Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ δώρα του xariseto.gr την ΠΑΤΑΕΙ!!!!

georgiajohn
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1334
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2012, 20:56
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αλεξάνδρειας Ημαθίας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από georgiajohn » 27 Σεπ 2012, 15:39

ΧΑΡΑΜΙ ΝΑ ΤΗΣ ΓΙΝΟΥΝ Ο Λ Α .ντροπη και αισχος να ισοπεδωνει την ιδεολογια του forum.λυπαμαι και ντρεπομαι για λογαριασμο της....καλυτερα να τα πεταω στα σκουπιδια παρα να κανουν μεταπωληση καποια αξεστα ατομα οπως η προαναφερομενη.εδω χαριζουμε πραγματα για να τα χαρει και να τα εκτιμησει καποιος αλλος που δεν τα εχει για χ λογους και το πολυσυζητημενο ευχαριστω ειναι για να βλεπουμε και να κρινουμε τι παιζει εδω μεσα.εμενα με βοηθησε πολυ απο την αρχη σαν νεο μελος που δεν ηξερα που παν τα 5,βλεποντας το προφιλ του καθε μελους και αναλογα τον γραπτο λογο του καθενος να καταλαβω πολλα και να πραττω αναλογα...και τελος να πω οτι αν και η δουλεια μου ειναι στον τομεα εμποριας και διαφημισης ουδεποτε μου περασε απ το μυαλο να τα πασαρω αλλου με αμοιβη και πιστεψτε με εχω παρα πολλες ακρες ανα την ελλαδα και οχι μονο που θα μπορουσα να το κανω αθορυβα και μετεπειτα να παριστανω τον κινεζο....ειναι θεμα χαρακτηρα στη τελικη και ιδιοσυγκρασιας..καλο απογευμα σε ολους!!!

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Othon » 27 Σεπ 2012, 15:44

athanasiamak έγραψε:Δεν μπορώ να μην καταθέσω άποψη και να μην συμφωνήσω με τα μέλη sofi_k και numismat !!! Αφού είμαστε σε site με συγκεκριμένους κανόνες πρέπει να τηρούμε όλους τους κανόνες! Σέβομαι την ιδεολογία του καθενός και τον τρόπο σκέψης και λειτουργίας του εδώ μέσα ειδικά όταν αυτή είναι προς όφελος του άλλου πρωτίστως αγαπητέ μου Όθωνα, αλλά δεν είναι σωστό να κάνουμε μέλη που είναι απολύτως σωστά να αισθάνονται και άσχημα που περιμένουν το πάτημα του κουμπιού "ευχαριστώ" όταν αυτό είναι σύμφωνο με τους κανόνες και θα τον βοηθήσει να μην αποκλειστεί από το να ζητήσει κάτι που το χρειάζεται.
Ακόμη, πολλά μέλη(τα οποία γνωρίζω πολλά από αυτά) δίνουν πολλά και καλά χωρίς ευχαριστώ και χωρίς να το αναφέρουν ποτέ! και δε θα αναφέρω βέβαια τα ονόματά τους, αφού το καλό δεν το κάνουν για να μαθευτεί αλλά επειδή απλά το νιώθουν! Οπότε, ας πράττει ο καθένας αυτό που μπορεί και νομίζει και προτείνω με όλη μου την καλή διάθεση να μην κάνουμε κανέναν να αισθάνεται άσχημα ή λιγότερο καλός δωρητής από άλλους εφόσον όλα συνάδουν με τους κανόνες του site.
Στην τελική, αν βγει το ευχαριστώ, που οι υπεύθυνοι για κάποιους λόγους το έβαλαν, δε θα υπάρχει αυτό το ζήτημα. Όσο υπάρχει, ας το χρησιμοποιούμε όλοι όπως υποδεικνύεται.
Ευχαριστώ,
Αθανασία.
Σωστό αυτό που λες, σεβαστό και δεκτό ταυτόχρονα.
Ποιος όμως ακολουθεί τους κανόνες κατά γράμμα;
Κανένας.
Ακόμα κι εγώ ο ίδιος.
Πριν λίγο καιρό χάρισα ένα παιδικό πιανάκι και δεν ανέφερα στην αγγελία μου ότι είναι "χωρίς ευχαριστώ" γιατί όπως μου ειπώθηκε
ότι παίρνουμε από το χαρισομάγαζο και το ξαναχαρίζουμε, δεν απαιτούμε ευχαριστώ.
Στις αγγελίες όμως όπου μέλη τα οποία έχουν πάρει από εδώ κάτι χωρίς ευχαριστώ και στην πορεία το χάρισαν με ευχαριστώ (πολλά ευχατιστώ βλέπω :lol: ), δεν είδα να γίνεται καμία παρατήρηση!
Επίσης, βλέπω αγγελίες όπου μέλη παίρνουν κάτι και στην πορεία το βάζουν σε δική τους όπου το ανταλλάσουν, αντί να το ξαναχαρίσουν.
Και πάλι καμία παρατήρηση.
Οπότε, ποια μέλη είναι σωστά απέναντι σε άλλα;
Απαντώ μόνος μου, ΚΑΝΕΝΑΣ!
Ξέρεις πόσα παραδείγματα μπορώ να αναφέρω;
ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ!
Προσωπικά πιστεύω και ας παρεξηγηθώ γι' αυτό, ότι κανένας απολύτως δεν είναι εντάξει εδώ μέσα, όλοι είμαστε εδώ, ο καθένας για το προσωπικό του συμφέρον.
Υπάρχουν και περιπτώσεις όπου πραγματικά υπάρχει ανάγκη, αλλά είναι απειροελάχιστες αυτές και χάνονται μέσα σε όλο αυτό το χάος.

