ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ djpanic;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 09 Απρ 2012, 14:10

Ο Μακης με ελαβε να βρω το Γυμνασιου που ειπε το μελος οτι το πηγε.

Και ΦΥΣΙΚΑ ενω ειπε το 39ο ενος Δημου και εκεινος ο Δημος εχει ΜΟΝΟ 6 !!!

Φυσικα δεν περιμενα οτι θα υπαρχει αυτο το σχολειο και οτι ειναι ακομα μια ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ του μελους.

Φυσικα θα πει αλλη δικιαολογια οτι εκανε λαθος σχολειο ή οτι χτιστηκε το Σαββατο και ακομα δεν το ξερει κανεις
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !


Άβαταρ μέλους
venybzz
Diamond Member
Diamond Member
94 64
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 21 Ιουν 2010, 03:40
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από venybzz » 09 Απρ 2012, 14:24

panos έγραψε:Οποιος ξανα υπερασπιστη εμπορο ή εμπορια παιρνει μονιμο ban απο μενα , εκτος αν εχει αποδειξεις για το αντιθετο
Δεν θέλω να πάρω θέση σε όλο αυτό το πανηγύρι, το μόνο που θέλω να μου εξηγήσεις φίλε μου pano είναι αυτό που είπες. Δηλαδή αν κάποιος έχει αντίθετη άποψη με εσένα, δηλαδή εγώ αν δεν πιστεύω ότι εμπορεύεται ότι του έχει χαριστεί από εδώ μέσα, μιας και δεν έχει αποδειχτεί ακόμα κάτι τέτοιο, ναι υπάρχουν υποψίες και στοιχεία, αλλά τίποτα χειροπιαστό, τότε δεν μπορώ να εκφέρω τη γνώμη μου η οποία μπορεί να είναι υπέρ του μέλους που κατά την άποψή σου εμπορεύεται γιατί θα πάρω μόνιμο ban? Ω Θεέ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πριν ζητήσετε κάτι, αναρωτηθείτε: "Το έχω πραγματικά ανάγκη";

κωσταςχατζ
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 920
Εγγραφή: 16 Νοέμ 2010, 20:20
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Καλαμαριάς Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από κωσταςχατζ » 09 Απρ 2012, 22:15

ΜΑΚΗ,
είσαι πια ο μόνος που μπορεί να σταματήσει αυτή την ΑΗΔΙΑ, από την οποία έχει χαθεί κάθε ίχνος ευπρέπειας και νηφαλιότητας.
Ο "ένοχος" δεν έχει επαρκή επιχειρήματα αλλά ούτε και ο "δικαστής" στηρίζει την κατηγορία του με τρόπο που να πείθει. αντίθετα με τον τρόπο που παρουσιάζει αυτά που υποστηρίζει
έχει αποδυναμώσει τη θέση του, αφού προτιμά να ξεχάσει και αυτό το τεκμήριο της αθωότητας.
Πιστεύω οτι το site δεν είναι δικαστήριο και δεν υπάρχει λόγος και τρόπος να γίνει. Η απόφαση για τον αποκλεισμό, μόνιμο ή προσωρινό ανήκει αποκλειστικά στους διαχειριστές, δικαίωμα που έχουμε αποδεχθεί όλοι που συμμετέχουμε. Αλλοιώς απλά δεν συμμετέχουμε. Αρκεί μία ενέργεια από εσάς για να κλείσει το θέμα, που δεν θα έπρεπε να δει το φως της δημοσιότητας από την αρχή. Εσείς κρίνετε και σεις αποφασίζετε. Να θυμίσω βέβαια οτι όσο ψηλότερη είναι η θέση στην ιεραρχία τόσο μεγαλύτερη είναι η ευθύνη και η ανάγκη για αμεροληψία και ευθυκρισία.
Δύσκολο το έργο σας αλλά αυτό σας έλαχε. Η το διαλέξατε.
Σε παρακαλώ λοιπόν να τελειώσει αυτή η ιστορία που μόνο κακό μπορεί να κάνει σαυτή την υπόθεση που λέγεται "ΧΑΡΙΣΕΤΟ".
Αγαπάτε αλλήλους.
Καλή Ανάσταση.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Παραδίνω μετά από συνεννόηση.
Τα αντικείμενα προσφέρονται στην κατάσταση που ήταν όταν τα παρόπλισα ή όπως τα βρίσκω από φίλους που τα διαθέτουν. Δυστυχώς δεν έχω πάντα τη δυνατότητα να ελέγξω τη λειτουργικότητά τους, η διαπίστωση της οποίας ανήκει στον αποδέκτη. Αντικείμενα που ζητήθηκαν και δεν παραλήφθηκαν μέσα σε 10 ημέρες θεωρούνται ελεύθερα για προσφορά σε άλλον ενδιαφερόμενο ή αποσύρονται.

