ΚΟΡΟΝΟΪΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ από chryssa77

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

ΚΟΡΟΝΟΪΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ από chryssa77

Δημοσίευση από chryssa77 » 17 Μαρ 2020, 14:44

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.Καταρχάς αν οι διαχειριστές νομίζουν ότι έπρεπε το θέμα αυτό να μπει σε άλλη ενότητα,ας το μετακινήσουν.Θα ήθελα λοιπόν να ενημερώσω τα μέλη με τα οποία έχω συναλλαγές σε εκκρεμότητα,είτε για να μου στείλουν δέματα είτε γα να τους στείλω εγώ,πως λόγω των γεγονότων,παρακαλώ να κάνουν υπομονή.Έχουμε περιοριστεί στο σπίτι.Προσωπικά επειδή ο μικρός μου γιος 4 ετών αλλά και η μητέρα μου ανήκουν σε ευπαθείς ομάδες,αλλά και επειδή αυτή είναι η επιταγή της πολιτείας,κινούμαι έξω ελάχιστα και μόνο για τα απολύτως απαραίτητα.Προφανώς και τα ΕΛΤΑ δεν είναι μέσα σε αυτά.Οπότε όποιες αποστολές έχω να κάνω αλλά και όποιες παραλαβές δεμάτων από μέλη,θα καθυστερήσουν και σύμφωνα με τις εκάστοτε εξελίξεις.Για μέλη εντός Αττικής,μπορώ να παραδώσω στο μετρό των Σεπολίων.Αν τα μέλη με τα οποία έχω εκκρεμείς συναλλαγές έχουν κάποιο θέμα με το να κρατήσουν τα αντικείμενα που πρέπει να μου αποστείλουν για κάποιο διάστημα,ας με ενημερώσουν παρακαλώ.Ομοίως και τα μέλη που είναι να παραλάβουν δέμα από εμένα,σε περίπτωση που δεν μπορούν να περιμένουν.Για οποιαδήποτε αλλαγή,θα ενημερώσω τον καθένα ξεχωριστά.Σας ευχαριστώ και ελπίζω όλο αυτό να περάσει ανώδυνα για τον καθέναν από εμάς και για όλους συνολικά.

ΜΕΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.


Άβαταρ μέλους
Μελαγκέλ
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3141
Εγγραφή: 20 Οκτ 2017, 23:07
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Οικογένεια
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΚΟΡΟΝΟΪΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

Δημοσίευση από Μελαγκέλ » 17 Μαρ 2020, 22:10

Χρύσα εγώ έχω ν σ στείλω δέμα αλλά εννοείται περιμένω κ δεν έχω θέμα. Όταν μπορείς ξαναμιλάμε. :welcome:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Λόγω εγκυμοσύνης και 4 μικρων παιδιων και για να είμαι συνεπής θα πηγαίνω ταχυδρομείο μια δυο φορές το μήνα.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.
:thank:

Χρωστάω:
Έστειλα δεμα:
Περιμένω δεμα:
Περιμένω κατάθεση:katerina0184:0,7 , peggouliny:0,44,
Να κάνω κατάθεση:
Αναμονή ευχαριστώ:
Να στείλω:
Συναντηση:


ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”