ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ djpanic;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7816
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από nicnt » 08 Απρ 2012, 10:28

Να ρωτήσω και εγώ κάτι παρεμβαίνοντας στη συζήτηση?
Για ότι παίρνουμε απ' το xariseto είμαστε υποχρεωμένοι να το έχουμε για πάντα στην κατοχή μας
και το μόνο δικαίωμα που έχουμε είναι να το ξαναχαρίσουμε σε κάποιο άλλο μέλος?
Αν δηλ εν προκειμένω πάρω ένα δίσκο και τον πουλήσω μαζί με τον υπολογιστή μου
στον οποίο έχει τοποθετηθεί θεωρείται "αμάρτημα"?

Παρατηρώ επίσης ότι υπάρχει ένα μόνιμα έντονο ύφος ειρωνείας, επίθεσης με το παραμικρό
και παρέμβασης στα προσωπικά δεδομένα μελών.
Θεωρώ ότι ζούμε σε πολιτισμένη κοινωνία στην οποία όταν απαιτείς να σε σέβονται πρωτίστως
πρέπει να σέβεσαι τους άλλους.
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


pan-ki
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1757
Εγγραφή: 10 Απρ 2009, 21:48
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pan-ki » 08 Απρ 2012, 10:40

nicnt αν διαβάσεις από την αρχή θα δεις ότι το μέλος δεν πουλούσε απλά έναν υπολογιστή αλλά πολλά πράγματα και σε διαφορετικά site.Αυτό από μόνο του είναι αρκετά χοντρό. Δεν μιλάμε για ένα αντικείμενο.

Έγραψες:Θεωρώ ότι ζούμε σε πολιτισμένη κοινωνία στην οποία όταν απαιτείς να σε σέβονται πρωτίστως
πρέπει να σέβεσαι τους άλλους.
Νομίζεις ότι άτομα με τέτοιες συμπεριφορές σέβονται τους υπόλοιπους. Ξέρουμε και εμείς να πουλάμε δεν κάνουμε τους μαλάκες εδώ μέσα!

Αν έχετε να στείλετε ή να πάρετε και από Tougia2 μπορούμε να παραλάβουμε μαζί για μεγαλύτερη οικονομία
ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΣΤΟ FACEBOOK: Cindi Greek
ΠΑΡΑΚΑΛΩ , ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Έστειλα φακέλους: siful,kouklakis,djdaisy90 (8/5)
Έστειλα πράγματα:andromahi tsav. (2/4), pupeta,kriari,chrisel (9/5)
Έστειλα γραμματόσημα: olympia (17/4) , Eleny (17/4) ,mariagkl (17/4)

pan-ki
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1757
Εγγραφή: 10 Απρ 2009, 21:48
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pan-ki » 08 Απρ 2012, 10:48

Σε μια αγγελία που έβαλα χθες χαρίζω 6 Barbie μαζί με πάρα πολλά ρούχα τους. Νομίζεις ότι δεν θα μπορούσα να τις πουλήσω ;Για ρίξε μια ματιά πόσο πουλιούνται εδώ χωρίς τα ρούχα τους.
http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dl ... true&rt=nc
Όμως καταλαβαίνοντας τη δυσκολία που περνάμε όλοι προτιμώ να τις χαρίσω να τις παίξουν ελληνόπουλα.
Εξάπτομαι λοιπόν όταν με περνάνε για κορόιδο.
Αν καταλάβω ότι κάποιος μας κοροϊδεύει εδώ μέσα θα τον πάρει και θα τον σηκώσει!

Αν έχετε να στείλετε ή να πάρετε και από Tougia2 μπορούμε να παραλάβουμε μαζί για μεγαλύτερη οικονομία
ΒΡΕΙΤΕ ΜΕ ΣΤΟ FACEBOOK: Cindi Greek
ΠΑΡΑΚΑΛΩ , ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΝΑ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ

Έστειλα φακέλους: siful,kouklakis,djdaisy90 (8/5)
Έστειλα πράγματα:andromahi tsav. (2/4), pupeta,kriari,chrisel (9/5)
Έστειλα γραμματόσημα: olympia (17/4) , Eleny (17/4) ,mariagkl (17/4)

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 08 Απρ 2012, 15:08

nicnt έγραψε:Για ότι παίρνουμε απ' το xariseto είμαστε υποχρεωμένοι να το έχουμε για πάντα στην κατοχή μας
Οκ , ας αρχισω να κανω και εγω το ιδιο , λοιπον επειδη θα πουλησω τα δικα μου ζηταω
-Αμαξι (opel ) τετοιο εχω
-Laptop (acer)
-Ενα κινητο , 1 τηλεοραση , 1 ψυγειο, 1 κουζινα , 1 κρεββατι κ.ο.κ

