Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

wave
Diamond Member
Diamond Member
71 66
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: 18 Οκτ 2017, 13:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από wave » 07 Νοέμ 2021, 10:56

Το αντικείμενο το πουλούσατε, αλλάξατε την αγγελία σε "χαρίζεται" όταν άνοιξε αυτό το θέμα κουτοπόνηρα, σας έστειλα μήνυμα ότι με ενδιαφέρει γιατί όντως το ήθελα όπως είχα εκδηλώσει ενδιαφέρον και στο θέμα της χριστίνας η οποία το χαριζε αρχικά, μου είπατε "δικό σας" χθες και μετά από το χθεσινό βράδυ μου ζητήσατε σήμερα το πρωί 50 ευρώ.

Αν το χαρίζατε γιατί να ζητήσετε χρήματα;

Είμαστε ενήλικες άνθρωποι εδώ μέσα όχι παιδάκια του δημοτικού να λέμε ιστορίες χωρίς συνοχή και νόημα. Εγώ ντρέπομαι ειλικρινά που υπάρχουν τέτοιοι άνθρωποι και απορώ πώς κοιμάστε τα βράδια όταν στερείτε κάτι από μέλη που το θέλουν είτε για χρήση/επισκευή είτε για να μελετήσουν τα ηλεκτρονικά κυκλώματα της εποχής είτε για να το βάλουν στο σπίτι τους ως αντίκα και το παίρνετε εσείς για να βγάλετε ένα "πενηντάρικο".

Αντί να απαντάτε με κείμενα χωρίς νόημα πάτε μπροστά στον καθρέφτη και δείτε τον εαυτό σας στα μάτια μήπως και καταλάβετε πόσο άσχημο είναι αυτό που κάνατε.

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1661
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από Sotos_ster » 07 Νοέμ 2021, 11:11

Το έβαλα χαριζεται και ερχόταν πολλά μνμ και το ξανά άλλαξα γιατί δεν μπορούσα να απαντάω σε
Όλα. Είπα και πιο πριν γιατι το έκανα. Γιατί αμέσως κατάλαβα ότι ήσουν εσυ και ότι ήθελες να με ψαρώσεις για και να με εκδικηθείς στο χαρισετο ανεβάζοντας την συνομιλία , επέμενες στην συνομιλία , Γιαυτο μπηκα αμέσως στο χαρισετο και όντως είδα την πονηριά που έκανες . Αν ήθελα να το πουλήσω θα στο έλεγα από χθες. Θα μπορούσες να πεις απ την αρχή ποιος είσαι και θα στο έδινα αλλά έκανες την ιστορία σου σαν παιδάκι του δημοτικού όπως λες για να ικανοποιήσεις τον εγωισμό σου.
Στον καθρέφτη να κοιταχτείς εσυ καλύτερα πριν προλάβεις να βγάλεις τα συμπεράσματα σου. Λες και είμαι χαζός και δε κατάλαβα ότι είσαι εσυ. Τοση καχυποψία
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

wave
Diamond Member
Diamond Member
71 66
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: 18 Οκτ 2017, 13:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από wave » 07 Νοέμ 2021, 11:16

Αν είχατε καταλάβει ότι είμαι εγώ δε θα ζητούσατε 50 ευρώ για να πέσετε στην τάχα παγίδα που τάχα σας έστησα και να αυτοενοχοποιηθείτε. Δε γνώριζα καν ότι άνοιξε αυτό το thread o polvar μέχρι πριν 1-2 ώρες. Σας έστειλα γιατί όντως με ενδιέφερε πάρα πολύ και σας έδωσα το κινητό μου τηλέφωνο από χθες το βράδυ. Ούτε σας έστειλα από ψεύτικο προφίλ ούτε σας είπα κάτι ψεύτικο σε όλη μας τη συνομιλία στο φβ που σας καλώ αν έχετε το θάρρος να δημοσιεύεσετε ολόκληρη ή έστω να τη στείλετε στους διαχειριστές. Επίσης αν με είχατε καταλάβει από την αρχή και υποψιαζόσασταν ανύπαρκτη παγίδα δε θα δίνατε το κινητό σας ούτε θα με πιέζατε τόσο να γίνει η συναλλαγή σήμερα.

