Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15989
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από athanasiamak » 23 Σεπ 2013, 00:25

melinaprs παρακαλώ ενημερώστε το μέλος που "στήθηκε" στο ραντεβού να κάνει αναφορά (μιας και αυτός είναι λόγος αναφοράς) ώστε να αναλάβει το θέμα κάποιος συντονιστής ή επόπτης.
Σας ευχαριστώ.


Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από melinaprs » 23 Σεπ 2013, 00:27

Θα το ενημερώσω φυσικά και μάλιστα αμέσως τώρα! Συγγνώμη για την αναστάτωση βραδιάτικα,αλλά συμβαίνουν κι αυτά...

Άβαταρ μέλους
Mary07
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
57 52
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2013, 00:58
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Mary07 » 24 Σεπ 2013, 01:32

Εγώ είμαι το μέλος που "στήθηκε" και τελικά τα πράγματα δεν θα δωθούν στο μέλος αυτό, καθώς απέσυρε - αφού ακύρωσε και το 2ο ραντεβού κι έπειτα ακύρωσε και δημόσια και σε π.μ. την ζήτηση.

λοιπόν.

1. εδώ είμαστε για να βοηθάμε και να βοηθιούμαστε. ας είμαστε λοιπόν συνεπείς και να σεβόμαστε τον άλλον.
2. σεβασμός προς τον άλλον δείχνει και το να σκεφτούμε, "έχει ο άλλος λεφτά να βγάζει εισητήρια για να μας φέρνει πράγματα, ή μήπως ρισκάρει χωρίς εισητήριο και κυνδυνευει να πέσει σε ελεγκτή?" και είναι και λόγος για να πηγαίνουμε στα ρεντεβού κι όχι να στήνουμε !!!
3. δείνουμε το τηλ μας όπως κάνει κι ο άλλος ! τι είναι δλδ? ηλ@@@ος όποιος το δείνει, κι ο άλλος που το κρατά κρυφό, έξυπνος;;;

τέλος, επειδή έχω πάρει πράγματα από το μέλος μελιναρπς ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να μην ήταν συνεπέστατη στο να στήλει :D
Το μέλος μπαίνει στην ομάδα περιορισμένης πρόσβασης εξαιτίας της οφειλής του στις αγγελίες viewtopic.php?f=258&t=124601 και viewtopic.php?f=19&t=124463&start=10. Θα βγει από την ομάδα αν και όταν αποκαταστήσει τις εκκρεμότητες

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από melinaprs » 24 Σεπ 2013, 09:49

Mary07 έγραψε:Εγώ είμαι το μέλος που "στήθηκε" και τελικά τα πράγματα δεν θα δωθούν στο μέλος αυτό, καθώς απέσυρε - αφού ακύρωσε και το 2ο ραντεβού κι έπειτα ακύρωσε και δημόσια και σε π.μ. την ζήτηση.

λοιπόν.

1. εδώ είμαστε για να βοηθάμε και να βοηθιούμαστε. ας είμαστε λοιπόν συνεπείς και να σεβόμαστε τον άλλον.
2. σεβασμός προς τον άλλον δείχνει και το να σκεφτούμε, "έχει ο άλλος λεφτά να βγάζει εισητήρια για να μας φέρνει πράγματα, ή μήπως ρισκάρει χωρίς εισητήριο και κυνδυνευει να πέσει σε ελεγκτή?" και είναι και λόγος για να πηγαίνουμε στα ρεντεβού κι όχι να στήνουμε !!!
3. δείνουμε το τηλ μας όπως κάνει κι ο άλλος ! τι είναι δλδ? ηλ@@@ος όποιος το δείνει, κι ο άλλος που το κρατά κρυφό, έξυπνος;;;

τέλος, επειδή έχω πάρει πράγματα από το μέλος μελιναρπς ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ να μην ήταν συνεπέστατη στο να στήλει :D
Δε θα χαλάσω άλλο την καλή μου διάθεση και την ψυχολογία μου για χαζά πράματα...ένα θα πω και μη μου χαλάς το όνειρο: prs (πρς), τί μελιναρπς γράφεις-μιλάμε για ΤΗΝ κιθάρα, άρπα μου την έκανες(αχαχαχαχαχαχα ρπς-γελάω)

Άβαταρ μέλους
Mary07
Περιορισμένο μελος (σοβαρά παραπτώματα)
57 52
Δημοσιεύσεις: 633
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2013, 00:58
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Mary07 » 24 Σεπ 2013, 10:20

melinaprs έγραψε:
τί μελιναρπς γράφεις-μιλάμε για ΤΗΝ κιθάρα, άρπα μου την έκανες(αχαχαχαχαχαχα ρπς-γελάω)

