ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ djpanic;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από polvar » 07 Απρ 2012, 17:56

makis έγραψε:
polvar έγραψε: Άλλη μου απορία είναι το ποιος είναι ο panos και επιβάλλει "ποινές" σε μέλη. Ανήκει στους διαχειριστές; Πού είναι οι διαχειριστές;
Πήγαν διακοπές , σταματήστε να ζητάτε συνέχεια του διαχειριστές γιαυτο ειναι οι συντονιστές.
Ωρες ωρες καποιοι ειμαι σίγουρος οτι το κάνετε επίτηδες για να με βγάλετε απο τα ρουχα μου
Ναι για σενα μιλαω polvar
Μην εξάπτεσαι Μάκη, πού στο προφίλ του panos http://xariseto.gr/profile.php?u=16 ή κάτω από το avatar του γράφει ότι είναι συντονιστής;


Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από makis » 07 Απρ 2012, 19:20

Ξερω πολυ καλα , γιατι εγω δινω τα δικαιωματα συντονιστων
αλλο τα δικαιωματα και αλλο ο βαθμος .


Τωρα για να τελειωνει επειδη οπως λενε και οι κανονες , να βαλει η να στειλει τις φωτο το μελος για να δειξει οτι δεν υπαρχει κατι υποπτο.
Στους κανονες το ειχαμε απο την πρωτη στιγμη οτι απαγορευονται οι εμποροι και γινετε θεμα (υπαρχει παλιο ΕΙΔΙΚΟ θεμα)
Δεν ειναι χουντα να γινονται ποστ υποπτες συνναλαγες γιατι αλλος ειναι ο σκοπος του site.

Οσοι υποστηριζουν οτι δεν πρεπει να μαθαινουν ολοι ποιοι πουλανε αρα υπαρχει θεμα

Δεν μιλουσα εγω αλλα βλεπω δεν ειναι 1 πραγμα αλλο πολλα αντικειμενα που εχει λαβει το μελος και ειναι ομοια με αυτα που πουλαει , κατι τετοιο δεν επιτρεπετε εκτος αν ζειτε αλλου polvar, steven100
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39399
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από polvar » 07 Απρ 2012, 19:27

Εγώ μίλησα κρίνοντας από τα 4 αντικείμενα που είδα ότι πωλούνται στο aggeliopolis.
Αν αντί 4 είναι 14, 44 ή 144 τότε πάω πάσο

Αλλά το υφάκι; Λίγη ευγένεια δεν βλάπτει....
Υποτίθεται ότι έχουμε κι ένα επίπεδο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος polvar την 07 Απρ 2012, 19:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από makis » 07 Απρ 2012, 19:33

ηταν παραπανω , αλλα το θεμα δεν ξεκαθαριζει με τα 4 , που να μπλεξουμε και τα αλλα .


Στο τελος αν δεν βγει ακρη θα μπει μια αγγελια που θα φανει ξεκαθαρα τι εχει γινει καθως και ο αγοραστης που ειναι και μελος μας θα πει τι εγινε.

Αν δεν υπηρχε θεμα δεν θα το αφηνα με απλες υπονιες
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
djpanic
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1198
Εγγραφή: 09 Ιαν 2010, 01:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: περιστερι
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από djpanic » 07 Απρ 2012, 20:54

makis έγραψε:Ξερω πολυ καλα , γιατι εγω δινω τα δικαιωματα συντονιστων
αλλο τα δικαιωματα και αλλο ο βαθμος .


Τωρα για να τελειωνει επειδη οπως λενε και οι κανονες , να βαλει η να στειλει τις φωτο το μελος για να δειξει οτι δεν υπαρχει κατι υποπτο.
Στους κανονες το ειχαμε απο την πρωτη στιγμη οτι απαγορευονται οι εμποροι και γινετε θεμα (υπαρχει παλιο ΕΙΔΙΚΟ θεμα)
Δεν ειναι χουντα να γινονται ποστ υποπτες συνναλαγες γιατι αλλος ειναι ο σκοπος του site.

