ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ djpanic;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 10 Απρ 2012, 15:38

katerina-nikos έγραψε:Πόσο τέλικα κάποια ατομα ειδωνιζονται με την εξουσία που τους εχουν δόσει εδω μέσα να κανουν μπαν;Ετσι ηθελα να΄ξερα εκτονωνονται;γιατι ενω δεν εφτεξα βρεθηκα με αποκλεισμο 4 μέρες απο τον Πάνο.Ζήτα μου συγνωμη γι'αυτο γιατι εχω το δικαιωμα να ζητησω κατι εδω μεσα και δεν μπορεις εσυ να μου φερεσαι ετσι λες και εκάνα κατι αναρμοστο.Ελεγξε τα νέυρα σου δεν σου φταινε τα υπόλοιπα μέλη.Ειληκρινα μετα απο αυτη τη συμπεριφορα δεν ξέρω αν αξιζει να είμαι εδω μέσα.Και στο τέλος ο κύριος Πάνος χωρις ατομα να υποστηριζουν το σαιτ θα βρεθεί μόνος του να κάνει μπαν στον εαύτο του για να εκτονωθει.Καλη Ανασταση και ηρεμία και γαλήνη στις ψυχές μας εύχομαι.
Mπαινεις και ζητας απο αυτο το θεμα πραγματα , και λες οτι μου αρεσει να κανω βαν ;
Εσυ αδιαφορεις και ζητας ΟΠΟΥ ΒΡΕΙΣ και εγω την βρισκω ;;

Μπραβο ! ΕΠειδη αδιαφορειτε και κανετε , οχι 1, οχι 2 αλλα 3 συνεχομανα ποστ φταιω εγω !!!

οκ εγω φταιω για την χαζομαρα που υπαρχει !
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !


Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 10 Απρ 2012, 15:58

djpanic έγραψε:σε κανεναν δε θα δωσω λογαριασμο που πηγε το πισι, ουτε σε ποιο σχολειο ουτε αν το εδωσα διοτι δεν περιεχει τιποτα απο το χαρισετο.
ΠΡΕΠΕΙ να δωσεις επειδη εχει ΠΟΛΛΑ πραγματα απο το xariseto.gr οπως οθονη , dvd, card reder, σκληρο δισκο και αλλα που λες οτι και καλα τα εχεις στην κατοχη σου και οχι στον πυργο πανω , αλλα ΔΕΝ ανεβαζεις φωτο γιατι απλα ΔΕΝ εχεις .
ΑΦΟΥ ακομα και ψευτικο σχολειο ειπες (που δεν υπαρχει)
djpanic έγραψε:ποσες φορες σας ειπα να τα βγαλω φοτογραφια ενα ενα αυτα που ιποστηριζετε οτι εμπορευομουν και δεν θελετε.
ΚΑΜΙΑ ! ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ
djpanic έγραψε:ποσες φορες με απιλεισατε οτι θα τα πληρωσω διπλα και τριδιπλα?
Δεν σε απειλεισαμε αλλα σε ενημερωσα , και πανε επιτελους διαβασε τους κανονες, οτι οποιος πουλήσει κατι απο εδω , αν πιαστει το πληρωνει στην τιμη που ηταν καινουργιο στο μελος που το πηρε !


και για να τελειωνει εδω το θεμα , μιας και πλεων το μαθαναι και εγινε θεμα και στο insomnia

ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ
Γιατι φαινονται τα ψεματα , μεχρι και ψευτικο σχολειο ειπες και τωρα λες αλλη δικαιολογια

Το επομενο σου ποστ αν δεν ειναι φωτο (που παρακαλας να δωσεις και δεν θελουμε)
με τα πραγματα του xariseto (αυτα που σε ανεφερα ΟΧΙ ολα οσα πηρες)
μαζι με αυτα που και καλα εχεις μιας και ειπες οτι εχεις πολλα ομοια
ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΜΠΟΡΕΥΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

antonis_big_on
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 13 Ιαν 2009, 12:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από antonis_big_on » 10 Απρ 2012, 20:00

Δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι κατηγορουν τον Πανο που κανει σωστα στη δουλεια του!Για να βαλουμε λιγο τα πραγματα στη θεση τους.Πριν γινει οποιαδηποτε αναρτηση του θεματος εδώ από τον Πανο δεχθηκε τηλεφωνο από τον διαχειριστη στον οποιο ειπε πως δεν πουλαγε τιποτα.Το ιδιο απογευμα καταργει τελειως την αγγελια του στο insomnia η οποια είναι προσωρινα αποθηκευμενη εδώ
http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=gr
και την αλλαζει σε Ζητηση Η/Υ
http://www.insomnia.gr/classifieds/hard ... ocket-775/
και κανει εγγραφη με το nickname nanoulini και την ξανανεβαζει
http://www.insomnia.gr/classifieds/hard ... ocket-775/
Επισης o ιδιος λεει στις αγγελιες του στο aggeliopolis ότι μπορειτε να αγορασετε τα παντα φθηνα σε καλες τιμες.Μετα την αναρτηση του θεματος απτον Πανο εσβησε σχεδον όλα ότι πουλαγε εκει κι αφησε μονο 3 αντικειμενα.
http://www.aggeliopolis.gr/li?ca=9_s&id=2412&w=3
Αυτη η συμπεριφορα δε φανερωνει ενοχη κι ατομο που προσπαθει κατι να κρυψει? Αν κατι εκανε λαθος ο Πανος αυτό ηταν που τον ενημέρωσε ανοίγοντας σχετικο θεμα και του δωσε το χρονο να σβησει ότι ανοιχτες αγγελιες ειχε εκεινη τη στιγμη στο aggeliopolis αντι να περιμενει πρωτα να συγκεντρωσει τις αποδειξεις και να τεκμηριωσει την ενοχη του.Υποθετω βιαστηκε για να γλυτωσει μελη να πεσουν πιθανα θυματα μελλοντικων συναλλαγων με το εν λογω μελος.Καποια αντικειμενα προλαβε και τα εσωσε στο παρακατω λινκ πριν τα βγαλει
http://www.eikona.info/viewer.php?file= ... 810619.png
Ποιος εχει δικιο? Ο Πανος που μιλα με links κι επιχειρηματα η ο djpanic που ολο το παιζει αφελης και η υπερασπιστική του γραμμη είναι ολο να προσπαθει να συγκινησει?
Βαρεθηκα να ακουω τις δικαιολογιες που γραφει κάθε φορα με σκοπο να συγκινησει! Οταν του προταθηκε να παρει τηλεφωνο να δωσει εξηγησεις στο διαχειριστη ειπε δε μπορει γιατι πρεπει να παει στο νοσοκομειο να δει τη γιαγια του, όταν του προταθηκε να βγαλει φωτογραφια το pc ειπε ότι δε μπορει γιατι τον χαρισε σε σχολειο! Το σχολειο που ανεφερε δεν υπαρχει καν! Τωρα λεει πεθανε συγγενικο του προσωπο , σε προηγουμενο ποστ ειπε μη τον ζαλιζουμε γιατι επαθε εγκεφαλικό η μαμα του.Φτανει πια φιλε να πατας στις ευαισθησιες του κοσμου και να προσπαθεις να συγκινήσεις. Οχι άλλο καρβουνο! Ανελαβε τις ευθυνες σου σαν αντρας!Αν το χες κανει εξαρχης το πολύ πολύ να τρωγες ένα ban και θα γλυτωνες ολο αυτό το πραγμα!

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Aria » 10 Απρ 2012, 21:22

Παρακολουθώ την συζήτηση από την αρχή και ομολογώ πως είχα αμφιβολίες....
Διαβάζοντας όμως τις αγγελίες στα λινκ που πόσταρε ο antonis_big_on μου έφυγαν οι όποιες αμφιβολίες είχα! Και όχι επειδή είδα τα αντικείμενα αλλά την ορθογραφία :D :D κάνει μπαμ δλδ ότι πρόκειται για το ίδιο άτομο :D :D

Απορώ όμως με πόση ευκολία ένα άτομο πάιρνει τόσα πολλά κομμάτια υπολογιστών.....εγώ εδώ και κάτι μήνες ψάχνω μπαταρία για το λάπτοπ μου και δεν μπορώ να βρω... :{

Άβαταρ μέλους
venybzz
Diamond Member
Diamond Member
94 64
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 21 Ιουν 2010, 03:40
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από venybzz » 10 Απρ 2012, 21:43