Επίσης άδικα αφαιρέσατε την αγγελία από το marketplace, υπάρχουν αποδείξεις για όλα όσα συνέβησαν στ' αλήθεια και όχι στο απελπισμένο και ανεκδιήγητο αφήγημα σας.

wave
Diamond Member
Diamond Member
71 66
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: 18 Οκτ 2017, 13:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από wave » 07 Νοέμ 2021, 11:20

Επαναλαμβάνω όμως, ας υποθέσουμε ότι το πήρατε με καλές προθέσεις και είδατε ότι δε σας κάνει επειδή είναι χαλασμένο κτλ.

Γιατί δεν το ξαναχαρίσατε εδώ όπως ήταν το σωστό αλλά με βάση τα ψέματα σας το "χαρίζετε" 4 βδομάδες στο fb marketplace;

Επίσης, δεν υπάρχει περίπτωση να το χαρίζατε στ' αλήθεια επί 4 βδομάδες όσο ήταν αναρτημένη παλιότερη αγγελία σας το αντικείμενο και να μην το είχε πάρει κανείς.

Αλλά γιατί έστω και τώρα δεν το βάζετε αγγελία στο χάρισε το για να το πάρει κάποιο μέλος; Εγώ δε θα δηλώσω ενδιαφέρον. Λοιπόν; Ιδού η Ρόδος

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1661
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από Sotos_ster » 07 Νοέμ 2021, 11:23

Οτι να ναι λες ! Και το τηλ μου το έδωσα και σου είπα να στο δώσω γιατί ήθελα να δω την διαβολιά που θα κανείς ! Δεν είμαι τόσο χαζός. Την αγγελία την αφαίρεσα γαιτι μου το ζήτησε ο polvar. Κι επίσης μια χαρά είδες το theard, και κατευθείαν εψαξες την αγγελία για να κανείς όλο αυτό. Οσο για το προφίλ σου μόνο αληθινό δεν μου φαινεται και αυτός είναι ένας άλλος λόγος που υποπτεύθηκα κατευθείαν . Δικαστήριο μου κάνεις τωρα; Δεν έχω καταλάβει; Ποιος είσαι εσυ που θα με κρίνεις ; Αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1661
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από Sotos_ster » 07 Νοέμ 2021, 11:26

wave έγραψε:
07 Νοέμ 2021, 11:20
Επαναλαμβάνω όμως, ας υποθέσουμε ότι το πήρατε με καλές προθέσεις και είδατε ότι δε σας κάνει επειδή είναι χαλασμένο κτλ.

Γιατί δεν το ξαναχαρίσατε εδώ όπως ήταν το σωστό αλλά με βάση τα ψέματα σας το "χαρίζετε" 4 βδομάδες στο fb marketplace;

Επίσης, δεν υπάρχει περίπτωση να το χαρίζατε στ' αλήθεια επί 4 βδομάδες όσο ήταν αναρτημένη παλιότερη αγγελία σας το αντικείμενο και να μην το είχε πάρει κανείς.

Αλλά γιατί έστω και τώρα δεν το βάζετε αγγελία στο χάρισε το για να το πάρει κάποιο μέλος; Εγώ δε θα δηλώσω ενδιαφέρον. Λοιπόν; Ιδού η Ρόδος
Δε το έβαλα στο χαρισετο γιατί δεν το είχε ζητηση κανείς μέχρι που το ζήτησα εγώ. Και ναι δεν το ζήτησε κανείς τόσες εβδομάδες που να το ήθελε πραγματικά. Το ζήτησαν κάποια άτομα αλλά όταν τους είπα ότι δεν λειτουργεί, απέσυραν. Ελεος
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

wave
Diamond Member
Diamond Member
71 66
Δημοσιεύσεις: 528
Εγγραφή: 18 Οκτ 2017, 13:43
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από wave » 07 Νοέμ 2021, 11:45


Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6812
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Το μέλος sotos_ster πουλάει αντικείμενο του xariseto.gr

Δημοσίευση από vadaris » 07 Νοέμ 2021, 18:18

Εδώ ταιριάζει η παροιμία.
Εκεί που μας χρωστούσαν, μας πήραν και το βόδι.
Νομίζω έχουν πεί αρκετά τα 2 μέλη.
Ας αποφασίσουν οι διαχειριστές πως θα κινηθούν. Δεν χρειάζεται νομίζω άλλη αντιπαράθεση. Ο καθένας νομίζω μπορεί νακαταλαβει και να κρίνει με βάση τα όσα ειπώθηκαμ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”