Ποιός γνωρίζει τό μέλος Othon;

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Ουρανία Αποστόλου
Platinum Member
Platinum Member
46
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 25 Δεκ 2016, 13:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Ποιός γνωρίζει τό μέλος Othon;

Δημοσίευση από Ουρανία Αποστόλου » 22 Ιαν 2018, 13:43

Καλησπέρα σας καί Χρόνια Πολλά,Καλή Χρονιά. Θά ἤθελα νά ρωτήσω,ἄν κάποιος γνωρίζει τό μέλος Othon ἀπό τήν Κάτω Τούμπα τῆς Θεσσαλονίκης,πού ἔχει κάνει ἐγγραφή στήν κοινότητα τοῦ xariseto.gr στίς 13/5/2008 καί εἶναι Πιστοποιημένο Μέλος,διότι τοῦ ἔχω στείλει προσωπικό μήνυμα ἀπό τίς 22/12/17 καί δέν τό ἔχει λάβει,ἐνῶ τό τελευταίο μήνυμα πού μοῦ εἶχε στείλει ἤταν στίς 12/11/17. Θά παρακαλοῦαα πάρα πολύ,ἄν κάποιος τόν γνωρίζει,ἔχει τό e-mail του ἤ τό κινητό του νά μέ ἐνημερώσει μέ προσωπικό μήνυμα,ὥστε νά μπορέσω νά ἐπικοινωνήσω μαζί του. Εὐχαριστῶ.
Από διαχείριση: Σε περιορισμό γιατί παίρνει συνεχώς αντικείμενα υπολογιστών και δεν χαρίζει καν


Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7860
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Ποιός γνωρίζει τό μέλος Othon;

Δημοσίευση από GeorgeF » 22 Ιαν 2018, 15:14

Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
22 Ιαν 2018, 13:43
Καλησπέρα σας καί Χρόνια Πολλά,Καλή Χρονιά. Θά ἤθελα νά ρωτήσω,ἄν κάποιος γνωρίζει τό μέλος Othon ἀπό τήν Κάτω Τούμπα τῆς Θεσσαλονίκης
Τον γνωρίζω εγώ.Τι ακριβώς τον θέλετε;
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Άβαταρ μέλους
Ουρανία Αποστόλου
Platinum Member
Platinum Member
46
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: 25 Δεκ 2016, 13:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ποιός γνωρίζει τό μέλος Othon;

Δημοσίευση από Ουρανία Αποστόλου » 23 Ιαν 2018, 15:25

GeorgeF έγραψε:
22 Ιαν 2018, 15:14
Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
22 Ιαν 2018, 13:43
Καλησπέρα σας καί Χρόνια Πολλά,Καλή Χρονιά. Θά ἤθελα νά ρωτήσω,ἄν κάποιος γνωρίζει τό μέλος Othon ἀπό τήν Κάτω Τούμπα τῆς Θεσσαλονίκης
Τον γνωρίζω εγώ.Τι ακριβώς τον θέλετε;
Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα νά ἐπικοινωνήσω μαζί του,γιά νά κανονίσουμε τίς λεπτομέρειες,γιά τήν ἀποστολή ἑνός δέματος στήν ᾿Αθήνα μέσω τρίτου ἀτόμου.Δυστυχῶς,δέν ἔχω κάποιο κινητό τηλέφωνο,ὥστε νά ἐπικοινωνήσω μαζί του γιά νά τοῦ δώσω τό τηλέφωνο τοῦ ἀτόμου,πού θά παραλάβει τό δέμα καί θά τό ἀποστείλει στήν ᾿Αθήνα.
Από διαχείριση: Σε περιορισμό γιατί παίρνει συνεχώς αντικείμενα υπολογιστών και δεν χαρίζει καν

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7860
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Ποιός γνωρίζει τό μέλος Othon;

Δημοσίευση από GeorgeF » 23 Ιαν 2018, 16:51

Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
23 Ιαν 2018, 15:25
GeorgeF έγραψε:
22 Ιαν 2018, 15:14
Ουρανία Αποστόλου έγραψε:
22 Ιαν 2018, 13:43
Καλησπέρα σας καί Χρόνια Πολλά,Καλή Χρονιά. Θά ἤθελα νά ρωτήσω,ἄν κάποιος γνωρίζει τό μέλος Othon ἀπό τήν Κάτω Τούμπα τῆς Θεσσαλονίκης
Τον γνωρίζω εγώ.Τι ακριβώς τον θέλετε;
Καλησπέρα σας. Θά ἤθελα νά ἐπικοινωνήσω μαζί του,γιά νά κανονίσουμε τίς λεπτομέρειες,γιά τήν ἀποστολή ἑνός δέματος στήν ᾿Αθήνα μέσω τρίτου ἀτόμου.Δυστυχῶς,δέν ἔχω κάποιο κινητό τηλέφωνο,ὥστε νά ἐπικοινωνήσω μαζί του γιά νά τοῦ δώσω τό τηλέφωνο τοῦ ἀτόμου,πού θά παραλάβει τό δέμα καί θά τό ἀποστείλει στήν ᾿Αθήνα.
Ναι,τώρα είδα περί τίνος πρόκειται.Δε νομίζετε ότι το έχετε παρακάνει με τις ζητήσεις;Η σελίδα λέγεται "χαρισετο",όχι "ζήτησετο".Πότε σκοπεύετε να αρχίσετε να χαρίζετε;
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”