NIKOSSALONIKA http://xariseto.gr/profile.php?u=10771 ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ και ΨΕΥΤΗΣ για να μην πω κι αλλα που εχω στο μυαλο μου και δεν τελειωσω μεχρι αυριο.Πρωτη φορα που γραφω ετσι για καποιον αλλα μ εχει φερει στο αμην.Ελεος δηλαδη ειναι δυνατον τωρα αυτο το πραμα? Το θεμα εχει ως εξης.Ενας φιλος μου χαριζε μια τηλεοραση και το μελος αυτο ενδιαφερθηκε.Η αγγελια ειναι αυτη http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=212&t=87928.Του εδωσα το τηλ του φιλου μου και συνεννοηθηκαν να παει να την παρει,οπως και εγινε.Την ηθελε λεει για να την παει καπου στην Πελοποννησο οπου εκει ακομα δεν ειχαν τα ψηφιακα καναλια.Μολις βρεθηκανε και παρελαβε την τηλεοραση, ο φιλος μου με πηρε στο καπακι τηλ και μου ειπε οτι ηρθε λεει ενα παιδι και την πηρε, ενας νεαρος δηλαδη σε ηλικια και τωρα ο εν λογω ''κυριος'' καλα αν ειναι αυτος κυριος εγω ειμαι η Ναομι Καμπελ στο ξανθο,αρνητε οτι την πηρε και καθεται και λεει ενα σωρο ψεματα.Οτι ταχα δεν πηρε ουτε τηλ.Τι να πω ρε παιδια τωρα;Λες και αν εβαζε ενα ευχαριστω θα του επεφτε ο κωλος η θα χρεωνοταν.Η ξετσιπωσια καποιον ανθρωπων δεν εχει ορια.ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπον σ αυτο το ατομο.Για μενα δεν υπαρχει πλεον αυτο το μελος. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
1ον)ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ
2ον)ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΡΜ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ
3ον)ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ,ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ
4ον)ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ.



ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
[/color][/url]


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από polvar » 26 Ιουν 2013, 13:52

Ναι αλλά θα πρέπει τέτοια θέματα να τα κάνετε αναφορά για να τα βλέπουμε εγκαίρως.
Η αγγελία σας επανήρθε ως ενεργή ξανά και έγραψα στο μέλος να πατήσει το 'ευχαριστώ' (έστειλα και πμ) και βλέπουμε

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από fightwoman » 27 Ιουν 2013, 02:14

Εγω ενα εχω να πω επειδη κυκλοφορουν πολλα γαιδουρια εδω μεσα απλως τους σταμπαρουνε και δεν τους ξαναδινουμε σημασια οτι κι αν μας ζητησουνε.Υπαρχουν παρα πολλα αξιολογα μελη για να ασχοληθουμε μαζι τους.Και φυσικα αναφορα για να τα βλεπουν οι συντονιστες και να τους βαζουν στις θεσεις τους οπως λεει κι ο αγαπητος polvar
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
sakis276
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
70 50
Δημοσιεύσεις: 631
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 14:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Εύοσμος-Κ.Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από sakis276 » 28 Ιουν 2013, 23:19

Καλησπερα και παλι.Παρολο που εχω κλεισει το θεμα που εγραψα πιο πανω..............................
1ον)ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ
2ον)ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΡΜ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ
3ον)ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ,ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ
4ον)ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ.



ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
[/color][/url]

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15989
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από athanasiamak » 29 Ιουν 2013, 00:15

sakis276 έγραψε:Καλησπερα και παλι.Παρολο που εχω κλεισει το θεμα που εγραψα πιο πανω..............................
Το κείμενο που γράψατε το έσβησα καθώς κρίνω πως δεν βοηθά να δημοσιοποιηθεί.

Παρακαλώ να μην δοθεί συνέχεια από καμία πλευρά σε αυτό το θέμα δημόσια.
Μπορείτε να στείλετε είτε σε μένα είτε στον polvar όποιο άλλο πμ σας έρχεται και θεωρείτε προσβλητικό (μιας και εμείς ασχοληθήκαμε με το θέμα εξαρχής) αλλά όχι κάτι άλλο δημόσια παρακαλώ.
Σας ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
sakis276
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
70 50
Δημοσιεύσεις: 631
Εγγραφή: 12 Απρ 2009, 14:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Εύοσμος-Κ.Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από sakis276 » 29 Ιουν 2013, 08:51

To εν λογω ατομο ομως συνεχιζει και με ενοχλει με μηνυματα και θα φαει πολυ βρυσιμο στην τελικη.Κρατιεμαι σαν το σκυλι να μην τον λουσω με ωραιες λεξεις και δεν ξερει που να κρυφτει μετα.
1ον)ΔΗΛΩΝΕΤΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΤΗΝ ΑΓΓΕΛΙΑ
2ον)ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ ΡΜ ΟΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΤΟ ΤΗΛ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ
3ον)ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΧΑΡΙΖΩ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ,ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ
4ον)ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΕΚΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ.



ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
[/color][/url]

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από polvar » 29 Ιουν 2013, 09:17

Στην αγγελία έχω πει ότι θα μπορούσε να αναρτηθεί νέο μήνυμα από τους δυο σας μόνο αν προσθέτει κάτι νέο προς επίλυση της διαφοράς. Αυτό που γράψατε δεν προσθέτει κάτι τέτοιο αλλά αντίθετα προάγει την φασαρία. Το αφήνουμε μόνο και μόνο για να αιτιολογηθεί η παρακάτω απάντηση:

Εδώ αστυνομία δεν είμαστε όπου μπορεί κάποιος να καταγγείλει εξύβριση ή παρενόχληση, ούτε και δικαστήριο όπου μπορούμε να κρίνουμε το ποιος λέει αλήθεια ή όχι, καλώντας μάρτυρες κλπ. αλλά ούτε και κολαστήριο για να επιβάλλουμε ποινές για κάτι που ειπώθηκε ή έγινε εκτός site ακόμα κι αν αυτό έχει σχέση με δοσοληψία στο site (που εδώ μάλιστα δεν αποδεικνύεται αν έγινε καν).

tsalouchidou maria
Silver Member
Silver Member
2 6
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: 12 Οκτ 2010, 23:06
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από tsalouchidou maria » 01 Σεπ 2013, 13:13

Καλησπέρα,χθες παρέλαβα ένα παιδικό αυτοκινητάκι (αυτά τα χαμηλούτσικα που το παιδί κάθεται επάνω).Ευχαρίστησα το μέλος αλλά όταν ο άντρας μου το έφερε σπίτι διαπιστώσαμε πως ο άξονας του τιμονιού είχε αντικατασταθεί από το κοντάρι μιας σκούπας.Με λίγα λόγια ήταν σπασμένο και είχαν κάνει πατέντα.Θεωρώ πως θα έπρεπε να αναφέρεται στην αγγελία το ελάττωμα αυτό καθώς καθιστά δύσκολο το στρίψιμο και θα ήταν πιο τίμιο να το γνωρίζαμε από την αρχή.Η αγγελία κλείδωσε αμέσως και δεν πρόλαβα να τη σχολιάσω.Απλά με ενόχλησε ο τρόπος κατά τα άλλα καλή καρδιά,θα το χαρούμε κι έτσι.

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από polina27 » 01 Σεπ 2013, 13:51

tsalouchidou maria έγραψε:Καλησπέρα,χθες παρέλαβα ένα παιδικό αυτοκινητάκι (αυτά τα χαμηλούτσικα που το παιδί κάθεται επάνω).Ευχαρίστησα το μέλος αλλά όταν ο άντρας μου το έφερε σπίτι διαπιστώσαμε πως ο άξονας του τιμονιού είχε αντικατασταθεί από το κοντάρι μιας σκούπας.Με λίγα λόγια ήταν σπασμένο και είχαν κάνει πατέντα.Θεωρώ πως θα έπρεπε να αναφέρεται στην αγγελία το ελάττωμα αυτό καθώς καθιστά δύσκολο το στρίψιμο και θα ήταν πιο τίμιο να το γνωρίζαμε από την αρχή.Η αγγελία κλείδωσε αμέσως και δεν πρόλαβα να τη σχολιάσω.Απλά με ενόχλησε ο τρόπος κατά τα άλλα καλή καρδιά,θα το χαρούμε κι έτσι.
καλο θα ηταν να αναφερετε ποιο μελος ήταν ή κανετε καποια αναφορα μιας και το αντικειμενο δεν ηταν στην κατασταση που επρεπε.. και ισως το μελος που το εστειλε να το κανει και καπου αλλου ... σας ευχαριστω
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από melinaprs » 23 Σεπ 2013, 00:16

Προσοχή στο μέλος elena12344

Μετά από αυτά
http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=305&t=8803

κι αυτά
http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=285&t=102657

κι αφού έμαθα από μέλος εδώ ότι την έστησε σήμερα 45 ολόκληρα λεπτά, εφιστώ αγαπημένα μέλη την προσοχή σας σε αυτό το άτομο. Μας δουλεύει κανονικά και ούτε τηλ. δίνει ούτε διεύθυνση. Τα μάτια σας ανοιχτά!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος athanasiamak την 23 Σεπ 2013, 00:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: επεξεργασία λινκ ώστε να γίνουν ενεργά

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”