χαχαχαχχαχχαα :D :D :D
Το μέλος μπαίνει στην ομάδα περιορισμένης πρόσβασης εξαιτίας της οφειλής του στις αγγελίες viewtopic.php?f=258&t=124601 και viewtopic.php?f=19&t=124463&start=10. Θα βγει από την ομάδα αν και όταν αποκαταστήσει τις εκκρεμότητες

Elef
Diamond Member
Diamond Member
45 29
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: 15 Σεπ 2013, 19:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Παρασκευής Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Elef » 08 Νοέμ 2013, 17:33

Προς Διαχειριστές:
Κάτι δεν πάει καλά με το (νέο) μέλος kokona;
Για δείτε λίγο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=291& ... 7&start=30

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από polvar » 08 Νοέμ 2013, 18:16

Ευχαριστούμε για την υπόδειξη!

Άβαταρ μέλους
mengre
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 6267
Εγγραφή: 12 Μάιος 2010, 13:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από mengre » 08 Νοέμ 2013, 20:17

Elef έγραψε:Προς Διαχειριστές:
Κάτι δεν πάει καλά με το (νέο) μέλος kokona;
Για δείτε λίγο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=291& ... 7&start=30
Εμενα μου ζητησε και τις τα χαρισα...πολλα νεα μελη ξεκινανε στραβα αλλα δεν σημαινει και κατι σιγα σιγα διορθωνονται ή χειροτερευουν χαχαχαχ..εγω τι να κανω τωρα να τα στειλω??!! :z
Πιθανον να αργω στις παραλαβες λογω μωρου και λογω κλεισιματος των ελτα της περιοχης μου πουμε γινοταν η επιδοση των δεματων με αποτελεσμα να τα στελνουν αλλου μακρια..

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Προσφορά για ιδιαίτερα μαθήματα!

Elef
Diamond Member
Diamond Member
45 29
Δημοσιεύσεις: 676
Εγγραφή: 15 Σεπ 2013, 19:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίας Παρασκευής Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Elef » 09 Νοέμ 2013, 13:54

mengre έγραψε:
Elef έγραψε:Προς Διαχειριστές:
Κάτι δεν πάει καλά με το (νέο) μέλος kokona;
Για δείτε λίγο http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=291& ... 7&start=30
Εμενα μου ζητησε και τις τα χαρισα...πολλα νεα μελη ξεκινανε στραβα αλλα δεν σημαινει και κατι σιγα σιγα διορθωνονται ή χειροτερευουν χαχαχαχ..εγω τι να κανω τωρα να τα στειλω??!! :z
Θα σου πω την προσωπική μου άποψη.
Το συγκεκριμένο μέλος φαίνεται πως τυχαία βρήκε το site, είδε ότι κάποιοι χαρίζουν, οπότε άρχισε να ζητά από όλους.
Οπότε μπορούμε να υποθέσουμε ότι δεν είχε διαβάσει τους κανόνες.
Για αυτό της απάντησα να τους διαβάσει. Τότε θα δείξει αυτό που λες.
Αν δηλαδή θα διορθωθεί ή όχι.
Και γω καινούριο μέλος είμαι, αλλά φρόντισα να μάθω πως λειτουργεί η συγκεκριμένη κοινότητα μελών.
Επίσης πήγα να την πατήσω με το μέλος γωγώ (δε γραφόταν έτσι ακριβώς το όνομά της) όταν ζήτησε πράγματα, είδα αμέσως μετα να της κάνουν παρατήρηση οι διαχειριστές και σκέφτηκα αυτό που λες και συ. Ότι δηλαδή θα διορθωθεί. Οπότε της απάντησα ότι θα της δώσω τα ρούχα
Αντ'αυτού μετά από κάμποσες παρατηρήσεις τις οποίες επίτηδες αγνοούσε έφαγε 1 μήνα μπαν. Οπότε έσωσα τα ρούχα και τώρα θα τα δώσω σε άλλο μέλος.
Κάνε ότι θες με τα πράγματά σου, αλλά εγώ τώρα με τη συμπεριφορά που έχει το μέλος δε θα την εμπιστευόμουν. Αν αργότερα αλλάξει, καλώς.

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Aria » 09 Νοέμ 2013, 17:49

Μενια οι συστάσεις των συντονιστών δεν γίνονται τυχαία όπως καλά γνωρίζεις....Το αν θα δώσεις εσύ σε τέτοιο μέλος είναι δική σου ευθύνη. Εμείς δεν μπορούμε να πούμε σε κανέναν να μην χαρίσει σε κάποιον σε καμία περίπτωση.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”