Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
manoula3
VIP Member
VIP Member
97 96
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: 25 Οκτ 2011, 10:34
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Μελισσουργών Άρτας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από manoula3 » 28 Σεπ 2012, 13:31

μαλιστα...τρωγομαστε παλι σαν τα κοκορια! :evil:
θα ηθελα να πω κ γω την αποψη μου!συμφωνω με καποιους αλλους οτι οταν χαρισω κατι,δεν με νοιαζει καθολου μα καθολου να το κανει οτι θελει ο αλλος!!!οτι μα οτι θελει!!!το χαριζω με ολη μου την καρδια,φευγει απ'τα χερια μου κ παει στα δικα του,του ανηκει κ το κανει οτι θελει!!
υπαρχει βεβαια κ η αποψη ''γιατι να το πουλησει ο αλλος,εγω δεν μπορουσα ν το πουλησα κ να κερδισω κατι??''!λογικο ακουγεται,αλλα αν καποιος θελει να τα πουλησει,αντι να τα χαρισει γιατι δεν το κανει???αλλα αντι ευτου λεμε συνεχεια ''κ γω μπορουσα να το πουλησω,κ γω μπορουσα να βγαλω πολλα με αυτη τη συλλογη,κ γω μπορουσα...κ γω μπορουσα......''!!!!αφου δεν θελατε να το πουλησετε κ το χαρισατε..τελος!!!!τι κι αν μπορουσαμε κ δεν μπορουσαμε!!εγω πχ εχω μια συλλογη συγκεκριμενων βιβλιων,αλλα δεν θελω με τιποτα να την πουλησω κ τη χαριζω!!!αυτος ομως που θα του χαριστει ας την κανει οτι θελει!!εγω εκανα αυτο που επιθυμουσα!!!δηλαδη επειδη εγω θελω να τη χαρισω,ειναι αναγκασμενος κ ο αλλος σε περιπτωση που δεν τη θελει πια να κανει το ιδιο με μενα!!!????!!!δεν καταλαβαινω βρε παιδια...μπορει εγω να ειμαι απο αλλο πλανητη!! :8
οταν χαριζεις,πρωτα απ'ολα νιωθεις καλα εσυ με τον εαυτο σου κ μετα νιωθει καλα με τη σειρα του κ αυτο που παιρνει αυτο που του χαρισες!!αυτο δεν ειναι το ζητουμενο??!!!να νιωθουμε οτι προσφερουμε κατι,οτι βαλαμε ενα λιθαρακι να μειωθει η αναγκη του αλλου,οτι καναμε καποιον να χαρει!νιωθεις ομορφα που προσφερεις κ τελειωσε..το τι θα κανει ο αλλος αυτο που του προσφερες ειναι δικαιωμα του!!
επισης συμφωνω στο θεμα του κουμπιου '''ευχαριστω'' ....στο οτι διαφωνω εντελως!!τωρα να μου πειτε κ πως αλλιως θα γινει!!???!!!δεν ξερω τι θα μπορουσε να γινει,απλα χαλαει ολη την ατμοσφαιρα!δεν θα θελα να εχω αυτο το ''ανταλλαγμα'' καθε φορα που χαριζω κατι!!βασικα κ κανενας να μην το μαθαινε οτι χαρισα ακομα καλυτερα!!!τεσπα!

κ τελος ειναι νομιζω η τριτη φορα κυριε μακη που μπαινω σε παρομοιο θεμα κ προσβαλλετε!λυπαμαι πραγματικα!ο διαχειριστης ενος τετοιου φορουμ αλληλεγγυης δεν θα επρεπε να φερεται ετσι!πολυ ασχημες εκφρασεις!! :z δεν ειμαστε σ'αυτο το φορουμ μονο για χαρισματα κ κουμπακια κ κανονες....ειναι κ η ψυχη του καθενος εδω μεσα,προβαλλουμε ενα κομματι του εαυτου μας κ θα επρεπε ο καθενας μας να σεβεται τον αλλον,οποιος κ αν ειναι αυτος,οτι λαθη κ αν εχει κανει στο φορουμ!κ το χω ξαναπει...πισω απ'αυτη τη ρημαδα την οθονη καθονται ανθρωποι,δεν ειμαστε ρομποτακια,δεν ειμαστε αριθμοι,ουτε στατιστικα..ειμαστε ανθρωποι!!ας φερομαστε ανθρωπινα λοιπον!!

