Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank-TTbank
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από makis » 08 Σεπ 2013, 15:46

και εκει που ελεγα γιατι δεν απανταει κανεις απο τους ενοχους να πει καμια μ@λ@κια (δεν μιλαω για οσους λενε παραμυθια)
και τσουν ενα "ασχετο" μελος που λεει οτι θα με κανει μυνηση , οτι κρυβομαι πισω απο ενα Username, και αλλες μ@λακιες
Αυτο το μελος ειναι ο tasos_flyer και ΚΑΤΑ Γ@Μ@Μ#Ν@ τυχη αυτο το μελος ειχε μια περιεργη συνναλλαγη (κλικ εδω)

Φυσικα ακομα και γιατο το μηδενικής αξιας dvd εκανε μια εξτρα εγγραφη μιας και ειναι το ιδιο μελος !

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΣ !
Οταν ειδα την φωτο σου mimi_kai_mono , το ειπα οτι : .....$%&%^$&^(&^&^%&^%*&^%$%^&$.......
δεν μπορω να το πω , θα πρεπει να βαλω πολλα μπιμ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
polina27
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δήμος - Κοινότητα: Επανομής Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από polina27 » 08 Σεπ 2013, 15:52

gigantaki73 έγραψε:
polina27 έγραψε:καλυτερα να ξέρεις για μένα..
πραγματικά εσυ το καλό το εκανες απο εκεί και περα η αμαρτια οπως λεω εγώ πεφτει σε αυτήν που μπορεί να το πουλησε. εχει τυχει και σε μενα αυτο και οταν μου ξαναζήτησαν κάτι απλά δνε το εδωσα. επίσης μπορεις να τσεκάρεις μέλοι και σε αλλα σαιτ .. να δεις αν ζητανε τι ζητάνε και αν πουλάνε.. πχ εγω μπαινω συχνα πυκνα στο παρεντσ στο παρεντσ καφε στο αγγελιοπολις στο φβ σε καποιες σελίδες που ήμουν μελος και τσεκάρω μελοι ή προσπαθω να δω αν πουλητε κατι που παρθηκε απο εδω.. μεχρι τωρα δεν ειχα βρει τιποτα .. αν και δεν ασχολιομουν με τις ωρες μιας και κατι τετοιο θελει πολυ χρόνο.. αλλά για ακριβά αντικείμενα και ιδιως παιδικα μπορεις να το τσεκαρεις στο ειμαι μαμα και στο παρεντς.. εχω βρει μερικά μελοι που εχουν μαζεψει ενα σωρο.. ευτυχως δεν τα εχω δει εδω...

συγγνωμη που επεμβαινω, αλλα μιας και αναφερθηκες στο parents.gr, συνεβη το εξης περιστατικο: ενα μελος απο το αλλο site που εκλεισε (το οποιο ειναι και στο χαρισετο με το ιδιο nickname!!), επαιρνε πραγματα -ρουχα περισσοτερο- και τα πουλουσε στο parents! Την ¨τσακωσαν" και μαλιστα την ¨εκραξε¨-σορυ για την εκφραση- δημοσιως ενα αλλο μελος που ηταν κι αυτο στο site που εκλεισε ΚΑΙ ειναι και στη λιστα απατεωνων εδω(!!!). Δεν ξερω αν ειναι φρονιμο να ενημερωσω τον makis για ποιο μελος αναφερομαι... η καταγγελουσα ηδη ειναι μεσα στα ονοματα που δημοσιευτηκαν νωριτερα.. η αλλη δεν εαναφερθηκε -ακομα... πραγματικα δεν θελω να φανει σαν ρουφιανια, αλλα ειναι λυπηρο που τελικα ο ελληνας δεν γινεται ανθρωπος... χαριζουμε και μας χαριζουν.. ηδη εχουμε κερδος απο αυτη τη δυνατοτητα.. πρεπει να το εκπορνευσουμε τελειως δηλαδη??? :cry:
καλο θα ήταν να ενημερώσεις τον μακη άμεσα..
Αποστολές κάνω 2 φορες τον μήνα!
Εχω 3 μωρά,το τελευταιο ειναι ακομα βρεφος
ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΑΣ ΛΟΙΠΌΝ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΖΗΤΆΤΕ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΑΜΒΆΝΕΤΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΜΕ 1.5 ΜΗΝΑ!

ΕΧΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΕ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΚΑΙ PAYPAL
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

επομενη αποστολη θα γινει 1 ή 4/4

Άβαταρ μέλους
gigantaki73
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Σαλαμίνας Πειραιά
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από gigantaki73 » 08 Σεπ 2013, 16:10

ηδη μιλησαμε... :(
Aσχολουμαι με το decoupage και γενικα με κατασκευες και χειροτεχνιες! Zηταω οτιδηποτε εχει σχεση με ζωγραφικη (χρωματα, πινελα, καμβαδες, εργαλεια) & decoupage (ριζοχαρτα, υλικα) Για να δειτε με τι ασχολουμαι ριξτε μια ματια https://www.facebook.com/DecobyLitsa1/i ... =page_info
Eχω web banking ΠΕΙΡΑΙΩΣ, ALPHA BANK & ΕΘΝΙΚΗ! Καταθετω ΚΑΙ EUROBANK.
μου οφειλει το μελος giotasar 0.50e

ninolas
Diamond Member
Diamond Member
30 32
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από ninolas » 08 Σεπ 2013, 16:13

makis έγραψε:και εκει που ελεγα γιατι δεν απανταει κανεις απο τους ενοχους να πει καμια μ@λ@κια (δεν μιλαω για οσους λενε παραμυθια)
και τσουν ενα "ασχετο" μελος που λεει οτι θα με κανει μυνηση , οτι κρυβομαι πισω απο ενα Username, και αλλες μ@λακιες
Αυτο το μελος ειναι ο tasos_flyer και ΚΑΤΑ Γ@Μ@Μ#Ν@ τυχη αυτο το μελος ειχε μια περιεργη συνναλλαγη (κλικ εδω)

Φυσικα ακομα και γιατο το μηδενικής αξιας dvd εκανε μια εξτρα εγγραφη μιας και ειναι το ιδιο μελος !

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΤΕΣ !
Οταν ειδα την φωτο σου mimi_kai_mono , το ειπα οτι : .....$%&%^$&^(&^&^%&^%*&^%$%^&$.......
δεν μπορω να το πω , θα πρεπει να βαλω πολλα μπιμ
χαχα ερασιτέχνες ...
συγνώμη για το γέλιο,αλλά ήθελε να ανεβάσει τα στατιστικά με παράνομο τρόπο αλλά υπάρχουν τρόποι για να μην φαίνεται η ip της (πολλοί και διάφοροι) γιατί να μην το κάνει ? αναρωτιέμαι το παίζουν ή είναι ηλίθιοι ?
στέλνω,αλλά προτεραιότητα θα δίνω σε αυτούς που θέλουν να παραλάβουν χέρι με χέρι

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από athina d » 08 Σεπ 2013, 16:36

Αφού ειναι δικαίωμα μου και υποχρέωση του μέλους, θα ζητήσω απο την fightwoman να μου επιστρέψει το ρολόι, άμεσα, ειναι μια ευκαιρία και για αυτήν να "καθαρίσει" το όνομα της τουλάχιστον για την δικη μου αγγελία, το οποίο θα ξανά φωτογράφησω και αναρτησω δημόσια.
Και παρακαλω πολυ ΆΜΕΣΑ γιατι γενναμε :judge:

ΖΗΤΑΩ!
ΠΑΙΔΙΚΗ ΠΑΠΛΩΜΑΤΟΘΗΚΗ- ΣΕΝΤΟΝΙΑ spiderman
viewtopic.php?f=254&t=168528&p=1656952#p1656952
ΚΑΛΟ ΦΟΡΕΜΑ ΓΙΑ ΓΑΜΟ νο.μ/λ
viewtopic.php?f=291&t=181563

εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Julia21
VIP Member
VIP Member
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Ιωνίας Αττικής
Φύλο: Ζευγάρι
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Julia21 » 08 Σεπ 2013, 16:52

fightwoman έγραψε:βγηκατε και κατηγορισατε εμενα κι αλλα δυο τρια ατομα χωρις να σκεφτειτε οτι καποιεσ εταιρειες βγαζουνε πολλα ιδια αντικειμενα δυστιχως εγω και ο derizio πεσαμε θυματα στο να εχουμε καποια πραγματα ιδια που εχουν και καποιοι αλλοι ..εγω ευτυχως η δυστυχως εγω τα εχω ολα στο σπιτι μου και οποιοσ η οποια θελει μπορω να του τα διξω ..και γι καποιεσ που λενε οτι μου εστειλαν φακελους εγω οτι φακελουσ παραλεμβανα τα εστελνα αμεσως και δεν φταιω εγω αν καποιοι η καποιεσ κοροιδευουν οτι στελνουν φακελοθσ 2 και 3 φορες εγω ενα παραλαμβανα ...και αμα θες κυρια κατερινα κανε ενα ταξιδι μεχρι την αθηνα να σου δειξω την τσαντα σου και κυρια γιουλη μαθε πρωτα να μην κοροιδευεις τον κοσμο λεγοντασ οτι τα παπουτσια ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερο ενω ηταν ενα νουμερο μικροτερο και οσο γ τα ρουχα που λες για την κοπελα καταληξανε στα σκουπιδια γτ ηταν σε αθλια κατασταση ... καθενασ εχει το δικαιωμα να φτιαχνει σελιδα στο facebook οπως εχει κ αλλο μελοσ απο εδω μεσα σελιδα στο facebook πωλησεων κ ανταλλαγων . βεβαια κακος που απολογουμε γιατι κανενας δεν ειναι αξιος να κρινει κανεναν και ο καθενας να κοιταει τα χαλια του πρωα κ υστερα να κρινει τους αλλους..δεν θα ασχοληθω αλλο με την σελιδα σας και διαγραψτεμαι δεν τραβαω κανενα ζορι και οσο για εχω πει στ κυριο μακη οτι θα του στειλω θα το κανω αμεσα ..και ευχαριστω τα μελη που πηρα αξιολογα πραγματα και τα μελη που πηρα σκουπιδια ...
Είναι η δεύτερη και η τελευταία φορά που θα ασχοληθώ μαζί σου..
Η προηγούμενη ήταν με ΠΜ, όταν μου την είχες πει γιατί και καλά οι μπότες που σου χάρισα ήταν μικρότερες από όσο έλεγε η αγγελία....
Κοπελιά, για να σου φρεσκάρω λίγο τη μνήμη σου, τις μπότες τις δοκίμασες η ίδια σε ραντεβού που κάναμε στον ηλεκτρικό Νέας Ιωνίας, αφού είχα όλη την καλή διάθεση να σε εξυπηρετήσω, γιατί από την αρχή είχες τις αμφιβολίες σου για το αν θα σου κάνουν. Παρά την προχωρημένη εγκυμοσύνη μου τότε, σου έκανα την καλή να έρθω μέχρι εκεί για να σιγουρευτείς και να μην πάρεις κάτι που δεν θα σου κάνει. Μάλιστα, επειδή ήταν καλοκαίρι, σου είπα να πάρεις και ένα ζευγάρι καλτσάκια μαζί σου για να τις δοκιμάσεις επί τόπου, όπως και έκανες και τελικά είπες πως είναι μια χαρά και πως τις θέλεις. Εκείνη την ημέρα σου έδωσα και τα ρούχα για το κοριτσάκι που μόνο για τα σκουπίδια δεν ήταν... τα είχα έτοιμα για να κάνω αγγελία εδώ, αλλά σου τα έδωσα για να βοηθήσουμε το κοριτσάκι με όλη μου την καρδιά!!!!!!
Αποτέλεσμα; Να με προσβάλεις με τον χειρότερο τρόπο, λέγοντάς μου πως σκοπίμως άλλαξα το νούμερο των παπουτσιών στην αγγελία, αφού παρέλαβες, ότι σε κορόιδεψα και ότι δεν σου κάνουν (αυτές που η ίδια είχες δοκιμάσει και είχες πει πως είναι μια χαρά)..... Αυτά κορίτσι δεν είναι σοβαρά πράγματα, από γυναίκα της ηλικίας σου. Όταν σου χαρίζουν, λες "ευχαριστώ" ανεξαρτήτως πατήματος κουμπιού.... Τί να το κάνω το κουμπάκι του ευχαριστώ εδώ μέσα, όταν σου χαρίζω κάτι με όλη μου την καλή διάθεση και εσύ με προσβάλεις και με στολίζεις κανονικά.. (και από ότι κατάλαβα, όχι μόνο εμένα αλλά και άλλα μέλη - Ιωάννα, Κατερίνα κλπ) .. Αυτά σε σχέση με την άσχημη συμπεριφορά σου που παρά τα φάουλ που έκανες σε προσωπικό επίπεδο με εμάς, τολμάς να τα δημοσιοποιείς, υποστηρίζοντας πως έχεις δίκιο.. !!!
Σε σχέση με την επιχειρηματική σου δράση....., εξέφρασα την άποψή μου σε προηγούμενο post και και συμφωνώ απόλυτα με την τακτική του site και του διαχειριστή για τη δημοσιοποίηση των στοιχείων όσων εξαπατούν την κοινότητα :judge:

