Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από melinaprs » 13 Σεπ 2013, 02:20

Ξανά μια ώρα σκέφτομαι τί να γράψω ...και σβήνω. 1 λοιπόν κι απλό. Δεν είναι θέμα τσάντας, ρούχων ή δεν ξέρω τί, είναι θέμα χρημάτων, λεφτών, πως το λένε ρεεεεεε: ''τα λεφτά μου πίσω που πηγαινοερχόμουν να τα στέλνω'', πίσω σε όλες και τίποτε άλλο τσακιστό -ευχαριστώ-παρακαλώ και μλκ... Να της το πείτε prive αφού δε βγαίνει εδώ να γράψει: ή επιστρέφει τα χρήματα/γραμματόσημα/φακέλους σε όσα κορίτσια της στείλαν και τα'χασε ή θα δει πόσα απίδια έχει ο σάκος, που εστί πόσες Αθηναίες είμαστε που θα μαζευτούμε στη γειτονιά της. Άιντε νυχτιάτικα! Δε θα περάσει έτσι.Μια βδομάδα διορία κι ένα καινούριο θέμα από το διαχειριστή να μαζευτούμε.


Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 13 Σεπ 2013, 02:50

melinaprs έγραψε:Ξανά μια ώρα σκέφτομαι τί να γράψω ...και σβήνω. 1 λοιπόν κι απλό. Δεν είναι θέμα τσάντας, ρούχων ή δεν ξέρω τί, είναι θέμα χρημάτων, λεφτών, πως το λένε ρεεεεεε: ''τα λεφτά μου πίσω που πηγαινοερχόμουν να τα στέλνω'', πίσω σε όλες και τίποτε άλλο τσακιστό -ευχαριστώ-παρακαλώ και μλκ... Να της το πείτε prive αφού δε βγαίνει εδώ να γράψει: ή επιστρέφει τα χρήματα/γραμματόσημα/φακέλους σε όσα κορίτσια της στείλαν και τα'χασε ή θα δει πόσα απίδια έχει ο σάκος, που εστί πόσες Αθηναίες είμαστε που θα μαζευτούμε στη γειτονιά της. Άιντε νυχτιάτικα! Δε θα περάσει έτσι.Μια βδομάδα διορία κι ένα καινούριο θέμα από το διαχειριστή να μαζευτούμε.

Καλησπέρα (όσο μπορεί να είναι με αυτά που βλέπουμε)
και εγώ κατάφερα και τα διάβασα όλα, έχουν τεντωθεί τα νεύρα μου τόσο που δε με πέρνει ο ύπνος. Απο το σημείο που κατηγορεί και από πάνω τα μέλη...Αthina d, Polina 27, Katerina euripidis, ότι δεν ήταν καλά τα πράγματα που της έστειλαν ή ότι δεν έλαβε φακέλους κτλ...εξοργίστηκα. Είμαι νέο μέλος και από τα συγκεκριμένα μέλη παρέλαβα τα πρώτα πραγματάκια για τη μικρή που περιμένω και έχω να δηλώσω, όπως φαντάζομαι και πολλά άλλα μέλη ότι και τα πράγματα που μου έστειλαν είναι άψογα σα καινούρια και περιποιημένα, και οι αποστολές - παραλαβές συνεπέστατες και η συμπεριφορά αξιοπρεπέστατη και λίγα λέω.
ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΜΕΓΑΛΗ το λιγότερο εκ μέρους της.
Αυτό με τους φακέλους και τα 0,30 ευρώ που ζήτησε εξωφρενικό. :-
Και ναι...μπορούμε να την κρίνουμε όποιος δε θέλει να κρίνεται από τους άλλους
να κάνει τουλάχιστον την αυτοκριτική του...λέξη άγνωστη προφανώς για τη συγκεκριμένη.
Αν δεν ήταν τόσο προκλητική στον απολογισμό της κατηγορόντας και από
επάνω τα μέλη που εξαπάτησε θα υπήρχε ελαστικότητα.
Πιστεύω όμως πως σε καμία περίπτωση δε θα ήταν δίκαιο
να λήξει με ένα απλό μπλοκάρισμα.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από melinaprs » 13 Σεπ 2013, 02:56

Αυτά τα υφάκια από πάνω μου τη δίνουνε.Συμφωνώ σε όλα όσα λες. Μάλιστα εμπνεύστηκα και το πανό για έξω από το σπίτι της: μην της το χαρίζεις,πέτα το!

