Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από melinaprs » 17 Νοέμ 2013, 21:37

Θα ηθελα να εκφρασω την ειλικρινη μου λυπη,οταν στις δημοσιευσεις μου ειδα πωςτο μελος ΜαρακιΜα εχει αποκλειστει;;;;;;;!!!!!!!!
Δεν ειναι δουλεια μου να ξερω το γιατι, ουτε μου πεφτει λογος θελω μονο να πω οτι για μια ακομα φορα εχω υποστει σοκ!
Ανθρωποι που χρειαζονται το χρονο τους να προσαρμοστουν -γιατι τι και πως να το κανουμε,δεν ειμαστε ολοι εδω περα ξ υ π ν ι ο ι,να καρπωνομαστε γραμ.μα η χρηματα να δουλευουμε τον αλλον οσον αφορα την αποστολη και...και...και...-
παιρνουν οριστικο αποκλεισμο;αααααααααααααα
Ενω ατομα με συμπεριφορα ληστρικη αλωνιζουν ανενοχλητα,μας δουλευουν κανονικα και απο πανω τα μαζευουν και φευγουν,ναι!φευγουν μονα τους ταχαμου θιγμενα και μας γραφουν μεχρι την τελευταια στιγμη,ενω υπο κανονικες συνθηκες το ελαχιστο που θ αξιζαν ηταν κλωτσιες....
Το γνωρισα το Μαρακι,ηταν καλη κοπελα και της αξιζε σιγουρα παραπανω απο μια ευκαιρια. Η δεν διαβασε καλα τους κανονες η κατι εχει παρανοησει, μπορει να σας παιδεψε λιγακι μα στις συναλλαγες της προσπαθησε και εν τελει ηταν ενταξει!

Θα ηθελα λοιπον γι αυτους τους λογους, αν γινεται σας παρακαλω
Να επιστρεψει :judge:

Ευχαριστω πολυ πολυ πολυυυυυυυυυυυ
:thank:


Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

EYXAPIΣTΩ

Δημοσίευση από melinaprs » 04 Δεκ 2013, 12:49

Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ το πολυαγαπημένο μέλος katerina eyripidis για το χρόνο και το μεράκι που σπατάλησε για μένα να μου φτιάξει με τα χεράκια της ένα πανέμορφο!!!!!!!!! κολιεδάκι.
Το έλαβα σήμερα το πρωί και πραγματικά συγκινήθηκα διότι για μένα είσαι ένα παιδί απόλυτου PIΣΠEKT, αυτός ο όρος σου ταιριάζει και στο έχω ξαναεκφράσει και με π.μ. και δημόσια σε κάποια αγγελία...
Σου εύχομαι τα καλυτερότερα γιατί είσαι ANΘPΩΠOΣ κι απλά απλούστατα τα
AΞIZEIΣ.

Kαλές γιορτές πάνω απ όλα με υγεία κι έτσι να παραμείνεις πάντα : πανέμορφη.
Μ αρέσεις ;)


:thank: :thank: :thank:

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: EYXAPIΣTΩ

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 04 Δεκ 2013, 13:06

melinaprs έγραψε:Ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ το πολυαγαπημένο μέλος katerina eyripidis για το χρόνο και το μεράκι που σπατάλησε για μένα να μου φτιάξει με τα χεράκια της ένα πανέμορφο!!!!!!!!! κολιεδάκι.
Το έλαβα σήμερα το πρωί και πραγματικά συγκινήθηκα διότι για μένα είσαι ένα παιδί απόλυτου PIΣΠEKT, αυτός ο όρος σου ταιριάζει και στο έχω ξαναεκφράσει και με π.μ. και δημόσια σε κάποια αγγελία...
Σου εύχομαι τα καλυτερότερα γιατί είσαι ANΘPΩΠOΣ κι απλά απλούστατα τα
AΞIZEIΣ.

Kαλές γιορτές πάνω απ όλα με υγεία κι έτσι να παραμείνεις πάντα : πανέμορφη.
Μ αρέσεις ;)


:thank: :thank: :thank:
μελινακι σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια και για τις ευχες!!! χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε και ευχομαι να το χαρεις!! καλες γιορτες να εχουμε ολοι και με υγεια πανω απο ολα!! φιλακια!!
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 17 Δεκ 2013, 12:39

προσοχη στο μελος tusis
ζητησε πραγματα και στελνει κουριερ για παραλαβη, υποτιθεται συνεργαζεται μαζι τους και τελικα εχει δωσει σε ολους ψευδη στοιχεια με αποτελεσμα να γυρνανε πισω τα δεματα και να επιβαρυνεται ο αποστολεας την χρεωση
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Aria » 17 Δεκ 2013, 13:50

Kατερίνα σε ποιά αγγελία έγινε αυτό??

