ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ djpanic;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 11 Απρ 2012, 01:38

Οπως ειπα και ποιο πανω για να τελειωνει εδω το θεμα , μιας και πλεων το μαθαν και εγινε θεμα και στο insomnia

ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ
Γιατι φαινονται τα ψεματα , μεχρι και ψευτικο σχολειο ειπες και τωρα λες αλλη δικαιολογια

Το επομενο σου ποστ αν δεν ειναι φωτο (που παρακαλας να δωσεις και δεν θελουμε)
με τα πραγματα του xariseto (αυτα που σε ανεφερα ΟΧΙ ολα οσα πηρες)
μαζι με αυτα που και καλα εχεις μιας και ειπες οτι εχεις πολλα ομοια
ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΜΠΟΡΕΥΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
κανε κατι εστω 1 φωτο απο τα 12 αντικειμενα που ειπα οτι τα ειχες σε αλλα site Προς πωληση γιατι δεν παιζει ξαφνικα να πουλησες ολα τα "δικα σου" και να θες να βαλεις σκετες φωτο με τα χαρισμενα (γιατι απλα αυτα ηταν που πουλουσες και τωρα ακυρωσες τις πωλησης σου)

Ευχαριστω

Αυτο περιμενω να κλεισει το θεμα
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !


Άβαταρ μέλους
venybzz
Diamond Member
Diamond Member
94 64
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 21 Ιουν 2010, 03:40
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από venybzz » 11 Απρ 2012, 01:59

panos έγραψε:
venybzz έγραψε: Και ποιος είναι αυτό ο panos που είναι συντονιστής ενώ έχει χαρίσει μόνο 1 αντικείμενο? Πως γίνεται να έχει το αξίωμα του συντονιστή, και να απειλεί και με ban σε όποιον υποστηρίξει τον κατά τη γνώμη του έμπορα ή την εμπορεία, όταν δεν έχει προσφέρει έργο? Γιατί το έργο αυτού του σάιτ είναι να χαρίζεις. Έτσι νόμιζα. Εκτός βέβαια κι αν πρόκειται για διπλό λογαριασμό. Γιατί κι εγώ ήμουν Moderator σε φόρουμ και ο admin είχε διπλό λογαριασμό ώστε να μην τα χώνει αυτοπροσώπος. Κ που είναι ο makis να βάλει τάξη? Γιατί δεν παίρνει κάποιος μια ουσιαστική θέση?
Δες το ιστορικο και θα καταλαβεις , ειμαι σε ολα τα παζαρια , πολλες ωρες στο χαρισομαγαζο και πολλες ωρες σε ελενχο τετοιων μελων.
Φυσικα περισσοτερο χρονο δινω στον ελενχο για να μην καταντηση "εμπορικο πανηγηρη" το site .

O makis μιλησε 2-3 φορες σε αυτο το θεμα , και εχει ζητηση κατι , οτι και εγω , απλα εχει υπομονη ενω εγω οχι γιατι την ιστορια την ξερω εδω και μερες.

Συντονιστης δεν γινετε καποιος επειδη χαριζει αλλα οποιος εχει χρονο και υπομονη.
15 συντονιστες τρωνε πολυ απο το προσωπικο τους χρονο εδω για να κανουν οτι προβλεπουν οι κανονες και τα ακουν απο πανω.
Και φυσικα τα ακουν απο μελη που δεν εχουν βαλει ουτε το μικρο τους δαχτυλακι για βοηθεια , αλλα μονο σε λογια.

ΔΕΝ εχει λογο ο Μακης να εχει διπλο λογαρισμο μιας και εχει κραξει πολλες φορες σε πολλες αγγελιες και μελη.
(εκτος ο ταυτοχρονος χειρισμος του Admin1 που τον χρησιμοποιουμε 4 ατομα)

Γιαυτο ασε το δεντρο και κοιτα το δασος
Ποιο κατά την άποψή σου είναι το δάσος? Ο djpanic? Ναι το είδα. Αρχικά βλέπεις μόνο αυτό. Σιγά σιγά όμως διακρίνεις καλύτερα το τοπίο. Απειλές και παιχνίδια εξουσίας. Βαρετό. Πέραν τούτου δεν μπορείς να μου λες ότι δεν έχω βάλει το δαχτυλάκι μου για βοήθεια γιατί αυτό το σάιτ πρώτα απ'όλα τα μέλη το φτιάχνουν και επειτα οι συντονιστές, πόσο μάλλον αν κρίνω από τα δώσε που έχεις κάνει. Αυτά έχω, αυτά δίνω. Το ότι δεν είμαι στα χαριστικα παζάρια ή ότι δεν βοηθάω στο χαρισομάγαζο ή ότι δεν ενισχύω οικονομικά είναι κάτι που αφορά καθαρά εμένα και δεν με υποβιβάζει σαν μέλος. Ενεργό μέλος είμαι και τυπικό στις συναλλαγές μου. Πέραν τούτου χρόνο έχω κι εγώ καθώς επίσης και άπειρα μέλη εδώ μέσα. Δεν μας ζητήθηκε να γίνουμε συντονιστές. Ουσιαστικά αδιαφορώ για ποιο λόγο έγινες συντονιστής, ο λόγος είναι προφανώς ότι γνωρίζεσαι με τον διαχειριστή του σάιτ. Μπορεί να είσαι ικανός αλλα εφόσον δεν στηρίζεις ουσιαστικά όλον αυτό το σκοπό του πάρε-δώσε, δεν γίνεται να θεωρείς ότι εκπροσωπείς αυτή την ιδεολογία.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πριν ζητήσετε κάτι, αναρωτηθείτε: "Το έχω πραγματικά ανάγκη";

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 11 Απρ 2012, 02:18

οκ ! κατανοητο venybzz .
Θες ενα site χωρις "εξουσια" (δηλ. συντονιστες ) να ειναι ξεφραγκο αμπελη !