Άβαταρ μέλους
ΜΑΡΑΚΙ!
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5564
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2013, 17:57
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από ΜΑΡΑΚΙ! » 13 Σεπ 2013, 03:01

ΜΑΡΑΚΙ! έγραψε:
melinaprs έγραψε:Ξανά μια ώρα σκέφτομαι τί να γράψω ...και σβήνω. 1 λοιπόν κι απλό. Δεν είναι θέμα τσάντας, ρούχων ή δεν ξέρω τί, είναι θέμα χρημάτων, λεφτών, πως το λένε ρεεεεεε: ''τα λεφτά μου πίσω που πηγαινοερχόμουν να τα στέλνω'', πίσω σε όλες και τίποτε άλλο τσακιστό -ευχαριστώ-παρακαλώ και μλκ... Να της το πείτε prive αφού δε βγαίνει εδώ να γράψει: ή επιστρέφει τα χρήματα/γραμματόσημα/φακέλους σε όσα κορίτσια της στείλαν και τα'χασε ή θα δει πόσα απίδια έχει ο σάκος, που εστί πόσες Αθηναίες είμαστε που θα μαζευτούμε στη γειτονιά της. Άιντε νυχτιάτικα! Δε θα περάσει έτσι.Μια βδομάδα διορία κι ένα καινούριο θέμα από το διαχειριστή να μαζευτούμε.

Καλησπέρα (όσο μπορεί να είναι με αυτά που βλέπουμε)
και εγώ κατάφερα και τα διάβασα όλα, έχουν τεντωθεί τα νεύρα μου τόσο που δε με πέρνει ο ύπνος. Απο το σημείο που κατηγορεί και από πάνω τα μέλη...Αthina d, Polina 27, Katerina euripidis, ότι δεν ήταν καλά τα πράγματα που της έστειλαν ή ότι δεν έλαβε φακέλους κτλ...εξοργίστηκα. Είμαι νέο μέλος και από τα συγκεκριμένα μέλη παρέλαβα τα πρώτα πραγματάκια για τη μικρή που περιμένω και έχω να δηλώσω, όπως φαντάζομαι και πολλά άλλα μέλη ότι και τα πράγματα που μου έστειλαν είναι άψογα σα καινούρια και περιποιημένα, και οι αποστολές - παραλαβές συνεπέστατες και η συμπεριφορά αξιοπρεπέστατη και λίγα λέω.
ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΜΕΓΑΛΗ το λιγότερο εκ μέρους της.
Αυτό με τους φακέλους και τα 0,30 ευρώ που ζήτησε εξωφρενικό. :-
Και ναι...μπορούμε να την κρίνουμε όποιος δε θέλει να κρίνεται από τους άλλους
να κάνει τουλάχιστον την αυτοκριτική του...λέξη άγνωστη προφανώς για τη συγκεκριμένη.
Αν δεν ήταν τόσο προκλητική στον απολογισμό της κατηγορόντας και από
επάνω τα μέλη που εξαπάτησε θα υπήρχε ελαστικότητα.
Πιστεύω όμως πως σε καμία περίπτωση δε θα ήταν δίκαιο
να λήξει με ένα απλό μπλοκάρισμα.
Να προσθέσω στα μέλη και ioanna gr την οποία και κατηγορεί επίσης. Αξιοπρεπέστατη,
αξιόπιστη και λίγα λέω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Προτιμώ να στέλνω ομαδικά, αν κάποιος βιάζετε ας με ενημερώσει. Ευχαριστώ.

''Το ένα χέρι νίβει το άλλο και τα δυο το πρόσωπο''



ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
χρωστάω: freemaster- 0.34.

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από makis » 13 Σεπ 2013, 03:48

Aπο εδω και περα θα γραφετε και μεσα στο φακελο καποια στοιχεια (πχ username , τιτλο αγγελιας )
Καθως και πισω απο τα γραμματοσημα ,
αυτος ειναι ακομα ενας τροπος αν χανονται φακελοι και ξαφνικα σταλουν αλλου.


Ναι μπορει να σβησει το κειμενο με σβηστικο , αλλα μενει κατι , που δειχνει οτι αυτος ο φακελος ηταν για αλλου .