Ειναι λογικο ;
Για μενα ειναι κατεξακουλουθηση εμποριο
nicnt έγραψε: Παρατηρώ επίσης ότι υπάρχει ένα μόνιμα έντονο ύφος ειρωνείας, επίθεσης με το παραμικρό
Οταν καποιος σε κοροιδευει πως θα τον μιλας ; Οταν λεει και ξελεει τι να λες ; οταν την μια λεει οτι εχει και δικα του πολλαααααα και οταν ζηταμε φωτο , ενω λεει οτι μπορει , μετα λεει οτι ΟΛΑ οσα ειχε ξαφνικα τα εδωσε για να βοηθησει κοσμο (ενω δεν εριχνε την τιμη για κατι που δεν αξιξε πανω απο 40-50€ ενω ζητουσε 90€
nicnt έγραψε: παρέμβασης στα προσωπικά δεδομένα μελών.
ΠΟΤΕ ! Οπως ; Ξερετε τι ειναι προσωπικα δεδομενα η απλα ειναι ωραια καραμελα , γιατι ΞΑΦΝΙΚΑ μετα απο ενα ποστ μελους , ξυπνησε και ο djpanic και ελεγε για δεδομενα και μην βγουν μυνηματα (βρηκε πατημα για να μην ξεφτιληστη)
Δεν βγαλαμε ουτε ονοματα , ουτε οδο, ουτε πμ , ουτε εμαιλ αρα κανενα δεδομενο , ιστοσελιδες που ειναι ελευθερες για προσβαση στο διαδυκτιο ΔΕΝ θεωρουνται προσωπικα δεδομενα.

nicnt έγραψε: Θεωρώ ότι ζούμε σε πολιτισμένη κοινωνία στην οποία όταν απαιτείς να σε σέβονται πρωτίστως
πρέπει να σέβεσαι τους άλλους.
Σεβασμο ; ποιο σεβασμο ;
Οταν μπηκαμε ΟΛΟΙ εδω συμφωνισαμε (Θελουμε δεν θελουμε) οτι ΔΕΝ θα πουλαμε . Σε οποιον δεν αρεσει παει σπιτι του η παει σε site Που αφηνει και εμπορους και κανουν χρυσες δουλειες .

Εδω τα μελη ΘΕΛΟΥΝ να χαριζουν , αντι να πουλανε γιατι ειναι ανθρωποι , και οχι εξυπνοι εμποροι.

Λογο του επαγγελματος μου , και λογο των κανονων μπορει να γινει καταγγελια σε οποιον πουλαει , γιατι δεν θα αφησουμε ΠΟΤΕ σε αυτο το σιτε κανενα εμπορο !


Οποιος ξανα υπερασπιστη εμπορο ή εμπορια παιρνει μονιμο ban απο μενα , εκτος αν εχει αποδειξεις για το αντιθετο
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7816
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από nicnt » 08 Απρ 2012, 15:45

panos έγραψε:
nicnt έγραψε:Για ότι παίρνουμε απ' το xariseto είμαστε υποχρεωμένοι να το έχουμε για πάντα στην κατοχή μας
και το μόνο δικαίωμα που έχουμε είναι να το ξαναχαρίσουμε σε κάποιο άλλο μέλος?

Παραβλέπω τα υπόλοιπα για να μην έρθουμε σε αντιπαράθεση και σε παρακαλώ απάντησε μου σε αυτό και μόνο.

Δεν επικαλούμαι εμπόριο αλλά έχω μεγάλη απορία πως μπορεί να δεσμευτεί οποιοσδήποτε να μη διαχειρίζεται
κατά το δοκούν κάτι που πλέον είναι δικό του.
Και αν θέλεις την προσωπική μου άποψη, πέρα από κανόνες λειτουργίας ενός site, κανένας και καμιά νομοθεσία
δεν μπορεί να τον δεσμεύσει να μην το διαθέσει προς πώληση.
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 08 Απρ 2012, 17:11

nicnt έγραψε: και το μόνο δικαίωμα που έχουμε είναι να το ξαναχαρίσουμε σε κάποιο άλλο μέλος?
Μπορει να το χαρισει εδω ξανα ,
μπορει να το χαρισει σε αλλο σιτε ,
μπορει σε καποιο φιλο ,
πορει να το πεταξει
ΑΛΛΑ ΟΧΙ να το πουλησει !

Φυσικα αλλο αν τυχη 1 εξαρτημα απο καποια συσκευη που ειχα χαριστει μετα να πωληθει* και αλλο ΚΑΤ΄ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ !

Αλλα ελατε στην ΓΗ γιατι ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ για ενα πραγματακι αλλα πολλα πραγματα.