Άβαταρ μέλους
efanda
Gold Member
Gold Member
4 10
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: 02 Οκτ 2011, 19:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μαλλίων Ηρακλείου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από efanda » 10 Απρ 2012, 07:01

αν ειναι δυνατον.ειπα δεν θα εκφερω την αποψη μου δεν θα την εκφερω..αλλα μεχρι ενα σημειο!!δεν αναφερομαι στο ολο ζητημα που προεκυψε,γιατι δεν επρεπε ΚΑΝ να αναφερθει απο την αρχη δημοσιως.αυτο ειναι καθαρο θεμα κανονων,οταν καποιος παρανομησει καθ αυτον τον τροπο τιμωρειται ισαξια.αλλα λεει πουθενα στους κανονες οτι επιτρεπεται το πανηγυρι???η το ολο αυτο δημοσιο κωμικοτραγικο σκηνικο?????τι εχει να προσφερει στα υπολοιπα μελη του χαρισε το η 'δημοσια κατακραυγη' ολων αυτων που παρανομουν.δεν τους υπερασπιζομαι φυσικα αλλα δεν πιστευω οτι υπαρχει καποιο οφελος.ο καθενας απο εδω μεσα που χαριζει επιλεγει το ατομο που θα δωσει τα πραγματα στις αγγελιες του.δεν πιστευω το οτι να μαθουμε αν ο 'παρανομος' εχει πουλησει 40 η 4 αντικειμενα θα αλλαξει την κοσμοθεωρια των ανθρωπων που εχουν μεινει στο πραγματικο νοημα του χαρισε το,δηλαδη χαριζω!!δινω σε οποιον εχει αναγκη!!!κ ουτε θα φοβηθω να εκφρασω τη γνωμη μου μηπως κατηγορηθω για εμπορια γιατι ξερω οτι υπαρχουμε ανθρωποι που πιστευουμε στην ανθρωπινη αλληλεγγυη και στην αλληλοβοηθεια κ ο καθενας μας βοηθαει για να αναπαραχθει η ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΙΔΕΑ του χαρισε το.αυτο που συμπερανα παντως απο ολη αυτη τη συζητηση ειναι πως το κεντρικο θεμα μετατοπιστηκε.αναφερθηκε εντονα το θεμα της ιεραρχιας-το οτι καποιος ειναι συντονιστης η διαχειριστης δεν σημαινει οτι ειναι ανωτερος απο τα υπολοιπα μελη,απλα οτι ανελαβε καποιες ευθυνες απο επιλογη του για τη διατηρηση της ιστοσελιδας και τις βγαζει εις περας!γιατι ολοι μας βοηθαμε κ απο ολους μας εξαρταται το χαρισε το.ας μεινουμε λοιπον στο χαρισε το και οχι στο ιεραρχησε το.

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 10 Απρ 2012, 07:17

καλος η κακος , πρεπει ατομα που εμπορευονται να το μαθαινει ο κοσμος , ενα απλο ban δεν ειναι τιποτα .

1. Γιατι καποια στιμγη θα ξαναγραφτει το μελος (αλλα ολα τα αλλα μελη δεν θα ξερουν ποιος τους κοροιδευε)
2. Γιατι καποιοι "εξυπνοι" ειναι και σε αλλα site και ετσι ξερουν και μελη αλλα σιτε τι γινετε.
3. Γιατι αν δεν υπαρχει δημοσιο κραξιμο , ΔΕΝ θα εχουν να φοβηθουν τιποτα οι επομενοι εμποροι.

