[ΖΗΤΑΩ] Σχετικα με το μελος Godessofbeauty

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Σχετικα με το μελος Godessofbeauty

Δημοσίευση από chris kings » 29 Σεπ 2018, 21:22

Γεια σας θα ηθελα να αναφερω ενα θεμα σχερικα με το μελος Godessofbeauty θελω να πω οτι το συγγκεκριμενο μελος ζητουσε κατι ρολογια σε μια αγγελια(οχι δικια μου) και της εγραψα οτι επειδη εκεινει γραφτηκε μετα απο εμενα και εχει ζητησει παρα πολα πραγματα συγκεκριμενα εδωσε 2 και πηρε 86 και επειδη της τα εγραψα αυτα μου στελνει αυτα μυνηνατα:

1)
Παρακαλώ πολύ σβήσε τις δημόσιες υποδείξεις σου προς εμένα. Μην πράττεις όσα δεν θέλεις να πράττουν σ' εσένα.
Είχα όλη την καλή πρόθεση να σε βοηθήσω, αλλά μου τα χαλάς.Σε ενημερωνω πως ψηφισα υπέρ στο να σου δοθούν ευκαιρίες γιατί διαθέτω ενσυναίσθηση.

Επίσης οσοι μου πρόσφεραν κάτι, το έκαναν από καρδιάς κι αυτούς εκτίμησα δεόντως.

Αν ο polvar και ο κάθε polvar λόγω κακεντρέχειας βάλλεται κατά κοινωνικά ευπαθών αυτό δεν τον τιμά.

Επιπροσθέτως όποιος προσβάλλει στο διαδίκτυο, δηλαδή πράττει δυσφήμηση, χαρακηρισμούς και ύβρεις παίρνει ποινή 1.700€ με πρόταση του Εισαγγελέα.Επομένως κ ο polvar μπορεί να μηνυθεί. Έχει ενημερωθεί γι'αυτό από εμένα.

Αυτά.Ό,τι έχεις να μου πεις παρακαλώ πολύ με προσωπικό μήνυμα.


Και τηε εγραψα εγω μετα:
Θα επρεπε να ντρεπεσε που τα κανεις ολα αυτα εγω σου λεω την αληθεια γιατι οταν μπηκες στην ομαδα αποδεχτηκες τους ορους οποτε ποιον θα κανεις μυνηση εε που εχεις μπει εδω μεσα και αδιασει το μισο χαρισετο τι να πω θα επρεπε να δινεις κιολας αλλα εσυ συνεχιζεις και ζητας μεχρι και εγω προσπαθω να αλλαξω εαν το καταλαβες και επισης εγω το εβαλα το δημοψιφισμα για να ξερω τι γινεται

Και μετα μου εστειλε αυτο:
Δεν έθεσες εσύ το δημοψήφισμα αλλά ο polvar.De facto αυτό. Όσο γι' αυτό που ισχυρίζεσαι...δεν νομίζω πως σουέδωσαν δικαίωμα συντονιστή, τουλάχιστον όχι ακόμα.

2.Βλέπω πως δεν εκτιμας τίποτα, αντιθέτως μαλώνεις.

Δικαίωμα του καθενός είναι να ζητήσει από τον Θεό του να κατέβει στη γη και να χορέψει συρτάκι ενώπιον του.Αν ο Θεός δεν θέλει να κατέβει, δεν κατεβαίνει.Απλά.

3.Έχω ενημερώσει τον ένοχο κ τους λόγους της μηνύσεως. Η άσχημη συμπεριφορά κατακρίνεται όχι μόνο κοινωνικά, αλλά και στο νόμο.

Καληνύχτα


Λοιπον θα ηθελα να σας πω οτι εγω το εβαλα το δημοψηφησμα για να ξερω απλα εαν καποιοι με εχουν συνχωρεσει για αυτα που εκανα παλιοτερα το ξερω οτι σας εβρισα σας κουραζα μαλωνα με τα μελη αλλα τωρα πραγματικα θελω να αλλαξω και να επανορυωσω και ζηταω συγγνωμη απο ολους
Τωρα θα μου πειτε και εσυ τα εκανες αυτα να ζητας συνεχεια(ναι το ξερω το καταλαβα και θα αλλαξω)
Απο τι εχω καταλαβει το μελος εχει μια τακτικη να μιαλει στου αλλους με μια καλοσυνη μονο και μονο για να παρει τα πραγματα ενω στην πραγματικοτητα ειναι αλλιως γιατι καθετε και μου γραφει ολα αυτα
Επισης γιατι δεν μπηκε στην δημοσιευση του polvar εκεινει που λεει για τα μετρα που θα παρουν σχετικα με τα μελη με μεγαλη ζητηση για να γραψει εστω και κατι γιατι οπως ειδατε ολοι αναφεροταν το ονομα της
Τελοσπαντων εγω δεν θελω να θιξω κανενα απλα με πειραξε η συμπεριφορα της


Άβαταρ μέλους
Godessofbeauty
Diamond Member
Diamond Member
5 92
Δημοσιεύσεις: 668
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2017, 13:06
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κομοτηνής
Φύλο: Κορίτσι
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Σχετικα με το μελος Godessofbeauty

Δημοσίευση από Godessofbeauty » 29 Σεπ 2018, 21:47

Η "κακή" πράξη μου ήταν ότι τον παρέπεμψα σε μια κοινωνική υπηρεσία για να λάβει τρόφιμα που ζητούσε σε προσωπικό μήνυμα. Έκτοτε το μέλος ασχολείται μαζί μου και επιδεικνύεται...