*=Σκεφτειται λογικα γιατι κατι που θα γραψουμε εδω , μετα θα λενε "μα ειπατε μπορουμε" τοσοι ωρα δεν ηθελα να απαντησω αλλα απαντησα.
nicnt έγραψε: Και αν θέλεις την προσωπική μου άποψη, πέρα από κανόνες λειτουργίας ενός site, κανένας και καμιά νομοθεσία
δεν μπορεί να τον δεσμεύσει να μην το διαθέσει προς πώληση.
Αλλο η νομοθεσια και αλλο οι οροι χρησης και αλλο οι κανονες , βαση ορων χρηση δεν μπορει καποιος να πουλησει πραγματα που πηρε απο εδω.
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

christinaki026
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 01 Απρ 2012, 12:45
Νομός κατοικίας: Ν. Πρέβεζας
Δήμος - Κοινότητα: Πάτρας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από christinaki026 » 08 Απρ 2012, 23:09

ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΝΟΧΟ ΟΠΩΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????ΕΠΕΙΣΗΣ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ???ΧΛΩΜΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ....
ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 09 Απρ 2012, 00:11

christinaki026 έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΝΟΧΟ ΟΠΩΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????ΕΠΕΙΣΗΣ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ???ΧΛΩΜΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ....
Οχι δεν ειμαι στου Αριου παγου , αλλα ειναι "δικαστης" στο xariseto

Σε ολες τα site υπαρχουν και οι "δικαστες" για να ψαχνουν τους "εξυπνους"

Απλα οποιος δεν διαβαζει τους κανονες πχ σαν εσενα εγω η καποιος διαχειριστης κανει ban , πχ ατομα που ζητανε συνεχεια , γιατι δεν ειδαν καν τους κανονες και νομιζουν οτι ειναι μονη τους εδω και οτι ειναι στο "ΠΑΡΤΑ ΟΛΑ"

Εισαι και εσυ στην "μαυρη λιστα" :
οχι μονο επειδη δεν διαβασες τους κανονες ,
οχι μονο επειδη γραφεις μονο ΚΕΦΑΛΑΙΑ
οχι μονο για την υπερβαση ζητησης (22 ζητησεις σε 7 μερες)
αλλα και για αλλο λογο
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Άβαταρ μέλους
nikkime
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
42 62
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: 30 Μαρ 2011, 16:16
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Ροδολίβους Σερρών
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από nikkime » 09 Απρ 2012, 01:50

ειλικρινα ειπα δε θα μιλουσα αλλα βρε παιδια φτανει πια!!υποτιθεται οτι υπαρχει ευγενεια, αλληλεγγύης,σεβασμος κτλ..αλλα τελευταια δε βλεπω τιποτα από αυτα!!
Στελνω με ΕΛΤΑ
Στειλτε μου και πμ
Εχω χαρισει +ενα από αυτο που βλεπετε,λόγω της αγγελίας αυτης:http://xariseto.gr/viewtopic.php?f=46&t ... 42#p476042 και το μελος αρνειται να πατησει το ευχαριστω

ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ:
http://www.xariseto.gr/viewforum.php?f=46

christinaki026
new member
new member
1
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 01 Απρ 2012, 12:45
Νομός κατοικίας: Ν. Πρέβεζας
Δήμος - Κοινότητα: Πάτρας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από christinaki026 » 09 Απρ 2012, 08:50

panos έγραψε:
christinaki026 έγραψε:ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΝΟΧΟ ΟΠΩΣ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ,ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ????ΕΠΕΙΣΗΣ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ ΠΙΟ ΠΡΙΝ???ΧΛΩΜΟ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ....
Οχι δεν ειμαι στου Αριου παγου , αλλα ειναι "δικαστης" στο xariseto

Σε ολες τα site υπαρχουν και οι "δικαστες" για να ψαχνουν τους "εξυπνους"

Απλα οποιος δεν διαβαζει τους κανονες πχ σαν εσενα εγω η καποιος διαχειριστης κανει ban , πχ ατομα που ζητανε συνεχεια , γιατι δεν ειδαν καν τους κανονες και νομιζουν οτι ειναι μονη τους εδω και οτι ειναι στο "ΠΑΡΤΑ ΟΛΑ"

Εισαι και εσυ στην "μαυρη λιστα" :
οχι μονο επειδη δεν διαβασες τους κανονες ,
οχι μονο επειδη γραφεις μονο ΚΕΦΑΛΑΙΑ
οχι μονο για την υπερβαση ζητησης (22 ζητησεις σε 7 μερες)
αλλα και για αλλο λογο
ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΛΑΘΟΣ!!!!ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΣΤΗΣ ΤΟΥ ΑΡΙΟΤ ΠΑΓΟΥ ΠΙΟ ΠΡΙΝ!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”