Γιαυτο υπαρχουν οι κανονες (και οχι οι "ανωτεροι" ) και το αναλογο θεμα που μπαινουν οι εμποροι

http://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=2&t=12832#p71631

Σε αυτην τι περιπτωση βρηκαμε πολλες αγγελιες πωλησης του ιδιου μελους με αντικειμενα που πηρε απο εδω , εχει πει πολλα , αλλα καμια "αποδειξη" , ακομα και ειπε οτι τα εδωσε ολα σε σχολειο που δεν υπαρχει , και συντομα θα πει αλλο ενα ψεμα , οτι ειπε λαθος σχολειο (απλα τωρα ψανχει ποιο να πει) γιαυτο και δεν εχει απαντηση ακομα το μελος
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Άβαταρ μέλους
efanda
Gold Member
Gold Member
4 10
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: 02 Οκτ 2011, 19:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Μαλλίων Ηρακλείου
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από efanda » 10 Απρ 2012, 07:24

pano με την αποψη σου δεν διαφωνω,αλλα πιστευω οτι φτανει ενα ban και για την ενημερωση του κοσμου απλα να αναφερθει το ονομα του για τον λογο που αποκλειστηκε,ολα τα αλλα προσωπικα για μενα ειναι περιττα(ως μελος του χαρισε το),δεν με ενδιαφερει σε ποιο σχολειο το εδωσε,ποσα πουλησε,μου φτανει το οτι πουλησε(αν πουλησε) γιατι εναντιωνεται στην ιδεα του χαρισε το.σημασια εχει η πραξη κ αφου εγινε τοτε ακολουθουν οι κανονες.

Άβαταρ μέλους
djpanic
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1198
Εγγραφή: 09 Ιαν 2010, 01:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: περιστερι
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από djpanic » 10 Απρ 2012, 09:00

panos έγραψε:
nicnt έγραψε: και το μόνο δικαίωμα που έχουμε είναι να το ξαναχαρίσουμε σε κάποιο άλλο μέλος?
Μπορει να το χαρισει εδω ξανα ,
μπορει να το χαρισει σε αλλο σιτε ,
μπορει σε καποιο φιλο ,
πορει να το πεταξει
ΑΛΛΑ ΟΧΙ να το πουλησει !


Φυσικα αλλο αν τυχη 1 εξαρτημα απο καποια συσκευη που ειχα χαριστει μετα να πωληθει* και αλλο ΚΑΤ΄ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ !
ΕΔΩ αναφερεις ολλα αυτα παραπανω.ποσες φορες ειπα ΕΓΩ ο ιδιος αυτα τα πραγματα που [νωμιζετε] οτι ηταν απο το χαρισετο να τα διαθεσω προς ΧΑΡΙΣΜΑ Η ΝΑ ΤΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΩ ΣΤΑ ΜΕΛΟΙ ΟΠΟΥ ΤΑ ΠΗΡΑ?σε κανεναν δε θα δωσω λογαριασμο που πηγε το πισι,ουτε σε ποιο σχολειο ουτε αν το εδωσα διοτι δεν περιεχει τιποτα απο το χαρισετο.εχω τα πραγματα και δεν φοβαμαι τιποτα.το εχεις τραβιξει παρα πολυ νωμιζω.τραβα το οσο θες μα το θεο,εγω τα εχω και απο τι στιγμη που τα εχω δε φοβαμαι τιποτα.ποσες φορες σας ειπα να τα βγαλω φοτογραφια ενα ενα αυτα που ιποστηριζετε οτι εμπορευομουν και δεν θελετε.ποσες φορες με απιλεισατε οτι θα τα πληρωσω διπλα και τριδιπλα?και συγκεκριμενα ο μακης μου ειπε για το card reader καινουργιο 100ευρω?την εχω τη συνομιλια.και σας ελεγα οτι τα εχω?λοιπον αρκετα το πανηγηρη προς το προσοπο μου καντε οτι θελετε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος djpanic την 10 Απρ 2012, 09:34, έχει επεξεργασθεί 5 φορές συνολικά.
μην πετας κοπους και αξιες,καποιοι τα εκτιμουν..
θα παρακαλεσω μεσα στους φακελους να γραφεται το ψευδονυμο σας και τι ζητατε.αν εχω ξεχασει κατι καντε τον κοπο και στηλτε μου ενα π.μ παρακαλω.
αποστολες κανω σε μελοι που και αυτα με τη σειρα τους κανουν αποστολες!!οτι δεινεις περνεις!!
ΔΕΝ ΤΗΡΩ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΟ CHAT ΠΑΡΑΜΟΝΟ Π.Μ.

