Πώς φεύγει το μανό από ύφασμα

Βρείτε συμβουλές και ιδέες για το σπίτι, τον κήπο και τον ελεύθερο χρόνο! Εδώ σας προτείνουμε πρακτικές συμβουλές & ιδέες, έξυπνες λύσεις & χρήσιμες οδηγίες για απλές κατασκευές ή επισκευές, ή για τη διακόσμηση του σπιτιού και κήπου σας.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
theosve
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9560
Εγγραφή: 28 Απρ 2010, 01:59
Νομός κατοικίας: Ν. Δράμας
Δήμος - Κοινότητα: Δοξάτου Δράμας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: XXL
Επικοινωνία:

Re: ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...

Δημοσίευση από theosve » 22 Αύγ 2010, 20:43

gogo έγραψε:αχ! ειδες? πως φαινονται οι νοικοκυρες
Που ειναι βρε παιδια;;;; :lol: :lol:
Λια μου, αν το ξανακανεις μια-δυο φορες και αμεσως μετα το πλυνεις, θα φυγει εντελως.
Πολυ χαρηκα!!! (ασε που θα εξαφανιστουν και ολα τα ζωυφια σε αποσταση χιλιομετρου!!! :lol: :lol: )
θα επιστρεψω την Πεμπτη 25/5

Οφείλει σταλτικά στο viewtopic.php?f=173&t=129786

Άβαταρ μέλους
Telia
Platinum Member
Platinum Member
41 24
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2010, 20:00
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ...

Δημοσίευση από Telia » 22 Αύγ 2010, 20:46

χεχε και εγώ κόντεψα να εξαφανιστώ μ'αυτήν την υπέροχη μυρωδια!! :thank: :thank:
Το καλύτερο κομμάτι στη ζωή ενός ανθρώπου είναι οι μικρές, ανώνυμες, αξέχαστες πράξεις καλοσύνης και αγάπης....
Ευτυχισμένος δεν είναι ο άνθρωπος που απολαμβάνει πολλά υλικά αγαθά αλλά εκείνος που αρκείται σε αυτά που έχει...


Υ.Γ ολες οι αποστολες έχουν γινει!με οποιον-α έχω εκκρεμμότητες παρόδοσης πραγμάτων απο κοντά ας με τηλεφωνήσει η ας στείλει ενα πμ γιατι δεν θυμάμαι τι είναι για ποιον!Συγχωρήστε με!φταει η πιεση των ημερων η εξεταστική ,η δουλειά κτλ....

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σπίτι - Κήπος”