Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από fightwoman » 08 Σεπ 2013, 14:58

κι οσο για σενα ioannagr ευχαριστως ελα παρτο αφου μου το εστειλες και μυριζε μουχλα κι οχι κλεισουρα οπως μου ειχες πει κι ευτυχως που το πηγα καθαριστηριο
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
ioannagr
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2012, 22:37
Νομός κατοικίας: Ν. Δωδεκανήσου
Δήμος - Κοινότητα: Πάτμου Δωδεκανήσου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ioannagr » 08 Σεπ 2013, 15:02

fightwoman έγραψε:κι οσο για σενα ioannagr ευχαριστως ελα παρτο αφου μου το εστειλες και μυριζε μουχλα κι οχι κλεισουρα οπως μου ειχες πει κι ευτυχως που το πηγα καθαριστηριο
Χαίρομαι ότι δεν σου άρεσε και τελικά δεν το πούλησες!!!Αλλά δεν το επέστρεψες όταν σου το πρότεινα!!!Γιατι αραγε.... :mm: Βρε την κυρία Αλεξάνδρα… ;)
Αύριο ραντεβου…που και πότε?

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 08 Σεπ 2013, 15:06

maria29586 έγραψε:ποιος ο λογος να παρεις κατι απο το χαρισε το λοιπον αφου εχεις το ιδιο ?
δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται ολοι οι ανθρωποι να ειναι ψευτες εκτος απο σενα ? ολοι φταινε εκτος απο σενα ολα ειναι απαισιες συμπτωσεις που εχουν σαν στοχο να βλαψουν εσενα ? αλλα βεβαια εαν ειχες το φιλοτιμο να βγεις να παραδεχτεις αυτα που εχεις κανει θα ειχες τοτε και το φιλοτιμο να μην το κανεις εξ αρχης ...
συμφωνω με την μαρια και φυσικα κυρια αλεξανδρα αν εισαι τοσο απαξιωτικη στα μελη που σου χαριζαν γιατι τα επαιρνες; κυρια αλεξανδρα την ειδα με τα ματια μου την τσαντα μου και τα παπουτσια μου να φιγουραρουν για πωληση!! οτι και να λες δεν με πειθεις!! δικαιωμα εχεις να πουλησεις τα δικα σου οχι των αλλων που αποκτηθηκαν με πονηρια!! ωραια να εχεις δωρεαν εμπορευμα και να βγαζεις καθαρο κερδος!!! μπραβο σου, αλλα στησε δικη σου επιχειρηση με δικο σου εμπορευμα
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
fightwoman
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: 03 Οκτ 2010, 22:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλιώτιδος Φθιώτιδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από fightwoman » 08 Σεπ 2013, 15:19

δεν ειμαι υποχρεωμενη να στο δωσω πισω γιατι δε στο εκλεψα μου το χαρισες.οποτε το στυλακι αυτο οχι σε μενα.δεν εκλεψα τιποτα απο κανεναν.δε φτανει που μυριζε μουχλα και μου ειπες θελει απλα ενα αερισμα μιλας κι απο πανω.δεν ασχολουμε αλλο τελος
κι οσο για σενα κατερινα κρινε τον εαυτο σου πρωτα και ασε τους αλλους.αντε να ζητησεις καμια τσαντα σε καμια αγγελια
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΜΕΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΩΝ.ΕΙΝΑ ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΣAI.ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΑΡΙΖΩ ΣΕ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΜΕΛΗ.ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΜΑ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
katerina eyripidis
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 20127
Εγγραφή: 28 Φεβ 2012, 12:38
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από katerina eyripidis » 08 Σεπ 2013, 15:21

fightwoman έγραψε:δεν ειμαι υποχρεωμενη να στο δωσω πισω γιατι δε στο εκλεψα μου το χαρισες.οποτε το στυλακι αυτο οχι σε μενα.δεν εκλεψα τιποτα απο κανεναν.δε φτανει που μυριζε μουχλα και μου ειπες θελει απλα ενα αερισμα μιλας κι απο πανω.δεν ασχολουμε αλλο τελος
κι οσο για σενα κατερινα κρινε τον εαυτο σου πρωτα και ασε τους αλλους.αντε να ζητησεις καμια τσαντα σε καμια αγγελια
εγω γλυκια μου δεν τις [απαγορευετε η πωληση] και χαριζω εξισου παρα πολλες και αμεταχειριστες.... σου αρεσε και η αλλη προχθες η μπλε ηθελες να την πουλησεις και αυτην;;;
Eδω ολες οι ενεργες αγγελιες μου

Εχω λογαριασμο σε εθνικη. ΔΕΝ κανω συναντησεις(εκτος αν κριθει απαραιτητο λογω ογκου κτλ)!στελνω με ελτα!