Τέλος, θέλω να πω και κάτι άλλο που μέχρι σήμερα ίσως δεν έχει τύχει να το αναφέρω ξανά.
Η ανάγκη έχει και όρια και όταν αυτά ξεπερνιούνται, τότε έχουμε να κάνουμε με ζήτηση από χόμπι.
Εκτός από πολύ λίγα μέλη, τα οποία οποία μετρούνται στην παλάμη του ενός χεριού και είναι δημοσίως γνωστό ότι εξυπηρετούν ανθρώπους οι οποίοι πραγματικά δεν έχουν πρόσβαση εδώ, βλέπω αμέτρητο κόσμο να ζητά ανεξέλεγκτα και μπορεί να είναι τυπικοί με τους κανόνες, αλλά δεν βλέπω πουθενά να γίνεται αναφορά για υπερκαταναλωτισμό.
Αλήθεια, πόση ανάγκη μπορεί να έχει κάποιος, που σε μόλις ένα χρόνο από την εγγραφή του έχει ζητήσει (κι έχει δώσει, δεν έχει σημασία) 300-400 αντικείμενα;
Αυτό το έχει σκεφτεί ποτέ κανείς;
Τι να το κάνω αν είναι τυπικός/ή με τους κανόνες;
Για να μη μιλήσω για τις περιπτώσεις όπου τα ίδια νούμερα ισχύουν και σε μέλη που κλείνουν εδώ το πολύ 6 μήνες...

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23537
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Aria » 27 Σεπ 2012, 15:45