Ουφ! ar_ia το θέμα δεν είναι αν το μέλος djpanic εμπορεύεται αυτά που του έχουν χαριστεί. Αυτό πιστεύω έγινε αντιληπτό, με βάση την κρίση του καθενός. Το θέμα είναι όλο αυτό το πανηγύρι που γίνεται εδώ και κάποιες μέρες. Για ποιο λόγο ο συντονιστής panos συνεχίζει όλο αυτό? Εντάξει προσπαθεί να ενημερώσει-προστατεύσει αυτή την κοινότητα και τα μέλη του, αλλά γιατί το συνεχίζει? Γιατί δεν λύνεται το θέμα με προσωπική επικοινωνία? Όποια κι αν είναι η λύση. Εμένα με ενδιαφέρει μέχρι εκεί που κάποιος παραβαίνει τους κανόνες. Και ποιος είναι αυτό ο panos που είναι συντονιστής ενώ έχει χαρίσει μόνο 1 αντικείμενο? Πως γίνεται να έχει το αξίωμα του συντονιστή, και να απειλεί και με ban σε όποιον υποστηρίξει τον κατά τη γνώμη του έμπορα ή την εμπορεία, όταν δεν έχει προσφέρει έργο? Γιατί το έργο αυτού του σάιτ είναι να χαρίζεις. Έτσι νόμιζα. Εκτός βέβαια κι αν πρόκειται για διπλό λογαριασμό. Γιατί κι εγώ ήμουν Moderator σε φόρουμ και ο admin είχε διπλό λογαριασμό ώστε να μην τα χώνει αυτοπροσώπος. Κ που είναι ο makis να βάλει τάξη? Γιατί δεν παίρνει κάποιος μια ουσιαστική θέση? Και ποιος είναι το φάντασμα-μέλος antonis_big_on που είναι μέλος εδώ και 3 χρόνια και η μόνη δημοσίευση που έχει κάνει είναι η υπερασπιση του άλλου μέλους-συντονιστή-φαντάσματος panos? Πολλά περίεργα συμβαίνουν.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πριν ζητήσετε κάτι, αναρωτηθείτε: "Το έχω πραγματικά ανάγκη";

antonis_big_on
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 13 Ιαν 2009, 12:09
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από antonis_big_on » 10 Απρ 2012, 21:57

Πολλές θεωρίες συνομωσίας βλέπεις venubzz, εγω παντως σε διαβεβαιω ότι δεν ειμαι μελος φαντασμα! Το ότι δεν λαμβανω μερος στο παρε-δωσε δε σημαινει ότι δεν παρακολουθω το forum και δεν μπορω να διατυπωσω την αποψη μου!

Άβαταρ μέλους
venybzz
Diamond Member
Diamond Member
94 64
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 21 Ιουν 2010, 03:40
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από venybzz » 10 Απρ 2012, 22:02

Εγώ δεν είπα ουδέποτε ότι δεν μπορείς να διατυπώσεις άποψη υπο του θέματος και οποιουδήποτε άλλου θέματος. Άλλωστε κι εγώ αυτό κάνω. Την άποψη μου εκφέρω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πριν ζητήσετε κάτι, αναρωτηθείτε: "Το έχω πραγματικά ανάγκη";

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 10 Απρ 2012, 23:48

ar_ia έγραψε:Παρακολουθώ την συζήτηση από την αρχή και ομολογώ πως είχα αμφιβολίες....
Διαβάζοντας όμως τις αγγελίες στα λινκ που πόσταρε ο antonis_big_on μου έφυγαν οι όποιες αμφιβολίες είχα! Και όχι επειδή είδα τα αντικείμενα αλλά την ορθογραφία :D :D κάνει μπαμ δλδ ότι πρόκειται για το ίδιο άτομο :D :D

Απορώ όμως με πόση ευκολία ένα άτομο πάιρνει τόσα πολλά κομμάτια υπολογιστών.....εγώ εδώ και κάτι μήνες ψάχνω μπαταρία για το λάπτοπ μου και δεν μπορώ να βρω... :{
Γιαυτο γινονται αυτα τα θεματα
Πολλα μελη για να παρουν το "ευχαριστω" δεν βλεπουν που δινουν πραγματα και ειδικα σε ατομα που εχουν διαφορα στα παρε-δωσε

Πλεων θα γινετε συχνος ελενχος σε μελη που παιρνουν κυριως μονο ηλεκτρονικα , και κατα καιρους θα τους ζηταμε φωτο .