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Παπούτσι: 46
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank-TTbank
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από makis » 08 Σεπ 2013, 17:58

Για να δειτε ποσο ψυχροί επαγγελματιες ειναι καποιοι !!

Αλλο ατομο για λογαρισμο του μελους mimi_kai_mono οχι μονο δεν λεει οτι πουλαει η οχι , αλλα απειλει για τα παντα !

Με απείλησε ακομα και για τις ............. η τελειες ειναι βρισια ! :mm: :yikes: :wall:

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aria » 08 Σεπ 2013, 18:24

makis έγραψε: Με απείλησε ακομα και για τις ............. η τελειες ειναι βρισια ! :mm: :yikes: :wall:
Πες την να κάνει μήνυση χαχαχαχαχαχχαχαχαχα

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από Aria » 08 Σεπ 2013, 18:30

Διάβασα όλα τα σχόλια των μελών, και η απορία που μου γεννήθηκε είναι η εξής:
Εφ όσον είχατε εντοπίσει μέλη που πουλούσαν ή είχατε υποψίες έστω, γιατί δεν ενημερώνατε??
Ακόμη και αν δεν είμαστε σίγουροι, ενημερώνουμε για να προλάβουμε το κακό!
Δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ντροπή ΟΥΤΕ έχετε να φοβάστε κάτι!

Άβαταρ μέλους
vadaris
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vadaris » 08 Σεπ 2013, 18:47

ar_ia έγραψε:Διάβασα όλα τα σχόλια των μελών, και η απορία που μου γεννήθηκε είναι η εξής:
Εφ όσον είχατε εντοπίσει μέλη που πουλούσαν ή είχατε υποψίες έστω, γιατί δεν ενημερώνατε??
Ακόμη και αν δεν είμαστε σίγουροι, ενημερώνουμε για να προλάβουμε το κακό!
Δεν υπάρχει ΟΥΤΕ ντροπή ΟΥΤΕ έχετε να φοβάστε κάτι!
Προφανώς δεν ενημερώνουν γιατί όλο και κάποιος θα βρεθεί να το "σφυρίξει" και έτσι δεν θα υπάρχουν αποδείξεις. Πρέπει να μαζευτούν αποδείξεις ότι κάποιος το κάνει κατα συρροήν για να μπορέσει να στηριχτεί δικογραφία σε βάρος του. Ήδη και παλαιοότερα μόλις ενημερωνόταν ο "πωλητής" έσπευδε να κατεβασει όλες τις αγγελίες του.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης

"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”