Νομίζω πως έχουν μπερδευτεί λίγο τα πράγματα....είναι δικαίωμα του καθενός να πουλήσει προσωπικά του αντικείμενα!
Το να μην έχω το δικαίωμα να πουλήσω αντικείμενα που πήρα από εδώ εφ' όσον το απαγορεύει ο κανονισμός ΠΡΕΠΕΙ να το σεβαστώ!
Έχω πάρει από εδώ κινητό αφής με ενσωματομένη τιβι. Δεν το χρησιμοποίησα και το έχω και κάθετε γιατί δεν με βολεύει, αν αποφασίσω να το δώσω σαφώς και ΔΕΝ θα το πουλήσω αλλά θα το χαρίσω! ΔΕΝ το πήρα όμως επειδή "δήθεν" δεν είχα, το πήρα επειδή μου άρεσε! Αν το χρησιμοποιούσα όμως και πουλούσα το παλιό μου, θα ήταν δικαιωμά μου!
Το θέμα της φωτογραφίας δεν με βρίσκει όμως σύμφωνη 100 τοις εκατό Όθωνα που είπες υποτιμητικά. Από την στιγμή που χαρίζει κάποιος κάτι εννοείται πως θέλω να το δω σε φωτογραφία να δω αν μου αρέσει. Το ότι παίρνω ΔΕΝ σημαίνει πως δεν έχω να φάω και είμαι στον δρόμο οπότε κατ' επέκταση δεν έχω δικαίωμα επιλογής. Άλλωστε το νόημα του χαρισε το δεν είναι ΜΟΝΟ να χαρίζουμε σε όσους έχουν ανάγκη αλλά ΚΑΙ η ανακύκλωση.
Αν όμως έβαζα πχ μία αγγελία ζητώντας ρούχα για τα παιδιά μου λέγοντας πως είμαστε άνεργοι και μας λείπουν βασικά πράγματα για τα παιδια και μπλα μπλα μπλα, εκεί ναι, θα ήταν γελοίο να ζητήσω να δω και φωτογραφίες...

Προσωπικά σέβομαι τους κανόνες εδώ, μ' αρέσουν δεν μ' αρέσουν. Αλλά το τι κάνει ένα μέλος κάτι που θα του χαρίσω μου είναι αδιάφορο!

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από tolis287 » 27 Σεπ 2012, 15:52

Dimitris&Alice έγραψε:
tolis287 έγραψε:Συγγνωμη ρε παιδια θα καθομαστε να απολογουμαστε για αυτο το ασχετο απαραδεκτο που εγραψε ο Μακης;Εφοσον δεν πoυλαω το κινητο που πηρα απο εδω μου απαγορευει να πουλησω ενα αλλο που εχω αγορασει γιατι αυτος θεωρει οτι κρατησα αυτο που μου χαριστηκε εδω και ετσι βγαζω λεφτα πουλωντας το δικο μου που το εχω πληρωσει????Δηλ εξισωνει αυτα τα δυο???
ΡΕ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?????
Οσο κ εαν απιθανο σου φαινεται τολη ελα που απο ενα μελος απο εδω μεσα το εχει κανει συστημα.Δλδ σου ειναι δικαιο εσενα ο αλλος να πουλαει 10 κινητα κ να ζηταει κ αλλα απο εδω μεσα για αντικατασταση τους?Λιγο πιο ευγενικα σε παρακαλω πολυ.
Α δηλ επειδη ενα μελος το χει κανει συστημα παιρνει η μπαλα τους παντες!Λογικη τσουβαλιασματος του στυλ οτι επειδη ενας ταξιτζης πιαστηκε να κλεβει ολοι οι ταξιτζηδες ειναι κλεφτες!

Να μιλησουμε χειροπιαστα λοιπον.Εχω παρει ενα κινητο αξιας 15 ευρω απο τον Οθων για τον πατερα μου (66 χρονων).Μαλιστα δεν ειχε φορτιστη και ακουστικα οποτε δεδομενης και της μικρης μεταχειρισης η τιμη του αν θα θελαμε να το πουλησουμε δεν θα ειναι πανω απο 10 ευρω.Εγω εχω ενα sony ericsson xperia neo v αξιας 200 ευρω.Με τη λογικη του Μακη αν εγω βαλω αγγελια το sony ericsson για να κρατησω το κελεπουρι των 10 ευρω, πρεπει να διαγραφω απο την κοινοτητα του χαρισετο διοτι θα αντικαταστησω την κινηταρα μου (android 4) με την βαλουτα που με πολυ ευγενεια και καλη καρδια μου χαρισε ο Οθων και θα το στερησω απο τον πατερα μου με την συνταξη των 500 ευρω!Να το ξαναγραψω το παμε καλα λοιπον ή οχι;
Εικόνα Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος tolis287 την 27 Σεπ 2012, 16:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23537
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Aria » 27 Σεπ 2012, 16:00