Οσοι υποστηριζουν οτι δεν πρεπει να μαθαινουν ολοι ποιοι πουλανε αρα υπαρχει θεμα

Δεν μιλουσα εγω αλλα βλεπω δεν ειναι 1 πραγμα αλλο πολλα αντικειμενα που εχει λαβει το μελος και ειναι ομοια με αυτα που πουλαει , κατι τετοιο δεν επιτρεπετε εκτος αν ζειτε αλλου polvar, steven100
φυσικα ουτε λογος για την περιοριση δικαιοματων [που δεν μπορω να δω τιποτα ετσι]?????
φοτογραφιες πλεον δεν υπαρχουν διοτι το πισι δοθηκε οπως προανεφερα και ποιο πανω.αλλα για ποιο λογο να εβγαζα και τα δυο αντικειμενα μαζι?δεν σας κανουν τα αντικειμενα για τα οποια αναφερεστε οτι εμπορευομαι?πολλα τα ποστ και μαλον εχουμε διαφορα αποψεον περι τι σημενει χαρισμα.και για ποιον αγοραστη αναφερεστε?μηπος και αυτος θα ειναι οικονοκος?να σημιωσω οτι η διμοσια προβολη οποιας διποτε προσοπικης μου σηνομιλιας με τριτους [ακομα και να ειναι η γιαγια μου]αντικτετε στα δικαιοματα περι πνευματικων δικαιοματων.και επειδη εχω και μια μανα με εγκαιφαλικο επισοδιο στο νοσοκομειο να πω οτι εχω πολυ ποιο συμαντικα πραγματα να ασχοληθω απο το να κατηγορουμε για διαφορα αστοχα κατηγορητηρια.και για να τελειονουμε ειπα οτι

-θα επιστρεψω αυτα που ισχιριζεστε οτι εμπορευομουν
-και θα αποχορυσω
μην πετας κοπους και αξιες,καποιοι τα εκτιμουν..
θα παρακαλεσω μεσα στους φακελους να γραφεται το ψευδονυμο σας και τι ζητατε.αν εχω ξεχασει κατι καντε τον κοπο και στηλτε μου ενα π.μ παρακαλω.
αποστολες κανω σε μελοι που και αυτα με τη σειρα τους κανουν αποστολες!!οτι δεινεις περνεις!!
ΔΕΝ ΤΗΡΩ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΟ CHAT ΠΑΡΑΜΟΝΟ Π.Μ.

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από makis » 07 Απρ 2012, 21:09

ΠΡΙΝ ειπες:
djpanic έγραψε:φοτογραφιες πλεον δεν υπαρχουν διοτι το πισι δοθηκε οπως προανεφερα και ποιο πανω.
και μετα ειπες :
djpanic έγραψε:μιλησες για τον σκληρο δισκο που στην φοτο φενετε καθαρα οτι υπαρχουν 3 2εξω και ενας μεσα σε λειτουργια και αναμενω το λαμπακι τις μιτρικης.
Αρα ο υπολογιστης πηγε στο σχολειο , αλλα τον εχεις σπιτι σου !!!
Μεγαλη ασαφεια

=======
πριν ειπες :
djpanic έγραψε:ο υπολογιστης ειναι τις κοπελας μου.εχουν καμια σχεση τα χαρακτιριστηκα που αναφερω?τι θες να σου πω οτι ειμαστε και οι δυο ανεργοι και σκευτικε να πουλησει τον υπολογιστη της και εγω να φτιαξω εναν απο το χαρισετο?
και μετα ειπες :
djpanic έγραψε:το πισι σημερα εχει κλεισει να δοθει σε σχολειο [μεσολαβουμενο απο αλλο σαιτ]αντι να το δωσω για να βγαλω μερικα ευρω.
Αρα στην αρχη επρεπε να τον πουλησεις και δεν εκανες καθολου παζαρια γιατι η τιμη ηταν σουπερ (89-90€) αλλα μετα ειπες να το χαρισεις σε σχολειο (της κοπελα σου που ηταν δικο της και ηθελε χρηματα οπως ειπες)

Αυτο το λενε αντιφασης !
===========

αρα για να κλεισει αυτο το θεμα αφου δεν μπορει να βγει καμια φωτο απο τοσα πραγματα
(dvd, card rider, οθονη , σκληρος και τα αλλα δεν τα θυμαμαι)
και ετυχε ολα να πουληθουν τοτε κλεινει το θεμα χωρις να φανει οτι οντως δεν υπηρχε εμπορικος σκοπος .

