Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Άβαταρ μέλους
piterc
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 4746
Εγγραφή: 23 Ιαν 2014, 20:32
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελευθερίου-Κορδελιού Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από piterc » 02 Φεβ 2018, 19:59

ΘανοςΣαρις έγραψε:
02 Φεβ 2018, 19:24
Και για να ληξω εδω το θεμα δεν νοιάζει κανεναν πιστευω τι δυσκολιες περναει ο καθε ενας και πως τις λυνει. Οποιος θελει να κανει συναλλαγες μαζι μου δεκτο δεν κραταω black list ουτε καν στην πραγματικη μου ζωη ποσο μαλλον σε ενα site. Απλα να θεσω ενα παράδειγμα γιαγτο πως λειτουργει τελικα το site.
Χαριζω μια βαλιτσα με 1.000.000€ και θα μοιραστουν οποιος παρει τα περισσότερα ειναι ο τοπ και ολοι πανε σε εκεινον να παρουν η να ζητησουν οποιος ομως παρει τα λιγοτερα ειναι ο ζητιανος. Καπως ετσι ειναι και οι άνθρωποι εδω μεσα. Οποιος κυριος εχει τα περισσότερα στατιστικα κερδιζει οποιος τα λιγοτερα ας κοψει τον λαιμο του να βρει να χαρισει. Λυπαμαι δεν λειτουργω ετσι. Θεωρω το θεμα ληξαν και παρακαλω να κλεισει το ολο θεμα. Εχουμε αρκετα προβληματα στην πραγματική μας ζωη για να λυσουμε και τα εικονικα. Και μια παροιμια Μην κρινεις γιατι θα κριθεις. Ευχομαι ολοι να ειστε ευτυχισμενοι και πανω απο ολα με υγεια.
Εδώ είσαι λάθος εγώ ως παλιό μέλος σου χάρισα ολόκληρο ενυδρείο σε σένα που είσαικαινούργιο μέλος. Δεν έκανα καμία διακρήση. Δεν είδα τα στατιστικά σου ούτε τη έχεις δώσει κ τις έχει πάρει! !!


Άβαταρ μέλους
ΘανοςΣαρις
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
11
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 13 Ιαν 2018, 22:09
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αγιος Δημητριος
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από ΘανοςΣαρις » 02 Φεβ 2018, 20:20

Δεν αναφερομαι προσωπικα σε εσας. Αλλα επςιδη ειναι δημοσια η συζήτηση στην υβρις και στα χυδαια μυνηματα που λαμβανω. Ως παλιο μελος εσεις εχετε χιλια δικια και σας εστειλα μυνημα με συγγνωμη ταπεινη. Αλλα σχολια τυπου που βρήκατε τα χρηματα για διαβαλκανικο να λειπουν απο καποια μελη. Για την υγεια δεν υπάρχει τροπος να μην βρεθει για να γινει καλα. Και ουτε θα περιμεναμε σειρα για εγχειρηση οπως μας ειπαν σε κρατικο νοσοκομειο. Αλλα δεν νομιζω οτι οι εξηγησεις περι υγειας ειναι θεμιτες απο την στιγμη που πρόκειται για ενα σιτε ουτε προσωπικα γνωριζομαστε μεταξυ μας τα μελη ουτε νοιαζει κανεναν γενικως αν ο αλλο πεθαινει η ζει. Ευχαριστώ πολύ για τον χρονο και ολα. Καλη συνέχεια σε ολους και οπως ειπα με υγεια
Το μελος Βασιλικη31 ειναι γυναικα μου και μολις τακτοποιησει τις δικες τις εκκρεμότητες η κλεισουν οι δικες μου πρωτα ενας απο τους δυο λογαριασμους κλεινει.
Λογω εργασια και ταυτοχρονων σπουδων ο χρονος μου ειναι περιορισμενος και ζητω κατανοηση αν αργω να απαντησω.
Ειμαι νεο μελος στην οικογένεια του χαρισετο αλλα θα το στηριξω οσο περισσότερα μπορουμε γιατι αυτο ειναι ελληνικη ιδεα για ενα καλυερο μελλον.
Δεν πεταμε κατι το χαριζουμε. Καλυτερο απο το πουλαμε
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Τα μέλη ΘανοςΣαρις, ΒΑΣΙΛΙΚΗ31 και Buzzaki δημοσίευσαν από την ιδια ΙΡ

Δημοσίευση από polvar » 02 Φεβ 2018, 23:00

Σας ειπα ξανα οτι εδω ειμαστε απλα ενα φορουμ. Ολοι ειμαστε κρυμμενοι πισω απο ενα username και αν δεν υπηρχαν οι συναντησεις θα ημασταν και παντελως αγνωστοι μεταξυ μας. Δεν ζηταμε ταυτοτητες, εκκαθαριστικα και πιστοποιητικα.
Επομενως ο καθενας κρινεται βασει της συμπεριφορας του και του ιστορικου του. Γι αυτο ως νεα μελη εσεις θα επρεπε να ειστε πιο τυπικοι ωστε να κερδισετε την εμπιστοσυνη των υπολοιπων

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”