Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Άβαταρ μέλους
ktsak5
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1981
Εγγραφή: 03 Φεβ 2016, 11:28
Νομός κατοικίας: Ν. Βοιωτίας
Δήμος - Κοινότητα: Διστόμου Βοιωτίας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από ktsak5 » 22 Οκτ 2019, 12:39

σε εμένα ζήτησε από τρεις αγγελίες πριν γίνει κιτρινη!!!τα έδωσα αλλά για κάποιους οικογενειακούς όπως είπε λόγους δεν μπορούσε να καταθεσει!!!μετά από καιρό και ενώ έγινε κόκκινη τα ξαναζητησε,εγώ της τα ξαναεδωσα τα ξαναπακεταρα και περιμένω δεν ξέρω πόσο καιρό για την κατάθεση!!!!την ενόχλησα και μου είπε ότι θα κατέθετε την προηγούμενη εβδομάδα κάτι που δεν έγινε!!!!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ktsak5 την 22 Οκτ 2019, 14:38, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
:judge: ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΥΛΑΚΙ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΙ

ΠΑΡΤΕ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΕΔΩ :roll:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

το λογαριασμο μου τον χειριζεται η γυναικα μου!!!!
εχω λογαριασμο στην Πειραιώς :-D


Μανθη
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4604
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2014, 16:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κεφαλληνίας
Δήμος - Κοινότητα: Αργοστολίου Κεφαλληνίας
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από Μανθη » 22 Οκτ 2019, 14:20

Και εγώ περιμένω 2 ευχαριστώ και εχω να της στείλω απο 2 αγγελίες ακομα...
Λιγη κατανοηση παιδια..
Μου έστειλε μήνυμα την Κυριακή και δεν μπορεσα να της απαντησω λογω αυτου του αποκλεισμου που εχει...
Της στελνω τα συλλυπητήρια μου απο εδω...
Εχασε συγγενικο της πρόσωπο την Παρασκευή ..
Θερμα συλλυπητήρια κοπέλα μου..
Να εχετε την ευχη του.. :{
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Μανθη την 22 Οκτ 2019, 15:21, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
giouli34
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5269
Εγγραφή: 02 Οκτ 2016, 11:53
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από giouli34 » 22 Οκτ 2019, 14:27

Καλησπέρα και γω που της εχω στειλει κάτι χωρίς να μου κανει ακόμη κατάθεση, θεωρω οτι δεν υπάρχει πρόβλημα. Παλιότερα που είχα μιλήσει μαζί της, φάνηκε οτι ενώ ζορίζεται λόγω χρόνου για παραλαβή αποστολή και καταθεση στην τράπεζα, έχει υπάρξει σε δικές μου συναλλαγές τυπικότατη... Και απο τις αγγελίες της φαίνεται οτι έχει διάθεση να πάρει αλλά και να δωσει. Λίγο υπομονή...
Να ευχηθώ συλλυπητήρια...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Ψάχνω για: ΕΞΩΣΧΟΛΙΚΑ ΒΙΒΛΙΑ, SUPERZINGS, LEGO FRIENDS και ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΤΑΝ ΖΗΤΑΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΕΠΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΜΕ BOX NOW. Άτομα που δεν ανταποκρίνονται, ενώ έχουν κάνει ζήτηση, θα αποκλείονται από μελλοντική ζήτηση.

Οφείλω: 0,30 σε kspil ..
Μου οφείλουν: Anast, skrisos 0,50

Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από nefeli55 » 22 Οκτ 2019, 15:56

Να πω κι εγω συλλυπητηρια με την σειρα μου.
Αυτο το γεγονος δεν αλλαζει ομως την δικη μου γνωμη για το συγκεκριμενο μελος.
Εγω εκανα ζητηση σε μια αγγελια της μεσα στον Αύγουστο.
Εκεινο το διαστημα ξεκινησε κι αυτη να μου ζηταει απο αγγελιες μου....και μαλιστα παρακαλωντας με προσωπικα μηνυματα για καποια συγκεκριμενα κομμάτια.
Τις χαρισα αυτα που θεωρησα οτι θελω να της δωσω.
Απο τοτε ξεκινησε ενας αγωνας απο εμενα και τον Τελη να μαθουμε το πολυποθητο τηλεφωνο της για να γινουν οι συναλλαγες μας.
Το τηλ. δεν το εδωσε ποτε.
Το ενα πραγμα που της ζητησα μου ειπε οτι δεν το βρισκει και οταν της ειπα οτι τα δικα της τα εδωσα στον Τελη να της τα παει χωρις χρεωση, μετα απο μηνα που τα ειχα στο σπιτι μιας και δεν ειχε να τον πληρωσει, αυτη με μαλωσε σε μηνυμα πως δεν εχω το δικαιωμα να της στελνω τα πραγματα αφου αυτη δεν συμφωνησε.
Ουδεποτε επικοινωνησε με τον Τελη να παραλαβει, ακομη και χωρις να πληρωσει.
Δυστηχως ειναι απο τις πετριπτωσεις που μετανιωνεις πουβοηθας καινουργια μελη
Τα μηνυματα της τα εχω κρατημενα γιατι θα της εκανα αναφορα, αλλα φυσικα δεν υπαρχει λογος.....το μελος τα καταφερε μονο του να τα κανει μανταρα....
Απο μενα αποκλεισμος....