tolis287 έγραψε: Με τη λογικη του Μακη αν εγω βαλω αγγελια το sony ericsson για να κρατησω το κελεπουρι των 10 ευρω, πρεπει να διαγραφω απο την κοινοτητα του χαρισετο διοτι θα αντικαταστησω την κινηταρα μου (andoid 4) με την βαλουτα που με πολυ ευγενια και καλη καρδια μου χαρισε ο Οθων και θα το στερησω απο τον πατερα μου με την συνταξη των 500 ευρω!Να το ξαναγραψω το παμε καλα λοιπον ή οχι;
[/img]
Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ, το ένα μου τηλέφωνο είναι iphone, να μην το πουλήσω δλδ αν θέλω να πάρω άλλο επειδή πήρα κινέζικο από εδώ...?

Άβαταρ μέλους
Othon
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: 13 Μάιος 2008, 12:50
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 45
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Paypal
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Othon » 27 Σεπ 2012, 16:01

ar_ia έγραψε:Αν όμως έβαζα πχ μία αγγελία ζητώντας ρούχα για τα παιδιά μου λέγοντας πως είμαστε άνεργοι και μας λείπουν βασικά πράγματα για τα παιδια και μπλα μπλα μπλα, εκεί ναι, θα ήταν γελοίο να ζητήσω να δω και φωτογραφίες...
Σε αυτές τις περιπτώσεις αναφέρομαι, όχι γενικότερα.
Ζητάω ρούχα για τα παιδιά μου σου επειδή δεν έχουν να ντυθούν σου λέει ο άλλος και μόλις προσφερθεί κάποιος, παίρνει την απάντηση "μπορώ να δω φωτογραφία;"
Το πράγμα γίνεται ακόμα χειρότερο, όταν μετά την αποκάλυψη πέφτει η ανάλογη απάντηση: "Ααα, δεν μ' αρέσει το χρώμα, είναι πολύ σκούρο"...
Τι του/της λες μετά;

Άβαταρ μέλους
Dimitris&Alice
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7745
Εγγραφή: 07 Οκτ 2010, 12:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Ηλιούπολη
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από Dimitris&Alice » 27 Σεπ 2012, 16:06

tolis287 έγραψε: Α δηλ επειδη ενα μελος το χει κανει συστημα παιρνει η μπαλα τους παντες!Λογικη τσουβαλιασματος του στυλ οτι επειδη ενας ταξιτζης πιαστηκε να κλεβει ολοι οι ταξιτζηδες ειναι κλεφτες!

Να μιλησουμε χειροπιαστα λοιπον.Εχω παρει ενα κινητο αξιας 15 ευρω απο τον Οθων για τον πατερα μου (66 χρονων).Μαλιστα δεν ειχε φορτιστη και ακουστικα οποτε δεδομενης και της μικρης μεταχειρισης η τιμη του αν θα θελαμε να το πουλησουμε δεν θα ειναι πανω απο 10 ευρω.Εγω εχω ενα sony ericsson xperia neo v αξιας 200 ευρω.Με τη λογικη του Μακη αν εγω βαλω αγγελια το sony ericsson για να κρατησω το κελεπουρι των 10 ευρω, πρεπει να διαγραφω απο την κοινοτητα του χαρισετο διοτι θα αντικαταστησω την κινηταρα μου (andoid 4) με την βαλουτα που με πολυ ευγενια και καλη καρδια μου χαρισε ο Οθων και θα το στερησω απο τον πατερα μου με την συνταξη των 500 ευρω!Να το ξαναγραψω το παμε καλα λοιπον ή οχι;
Ενα μελος σημερα ενα μελος αυριο κ ουτε το καθε εξης κ θα το κανουμε εδω χαρισετο χαζε-πουλησετο εξυπνε.Αφου συμφωνησατε στους κανονες να μην πουλατε αρα παιρνει ολους η μπαλα.Τωρα τι ειπε ο μακης κτλ διαχειριστης ειναι οποτε το λεει γιατι μερικοι δεν βαζουν μυαλο.Αλλο θεμα οι ταξιτζηδες :D :D

Απο ενα κινητο να πουλησει το καθε μελος θα γλυκαθει κ θα το κανει μετα συστημα,οπως σου ειπα κ πριν λιγο.Παιρνει 10 ηλεκτρονικες συσκευες κ τις αντικαταστει με τις δικιες του για να βγαλει χρηματα.Σου φαινεται λογικο εσενα αυτο?