μου χρωστανε0,30 απο ομαδικη:tonia1990,marcor,marialena1992
χρωσταω:alikigr(0,80)
μου χρωστανε:katerina22 (0.40),αποστολια γρεβενα (0.50), Nancy.v(1.50),ΜΕΛΑΓΚΕΛ(0,50),tatis(3.10)
μου χρωστανε ευχαριστω:

Άβαταρ μέλους
maria29586
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1292
Εγγραφή: 01 Ιουν 2010, 13:24
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγκιστρίου Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από maria29586 » 08 Σεπ 2013, 15:24

fightwoman έγραψε:δεν ειμαι υποχρεωμενη να στο δωσω πισω γιατι δε στο εκλεψα μου το χαρισες.οποτε το στυλακι αυτο οχι σε μενα.δεν εκλεψα τιποτα απο κανεναν.δε φτανει που μυριζε μουχλα και μου ειπες θελει απλα ενα αερισμα μιλας κι απο πανω.δεν ασχολουμε αλλο τελος
κι οσο για σενα κατερινα κρινε τον εαυτο σου πρωτα και ασε τους αλλους.αντε να ζητησεις καμια τσαντα σε καμια αγγελια

τι εγινε κοπελα μου ? τωρα δεν το δινεις πισω γτ θιχτηκες και ξαφνικα δεν ειναι καλο ? εεε βεβαια ... οσο για την κριτικη στην κατερινα εχει δικαιωμα να ζηταει οτι θελει και τελος παντων δεν ειναι δικη σου δουλεια να κρινεις εσυ τι ζηταει και ποσο ... και να ξερεις οτι καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται ... δειξε στον κοσμο τα πραγματα που υποτιθεται οτι εχεις και δεν εχεις πουλησει και ιδιως τα διπλα και τοτε εγω πρωτη απο ολους εαν αποδειξεις οτι σε κρινουμε λαθος τοτε θα σου ζητησω ταπεινα συγνωμη

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από polina27 » 08 Σεπ 2013, 15:31