Καλο ειναι σε μελη που δεν τα ξερετε καλα να στελνετε ΠΡΟσυμπληρωμενους φακελους , με τεραστια γραμματα παραληπτη (να πιανει πολυ χωρο και οχι την κλασικη κατω δεξια γωνια)
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
chrismother
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2706
Εγγραφή: 02 Νοέμ 2010, 22:33
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 52
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από chrismother » 13 Σεπ 2013, 05:24

Έχω καιρό να μπώ...Έχω μεινει αναυδη...δεν ξέρω τί να πώ...μόνο οτι λυπάμαι...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Έκανα τέστ υπομονής και βγήκε αρνητικό.https://postimg.cc/BjgsZm1D

Άβαταρ μέλους
VICKY1978
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 12026
Εγγραφή: 21 Δεκ 2011, 15:58
Νομός κατοικίας: Ν. Λάρισας
Δήμος - Κοινότητα: Λάρισας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από VICKY1978 » 13 Σεπ 2013, 17:14

Julia21 έγραψε:
Spoiler:
fightwoman έγραψε:βγηκατε και κατηγορισατε εμενα κι αλλα δυο τρια ατομα χωρις να σκεφτειτε οτι καποιεσ εταιρειες βγαζουνε πολλα ιδια αντικειμενα δυστιχως εγω και ο derizio πεσαμε θυματα στο να εχουμε καποια πραγματα ιδια που εχουν και καποιοι αλλοι ..εγω ευτυχως η δυστυχως εγω τα εχω ολα στο σπιτι μου και οποιοσ η οποια θελει μπορω να του τα διξω ..και γι καποιεσ που λενε οτι μου εστειλαν φακελους εγω οτι φακελουσ παραλεμβανα τα εστελνα αμεσως και δεν φταιω εγω αν καποιοι η καποιεσ κοροιδευουν οτι στελνουν φακελοθσ 2 και 3 φορες εγω ενα παραλαμβανα ...και αμα θες κυρια κατερινα κανε ενα ταξιδι μεχρι την αθηνα να σου δειξω την τσαντα σου και κυρια γιουλη μαθε πρωτα να μην κοροιδευεις τον κοσμο λεγοντασ οτι τα παπουτσια ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερο ενω ηταν ενα νουμερο μικροτερο και οσο γ τα ρουχα που λες για την κοπελα καταληξανε στα σκουπιδια γτ ηταν σε αθλια κατασταση ... καθενασ εχει το δικαιωμα να φτιαχνει σελιδα στο facebook οπως εχει κ αλλο μελοσ απο εδω μεσα σελιδα στο facebook πωλησεων κ ανταλλαγων . βεβαια κακος που απολογουμε γιατι κανενας δεν ειναι αξιος να κρινει κανεναν και ο καθενας να κοιταει τα χαλια του πρωα κ υστερα να κρινει τους αλλους..δεν θα ασχοληθω αλλο με την σελιδα σας και διαγραψτεμαι δεν τραβαω κανενα ζορι και οσο για εχω πει στ κυριο μακη οτι θα του στειλω θα το κανω αμεσα ..και ευχαριστω τα μελη που πηρα αξιολογα πραγματα και τα μελη που πηρα σκουπιδια ...
Είναι η δεύτερη και η τελευταία φορά που θα ασχοληθώ μαζί σου..
Η προηγούμενη ήταν με ΠΜ, όταν μου την είχες πει γιατί και καλά οι μπότες που σου χάρισα ήταν μικρότερες από όσο έλεγε η αγγελία....
Κοπελιά, για να σου φρεσκάρω λίγο τη μνήμη σου, τις μπότες τις δοκίμασες η ίδια σε ραντεβού που κάναμε στον ηλεκτρικό Νέας Ιωνίας, αφού είχα όλη την καλή διάθεση να σε εξυπηρετήσω, γιατί από την αρχή είχες τις αμφιβολίες σου για το αν θα σου κάνουν. Παρά την προχωρημένη εγκυμοσύνη μου τότε, σου έκανα την καλή να έρθω μέχρι εκεί για να σιγουρευτείς και να μην πάρεις κάτι που δεν θα σου κάνει. Μάλιστα, επειδή ήταν καλοκαίρι, σου είπα να πάρεις και ένα ζευγάρι καλτσάκια μαζί σου για να τις δοκιμάσεις επί τόπου, όπως και έκανες και τελικά είπες πως είναι μια χαρά και πως τις θέλεις. Εκείνη την ημέρα σου έδωσα και τα ρούχα για το κοριτσάκι που μόνο για τα σκουπίδια δεν ήταν... τα είχα έτοιμα για να κάνω αγγελία εδώ, αλλά σου τα έδωσα για να βοηθήσουμε το κοριτσάκι με όλη μου την καρδιά!!!!!!
Αποτέλεσμα; Να με προσβάλεις με τον χειρότερο τρόπο, λέγοντάς μου πως σκοπίμως άλλαξα το νούμερο των παπουτσιών στην αγγελία, αφού παρέλαβες, ότι σε κορόιδεψα και ότι δεν σου κάνουν (αυτές που η ίδια είχες δοκιμάσει και είχες πει πως είναι μια χαρά)..... Αυτά κορίτσι δεν είναι σοβαρά πράγματα, από γυναίκα της ηλικίας σου. Όταν σου χαρίζουν, λες "ευχαριστώ" ανεξαρτήτως πατήματος κουμπιού.... Τί να το κάνω το κουμπάκι του ευχαριστώ εδώ μέσα, όταν σου χαρίζω κάτι με όλη μου την καλή διάθεση και εσύ με προσβάλεις και με στολίζεις κανονικά.. (και από ότι κατάλαβα, όχι μόνο εμένα αλλά και άλλα μέλη - Ιωάννα, Κατερίνα κλπ) .. Αυτά σε σχέση με την άσχημη συμπεριφορά σου που παρά τα φάουλ που έκανες σε προσωπικό επίπεδο με εμάς, τολμάς να τα δημοσιοποιείς, υποστηρίζοντας πως έχεις δίκιο.. !!!
Σε σχέση με την επιχειρηματική σου δράση....., εξέφρασα την άποψή μου σε προηγούμενο post και και συμφωνώ απόλυτα με την τακτική του site και του διαχειριστή για τη δημοσιοποίηση των στοιχείων όσων εξαπατούν την κοινότητα :judge:
εμένα να δεισ τι με έκανε με κάτι μπότεσ που τησ χάρισα και τελικά με ζάλισε με χίλια πμ ότι ήταν για πέταμα και ήθελε να αφαιρέσει το ευχαριστώ και κάτι τέτοια χαζά...
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