Και χωρις ενημερωσει οσοι εχουν παρει πολλα ηλεκρονικα δεν θα βλεπουν τις κατηγοριες των ηλεκτρονικων ειδων
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Άβαταρ μέλους
panos
Συντονιστής
Συντονιστής
4 1
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: 03 Μαρ 2008, 17:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ελλομένου Λευκάδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 47
Μπλούζα: XL
Τοποθεσία: ΝΕΑΠΟΛΗ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από panos » 10 Απρ 2012, 23:57

venybzz έγραψε: Και ποιος είναι αυτό ο panos που είναι συντονιστής ενώ έχει χαρίσει μόνο 1 αντικείμενο? Πως γίνεται να έχει το αξίωμα του συντονιστή, και να απειλεί και με ban σε όποιον υποστηρίξει τον κατά τη γνώμη του έμπορα ή την εμπορεία, όταν δεν έχει προσφέρει έργο? Γιατί το έργο αυτού του σάιτ είναι να χαρίζεις. Έτσι νόμιζα. Εκτός βέβαια κι αν πρόκειται για διπλό λογαριασμό. Γιατί κι εγώ ήμουν Moderator σε φόρουμ και ο admin είχε διπλό λογαριασμό ώστε να μην τα χώνει αυτοπροσώπος. Κ που είναι ο makis να βάλει τάξη? Γιατί δεν παίρνει κάποιος μια ουσιαστική θέση?
Δες το ιστορικο και θα καταλαβεις , ειμαι σε ολα τα παζαρια , πολλες ωρες στο χαρισομαγαζο και πολλες ωρες σε ελενχο τετοιων μελων.
Φυσικα περισσοτερο χρονο δινω στον ελενχο για να μην καταντηση "εμπορικο πανηγηρη" το site .

O makis μιλησε 2-3 φορες σε αυτο το θεμα , και εχει ζητηση κατι , οτι και εγω , απλα εχει υπομονη ενω εγω οχι γιατι την ιστορια την ξερω εδω και μερες.

Συντονιστης δεν γινετε καποιος επειδη χαριζει αλλα οποιος εχει χρονο και υπομονη.
15 συντονιστες τρωνε πολυ απο το προσωπικο τους χρονο εδω για να κανουν οτι προβλεπουν οι κανονες και τα ακουν απο πανω.
Και φυσικα τα ακουν απο μελη που δεν εχουν βαλει ουτε το μικρο τους δαχτυλακι για βοηθεια , αλλα μονο σε λογια.

ΔΕΝ εχει λογο ο Μακης να εχει διπλο λογαρισμο μιας και εχει κραξει πολλες φορες σε πολλες αγγελιες και μελη.
(εκτος ο ταυτοχρονος χειρισμος του Admin1 που τον χρησιμοποιουμε 4 ατομα)

Γιαυτο ασε το δεντρο και κοιτα το δασος
Μερικοί ΚΑΝΟΝΕΣ
-Να απαντάτε ΠΡΩΤΑ στην ΑΓΓΕΛΙΑ και με pm ΜΟΝΟ τηλέφωνό ΑΝ τελικα το πάρετε εσείς !
-Παρακαλώ τα μηνύματα να τα γράφετε με μικρά ελληνικά και οχι ΚΕΦΑΛΑΙΑ ή greeklish.
-Να είστε ευγενικοί , αναλυτική στην δημοσίευση, συνεπής στα ραντεβού , να ελέγχετε της απαντήσεις στις αγγελίες σας και ΜΗΝ ζητάτε ΣΥΝΕΧΕΙΑ !
- Ξεκινάμε τον τίτλο με [ΧΑΡΙΖΩ] ΤΑΔΕ ή [ΖΗΤΑΩ] ΤΑΔΕ ,μαζί με της αγκύλες !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους !

ΜΗΝ στέλνετε pm για απορίες ! Υπάρχει ανάλογο ΘΕΜΑ ! Ωστε να μαθαίνουν και άλλοι !

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6800
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΥΠΟΠΤΕΣ ΣΥΝΑΛΛΑΓΕΣ ΜΕΛΟΥΣ ;;;; ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από vadaris » 11 Απρ 2012, 00:53

antonis_big_on έγραψε:Πολλές θεωρίες συνομωσίας βλέπεις venubzz, εγω παντως σε διαβεβαιω ότι δεν ειμαι μελος φαντασμα! Το ότι δεν λαμβανω μερος στο παρε-δωσε δε σημαινει ότι δεν παρακολουθω το forum και δεν μπορω να διατυπωσω την αποψη μου!
Εφ' όσον είσαι μέλος φυσικά και μπορείς να διατυπώσεις την οποιαδήποτε αποψη σου. Αλλά το ότι είσαι μέλος εδώ και 3 χρόνια και όπως το λές δεν συμετασχεις στο πάρε δώσε σημαίνει ότι δεν συμφωνείς με το όλο εγχείρημα. Άρα δεν μπορείς να εμφανίζεσαι από το πουθενά απλά και μόνο για να υποστηρίξεις ή να κατηγορήσεις κάποιον.
Φιλικά πάντα Γιάννης.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”