Δεν ειπε κανεις οτι θα γραφτουν πμ , αλλα θα ποσταρη το ιδιο ενεργο μελος που ειναι εδω και αγορασε αντικειμενο απο αλλο σιτε.
Στην αρχη σε πιστεψα αλλα επειδη βλεπω οτι παντα απαντας αλλα πραγματα (μεχρι και για την γιαγια σου ειπες) αλλα οχι κατι πανω στο θεμα που να δειχνει την αληθεια

Να ΜΗΝ γινει αλλο ποστ αν δεν αφορα φωτο απο αντικειμενα που πηρες απο εδω και ετυχε να τα πουλας σε αλλο σιτε (για να δειξεις οτι ειχες και εσυ τα ιδια) για να φανει οτι δεν ειχες εμπορικο σκοπο.

Απο εκει και περα παλι εισαι εκτος κανονων μιας και στερουσες απο αλλα μελη αντικειμενα που ηδη ειχες στην κατοχη σου και ο σκοπος του XARISETO.GR δεν ειναι να πουλαμε τα δικα μας και να παιρνουμε ιδια πραγματα απο εδω χαρισμενα.
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
djpanic
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1198
Εγγραφή: 09 Ιαν 2010, 01:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: περιστερι
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από djpanic » 07 Απρ 2012, 22:04

makis έγραψε:ΠΡΙΝ ειπες:
djpanic έγραψε:φοτογραφιες πλεον δεν υπαρχουν διοτι το πισι δοθηκε οπως προανεφερα και ποιο πανω.
και μετα ειπες :
djpanic έγραψε:μιλησες για τον σκληρο δισκο που στην φοτο φενετε καθαρα οτι υπαρχουν 3 2εξω και ενας μεσα σε λειτουργια και αναμενω το λαμπακι τις μιτρικης.
Αρα ο υπολογιστης πηγε στο σχολειο , αλλα τον εχεις σπιτι σου !!!
Μεγαλη ασαφεια

=======
πριν ειπες :
djpanic έγραψε:ο υπολογιστης ειναι τις κοπελας μου.εχουν καμια σχεση τα χαρακτιριστηκα που αναφερω?τι θες να σου πω οτι ειμαστε και οι δυο ανεργοι και σκευτικε να πουλησει τον υπολογιστη της και εγω να φτιαξω εναν απο το χαρισετο?
και μετα ειπες :
djpanic έγραψε:το πισι σημερα εχει κλεισει να δοθει σε σχολειο [μεσολαβουμενο απο αλλο σαιτ]αντι να το δωσω για να βγαλω μερικα ευρω.
Αρα στην αρχη επρεπε να τον πουλησεις και δεν εκανες καθολου παζαρια γιατι η τιμη ηταν σουπερ (89-90€) αλλα μετα ειπες να το χαρισεις σε σχολειο (της κοπελα σου που ηταν δικο της και ηθελε χρηματα οπως ειπες)

Αυτο το λενε αντιφασης !
===========

αρα για να κλεισει αυτο το θεμα αφου δεν μπορει να βγει καμια φωτο απο τοσα πραγματα
(dvd, card rider, οθονη , σκληρος και τα αλλα δεν τα θυμαμαι)
και ετυχε ολα να πουληθουν τοτε κλεινει το θεμα χωρις να φανει οτι οντως δεν υπηρχε εμπορικος σκοπος .