2.Ψηφισα επίσης να του δοθεί ευκαιρία μεταμέλειας και τώρα με ανταμοίβει γι' αυτό 😊

3.Τελικά ο ρόλος της καλής Σαμαρείτισσας επιφέρει απροσδόκητα αποτελέσματα σε λάθος ανθρώπους.

4.Σε κανέναν δεν συμπεριφερθηκα άσχημα, ούτε είναι στο χαρακτήρα μου.Αντιθέτως, όπου έκρινα ότι υπήρχε ανάγκη, με το τρόπο μου έδωσα τα φώτα μου.

5.Όποιος/α έχει παράπονο από εμένα, μπορεί να μου στείλει σε προσωπικό μήνυμα.

6.Δυσφήμηση, χαρακτηρισμοί, ύβρεις στο Διαδίκτυο απαγορεύονται.Η πράξη επισείει ποινή 1.700€.

Αυτά.

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Σχετικα με το μελος Godessofbeauty

Δημοσίευση από chris kings » 29 Σεπ 2018, 21:54

1)Σε ευχαριστω που με παρεπεμψε αλλα oχι δεν ασχολουμαι μαζι σου

2)Σε ευχαριστω πολυ αλλα την ψηφορια εγω την εβαλα

3)Θα ηθελα σε παρακαλω να μην λες ασχετα πραγματα

4)Δεν θα σου πω κατι γιατι νομιζω ξερεις

5)Τα προσωπικα μυνηματα δεν επιτρεπονται ας ξερουμε δημοσιως παρακαλω

6)Δεν εισαι επιχειρηση για να προβεις σε δυσφημηση επισης ουτε καν δεν ξερω το ονομα σου οποτε θα ηθελα να σταματησεις να λες πραγματα τα οποια δεν ειναι βασιμα

και επισης στο προφιλ σου διλωνεις κοριτσακι γιαυτο καλο ειναι να εχεις την συνενεση των γονιων σου σε τετοια θςματα ευχαριστω

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: Σχετικα με το μελος Godessofbeauty

Δημοσίευση από makis » 09 Μάιος 2020, 02:22

Αν και έχουν περάσει 2 χρόνια αλλά να ενημερώσω κάτι.

Οι Κανόνες τις σελίδας πέρασαν και πληρώθηκε για αυτό δικηγορική εταιρία για να μην παραβιάζουμε κάτι.

Γι'αυτό όταν ενας συντονιστής σας πει κάτι (οποίο άτομο και αν είναι αυτό) :
1. Ενεργεί για λογαριασμό τις σελίδας και όχι προσωπικά (άρα ο κάθε συντονιστής ενημερώνει βάση τις υποδείξεις μου, αφού απαντάμε βάση το όσα μας έχει πει η δικηγορική εταιρία)
2. Αν θέλετε να κάνετε καταγγελία και εξώδικο το κάνετε στην σελίδα και τον διαχειριστή (πχ αν στείλετε μνμ στην vodafone και σας βρίσει ο υπάλληλος , υπεύθυνη είναι η εταιρεία και από εκεί και πέρα η εταιρία θα δει αν υπερβάλει ο υπάλληλος.

3. Δεν θα ανεχτώ απειλές κατά των συντονιστών που απλά στέλνουν ειδοποιήσεις βάση κανόνων, και ειδικά όταν δεν πληρώνονται για αυτό και το κάνουν δωρεάν .

Άμα δεν ήταν οι συντονιστές και κρυφά μέλη στο site θα έμπαιναν μόνο ζητούλες και έμποροι και στο τέλος θα έκλεινε (όπως υπάρχουν πολλές σελίδες που ήταν ελεύθερες χώρις κανόνες και μετά από λίγο καιρό έκλεισαν)

Οι κανόνες είναι ξεκάθαροι και υπάρχουν όρια , από εκεί και πέρα υπάρχει η δυνατότητα να ζητήσει κάποιος ειδική άδεια αν υπάρχει λόγος και όχι όταν γίνει παρατήρηση να αρχίζουν να κράζουν συντονιστές ότι δεν ντρέπονται που ενημερώνουν άτομα που έχουν ανάγκη.
Ακόμα και αν ένας συντονιστής ξέρει ότι έχετε ανάγκη απαγορεύεται να κάνει ειδική μεταχείριση , γι'αυτό και ενημερώνουν εμένα αν ξέρουν ότι καποιος έχει ανάγκη , αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν αν δεν σας ξέρουν από αυτά που απλά θα γράψετε.
Δηλαδή αν στείλετε ένα μνμ σε συντονιστή και ζητήσετε ειδική μεταχείριση επειδή είστε ..... Κάτι.... Δεν μπορούν να κάνουν κάτι.


Άρα να ξέρετε με το που απειλείται κάποιον συντονιστή η μελος για το τι κάνει ακόμα και με μέτρια στατιστικά θα μπαίνετε από μένα σε ειδική ομάδα με περιορισμό που απαιτει έγκριση για καθε δημοσίευση σας και όριο ένα πμ μόνο, χωρίς δυνατότητα αποστολής πμ.

Ευχαριστώ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”