αυτα!!!!οποτε βλεπω τετοια θεματα στεναχωριεμαι απιστευτα!!!τι να πεις... :|
ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119451


ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΡΟΥΧΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556

καλοκαιρινα γυναικεια ρουχα https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556


γυναικεια παπουτσια https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=120109

Άβαταρ μέλους
athina d
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15165
Εγγραφή: 09 Μάιος 2012, 18:31
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αγίου Δημητρίου Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από athina d » 28 Σεπ 2012, 13:37

manoula3 έγραψε:μαλιστα...τρωγομαστε παλι σαν τα κοκορια! :evil:
θα ηθελα να πω κ γω την αποψη μου!συμφωνω με καποιους αλλους οτι οταν χαρισω κατι,δεν με νοιαζει καθολου μα καθολου να το κανει οτι θελει ο αλλος!!!οτι μα οτι θελει!!!το χαριζω με ολη μου την καρδια,φευγει απ'τα χερια μου κ παει στα δικα του,του ανηκει κ το κανει οτι θελει!!
υπαρχει βεβαια κ η αποψη ''γιατι να το πουλησει ο αλλος,εγω δεν μπορουσα ν το πουλησα κ να κερδισω κατι??''!λογικο ακουγεται,αλλα αν καποιος θελει να τα πουλησει,αντι να τα χαρισει γιατι δεν το κανει???αλλα αντι ευτου λεμε συνεχεια ''κ γω μπορουσα να το πουλησω,κ γω μπορουσα να βγαλω πολλα με αυτη τη συλλογη,κ γω μπορουσα...κ γω μπορουσα......''!!!!αφου δεν θελατε να το πουλησετε κ το χαρισατε..τελος!!!!τι κι αν μπορουσαμε κ δεν μπορουσαμε!!εγω πχ εχω μια συλλογη συγκεκριμενων βιβλιων,αλλα δεν θελω με τιποτα να την πουλησω κ τη χαριζω!!!αυτος ομως που θα του χαριστει ας την κανει οτι θελει!!εγω εκανα αυτο που επιθυμουσα!!!δηλαδη επειδη εγω θελω να τη χαρισω,ειναι αναγκασμενος κ ο αλλος σε περιπτωση που δεν τη θελει πια να κανει το ιδιο με μενα!!!????!!!δεν καταλαβαινω βρε παιδια...μπορει εγω να ειμαι απο αλλο πλανητη!! :8
οταν χαριζεις,πρωτα απ'ολα νιωθεις καλα εσυ με τον εαυτο σου κ μετα νιωθει καλα με τη σειρα του κ αυτο που παιρνει αυτο που του χαρισες!!αυτο δεν ειναι το ζητουμενο??!!!να νιωθουμε οτι προσφερουμε κατι,οτι βαλαμε ενα λιθαρακι να μειωθει η αναγκη του αλλου,οτι καναμε καποιον να χαρει!νιωθεις ομορφα που προσφερεις κ τελειωσε..το τι θα κανει ο αλλος αυτο που του προσφερες ειναι δικαιωμα του!!
επισης συμφωνω στο θεμα του κουμπιου '''ευχαριστω'' ....στο οτι διαφωνω εντελως!!τωρα να μου πειτε κ πως αλλιως θα γινει!!???!!!δεν ξερω τι θα μπορουσε να γινει,απλα χαλαει ολη την ατμοσφαιρα!δεν θα θελα να εχω αυτο το ''ανταλλαγμα'' καθε φορα που χαριζω κατι!!βασικα κ κανενας να μην το μαθαινε οτι χαρισα ακομα καλυτερα!!!τεσπα!

κ τελος ειναι νομιζω η τριτη φορα κυριε μακη που μπαινω σε παρομοιο θεμα κ προσβαλλετε!λυπαμαι πραγματικα!ο διαχειριστης ενος τετοιου φορουμ αλληλεγγυης δεν θα επρεπε να φερεται ετσι!πολυ ασχημες εκφρασεις!! :z δεν ειμαστε σ'αυτο το φορουμ μονο για χαρισματα κ κουμπακια κ κανονες....ειναι κ η ψυχη του καθενος εδω μεσα,προβαλλουμε ενα κομματι του εαυτου μας κ θα επρεπε ο καθενας μας να σεβεται τον αλλον,οποιος κ αν ειναι αυτος,οτι λαθη κ αν εχει κανει στο φορουμ!κ το χω ξαναπει...πισω απ'αυτη τη ρημαδα την οθονη καθονται ανθρωποι,δεν ειμαστε ρομποτακια,δεν ειμαστε αριθμοι,ουτε στατιστικα..ειμαστε ανθρωποι!!ας φερομαστε ανθρωπινα λοιπον!!