χρωσταω 0,30 λεπτα απο ομαδικη σε:
marimari
Τανια

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

Άβαταρ μέλους
melinaprs
Banned member !!
Banned member !!
78 41
Δημοσιεύσεις: 764
Εγγραφή: 28 Αύγ 2013, 16:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ασκληπιείου Αργολίδας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από melinaprs » 15 Σεπ 2013, 17:20


Άβαταρ μέλους
pisicasissy
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5016
Εγγραφή: 21 Μαρ 2011, 06:57
Νομός κατοικίας: Ν. Μαγνησίας
Δήμος - Κοινότητα: Φερών Μαγνησίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από pisicasissy » 16 Σεπ 2013, 15:22

:- Αρχηζει να γινει πιο ενδιαφερον.
Κοριτσια αληθεια σας λεω ,μην την αφησετε ατιμορητη. :judge:
Φωνη λαου,οργη Θεου...Να'μουν κοντα θα ερχομουν και'γω για υποστηρηξη.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

- Εχω στο μελος spyros_tazz 1,50Ε για μελλωντικη συναλλαγη (απο τα ρολογια).

Άβαταρ μέλους
taou
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
59 42
Δημοσιεύσεις: 786
Εγγραφή: 03 Απρ 2011, 19:09
Νομός κατοικίας: Ν. Έβρου
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξανδρούπολης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη
Επικοινωνία:

Re: ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ "ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ" ΤΟΥ XARISETO ΠΟΥ ΠΟΥ

Δημοσίευση από taou » 19 Σεπ 2013, 00:42

Παιδιά κι εγώ δεν μένω και με ανοιχτό το στομα.
Με κάτι που δεν συμφωνω όμως και θέλω να το πω είναι ότι δεν συμφωνω αυτοί που είναι στην ομάδα να πρέπει να φάνε αποκλεισμό. Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε, δεν διάβασα όλες τις σελίδες. Για τους παρακάτω λόγους:
1. Στις ομάδες σε βάζουν τις περισσότερες φορές και δεν μπαίνεις μόνος σου.
2. Δε γίνεται να παρακολουθείς όλες τις αγγελίες του site και να ξέρεις ότι είναι πχ από δω. Εγώ για παράδειγμα δεν ανοίγω ποτέ παιδικά ή γυναικεία...
3. Απενεργοποιω πάντα τις ειδοποιήσεις απο τα γκρουπ οπότε δεν ενημερονομαι για το τι ανεβαίνει..

Αυτά...
Κανένας δεν έγινε ποτέ φτωχός δίνοντας. Άννα Φρανκ
Εδώ οι αγγελίες μου

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”