Άβαταρ μέλους
djpanic
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1198
Εγγραφή: 09 Ιαν 2010, 01:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: περιστερι
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από djpanic » 10 Απρ 2012, 09:08

panos έγραψε:
nicnt έγραψε:Για ότι παίρνουμε απ' το xariseto είμαστε υποχρεωμένοι να το έχουμε για πάντα στην κατοχή μας
Οκ , ας αρχισω να κανω και εγω το ιδιο , λοιπον επειδη θα πουλησω τα δικα μου ζηταω
-Αμαξι (opel ) τετοιο εχω
-Laptop (acer)
-Ενα κινητο , 1 τηλεοραση , 1 ψυγειο, 1 κουζινα , 1 κρεββατι κ.ο.κ

Ειναι λογικο ;
Για μενα ειναι κατεξακουλουθηση εμποριο
nicnt έγραψε: Παρατηρώ επίσης ότι υπάρχει ένα μόνιμα έντονο ύφος ειρωνείας, επίθεσης με το παραμικρό
Οταν καποιος σε κοροιδευει πως θα τον μιλας ; Οταν λεει και ξελεει τι να λες ; οταν την μια λεει οτι εχει και δικα του πολλαααααα και οταν ζηταμε φωτο , ενω λεει οτι μπορει , μετα λεει οτι ΟΛΑ οσα ειχε ξαφνικα τα εδωσε για να βοηθησει κοσμο (ενω δεν εριχνε την τιμη για κατι που δεν αξιξε πανω απο 40-50€ ενω ζητουσε 90€
nicnt έγραψε: παρέμβασης στα προσωπικά δεδομένα μελών.
ΠΟΤΕ ! Οπως ; Ξερετε τι ειναι προσωπικα δεδομενα η απλα ειναι ωραια καραμελα , γιατι ΞΑΦΝΙΚΑ μετα απο ενα ποστ μελους , ξυπνησε και ο djpanic και ελεγε για δεδομενα και μην βγουν μυνηματα (βρηκε πατημα για να μην ξεφτιληστη)
Δεν βγαλαμε ουτε ονοματα , ουτε οδο, ουτε πμ , ουτε εμαιλ αρα κανενα δεδομενο , ιστοσελιδες που ειναι ελευθερες για προσβαση στο διαδυκτιο ΔΕΝ θεωρουνται προσωπικα δεδομενα.

nicnt έγραψε: Θεωρώ ότι ζούμε σε πολιτισμένη κοινωνία στην οποία όταν απαιτείς να σε σέβονται πρωτίστως
πρέπει να σέβεσαι τους άλλους.
Σεβασμο ; ποιο σεβασμο ;
Οταν μπηκαμε ΟΛΟΙ εδω συμφωνισαμε (Θελουμε δεν θελουμε) οτι ΔΕΝ θα πουλαμε . Σε οποιον δεν αρεσει παει σπιτι του η παει σε site Που αφηνει και εμπορους και κανουν χρυσες δουλειες .

Εδω τα μελη ΘΕΛΟΥΝ να χαριζουν , αντι να πουλανε γιατι ειναι ανθρωποι , και οχι εξυπνοι εμποροι.

Λογο του επαγγελματος μου , και λογο των κανονων μπορει να γινει καταγγελια σε οποιον πουλαει , γιατι δεν θα αφησουμε ΠΟΤΕ σε αυτο το σιτε κανενα εμπορο !


