μέλος Jina Bonheur δεν είναι αξιόπιστο

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

μέλος Jina Bonheur δεν είναι αξιόπιστο

Δημοσίευση από Alexiaprev » 18 Σεπ 2018, 22:25

Καλησπέρα ηθελα απλως να αναφέρω πως το μέλος Jina Bonheur δεν είναι αξιόπιστο ώστε να το γνωρίζουν ολα τα μέλη.

Μου ζητηςε ρούχα απο μια αγγελια μου τα οποια εςτειλα πριν γινει η καταθεση και εχουν περασει 20 μερες απο τοτε. Καταθεση δεν εγινε ποτε κ ουτε καν πάτησε το κουμπι ευχαριστω. Εχω στείλει 3 προσωπικά μηνύματα κ δεν απανταει σε τιποτα παρολο που τα διαβάσει.
Το αναφέρω απλως για να γνωρίζουν ολοι περι τίνος πρόκειται.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.


Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1621
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από Sotos_ster » 18 Σεπ 2018, 22:48

Το ίδιο έγινε και με εμένα, μόνο που έχει βάλει ευχαριστώ . Μου έλεγε θα καταθέσει από μέρα σε μέρα και από Δευτέρα σε Δευτέρα και ακόμα καταθέτει. Τώρα πλέον διαβάζει τα μνμ και δεν απαντά κιόλας .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από Alexiaprev » 18 Σεπ 2018, 22:50

Εμένα ούτε που μπήκε στον κοπο να μου απαντήσει σε οςα μηνύματα εςτειλα παρολο που τα διαβάζει. Τι να πω.... Απαράδεκτη συμπεριφορα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1621
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από Sotos_ster » 18 Σεπ 2018, 22:54

Όταν βλέπουμε ότι ένα καινουργιο μέλος έχει πάρει 6-7 πράγματα τουλάχιστον και δεν έχει δώσει τπτ, τότε αυτό δείχνει απ την αρχή τι είναι και δεν πρέπει να χαρίζεται τπτ. Θα πρέπει να αποκλείονται απ την αρχή
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sotos_ster την 18 Σεπ 2018, 23:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

Άβαταρ μέλους
kateuro
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6252
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2011, 15:51
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από kateuro » 18 Σεπ 2018, 22:57

Μη στέλνετε... δέματα πριν σας καταθέσουν...Εντάξει σε παλιά μέλη ...που έχετε ανταλλάξει γίνεται αυτό,αλλά σε καινούργια ποτέ.. ποτέ....
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΕΛΤΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟ ΣΕ ΓΝΩΣΤΑ ΜΕΛΗ
ΟΧΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ Ή ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΜΕΣΩ ΤΡΙΤΩΝ
Tηρώ Black list

Άβαταρ μέλους
melomakarono
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5229
Εγγραφή: 06 Νοέμ 2014, 17:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αιτωλοακαρνανίας
Δήμος - Κοινότητα: Ναυπάκτου Αιτωλοακαρνανίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από melomakarono » 19 Σεπ 2018, 01:16

Όντως, σε νέα μέλη θέλει προσοχή, δεν πρέπει να στέλνουμε χωρίς να έχει γίνει κατάθεση... Φυσικά, είναι μερικές φορές πιο βολικό, από το να στέλνεις τα δεματα ένα κάθε μέρα ή να καθυστερείς τους υπόλοιπους για έναν που δεν κατέθεσε ακόμα, να τα στείλεις όλα μαζί..
Όμως εγώ προσωπικά, όσες φορές έχει τύχει να κρατήσω δεμα σπίτι λόγω μη άμεσης κατάθεσης από νέο μέλος, "τυχαία" η αποσύρουν οποτε το θυμούνται, η εξαφανιζονται δια παντός όπως λέτε...
Και δεν είναι τα 2,50€ το ουσιαστικό πρόβλημα.. Είναι ότι όλοι μας, σπαταλάμε τον προσωπικό και πολύτιμο χρόνο μας για να ανεβάσουμε τις αγγελίες, να μοιράσουμε τα αντικείμενα, να φτιάξουμε τα δεματα και τα συνοδευτικά έγγραφα... Και μετά να τα ανοίγουμε πάλι σαν χαζοί όταν μας μένουν στο χέρι...
Κρίμα είναι, τόση κοροϊδία...
Σε όλους μπορεί κάτι να συμβεί μια-δυο φορές, άνθρωποι είμαστε.. Αλλα θέλει προσοχή!!!!

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από polvar » 19 Σεπ 2018, 12:38

Alexiaprev έγραψε:
18 Σεπ 2018, 22:25
Καλησπέρα ηθελα απλως να αναφέρω πως το μέλος Jina Bonheur δεν είναι αξιόπιστο ώστε να το γνωρίζουν ολα τα μέλη.