Άβαταρ μέλους
Τάνια
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 10884
Εγγραφή: 21 Οκτ 2011, 17:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από Τάνια » 22 Οκτ 2019, 19:43

Καλησπερα σε ολους.

Πρωτα απ'ολα θελω να πω συλλυπητηρια , φυσικα και δεν το ηξερα.. το εμαθα πριν απο λιγο απο το μηνυμα που μου εστειλε η κοπελα (και δεν μπορουσα να της απαντησω με πμ γιατι δεν φευγουν τα μηνυματα).
Και τωρα στο θεμα μας ...που εγινε ''θεμα'' αθελα μου γιατι ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΠΟΡΤΑΛ, ΑΠΛΑ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΕΝΩΤΗΤΑ ''ΒΟΗΘΕΙΑ'' ομως για καποιο λογο ο διαχειριστης θεωρησε οτι πρεπει να το βαλει στην κεντρικη σελιδα (και ειμαι αντιθετη με αυτο).
Στην ενωτητα ''Βοηθεια'' λοιπον ρωτησα δυο πραγματα - αν το μελος εχει την δυνατοτητα να δει τα παλιοτερα μηνυματα (γιατι αν δεν μπορει τοτε δεν βλεπει καν τα στοιχεια μου για αποστολη) και αν μπορει να απανταει στα ποστ των αγγελιων της (οποτε μηπως με αυτο τον τροπο να απαντουσε εκει αφου δεν εφευγαν τα πμ μου οποτε δεν ειχα αλλο τροπο να επικοινωνησω μαζι του).
Δεν θα εκανα ποτε ΔΗΜΟΣΙΟ ΘΕΜΑ & ΑΝΑΡΤΗΣΗ κατι που να αφορα τις οποιες διαφορες με οποιο μελος επειδη δεν ειμαι υπερ των '''λαικων δηκαστηριων'' και γιατι γενικα δεν μ'αρεσουν οι εντασεις. Αν προκυπτει κατι στις συναλλαγες (που στα οκτω χρονια που ειμαι εδω εχει συμβει ελαχιστες φορες) παντα προσπαθω να το λυσω πρωτα μεταξυ μας και μονο αν και εφοσον δεν τα βρισκουμε τοτε να απευθυνθω σε διαχειριστες (οχι να κανω αναρτηση σαν κεντρικο θεμα).
Οσων αφορα τωρα αυτα που χαριζουμε στα μελη με '''κακα'' στατιστικα δεν εχω κανενα προβλημα να χαρισω οταν βλεπω οτι και ο αλλος χαριζει και δεν ζηταει μονο (μπορει κανεις να το τσεκαρει ευκολα στο προφιλ του νεου μελους). Στην τελικη ο ενας μπορει να χαρισει πολλα, και ο αλλος λιγα.

Αυτα απο μενα .
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Δεν χαριζω σε μελη που μονο ζητανε και δεν χαριζουν

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από polvar » 22 Οκτ 2019, 22:38

Η ερωτηση σας ανεβηκε ως ξεχωριστο θεμα γιατι οπως βλεπετε αφορα αρκετα μελη
Δεν εχει το σκοπο του λαικου δικαστηριου, αλλα της πληροφορησης. Αν εμενε στο "Εδω βοηθεια" ελαχιστοι θα το εβλεπαν
Και όπως καταλάβατε , όλοι γνωρίζαμε από κάτι αλλά κανείς όλα μαζί

Ξαναλεω οτι το μελος μπορει να δεχεται πμ και να διαβαζει δημοσιευσεις. Δεν μπορει να κανει αναζητηση αγγελιων, ουτε των δικων της

ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2918
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 22 Οκτ 2019, 22:57

polvar έγραψε:
22 Οκτ 2019, 22:38
Η ερωτηση σας ανεβηκε ως ξεχωριστο θεμα γιατι οπως βλεπετε αφορα αρκετα μελη
Δεν εχει το σκοπο του λαικου δικαστηριου, αλλα της πληροφορησης.Αν εμενε στο "Εδω βοηθεια" ελαχιστοι θα το εβλεπαν
Και όπως καταλάβατε , όλοι γνωρίζαμε από κάτι αλλά κανείς όλα μαζί

Ξαναλεω οτι το μελος μπορει να δεχεται πμ και να διαβαζει δημοσιευσεις. Δεν μπορει να κανει αναζητηση αγγελιων, ουτε των δικων της
Καλησπερα πως μπορει καποιος να της στειλει.μηνυμα και γενικα σαυτη τη κατηγορια οταν παταμε στο.προφιλ της δε βγαινει αυτη η επιλογη
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από polvar » 22 Οκτ 2019, 23:19

Απο την κεντρικη σελιδα του προφιλ της memberlist.php?mode=viewprofile&u=61009 θα πρεπει να μπορειτε να της στειλετε πμ
Δοκιμαστε και πειτε μου

ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2918
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 22 Οκτ 2019, 23:26

Οχι δε μου εμφανιζει αυτη την επιλογη ενω σε αλλα μελη ναι.μπαινω μονο απο το κινητο
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Μέλος Κρήνη δεν ανταποκρίνεται

Δημοσίευση από polvar » 22 Οκτ 2019, 23:34

Περιεργο, θα το δω αυριο

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”