Δεκτο , μπορεις να κανεις ενα site (εχω γνωσεις να στο στησω και να το εχεις χυμα)
Τον αν οι συντονιστες η εσυ βοηθας την ιδεα ασε να το ξερουμε καλυτερα οσοι βοηθανε με οποιο τροπο χωρις να κοκορευονται.
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από makis » 11 Απρ 2012, 02:31

Περιμενουμε να απαντηση το μελος για να κλεισει το θεμα



τελος σχολιων
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
venybzz
Diamond Member
Diamond Member
94 64
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 21 Ιουν 2010, 03:40
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από venybzz » 11 Απρ 2012, 13:45

panos έγραψε:οκ ! κατανοητο venybzz .
Θες ενα site χωρις "εξουσια" (δηλ. συντονιστες ) να ειναι ξεφραγκο αμπελη !
Εγώ σου δείχνω το φεγγάρι κι εσύ κοιτάς το δάχτυλο
panos έγραψε:Δεκτο , μπορεις να κανεις ενα site (εχω γνωσεις να στο στησω και να το εχεις χυμα)
Τον αν οι συντονιστες η εσυ βοηθας την ιδεα ασε να το ξερουμε καλυτερα οσοι βοηθανε με οποιο τροπο χωρις να κοκορευονται.
Χαίρομαι που είπες κάτι τέτοιο. Στα λόγια μου έρχεσαι
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πριν ζητήσετε κάτι, αναρωτηθείτε: "Το έχω πραγματικά ανάγκη";

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από makis » 11 Απρ 2012, 15:05

venybzz δεν γινόμαστε χύμα site , απο αυτα που λες αυτό κατάλαβα .
Σε οποιον δεν αρέσουν οι κανόνες και η τάξη φέυγει.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
venybzz
Diamond Member
Diamond Member
94 64
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 21 Ιουν 2010, 03:40
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από venybzz » 11 Απρ 2012, 15:39

τότε κατάλαβες λάθος maki
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πριν ζητήσετε κάτι, αναρωτηθείτε: "Το έχω πραγματικά ανάγκη";

elisabeth2
Gold Member
Gold Member
15 6
Δημοσιεύσεις: 80
Εγγραφή: 07 Σεπ 2010, 21:25
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από elisabeth2 » 25 Απρ 2012, 18:48

παιδια το να γινεται καβγας μεταξυ μας για τριτους που εχουν ή νομιζουμε οτι εχουν κακοβουλες προθεσεις νομιζω οτι χαλναει την καλη διαθεση και το αρχικο νοημα της υπαρξης αυτου του σαιτ
νομιζω οτι ο Μακης ξεκινησε αυτη την κινηση για να επωφεληθουμε ολοι απο την προσφορα και την ζητηση
τωρα (γνωμη μου) αν καποιοι κανουν κακη χρηση της προσφορας νομιζω οτι μπορουμε να βρουμε εναν τροπο να τους απομακρινουμε και οχι να μαλωνουμε μεταξυ μας
κανουμε σαν μικρα παιδακια [εγω εδωσα ποιο πολλα-εγω κανω περισσοτερα], τι πραγματα ειναι αυτα;
και με συγχωρηται που επεμβαινω αλλα μεγαλη χαρη τους κανουμε να μαλωνουμε μεταξυ μας
εμεις πρεπει να ειμαστε ενωμενοι και να βοηθαμε ο ενας τον αλλον

καλητερο ειναι να δεινεις παρα να λαμβανεις

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7757
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 26 Απρ 2012, 00:51

elisabeth2 έγραψε:παιδια το να γινεται καβγας μεταξυ μας για τριτους που εχουν ή νομιζουμε οτι εχουν κακοβουλες προθεσεις νομιζω οτι χαλναει την καλη διαθεση και το αρχικο νοημα της υπαρξης αυτου του σαιτ
νομιζω οτι ο Μακης ξεκινησε αυτη την κινηση για να επωφεληθουμε ολοι απο την προσφορα και την ζητηση
τωρα (γνωμη μου) αν καποιοι κανουν κακη χρηση της προσφορας νομιζω οτι μπορουμε να βρουμε εναν τροπο να τους απομακρινουμε και οχι να μαλωνουμε μεταξυ μας
κανουμε σαν μικρα παιδακια [εγω εδωσα ποιο πολλα-εγω κανω περισσοτερα], τι πραγματα ειναι αυτα;
και με συγχωρηται που επεμβαινω αλλα μεγαλη χαρη τους κανουμε να μαλωνουμε μεταξυ μας
εμεις πρεπει να ειμαστε ενωμενοι και να βοηθαμε ο ενας τον αλλον

καλητερο ειναι να δεινεις παρα να λαμβανεις
Δεν ειναι αυτο το θεμα στο συγκεκριμενο θεμα.Αλλο το ενα που αναφερετε κ αλλο αυτο που αναφερει το θεμα εδω.
Μην σχολιαζετε,οπως ειπε ο μακης τελος σχολιων.
Αναμενει ΑΚΟΜΑ η απαντηση απο το μελος.
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”