Μου ζητηςε ρούχα απο μια αγγελια μου τα οποια εςτειλα πριν γινει η καταθεση και εχουν περασει 20 μερες απο τοτε. Καταθεση δεν εγινε ποτε κ ουτε καν πάτησε το κουμπι ευχαριστω. Εχω στείλει 3 προσωπικά μηνύματα κ δεν απανταει σε τιποτα παρολο που τα διαβάσει.
Το αναφέρω απλως για να γνωρίζουν ολοι περι τίνος πρόκειται.
Και γιατί δεν το λέτε εγκαίρως σε συντονιστή ώστε να λάβουμε τα μέτρα μας νωρίτερα;
Όσοι έχουν οικονομική εκκρεμότητα με το μέλος να το γράψουν δημόσια

Απορώ όμως με ολους εσάς που χαρίζετε πριν σας καταθέσουν τα μεταφορικα
Τόσα και τόσα παρόμοια περιστατικά εχουν καταγραφεί στο site τόσα χρόνια και το έχουμε πει 500.000 φορές
Επομένως όσοι εξακολουθούν να χαρίζουν χωρίς να έχουν πάρει τα έξοδα αποστολής , ιδιαίτερα από νέα μέλη που δεν έχουν αποδείξει την αξιοπιστία τους, θέλουν και τα παθαίνουν

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από polvar » 19 Σεπ 2018, 12:42

Το μέλος μπαίνει στα περιορισμένα μέλη (με κόκκινο άβαταρ) μέχρι να αποκαταστήσει τις εκκρεμότητες
Το κόκκινο άβαταρ σημαίνει ότι το μέλος εμφανίζει παραβατική συμπεριφορά ενάντια στους κανόνες και δεν πρέπει να του χαρίζουμε μέχρι να συμμορφωθεί
Κάποιοι όμως θα θέλουν να της χαρίσουν και πάλι, όπως εξακολουθούν να χαρίζουν σε Goddessofbeauty, ΦΑΙΗ22/08, chris kings, Ουρανία Αποστόλου κλπ
Αυτοί ας διαβάσουν το θέμα viewtopic.php?f=264&t=176837 γιατί σύντομα πρόκειται να πάρουμε μέτρα

Άβαταρ μέλους
Alexiaprev
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1652
Εγγραφή: 29 Ιούλ 2017, 18:08
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Αθηνα
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από Alexiaprev » 19 Σεπ 2018, 13:57

Εγω δεν έγραψα δημόσια για να παραπονεθώ αλλα για να ενημερώσω ολους ωστε να γνωρίζουν. Το οτι ειναι δικό μου λαθος που εςτειλα πρώτα το δέμα το γνωρίζω και το ανέφερα κ μονη μου. Ειναι κατι που σιγουρα θα ξαναγίνει ομως διότι πολλες φορες δεν μπορω να παω δυο φορες στο ταχυδρομειο. Τελοσπαντων εγω ηθελα να ενημερώσω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

ενδιαφέρομαι κυριως για ρούχα για αγοράκι 4 ετων.

Παρακαλω ρίξτε μια ματια κ στις άλλες αγγελίες μου μηπως βρείτε κατι να σας ενδιαφερει διότι δεν μπορω να κραταω τα πραγματα για πολυ καιρο κ αναγκαστικά θα τα κατεβάζω στο δρομο αν δε δίνονται σχετικά γρηγορα.

Άβαταρ μέλους
peggouliny
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1972
Εγγραφή: 20 Οκτ 2010, 13:07
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

Re: Σχετικά με το μέλος Jina Bonheur

Δημοσίευση από peggouliny » 19 Σεπ 2018, 14:51

πηρε πραγματα και απο δικες μου αγγελιες φυσικα και δεν κατεθεσε χρηματα .μου εβαλε ευχαριστω στην μια αγγελια ενω στην αλλη μου ειπε οτι δεν εστειλα τα σωστα παπουτσια που ζητησε.φυσικα τα παπουτσια ηταν σωστα αλλα απο οτι φαινεται δεν ηθελε να μου βαλει το ευχαριστω.μετα απο αυτο που εγινε σε μενα ζητησε και απο την αδερφη μου πραγματα και της ειπα να μην στειλει τιποτα αν πρωτα δεν γινει η καταθεση του δεματος.
Εικόνα

Λόγω έλλειψης χώρου θα ήθελα να γίνονται γρήγορα οι συναλλαγές μας !

Έχω λογαρισμό στην εθνικη στέλνω με Κούριερ αλλα στέλνω και Ταχυδρομικά!

peggouliny και ισα είμαστε αδερφές!!!
αν ξεχασω ...στειλτε μου πμ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”