ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Katerinadounakikou ΑΠΑΤΕΩΝΗΣΑ

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
skrissos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6538
Εγγραφή: 15 Μαρ 2010, 14:12
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Katerinadounakikou ΑΠΑΤΕΩΝΗΣΑ

Δημοσίευση από skrissos » 01 Αύγ 2023, 07:43

Οπως έγραψα μακριά από το μέλος Katerinadounakikou Μπαίνει ζητάει πράγματα και δε πατάει το ευχαριστώ...Αυτή είναι η μία αγγελία viewtopic.php?f=139&t=207854 και αυτή viewtopic.php?f=139&t=199926 η άλλη.....Τις στέλνω π.μ. το βλέπω ότι το διαβάζει και συνεχίζει να αδιαφορεί....το λιγότερο που τη χαρακτηρίζω είναι Α Ν Ε Σ Θ Η Τ Η να μη πω κάτι πιο βαρύ. Μη δίνετε λοιπόν σ'αυτό το άτομο γιατί είχε και δεύτερο προφίλ (δεν ξέρω αν έχει ακόμα). Μακριά από τέτοια άτομα που λερώνουν το xariseto.gr Να μείνουμε λίγοι και σωστοί.....
ΧΑΡΙΖΩ σ'ολους τους νομους ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ εξυπηρετω και χαριζω μονο σε φιλικα προς εμενα προσωπα απο εδω μεσα γιατι η γαιδουρια ορισμενων μελων δεν εχει ορια. ΔΙΑΤΗΡΩ BLACK LIST... Δε σκαω πλεον αλλα χαριζω επιλεκτικα εκει που θελω..........................................................ΔΕ ΚΑΝΩ ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ Εικόνα Εικόνα

Άβαταρ μέλους
maddog
VIP Member
VIP Member
78 65
Δημοσιεύσεις: 1047
Εγγραφή: 18 Δεκ 2021, 16:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παλαιού Φαλήρου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

Re: ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Katerinadounakikou ΑΠΑΤΕΩΝΗΣΑ

Δημοσίευση από maddog » 01 Αύγ 2023, 16:00

Ακριβώς το ίδιο μου έτυχε και μένα με το συγκεκριμένο μέλος. Αλλά δεν έδωσα σημασία και απλά ανακοίνωσα στην αγγελία μου ότι είναι ξανά διαθέσιμο.Σε ευχαριστούμε πολύ για την ενημέρωση.
Ρώτησαν το Διογένη κάποτε: "Πoιά ώρα πρέπει να γευματίζει κάποιος;".
Εκείνος απάντησε: "Ο πλούσιος γευματίζει όποτε θέλει, ο φτωχός όταν μπορεί."

Η παραλαβή των αντικειμένων που χαρίζω θα γίνεται μόνο από την περιοχή μου.Στέλνω μόνο με boxnow.gr. Έχω alpha,eurobank και εθνική.
Παρακαλώ τα μέλη που ενδιαφέρονται για τα αντικείμενα που χαρίζω να έχουν τη στοιχειώδη ευγένεια, αν αλλάξουν γνώμη, να δηλώσουν ότι αποσύρουν το ενδιαφέρον τους. Αυτό ισχύει πιο πολύ για τα νέα μέλη αλλά και για τα παλιά.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
xxristinoula
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1578
Εγγραφή: 17 Μαρ 2013, 21:02
Νομός κατοικίας: Ν. Κοζάνης
Δήμος - Κοινότητα: Κοζάνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Katerinadounakikou ΑΠΑΤΕΩΝΗΣΑ

Δημοσίευση από xxristinoula » 04 Αύγ 2023, 21:37

Η διαχείριση δεν μπορεί να κάνει κάτι;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Δεν χαρίζω πλέον σε νέα μέλη και σε μέλη που έχουν υπερβεί το όριο ζήτησης.

εχω 3 παιδια ζητάω κυριως παιδικα!
Έχω i-bank εθνική τράπεζα και PayPal.

admin1
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 133
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ Katerinadounakikou ΑΠΑΤΕΩΝΗΣΑ

Δημοσίευση από admin1 » 09 Αύγ 2023, 19:45

xxristinoula έγραψε:
04 Αύγ 2023, 21:37
Η διαχείριση δεν μπορεί να κάνει κάτι;
το να γινει αποκλεισμος δεν βοηθαει πολυ , αφου θα μπορει να κανει νεο λογαριασμο , (αν και θα μπορουσαμε να την το επιτρεψουμε με τα κουκις να μπορει ποτε ξανα) ,
Φυσικα το συστημα μας ενημερωνει αν καποιο ηδη μελος κανει νεο λογαριασμο (αλλα μεχρι ενα σημειο κανουμε τα στραβα ματια) μηπως και "καλα" ειναι καποιο αλλο μελος τις οικογενειας (αν και φαινεται)

Γιαυτο λεμε στα ιδια μελη οταν βλεπουν "περιεργα" στατιστικα να μην δινουν , εκτος αν δεν τους νοιαζει (γιατι πχ ειναι μικρης αξιας , και ψιλοαχρηστο αντικειμενο)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”