Μέλος palleta δεν ανταποκρίνεται

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 05 Οκτ 2019, 15:49

Όσο καιρό Είμαι εδώ Ναι προσπαθώ να είμαι συνεπης δεν έχω αγνοήσει κανένα μηνυμα κι αν καθυστερω απαντάω την επόμενη παρόλο που έχω ένα μωρό παιδί.Τώρα αν εσεις μπήκατε στη συζήτηση για να υποστηρίξετε το μέλος είναι δικό σας θέμα δεν περίμενα να με υποστηρίξει κάποιος κι ούτε θέλω.Μπορεί να είμαι καινούργιο μέλος όπως λέτε αλλά τι να κάνουμε τώρα βρήκα το site και ο λόγος είναι επειδή δεν εργάζομαι.Έκανα την συγκεκριμένη δουλειά επί 3 χρόνια σας πληροφορώ ότι τρέχαμε να μαζέψουμε τόνους ρούχα και τροφίμων για να βοηθήσουμε άπειρο κόσμο εντός κι εκτός δουλειάς.Δουλευα σε υπόγειο χωρίς εξαερισμό,σηκωνα τόνους ρούχα,ετρεχα εθελοντικά τότε με τους μεταναστες,βοηθούσα καιι συνεχίζω να βοηθάω κόσμο οπότε δεν θα μου μαθετε εσείς τι σημαίνει επιτελω έργο επειδή στέλνουμε 5 δεματα.Δεν με ξέρετε,δεν ξέρετε τη ζωή μου οπότε δεν μπορείτε να με κρίνετε.Όσο για τον αν θα αποχωρήσω είναι δικό μου θέμα και δεν θα απολογηθώ.Και στην τελική δεν ανάγκασα κανέναν να με υποστηρίξει εδώ μέσα κι αν έχει κάποιος παράπονο από τις συναλλαγές μαζί μου ας το πει δημόσια δεν έχω θέμα.Δεν νομίζω να αρέσει σε κάποιον να τον αγνοούν είτε γίνεται εσκεμμένα είτε όχι.Κι όπως είπατε είναι real life.

Όσο γι αυτό που είπατε έστειλα Προσωπικά μηνύματα στο μέλος και δεν απάντησε δηλαδή τι έπρεπε να παρακαλάω για να χαρίσω κάτι?Μην τρελαθούμε!Δεν έχω κάτι μαζί σας και με κανέναν όλοι για κάποιο σκοπό μπήκανε εδώ μέσα.


Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 05 Οκτ 2019, 15:57

ilias iliopoulos έγραψε:
04 Οκτ 2019, 23:15
Καλησπερα θεωρω οτι απο τη στιγμη που συναλλασσομαστε τοσοι ανθρωποι αυτα μπορει να συμβουν ομως εσεις γιατι να αποχωρησετε απο το σαιτ;μπορειτε απλα να σταματησετε να συναλλασεστε με το μελος με το οποιο δε τα βρισκετε
Καλησπέρα είναι η μόνη λογική απάντηση που πήρα και σας Ευχαριστώ.Θεωρώ ότι έχουμε δημοκρατία και μπορεί ο καθένας να εκφράσει τη γνώμη του.Δε νομίζω ότι είμαι Η μόνη που εξέφρασε παράπονο εδω μέσα.Επειδή είμαι σχετικά καινούργια και είναι παλιά τι να λέει?Η συμπεριφορά παίζει ρόλο και οι συναλλαγές γίνονται με τον καιρό.Ευχαριστώ και πάλι.

Άβαταρ μέλους
geotsax
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5444
Εγγραφή: 02 Σεπ 2010, 16:05
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από geotsax » 05 Οκτ 2019, 16:23

Με το μέλος paletta έχω συναλλαγεί πολλές φορές στο παρελθόν χωρίς πρόβλημα. Θεωρήστε το παρεξήγηση και μη δίνετε έκταση

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1633
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Sotos_ster » 05 Οκτ 2019, 20:37

Δεν βρίσκω το λόγο που ανοίξατε θέμα επειδή ένα μέλος δε σας απαντηςε άμεσα 2 φορές. Και σε εμένα έχει τυχει πολλές φορές να μη μου απαντάνε άμεσα, απαντάνε αργότερα όμως. Πολύ θυμός για το τίποτα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 05 Οκτ 2019, 20:48

Sotos_ster έγραψε:
05 Οκτ 2019, 20:37
Δεν βρίσκω το λόγο που ανοίξατε θέμα επειδή ένα μέλος δε σας απαντηςε άμεσα 2 φορές. Και σε εμένα έχει τυχει πολλές φορές να μη μου απαντάνε άμεσα, απαντάνε αργότερα όμως. Πολύ θυμός για το τίποτα.
Εμένα δεν μου απάντησε ποτέ και δεν εχω κανένα θυμό.Να είστε Καλά.