Οποιος ξανα υπερασπιστη εμπορο ή εμπορια παιρνει μονιμο ban απο μενα , εκτος αν εχει αποδειξεις για το αντιθετο
εχεις κανει ειδη παρεμβαση και εσυ και καποιοι αλοι ΑDMIN στα προσοπικα μου δεδομενα.κανενας διαχηρηστης δεν μπορει να σου παραχορησει προσοπικα δεδομενα μελους χωρις το οκ απο το νομο.οποτε κατι κακο παιζει!τι θα πει ξυπνησα?εγω κοιμομουν και μονο εσεις ειστε οι εξυπνοικαι οι μορφομενοι?εχεις πει οτι σου κατεβει απο το κεφαλι σου για το προσοπο μου και καμια εξουσια δεν σου δινει αυτο το δικαιομα.
μην πετας κοπους και αξιες,καποιοι τα εκτιμουν..
θα παρακαλεσω μεσα στους φακελους να γραφεται το ψευδονυμο σας και τι ζητατε.αν εχω ξεχασει κατι καντε τον κοπο και στηλτε μου ενα π.μ παρακαλω.
αποστολες κανω σε μελοι που και αυτα με τη σειρα τους κανουν αποστολες!!οτι δεινεις περνεις!!
ΔΕΝ ΤΗΡΩ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΟ CHAT ΠΑΡΑΜΟΝΟ Π.Μ.

Άβαταρ μέλους
djpanic
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1198
Εγγραφή: 09 Ιαν 2010, 01:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περιστερίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: περιστερι
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από djpanic » 10 Απρ 2012, 09:22

ΑΠΟΣΥΡΩΜΑΙ ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ.ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΕ Π.Μ

μιλησα με το μελος babmanos και μου ειπε πολλες φορες οτι δεν θελει τιποτα πισω.
μιλησα με το μελος φωτησ οκ και απο εκει
εποικηνονησα με αλλα πολλα μελοι οπου μου ειπαν το ιδιο.

και οσο για κατι χρηματα που εκρεμουν για μια αποστολη που εχω πληρωσει,τα κανω δωρεα στο χαρισετο.


προχτες το ξημερομα εφυγε απο τη ζωη ενα πολυ οικογενειακο μου προσοπο και δεν εχω καμια ορεξη και κανεναν τσακομο.οι διαχοιρηστες μπορουν να με αποκλεισουν,οπως και να προβουν σε οποια ενεργεια νωμιζουν εκεινει[βασοι με την κατηγορειες που ισχιρηζονται και ειναι αβασιμες].σε οποια μελοι εχω ταξει πραγματα και ειναι αρκετα οπως vadaris-skin dj και αρκοιτοι αλοι να εποικηνωνησουν με το κοινο ειμειλ που εχω με την κοπελια μου ΚΑΛΗ ΤΗΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ!
μην πετας κοπους και αξιες,καποιοι τα εκτιμουν..
θα παρακαλεσω μεσα στους φακελους να γραφεται το ψευδονυμο σας και τι ζητατε.αν εχω ξεχασει κατι καντε τον κοπο και στηλτε μου ενα π.μ παρακαλω.
αποστολες κανω σε μελοι που και αυτα με τη σειρα τους κανουν αποστολες!!οτι δεινεις περνεις!!
ΔΕΝ ΤΗΡΩ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΕΟΤΗΤΑΣ ΧΑΡΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΜΟΥ!!
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΣΤΟ CHAT ΠΑΡΑΜΟΝΟ Π.Μ.

katerina-nikos
Gold Member
Gold Member
6 9
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: 04 Μαρ 2012, 01:18
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Τεμένους Ηρακλείου
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από katerina-nikos » 10 Απρ 2012, 11:45

Πόσο τέλικα κάποια ατομα ειδωνιζονται με την εξουσία που τους εχουν δόσει εδω μέσα να κανουν μπαν;Ετσι ηθελα να΄ξερα εκτονωνονται;γιατι ενω δεν εφτεξα βρεθηκα με αποκλεισμο 4 μέρες απο τον Πάνο.Ζήτα μου συγνωμη γι'αυτο γιατι εχω το δικαιωμα να ζητησω κατι εδω μεσα και δεν μπορεις εσυ να μου φερεσαι ετσι λες και εκάνα κατι αναρμοστο.Ελεγξε τα νέυρα σου δεν σου φταινε τα υπόλοιπα μέλη.Ειληκρινα μετα απο αυτη τη συμπεριφορα δεν ξέρω αν αξιζει να είμαι εδω μέσα.Και στο τέλος ο κύριος Πάνος χωρις ατομα να υποστηριζουν το σαιτ θα βρεθεί μόνος του να κάνει μπαν στον εαύτο του για να εκτονωθει.Καλη Ανασταση και ηρεμία και γαλήνη στις ψυχές μας εύχομαι.

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”