αυτα!!!!οποτε βλεπω τετοια θεματα στεναχωριεμαι απιστευτα!!!τι να πεις... :|
συμφωνω απολυτα!!!!!!!1 8)



εχω web banking στην ALPHA BANK και στην ΕΘΝΙΚΗ
Στέλνω με ταχυδρομειο ως δεματα!!!!!
Αποστολές γίνονται καθε 15 μερες!!! ΟΧΙ ΟΜΑΔΙΚΕΣ δεν προλαβαινω

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39708
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από polvar » 28 Σεπ 2012, 13:46

Συμφωνώ σε όλα με την τοποθέτησή σας manoula3 και αν δείτε δικές μου τοποθετήσεις σε παρόμοια θέματα λέμε ακριβώς τα ίδια.

Όμως υπάρχει και μια άλλη όψη που αν δεν την δούμε δεν είμαστε αντικειμενικοί:
Το xariseto μεσολαβεί μεταξύ των μελών. Αν και γράφει στους κανόνες ότι δεν φέρει καμιά ευθύνη για τις συναλλαγές κλπ, όταν βγαίνει ο ένας και λέει "είδα το ρούχο μου που το χάρισα και πωλείται εκεί", ο άλλος λέει "το τάδε μέλος μπαίνει και παίρνει ότι βρει μπροστά του κι εμείς δεν προλαβαίνουμε να γράψουμε καν στην αγγελία", ο τρίτος λέει "άλλο φαινόταν στην φωτογραφία και αυτό που πήραμε ήταν χαλασμένο" και ούτω καθ εξής, για ελάτε στη θέση του διαχειριστή και πείτε τι θα κάνατε!
Ή θα πρέπει να αφεθεί το site τελείως ελεύθερο, χωρίς καταμέτρηση δοσοληψιών, χωρίς κανόνες και ότι "βρέξει ας κατεβάσει"
ή θα πρέπει να γίνει site φωτογραφικών αγγελιών χωρίς πολλά μπλα μπλα, το είδες στη φωτογραφία, σου άρεσε, το πήρες και άντε γεια (το πολύ πολύ να σου δίνει τη δυνατότητα να κάνεις μια αξιολόγηση της συναλλαγής όπως στο ebay)
ή θα πρέπει να γίνει αυτό που γίνεται τώρα ίσως με ελαφρές παραλλαγές.

Αν έχετε άλλη άποψη που να είναι συγχρόνως και εύκολη στην εφαρμογή με τις υπάρχουσες δυνατότητες σε λογισμικό ευχαρίστως να ακουστεί.

Τέλος, αν δεν ενδιαφέρουν κάποιον το πού θα καταλήξουν τα πράγματά του ή το 'ευχαριστώ' γιατί δεν τα δίνει σε μια οποιαδήποτε οικογένεια της γειτονιάς του, στην εκκλησία ή στο τέλος τέλος δεν τα αφήνει έξω από τον κάδο σκουπιδιών για να τα πάρει ο παλιατζής που περνάει καθημερινά αλλά κάθεται και βάζει αγγελία στο διαδίκτυο σε μια ιστοσελίδα της οποίας τους όρους συμφώνησε ότι δέχεται όταν γράφτηκε;

Άβαταρ μέλους
athanasiamak
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 15983
Εγγραφή: 09 Ιουν 2012, 10:07
Νομός κατοικίας: Ν. Κορινθίας
Δήμος - Κοινότητα: Σικυωνίων Κορινθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από athanasiamak » 28 Σεπ 2012, 13:49

..............ωραία τα λες manoula3 για έναν όμορφο κόσμο αγγελικά πλασμένο!! ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ!!! Μακάρι να ήταν εφικτά όσα λες και νιώθεις.... :8

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6990
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από panteleon1 » 28 Σεπ 2012, 14:00