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 17 Δεκ 2013, 14:11

http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=292& ... F%87%CE%B1
εγραψε μαλιστα οτι παρελαβε και σημερα μου πηραν απο την κουριερ οτι γυρισε το δεμα πισω εχει ψευδη στοιχεια. εκανε το ιδιο και στο μελος guzelina, σημερα με ρωτησε και εκεινη το πρωι αν ειχα το ιδιο προβλημα και μετα απο λιγο με πηραν και εμενα τηλ
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 30 Ιαν 2014, 14:12

Καλημέρα!Θέλω να ευχαριστήσω το μέλος trelis,οποίος απάντησε στην αγγελια μου με τα τρόφιμα και μπήκε σε μεγάλο κόπο να φέρει τα φασολάκια,απορρυπαντικό και μαλακτικό στο σπίτι της φίλης μου!Ευχάριστο το μέλος dim-nik για τα όσπρια και το ρύζι!Ευχαριστώ πολύ το μέλος kallisti για τα διάφορα πράγματα,όπια έφερε στην φίλη μου και αρνήθηκε να πατήσω κουπί ευχαριστώ!Θέλω να ευχαριστήσω το μέλος tulipanek για παιδικά και γυναικεία ρούχα οποία έστειλε με τα δικά της έξοδα αποστολής!Ευχαριστώ το μέλος deana που με πρόσφερε δήγματα διαφορετικών ειδών,αλλά εγώ δεν μπορούσα να αναλάβω τα έξοδα αποστολής!Ευχαριστώ πολύ το μέλος Despoinkiser που προσπαθεί να βοηθήσει την φίλη μου!Σας ευχαριστώ πάρα-πάρα πολύ!!!
Μεγάλη ανακούφιση και χαρά ήρθανε την τρίτη απόγευμα από κι,που δεν περιμέναμε!Ο γιος μου,οποίος σπουδάσει στην Κομοτηνή ,χωρίς να μου πει μίλησε με τους συμμαθητής,φίλους και γνωστούς του για τα προβλήματα της φίλης μου.Άνθρωποι αντέδρασαν και μάζεψαν διάφορα τρόφιμα και ρούχα για την φίλη μου.Προχθές ο σύζυγος της γειτόνισσας του γιου μου πηγαίνοντας στην Κατερίνη λογού δουλειάς του έφερε στο σπίτι της φίλης μου 10 κιλά μακαρόνια,12 κιλά φακές,9 κύλα φασόλια,5 κιλά αλεύρι,3 κιλά ζάχαρη,8 κιλά ρύζι,2 κιλά πλιγούρι,1 κιλό χωριάτικο μέλι,5 λ. χωριάτικο ελαιόλαδο,3 χωριάτικα κοτόπουλα,30 τεμ. χωριάτικα αυγά,1 κιλό χωριάτικη φέτα,3 συσκευασίες φρυγανιές,5 συσκευασίες παξιμάδια,μπισκότα και πολύ όμορφη σπιτική τούρτα,όποια έφτιαξε η γειτόνισσα του γιου μου για το παιδί της φίλης μου.Αυτή η τούρτα ήταν το πρώτο δώρο του παιδιού σε τελευταία 3 χρόνια σε όλες τις γιορτής που είχαν περάσει!!!Επίσης είχε 2 μπουφάν, μπλούζες και παντελόνια για την φίλη μου.
Θέλω να ευχαριστήσω ούλους αυτούς ανθρώπους,που βοήθησαν και έδωσαν ελπίδα στην φίλη μου και το παιδί της!!!
Ευχαριστώ!!!Ευχαριστώ!!!Ευχαριστώ!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dimitris&Alice την 30 Ιαν 2014, 14:24, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: Συγχώνευση θέματος στο ανάλογο θέμα.
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
Υδροχοα
Diamond Member
Diamond Member
45 27
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: 22 Αύγ 2011, 20:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Υδροχοα » 06 Οκτ 2014, 20:41