fightwoman έγραψε:βγηκατε και κατηγορισατε εμενα κι αλλα δυο τρια ατομα χωρις να σκεφτειτε οτι καποιεσ εταιρειες βγαζουνε πολλα ιδια αντικειμενα δυστιχως εγω και ο derizio πεσαμε θυματα στο να εχουμε καποια πραγματα ιδια που εχουν και καποιοι αλλοι ..εγω ευτυχως η δυστυχως εγω τα εχω ολα στο σπιτι μου και οποιοσ η οποια θελει μπορω να του τα διξω ..και γι καποιεσ που λενε οτι μου εστειλαν φακελους εγω οτι φακελουσ παραλεμβανα τα εστελνα αμεσως και δεν φταιω εγω αν καποιοι η καποιεσ κοροιδευουν οτι στελνουν φακελοθσ 2 και 3 φορες εγω ενα παραλαμβανα ...και αμα θες κυρια κατερινα κανε ενα ταξιδι μεχρι την αθηνα να σου δειξω την τσαντα σου και κυρια γιουλη μαθε πρωτα να μην κοροιδευεις τον κοσμο λεγοντασ οτι τα παπουτσια ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερο ενω ηταν ενα νουμερο μικροτερο και οσο γ τα ρουχα που λες για την κοπελα καταληξανε στα σκουπιδια γτ ηταν σε αθλια κατασταση ... καθενασ εχει το δικαιωμα να φτιαχνει σελιδα στο facebook οπως εχει κ αλλο μελοσ απο εδω μεσα σελιδα στο facebook πωλησεων κ ανταλλαγων . βεβαια κακος που απολογουμε γιατι κανενας δεν ειναι αξιος να κρινει κανεναν και ο καθενας να κοιταει τα χαλια του πρωα κ υστερα να κρινει τους αλλους..δεν θα ασχοληθω αλλο με την σελιδα σας και διαγραψτεμαι δεν τραβαω κανενα ζορι και οσο για εχω πει στ κυριο μακη οτι θα του στειλω θα το κανω αμεσα ..και ευχαριστω τα μελη που πηρα αξιολογα πραγματα και τα μελη που πηρα σκουπιδια ...
πραγματικά με έχεις εξοργίσει!!! ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ!!!!!!???????????
Ο Μάκης και ο κάθε μάκης δεν έχει κανέναν απολύτως λόγω να εκθέσει κανέναν αν δεν υπάρχουν σοβαρα στοιχεία εις βαρος του!! ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΣΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ????
1ον αφου ειχες ιδια πραγματα γιατι τα ζήτησες?? ποιον δουλευεις?? παντως σιγουρα τον εαυτο σου!!
2ον δεν ειναι δυνατον ολα τα χαλια πράγματα να καταλήγουν σε σενα!!
3ον αντι να πεις και ευχαριστω για τα πράγματα που σου εδωσε η κοπέλα με τα ρουχα εσυ λες οτι τα ΠΕΤΑΞΕΣ??? ρουχα που στέρησες απο κάποιον που μπορει να ειχε πραγματική αναγκη?? ΑΧΑΡΙΣΤΗ Ε ΑΧΑΡΙΣΤΗ!!
4ον λες για τους φακελους .. αυτο το εγραψα εγω!! ρωτα μέλοι να σου πουν αν εχουν χαθει γραμματοσημα και μετα απο ποσες φορες που εστειλα τα λαμβαναν ολοι τα λαμβαναν εκτός απο σενα !! σε σενα μονο χανονταν και δεν σου ρθαν ποτε. πλήρωσα μια τσανα πανω απο 12 ευρω γιατι απλά ειχα το φιλότιμο να σου στελνω πάλι και πάλι γραμματόσημα επειδή ειχα ντραπεί που δεν εφταναν ποτε και μετα ειχες και την απαίτηση να σου στείλω και τα 0,25-0.35 λεπτα που εδωσες περισσότερο χωρις να σκεφτείς τις φορες που εγω σου εστειλα τα γραμματόσημα και το ποσο πλήρωσα επιβαρυνοντας με έξτρα με αλλο ενα ευρω!! λιγο φιλότιμο να χες δεν θα τα ζητουσες.. και εγώ εχει τυχει να πληρώσω παραπανω αλλά δεν κανω θεμα για 20 και 30 λεπτα! το γέλιο ειναι πως αυτα τα γραμματόσημα τα έλαβες κατευθείαν..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΊΣ ΟΛΟΙ ΧΑΖΟΙ ΚΑΙ ΕΣΥ Η ΛΟΓΙΚΗ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΟΙ!!
ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΑΥΤΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ..
εσυ κερδισες απο ολο αυτο και τωρα θες να διαγραφεις για να την κανεις με ελαφρα πηδηματακια!! θα παραμεινεις θα επιστρέψεις όλα τα πραγματα που λες οτι εχεις και οτι και καλά δεν πούλησες και θα ζητησεις συγνωμη απο όλους όσους εξαπάτησες .. !!!!
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5581
Εγγραφή: 06 Φεβ 2013, 13:26
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από polina27 » 08 Σεπ 2013, 15:34

maria29586 έγραψε:
fightwoman έγραψε:δεν ειμαι υποχρεωμενη να στο δωσω πισω γιατι δε στο εκλεψα μου το χαρισες.οποτε το στυλακι αυτο οχι σε μενα.δεν εκλεψα τιποτα απο κανεναν.δε φτανει που μυριζε μουχλα και μου ειπες θελει απλα ενα αερισμα μιλας κι απο πανω.δεν ασχολουμε αλλο τελος
κι οσο για σενα κατερινα κρινε τον εαυτο σου πρωτα και ασε τους αλλους.αντε να ζητησεις καμια τσαντα σε καμια αγγελια

τι εγινε κοπελα μου ? τωρα δεν το δινεις πισω γτ θιχτηκες και ξαφνικα δεν ειναι καλο ? εεε βεβαια ... οσο για την κριτικη στην κατερινα εχει δικαιωμα να ζηταει οτι θελει και τελος παντων δεν ειναι δικη σου δουλεια να κρινεις εσυ τι ζηταει και ποσο ... και να ξερεις οτι καθαρος ουρανος αστραπες δεν φοβαται ... δειξε στον κοσμο τα πραγματα που υποτιθεται οτι εχεις και δεν εχεις πουλησει και ιδιως τα διπλα και τοτε εγω πρωτη απο ολους εαν αποδειξεις οτι σε κρινουμε λαθος τοτε θα σου ζητησω ταπεινα συγνωμη
συμφωνω και εγω με την μαρια αν αποδειχτεί οτι κανουμε λάθος θα ζητησω δημοσια συγνωμη και θα δεχτω ότι πεις..
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!


ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6723
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από makis » 08 Σεπ 2013, 15:39

fightwoman έγραψε:δεν ειμαι υποχρεωμενη να στο δωσω πισω γιατι δε στο εκλεψα μου το χαρισες.οποτε το στυλακι αυτο οχι σε μενα.δεν εκλεψα τιποτα απο κανεναν.