ο παλιατζής? Αυτός που καίει καλώδια και τα δηλητήρια του αναπνέουμε κάθε μέρα επειδή θέλει να πουλήσει καθαρό χαλκό? Ακούω κάτι πράγματα ώρες ώρες, εγώ λέω να κάνουμε το άλλο, όλα τα πράγματα να τα στέλνουμε στον makis αυτός να βάζει gps φωτό και αγγελίες και έτσι να μπορεί να ασκεί διώξεις ευκολότερα... Έχετε μπλέξει το νόμιμο με το ηθικό κύριοι. Οι χρήστες που πουλάνε ας "μπανιάρονται" και να προειδοποιείτε τους χρήστες για αυτούς που πουλάνε. Ότι άλλο ακούω εδώ μέσα είναι αστείότητες. Ακόμα περιμένω από τον makis να διορθώσει τους χαρακτηρισμούς του στους χρήστες με διαφορετική άποψη.
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39708
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από polvar » 28 Σεπ 2012, 14:04

panteleon1 έγραψε:ο παλιατζής? Αυτός που καίει καλώδια και τα δηλητήρια του αναπνέουμε κάθε μέρα επειδή θέλει να πουλήσει καθαρό χαλκό? Ακούω κάτι πράγματα ώρες ώρες, εγώ λέω να κάνουμε το άλλο, όλα τα πράγματα να τα στέλνουμε στον makis αυτός να βάζει gps φωτό και αγγελίες και έτσι να μπορεί να ασκεί διώξεις ευκολότερα... Έχετε μπλέξει το νόμιμο με το ηθικό κύριοι. Οι χρήστες που πουλάνε ας "μπανιάρονται" και να προειδοποιείτε τους χρήστες για αυτούς που πουλάνε. Ότι άλλο ακούω εδώ μέσα είναι αστείότητες. Ακόμα περιμένω από τον makis να διορθώσει τους χαρακτηρισμούς του στους χρήστες με διαφορετική άποψη.
Εμ, όταν λέμε δεν μας ενδιαφέρει το τι θα το κάνει αυτός που θα πάρει το αντικείμενο, προφανώς θα υπάρξουν και αυτοί που θα θέλουν να πάρουν μόνο τα μέταλλα και προφανώς δεν έχουν θέση εδώ μέσα. Ποιος (και πώς) θέλετε να κάνει το ξεκαθάρισμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Άβαταρ μέλους
panteleon1
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 6990
Εγγραφή: 01 Αύγ 2010, 14:48
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέου Ηρακλείου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XXXL
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από panteleon1 » 28 Σεπ 2012, 14:10

εγώ όταν πετάω κάτι το πάω ο ίδιος στον φορέα ανακύκλωσης και μου ανοίγει την πόρτα δεν το παρατάω έξω από κάδο να κάνω μάγκα τον αλλοδαπό αθίγγανο. Δεν συγκρίνεται με αυτό που κάνουμε εδώ μέσα, εσύ δεν κατάλαβες αυτό που έγραψες
να βλέπετε και τις ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ μπορεί να βρείτε και κάτι άλλο που σας ενδιαφέρει

Για τα ταχυδρομικά έξοδα έχω λογαριασμό Πειραιώς, Εθνικής
------------------------------------------
24 ώρες καθυστέρηση απάντησης

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39708
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από polvar » 28 Σεπ 2012, 14:15

Ποιος φάσκει και αντιφάσκει;
Όποιος χαρίζει στο xariseto προφανώς νοιάζεται για το πού θα καταλήξει το αντικείμενό του. Κάποιος όμως δεν πρέπει να κάνει τον ντετέκτιβ ώστε να διασφαλιστεί ότι αυτό δεν θα πάει απλά σε έναν έμπορο μετάλλων;

Άβαταρ μέλους
manoula3
VIP Member
VIP Member
97 96
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: 25 Οκτ 2011, 10:34
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Μελισσουργών Άρτας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από manoula3 » 28 Σεπ 2012, 14:21

δεν εχω αποψη στο πως αλλιως θα επρεπε να διαμορφωθει αυτος ο ιστοτοπος,ο οποιος παρα τα οποια σκαμπανεβασματα σε κανονες κ λαθη,ειναι μεγαλο εγχειρημα κ εχει βοηθησει πολυ κοσμο!αλλα ολοι,ο καθενας απο μονος του μπορουμε να διορθωσουμε τη συμπεριφορα μας,τις εκφρασεις μας,τον τροπο που εξυπηρετουμε καποιον!!ολα αυτα ειναι στο χερι μας!!δεν με νοιαζει τοσο το κουμπακι,ουτε οι κανονες,ας μην αλλξουν ποτε,αλλα το πως φερεσαι στον αλλον ειναι μεγαλο πραγμα!!κ φυσικα δεν μιλαω μονο για τον κυριο μακη που καμια φορα μιλαει λιγο..αποτομα!ειναι κ αλλοι που δεν σεβονται οχι μονο με εκφρασεις,αλλα κ με εργα!!κ οπως ειπα δεν ειμαστε ρομποτακια,στο πως φερεσαι κ κανεις ολες αυτες τις ανταλλαγες,χαρισματα κ επικοινωνια εδω μεσα δειχνουν τον χαρακτηρα σου!!!