palleta
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 6426
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2011, 14:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θερμαϊκού Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από palleta » 06 Οκτ 2019, 03:45

Vaswred γράφετε παραπάνω ότι μου στείλατε προσωπικά μηνύματα στον πληθυντικό .
Μου στείλατε ένα μύνημα που με ρωτήσατε αν ενδιαφέρομαι ακόμα για τα σαμπουάν και δεν μου αφήσατε χρόνο να σας απαντήσω.
Γράφετε παραπάνω ότι εισασταν εθελόντρια .
Ήμουν και εγώ εθελόντρια τα διπλάσια και παραπάνω χρόνια από εσάς σε έναν χώρο υπόγειο χωρίς εξαερισμό.
Λυπάμαι που έγιναν έτσι τα πράγματα , αλήθεια σας το λέω . Δεν θα κάνουμε κάποια συναλλαγή μεταξύ μας και το θέμα θεωρείται λήξαν πιστεύω.
Έχω σκυλάκι και υπάρχει περίπτωση να βρείτε τριχούλες αν και προσέχω όσο μπορώ
Έχω εθνική ibank !!!

Άβαταρ μέλους
Sophia7i
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2690
Εγγραφή: 28 Φεβ 2013, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 36
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Sophia7i » 06 Οκτ 2019, 09:02

Vaswred, όσο δίκιο και να' χετε, το να ανοίγετε θέμα για να εκθέσετε κάποιον δημόσια είναι πολύ χειρότερο και δεν του αξίζει.
Θα θέλατε να σας κάνει το ίδιο και σε σας κάποιος που για οποιοδήποτε λόγο δυσανασχετήθηκε;
Θα μπορούσετε να κάνετε αναφορά, ή να ζητήσετε εξήγηση στο θέμα της αγγελίας που συναλλάσεστε δημόσια

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 06 Οκτ 2019, 11:53

Καλημέρα ουτε και σε εμένα άξιζε να μην πάρω απάντηση σε κανένα μήνυμα μου σαν να μην υπάρχω και δεν θα με πείραζε κάποιος να γράψει την γνώμη του για εμένα ακόμα και δημόσια αν είχε δίκιο.Ευχαριστώ.

Άβαταρ μέλους
Vaswred
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1363
Εγγραφή: 08 Ιουν 2019, 00:46
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από Vaswred » 06 Οκτ 2019, 11:58

palleta έγραψε:
06 Οκτ 2019, 03:45
Vaswred γράφετε παραπάνω ότι μου στείλατε προσωπικά μηνύματα στον πληθυντικό .
Μου στείλατε ένα μύνημα που με ρωτήσατε αν ενδιαφέρομαι ακόμα για τα σαμπουάν και δεν μου αφήσατε χρόνο να σας απαντήσω.
Γράφετε παραπάνω ότι εισασταν εθελόντρια .
Ήμουν και εγώ εθελόντρια τα διπλάσια και παραπάνω χρόνια από εσάς σε έναν χώρο υπόγειο χωρίς εξαερισμό.
Λυπάμαι που έγιναν έτσι τα πράγματα , αλήθεια σας το λέω . Δεν θα κάνουμε κάποια συναλλαγή μεταξύ μας και το θέμα θεωρείται λήξαν πιστεύω.
Μπράβο σας απλά το έγραψα σαν απάντηση στην κοπέλα που είπε ότι επιτελείται έργο.Φυσικά και γίνεται δουλειά εδώ αλλά σαν Βάσω βοηθάω και εκτός.Είπα μηνύματα γιατί έστειλα και τότε με τις γόβες και περίμενα μέρες έχοντας έτοιμο το δέμα.Δεν σκοπεύω να το συνεχισω και λυπαμαι γι αυτό δεν νομίζω να προσβαλα Ούτε έβρισα εξέφρασα τη γνώμη μου εδώ μέσα και νομίζω ότι όλοι έχουμε το δικαίωμα.Καλή συνέχεια.

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: Μέλος palleta

Δημοσίευση από makis » 09 Οκτ 2019, 04:21

Πρωτα στελνετε πμ στο μελος να δειτε τι εγινε (αν μπαινει και ζηταει απο αλλες αγγελιες χωρις να σας απανταει ) , τοτε γραφετε στην ιδια αγγελια οτι ψαχνετε το μελος και δεν σας απανταει , ετσι θα μπορει ενας συντονιστης να δει αν το μελος μπαινει και δεν σας απανταει η κατι αλλο,

Αν το καθε μελος εκανε δημοσιο ποστ για καθε προβλημα , χωρις να τα "βρειτε" πρωτα μεταξυ σας τοτε θα γινοταν ενας χαμος,
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”