Δεν ειπε κανεις οτι θα γραφτουν πμ , αλλα θα ποσταρη το ιδιο ενεργο μελος που ειναι εδω και αγορασε αντικειμενο απο αλλο σιτε.
Στην αρχη σε πιστεψα αλλα επειδη βλεπω οτι παντα απαντας αλλα πραγματα (μεχρι και για την γιαγια σου ειπες) αλλα οχι κατι πανω στο θεμα που να δειχνει την αληθεια

Να ΜΗΝ γινει αλλο ποστ αν δεν αφορα φωτο απο αντικειμενα που πηρες απο εδω και ετυχε να τα πουλας σε αλλο σιτε (για να δειξεις οτι ειχες και εσυ τα ιδια) για να φανει οτι δεν ειχες εμπορικο σκοπο.

Απο εκει και περα παλι εισαι εκτος κανονων μιας και στερουσες απο αλλα μελη αντικειμενα που ηδη ειχες στην κατοχη σου και ο σκοπος του XARISETO.GR δεν ειναι να πουλαμε τα δικα μας και να παιρνουμε ιδια πραγματα απο εδω χαρισμενα.
καμια ασαφια!το γραφω καθαρα οτι καποια εξαρτηματα και το πισι δοθηκε.οι φοτο ειναι τραβιγμενες απο την αρχη της συνομιλιας μας.σας εχω στηλει στο chat για να λειθει το θεμα αλλα δεν βλεπω ανταποκριση.
μην πετας κοπους και αξιες,καποιοι τα εκτιμουν..
θα παρακαλεσω μεσα στους φακελους να γραφεται το ψευδονυμο σας και τι ζητατε.αν εχω ξεχασει κατι καντε τον κοπο και στηλτε μου ενα π.μ παρακαλω.
αποστολες κανω σε μελοι που και αυτα με τη σειρα τους κανουν αποστολες!!οτι δεινεις περνεις!!
ΔΕΝ ΤΗΡΩ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΟ CHAT ΠΑΡΑΜΟΝΟ Π.Μ.

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από makis » 07 Απρ 2012, 22:12

θα τρελανεις και μενα ;
Δεν μου εστειλες καμια φωτο στο τσατ , θες να το κοινοποιησω εδω ; για να δεις τι με εγραψες

να στω γραψο στυν γλοσα σου για να το καταλαυις ;
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 07 Απρ 2012, 22:49

και καλα λες οτι τον εδωσες τον υπολογιστη !

ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ , ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ (δηλ ειναι στο χωρο του νεου ιδιοκτητη-σχολειου) ;

Γιατι βλεπω σε 2 ωρες να λες οτι τον εχεις και οτι απλα το "εκλεισες" για το σχολειο ;
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Eleny
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2888
Εγγραφή: 25 Μαρ 2011, 13:17
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πλατυκάμπου Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Eleny » 08 Απρ 2012, 09:07

Βρε, παιδια, εδω ο αντρας πιανει την γυναικα του πανω στο κρεβατι και εκεινη το αρνηται και προσπαθει να τον βγαλει τρελο!Τι θελετε να κανει το μελος?Να μην υπερασπιστει τον εαυτο του?Να πει κατευθειαν , ναι, πουλουσα?
Το οτι φασκει και αντιφασκει ειναι καθαρα αντιδραση ενος ανθρωπου που βρησκεται σε απογνωση.προσπαθει να σωσει την υπολυψη του και το ονομα του αυτην την στιγμη.
Η ατιμη η φτωχια μας εχει αναγκασει να κλευουμε να πουλαμε να σκοτωνουμε για ενα κομματι ψωμι!
Ακομη και ενας φονιας πριν παει για εκτελεση εχει δικαιωμα να υπερασπιστει τον εαυτο του!
Βρε,djpanic , δεν κουραστηκες με ολλο αυτο?Αν ειναι αληθεια, δεν ειναι κακο να παραδεχτεις!πες, ναι, ειχα αναγκη και το εκανα!Αν οχι, αποδειξε το!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”