Καλησπερα σας !! Πριν λιγες ημερες ειχα και εγω μια κακη συναλλαγη με το μελος NEAMANOULA Χαριζε μια θηκη κινητου για S 4 Samsung ως καινουργια και εγω την ζητησα Την εστειλε ενω της ειχα ζητησει αριθμο λογαριασμου να της καταθεσω τα εξοδα Δεν μου εδωσε λογαριασμο παρα εστειλε την θηκη και μετα μου εγραψε να κοιταξω τον φακελο ποσα γραμματοσημα ειχε επανω και να της στειλω το ποσον ( εχω ακομη τα μηνυματα ) Οταν παρελαβα τον φακελο ειδα οτι τα γραμματοσημα ηταν 4 των 0,80 λεπτα Συνολο 3,20 !!!!! Η δε θηκη ηταν παλια και οχι καινουργια οπως ελεγε στην αγγελια viewtopic.php?f=202&t=119911
Και να σκεφτει κανεις οτι ειναι κινεζικη και στην λαικη την πουλανε 2 ευρω καινουργια Και ουτε καν εμοιαζε με την φωτο που ειχε βαλει παρα μονον στο χρωμα Μολις την ειδα της εγραψα ολα αυτα στην αγγελια και παρολο που εβλεπα οτι εμπαινε καθημερινα μεσα μου απαντησε μολις σημερα οτι ηταν καινουργια η θηκη Και κλειδωσε την αγγελια χωρις να προλαβω να της αποδειξω με φωτο οτι ολα οσα λεω ειναι αληθεια Παρακατω παραθετω και φωτο για του λογου το αληθες και να μου πει καποιος αν αυτη η θηκη ειναι καινουργια η εγω δεν βλεπω καλα ??

http://postimg.cc/image/gjy8ohfjt/

http://postimg.cc/image/syfz7ssub/

http://postimg.cc/image/h0mwss6s5/
Για τα αντικειμενα που χαριζω η αποστολη γινεται με ΕΛΤΑ ή παραλαβη ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ απο το σπιτι μου και την περιοχη μου.
Σε μελος που χαριζω εχω λογαριασμο μονον στην Εθνικη τραπεζα για καταθεση

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 14 Οκτ 2014, 16:30

Καλησπέρα σας.
Δεν βλέπω κάτι χαλασμένο,σκισμένο,σπασμένο στις φωτογραφίες.
Τέλος πάντων,εφόσον το μέλος δέχτηκε από μόνο του και δεν ζήτησε τα έξοδα και ''ευχαριστώ'' τότε καλύτερα να μην γινόταν θέμα από μέρους σας.

''Γενικά''
Γι΄αυτό μαλλιάσει η γλώσσα μας να λέμε συνεχεία τα ίδια και τα ίδια!
Φωτογραφία του αντικείμενου,λεπτομερή αναφορά εάν έχει κάποιο πρόβλημα.
Δεν στέλνουμε αντικείμενα εάν δεν λάβουμε το αντίτιμο της αξίας των εξόδων.

Τέλος το θέμα.

Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
Υδροχοα
Diamond Member
Diamond Member
45 27
Δημοσιεύσεις: 477
Εγγραφή: 22 Αύγ 2011, 20:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Αξιολογήσεις μελών (θετικά και αρνητικά)

Δημοσίευση από Υδροχοα » 15 Οκτ 2014, 10:33

Καλημερα σας Dimitris&Alice
Δηλαδη εσεις στις φωτο βλεπετε μια θηκη καινουργια αχρησιμοποιητη οπως λεει η αγγελια ??? Γιατι η αγγελια γραφει καινουργια (Αυτο της ελειπε να την στειλει και σπασμενη οπως μου λετε εσεις)Και δεν ειναι το ευχαριστω δεν μετραει για μενα αλλα η κοροιδια.Και εν πασει περιπτωσει να επρεπε να πληρωσω και 3,20 για εξοδα αποστολης ενω την βρησκω την ιδια στην λαικη καινουργια με 2 ευρω ?? Και ουτε ηταν η ιδια με την φωτο που ειχε βαλει.Παντως προς τιμην της δεν ζητησε τα χρηματα για τα εξοδα .Ομως το ανεφερα γιατι με θυμωνει πολυ η κοροιδια και δεν δεχομαι κανεις να με περναει για βλακα και κοροιδο.ΤΕΛΟΣ
Για τα αντικειμενα που χαριζω η αποστολη γινεται με ΕΛΤΑ ή παραλαβη ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ απο το σπιτι μου και την περιοχη μου.
Σε μελος που χαριζω εχω λογαριασμο μονον στην Εθνικη τραπεζα για καταθεση

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”