Παράξενη συμπεριφορά ασύρματου δικτύου

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
telismush
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2941
Εγγραφή: 13 Μάιος 2011, 22:18
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Παράξενη συμπεριφορά ασύρματου δικτύου

Δημοσίευση από telismush » 15 Σεπ 2016, 02:52

Καλημέρα, εδώ και λίγο καιρό αντιμετοπίζω πρόβλημα με το δικτυάκι μου. Συγκεκριμένα ενώ έχω σήμα 25 με 35dB σε κατέβασμα πιάνω μόλις το 1/10 περίπου ακόμα και αν δοκίμασα με άλλες συσκευές εκπομπής και λήψης. 'Εχω δοκιμάσει νεότερα καθώς και παλαιότερα firmwares δίχως κάποια βελτίωση. Κάποια περισσότερο εμπειρική συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
Παράδοση Θέρμη ή ενδεχομένως περιοχή Χαριλάου εφόσον βολέψει, δεν πραγματοποιούνται αποστολές.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Παράξενη συμπεριφορά ασύρματου δικτύου

Δημοσίευση από chris kings » 15 Σεπ 2016, 07:54

telismush έγραψε:Καλημέρα, εδώ και λίγο καιρό αντιμετοπίζω πρόβλημα με το δικτυάκι μου. Συγκεκριμένα ενώ έχω σήμα 25 με 35dB σε κατέβασμα πιάνω μόλις το 1/10 περίπου ακόμα και αν δοκίμασα με άλλες συσκευές εκπομπής και λήψης. 'Εχω δοκιμάσει νεότερα καθώς και παλαιότερα firmwares δίχως κάποια βελτίωση. Κάποια περισσότερο εμπειρική συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
να πας στον παροχο σου και να του πεις το προβλημα μπας και γινει κατι
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
Xelonaki 8816
Diamond Member
Diamond Member
72 68
Δημοσιεύσεις: 755
Εγγραφή: 28 Ιούλ 2016, 23:33
Νομός κατοικίας: Ν. Πέλλας
Δήμος - Κοινότητα: Πέλλας
Φύλο: Γυναίκα
Μπλούζα: S
Επικοινωνία:

Re: Παράξενη συμπεριφορά ασύρματου δικτύου

Δημοσίευση από Xelonaki 8816 » 15 Σεπ 2016, 10:16

telismush έγραψε:Καλημέρα, εδώ και λίγο καιρό αντιμετοπίζω πρόβλημα με το δικτυάκι μου. Συγκεκριμένα ενώ έχω σήμα 25 με 35dB σε κατέβασμα πιάνω μόλις το 1/10 περίπου ακόμα και αν δοκίμασα με άλλες συσκευές εκπομπής και λήψης. 'Εχω δοκιμάσει νεότερα καθώς και παλαιότερα firmwares δίχως κάποια βελτίωση. Κάποια περισσότερο εμπειρική συμβουλή θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
Αλαγη router ετσι την πατησα και εγω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Ειμαι αδερφη με το μελος trelomama

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υπολογιστές”