κ γι'αυτο που ειπατε polvar οτι γιατι μπηκαμε σ'αυτο το σαιτ κ δεχτηκαμε τους κανονες,ενω μπορουσαμε απλα να χαρισουμε τα πραγματα μας καπου αλλου,δενε χετε αδικο!αλλα ολοι μας πιστευω μπηκαμε για να χαρισουμε,αλλα και για να ζητησουμε πραγματα που χρειαζομαστε κ δεν μπορουμε να αγορασουμε λογω οικονομικων!!!το πιο ομρφο βεβαια θα ηταν να βαζαμε ολοι σε μια σακουλιστα οτι δνε χρειαζομαστε κ να το δινουμε ανωνυμα κ με ολη μας την καρδια σε ενα ιδρυμα,σε ενα ορφανοτροφειο..καπου που ο μονος που θα γνωριζε την κινηση θα ηταν ο ιδιος μας ο εαυτος!!τοτε κ μονο η πραξη αναγνωριζεται!!οταν κανεις ενα καλο δεν το διατυμπανιζεις,δεν περιμενεις να σου πατησουν κουμπακια,ουτε να πουν ομορφα λογια για σενα επειδη εκανες 2 πραξεις ελεημοσυνης!!!θα με περασετε για τρελη τωρα,αλλα ο πνευματικος μου καποτε μ ειχε πει:''οτι καλο κ αν κανεις για τους αλλους,μην το λες ουτε απο μεσα σου,μην νιωθεις καν οτι εκανες καλο,αυτος που πρεπει να το δει το ειδε ηδη!οταν το λες κ το επιδυκνυεις ειναι σαν να μην το εκανες''!!!φυσικα θα ηταν υπεροχο ολοι να το τηρουσαμε αυτο,αλλα ειναι δυσκολο!!κ για μενα φυσικα ειναι δυσκολο,δεν το παιζω αγια!!!αλλα δεν ειμαστε πια κ τοσο ''τελειοι'' επειδη χαριζουμε σε ενα σαιτ!ειναι κινηση αλληλεγγυης προς τους συνανθρωπους μας,νιωθουμε κ μεις καλα που δινουμε κατι που εχουν αναγκη αλλοι παρα να το πεταξουμε,αλλα τελειοι δεν ειμαστε!!!

ο μονος λογος που ειμαι εδω λοιπον κ ''δεχομαι'' το μαγικο κουμπακι,ειναι οτι εδω μπορω να χαρισω,αλλα ανα πασα στιγμη να ζητησω κ κατι που μας λειπει!!!πχ.παπουτσια των παιδιων,ρουχαλακια,πραγματα που σε καποιες στιγμες ειναι ακατορθωτο να τα αγορασεις!!!δεν μπηκα μονο να χαρισω,εχω αναγκη κ γω καποια πραγματα!!κ μονο γι'αυτο ειναι χρησιμο το κουμπακι!για τιποτε αλλο!!
ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119451


ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΡΟΥΧΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556

καλοκαιρινα γυναικεια ρουχα https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556


γυναικεια παπουτσια https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=120109

Άβαταρ μέλους
manoula3
VIP Member
VIP Member
97 96
Δημοσιεύσεις: 1164
Εγγραφή: 25 Οκτ 2011, 10:34
Νομός κατοικίας: Ν. Κυκλάδων
Δήμος - Κοινότητα: Μελισσουργών Άρτας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από manoula3 » 28 Σεπ 2012, 14:22

polvar έγραψε:Ποιος φάσκει και αντιφάσκει;
Όποιος χαρίζει στο xariseto προφανώς νοιάζεται για το πού θα καταλήξει το αντικείμενό του. Κάποιος όμως δεν πρέπει να κάνει τον ντετέκτιβ ώστε να διασφαλιστεί ότι αυτό δεν θα πάει απλά σε έναν έμπορο μετάλλων;
πραγματικα δεν νοιαζομαι καθολου που θα παει αυτο που χαρισα!!κ αν ποτε καποιος δει αντικειμενο που χαρισα να πωλειται,καλυτερα να μη μου το πει καθολου!!

φιλικα παντα!
ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119451


ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΡΟΥΧΑ https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556

καλοκαιρινα γυναικεια ρουχα https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=119556


γυναικεια παπουτσια https://www.xariseto.gr/viewtopic.php?f=201&t=120109

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”