Δες καλα τι λεει ο μακης Πωληση θεωρείτε και αν ζητησετε ενα κινητο απο εδω (και καλα γιατι δεν εχετε) και σας πιασουμε να πουλατε αλλο κινητο (εστω και δικο σας)
Παραλαβές ΜΌΝΟ χέρι - χέρι από Ηλιούπολη θεσ/νίκης , αποστολές δεν γίνονται πλέον
Προσωπική συλλογή τηλεκαρτών

Άβαταρ μέλους
tolis287
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 3098
Εγγραφή: 08 Μάιος 2009, 13:41
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από tolis287 » 27 Σεπ 2012, 16:15

Ε ναι οπως βλεπεις, αξια ενα κινητο της πλακα αντικαθιστα ενα smartphone!
Βρες εναν σημερα που δεν εχει κινητο να γελασουμε λιγο!

numismat
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2426
Εγγραφή: 19 Απρ 2012, 18:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από numismat » 27 Σεπ 2012, 16:24

Dimitris&Alice έγραψε:
numismat έγραψε:Κ'εγω την εστειλα ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΤΖΙΝ!!!! Εγω τι φταιω???? Που δεν θα παρω ουτε το τζιν πισω, ουτε το Ευχαριστω της!
Λετε μην χαριζετε οπου να'ναι! Δλδ να χαριζουμε μονο σε ατομα που ξερουμε? Μετα λετε για κλικες και ανοιγουν θεματα για αναφορα χριστη γι'αυτο!!!!
Νομιζω το θεμα με το μπαν πρεπει λιγο ν'αλλαξει, δλδ να μην εχει πλεον τη δυνατοτητα το ατομο να ζηταει, αλλα να μπορει να πατησει το Ευχαριστω στα μελη που πηρε πραγματα! Και να εξηγηθεί... Η να μπορει ο Μοδ η Αδμιν να πατησει
Συγμωμη αλλα βλεπω το θεμα σας ειναι να μπει το ευχαριστω αλλα τι δουλεια εχει ενας συντονιστης(mod) να πατησει εκμερους του?Ιδια μελη ειμαστε ολοι,οτι ισχυει σε εσας ισχυει κ σε εμας.
Γιατι ζητησε κανεις ΕΣΕΙΣ να μου πατησετε????? Μια που αχρηστεύεται ο λογαριασμος με το μπαν, γιατι δεν γινετε "η επεξεργασια" να "χρεωθει" γι'αυτα που χρωστουσε το μελος σε αλλους??????
Και ετσι και αλλιως τζαμπα λογια.... Αν χαριζες - μην ζητας Ευχαριστω, αν ζητησες - μην τοίχων τολμήσεις να μην πατησεις Ευχ! θα φας ΜΠΑΝ!
Για βγαλτε ακρη...

Άβαταρ μέλους
irene_labros
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: 08 Ιουν 2011, 23:52
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Δύμης Αχαΐας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: XARISETO.GR !!! Οποιος ΠΟΥΛΑΕΙ την ΠΑΤΑΕΙ !!!

Δημοσίευση από irene_labros » 27 Σεπ 2012, 16:27

εγω να ρωτησω κατι?περιμενω φακελο που εστειλε πισω σε μενα υποτιθεται απ την προηγουμενη εβδομαδα το μελος αυτο.οταν παραλαβω αν παραλαβω τι κανω?βαζω κανονικα ευχαριστω?υπαρχουν οι αγγελιες ή κλειδωθηκαν?τα πραγματα πρεπει να τα στειλω πισω?τι?

Απάντηση

Επιστροφή στο “Προβλήματα με μέλη”