Γνήσια Windows

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
chryssa77
Μεγάλη υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 4464
Εγγραφή: 31 Μαρ 2009, 17:23
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Γνήσια Windows

Δημοσίευση από chryssa77 » 21 Φεβ 2018, 00:18

polvar έγραψε:
20 Φεβ 2018, 13:30
chryssa77 έγραψε:
18 Φεβ 2018, 23:36
polvar έγραψε:
12 Φεβ 2018, 23:18
Επισης να ξερετε, αν δεν βρειτε αλλη λυση, οτι μπορειτε να αγορασετε νομιμο OEM κλειδι για τα windows απο το ιντερνετ με 20-25€
Από αγορά του εξωτερικού ? μπορείτε να με κατευθύνετε? αν δεν βρούμε άκρη με το μέλος παραπάνω που προσπαθεί να με βοηθήσει,μάλλον θα πρέπει να κάνω στο τέλος αυτό.
Μπορείτε να αγοράσετε από
https://www.kinguin.net/gr/category/138 ... m-key-sp1/

Δείτε και το https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R ... &_sacat=0
οπου υπάρχουν και αρκετά φθηνότερα και έχετε την προστασία αγοράς του paypal σε περίπτωση που δεν λειτουργήσουν.
Προσοχή όμως όταν αγοράσετε κλειδί κοιτάξτε να ταιριάζει με την έκδοση που έχετε (home, professional, ultimate κλπ)
Ευχαριστώ πολύ και εσάς για τις πληροφορίες.Σας έχω απαντήσει και σε μήνυμα.


Μετά από μεγάλο διάστημα απουσίας επέστρεψα.Είχα πολλά σοβαρά οικογενειακά θέματα.Επανέρχομαι από σήμερα σιγά σιγά με πολλές αγγελίες, προς βελτίωση των στατιστικών μου,όμως παράλληλα έχω αρκετές ανάγκες να καλύψω κι εγώ,καθότι μονογονέας με δύο ανήλικα αγόρια.Παρακαλώ την κατανόησή σας.Ευχαριστώ θερμά!

Στην Αθήνα ΔΕΝ στέλνω με ΕΛΤΑ. Παραδίδω στο μετρό Σεπόλια.
Αποστολές ΜΟΝΟ εκτός Αττικής
.Αποστολές σε βαριά και ογκώδη αντικείμενα,δεν κάνω.

Άβαταρ μέλους
gsrt
Platinum Member
Platinum Member
11 27
Δημοσιεύσεις: 154
Εγγραφή: 21 Μαρ 2016, 11:41
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Γνήσια Windows

Δημοσίευση από gsrt » 24 Φεβ 2018, 09:44

Δες αν στο πίσω μέρος έχει ένα αυτοκόλιτο του windows με πολούς αριθμους. Αν ναι, εκείνος είναι ο κωδικός ενεργοποίησης.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

O λογαριασμός είναι νέος λογαριασμός του πρώην μέλους TaniDani με τον οποίο έχει πάρει άλλα 27 και έχει δώσει 11
Επομένως η ένταξη σε ομάδες περιορισμού θα γίνεται λαμβάνοντας υπόψη το άθροισμα των ισοζυγίων των 2 λογαριασμών

Άβαταρ μέλους
WickedWitch
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2358
Εγγραφή: 12 Σεπ 2014, 17:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: Γνήσια Windows

Δημοσίευση από WickedWitch » 04 Μαρ 2018, 12:08

Να πω και εγω οτι σε αντιστοιχη φαση ετυχε να αγορασω 2 φορες απο δυο διαφορετικους πωλητες απο πολυ γνωστο site "κομπιουτερακηδων" (δεν ξερω αν μπορω να αναφερω το ονομα του φορουμ) . Την μια φορα για win 7 ultimate και την αλλη win 7 prof χωρις κανενα προβλημα και τα δυο pc δουλευουν ρολοι ως τωρα. Μου κοστισαν 20 ευρω το ενα κλειδι

Η συλλογή μου από υπολογιστές AMSTRAD
Η συλλογή μου από ΒΙΝΥΛΙΑ
εχω internet banking στην πειραιως και εθνικη
Παρακαλω μην δικαιολογειτε το γιατι ζητατε ενα αντικειμενο,απλα ζητηστε το οσο πιο απλα γινεται

Απάντηση

Επιστροφή στο “Υπολογιστές”