Κανεις τεραστιο λαθος !
Δεν στο χαρισε , αλλα στο ΔΑΝΈΙΣΕ , και αυτο το λεει στους ορους χρησης .
Καθως και γραφει οτι ο διαχειριστης μπορει να ζητησει να τα δωσετε πισω , οπως σου ενημερωσα.
fightwoman έγραψε:δε φτανει που μυριζε μουχλα και μου ειπες θελει απλα ενα αερισμα μιλας κι απο πανω.δεν ασχολουμε αλλο τελος
κι οσο για σενα κατερινα κρινε τον εαυτο σου πρωτα και ασε τους αλλους.αντε να ζητησεις καμια τσαντα σε καμια αγγελια
ολα τα ρουχα μυριζαν και μουχλα , και σε ολους λες "κρινε το εαυτο σου πρωτα"
Εχει παρει χαμπαρι οτι ολοι σε κρινουν με τον τροπο που ειναι ξεκαθαρος , ακομα και σε χαζο να τα πεις ΔΕΝ θα σε πιστέψει
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
gigantaki73
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 1905
Εγγραφή: 12 Μάιος 2013, 12:11
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Σαλαμίνας Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από gigantaki73 » 08 Σεπ 2013, 15:45

polina27 έγραψε:καλυτερα να ξέρεις για μένα..
πραγματικά εσυ το καλό το εκανες απο εκεί και περα η αμαρτια οπως λεω εγώ πεφτει σε αυτήν που μπορεί να το πουλησε. εχει τυχει και σε μενα αυτο και οταν μου ξαναζήτησαν κάτι απλά δνε το εδωσα. επίσης μπορεις να τσεκάρεις μέλοι και σε αλλα σαιτ .. να δεις αν ζητανε τι ζητάνε και αν πουλάνε.. πχ εγω μπαινω συχνα πυκνα στο παρεντσ στο παρεντσ καφε στο αγγελιοπολις στο φβ σε καποιες σελίδες που ήμουν μελος και τσεκάρω μελοι ή προσπαθω να δω αν πουλητε κατι που παρθηκε απο εδω.. μεχρι τωρα δεν ειχα βρει τιποτα .. αν και δεν ασχολιομουν με τις ωρες μιας και κατι τετοιο θελει πολυ χρόνο.. αλλά για ακριβά αντικείμενα και ιδιως παιδικα μπορεις να το τσεκαρεις στο ειμαι μαμα και στο παρεντς.. εχω βρει μερικά μελοι που εχουν μαζεψει ενα σωρο.. ευτυχως δεν τα εχω δει εδω...

συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα μιας και αναφερθηκες στο parents.gr, συνεβη το εξης περιστατικο: ενα μελος απο το αλλο site που εκλεισε (το οποιο ειναι και στο χαρισετο με το ιδιο nickname!!), επαιρνε πραγματα -ρουχα περισσοτερο- και τα πουλουσε στο parents! Την ¨τσακωσαν" και μαλιστα την ¨εκραξε¨-σορυ για την εκφραση- δημοσιως ενα αλλο μελος που ηταν κι αυτο στο site που εκλεισε ΚΑΙ ειναι και στη λιστα απατεωνων εδω(!!!). Δεν ξερω αν ειναι φρονιμο να ενημερωσω τον makis για ποιο μελος αναφερομαι... η καταγγελουσα ηδη ειναι μεσα στα ονοματα που δημοσιευτηκαν νωριτερα.. η αλλη δεν εαναφερθηκε -ακομα... πραγματικα δεν θελω να φανει σαν ρουφιανια, αλλα ειναι λυπηρο που τελικα ο ελληνας δεν γινεται ανθρωπος... χαριζουμε και μας χαριζουν.. ηδη εχουμε κερδος απο αυτη τη δυνατοτητα.. πρεπει να το εκπορνευσουμε τελειως δηλαδη??? :cry:
Aσχολουμαι με το decoupage και γενικα με κατασκευες και χειροτεχνιες! Zηταω οτιδηποτε εχει σχεση με ζωγραφικη (χρωματα, πινελα, καμβαδες, εργαλεια) & decoupage (ριζοχαρτα, υλικα) Για να δειτε με τι ασχολουμαι ριξτε μια ματια https://www.facebook.com/DecobyLitsa1/i ... =page_info
Eχω web banking ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ALPHA BANK & ΕΘΝΙΚΗ! Καταθετω ΚΑΙ EUROBANK.
μου οφειλει το μελος giotasar 0.50e
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”