ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Απάντηση
guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Δημοσίευση από guzelina » 07 Απρ 2016, 01:12

Καλησπερα :-)

Αθηναιοι φιλοι μου θα με βοηθησετε πως να βρω ευκολα 2 μερη που μαλλον ειναι κοντα γστην αθηναιδος στο μοναδτηρακι λλησιον πλατειας αγ.ειρηνηςιατι δεν εχω πολυ χρονο ?
1) πρεπει να παω στην οδο κολοκοτρωνη που μου ειπε οτι ειναι συνταγμα μοναστηρακι οποια σταση και να κατεβω μου ειπδ οτι ειναι το ιδιο


2) στην αθηναιδος πλησιον πλατειας αγιας ειρηνης μοναστηρακι


σας ειμαι ευγνωμωνεκ των προτερων :-)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ


Άβαταρ μέλους
aalaloum
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 1443
Εγγραφή: 02 Απρ 2012, 11:00
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αμπελόκηποι
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Δημοσίευση από aalaloum » 07 Απρ 2016, 02:23

Γειά σας! Λοιπόν, αν κατεβείτε στο σταθμό Μοναστηράκι είναι πολύ κοντά κ τα 2 σημεία. Μπορείτε να βγείτε απο την έξοδο της οδού Αθηνάς, να περάσετε στο απέναντι πεζοδρόμιο κ προχωράτε προς τα αριστερά. Απο εκεί σε όποιο στενό και να στρίψετε δεξιά θα βγείτε στον πεζόδρομο της Αιόλου. Η πλατεία που θα συναντήσετε μπροστά σας, με τα καφέ κ τα φαγάδικα είναι η πλ. Αγ. Ειρήνης. Αν συνεχίσετε να ανηφορίζετε στην Αιόλου, στην 1η διασταύρωση μετά την πλατεία θα δείτε στο δεξί σας χέρι την Κολοκοτρώνη. Ελπίζω να βοήθησα λίγο! :D
Έχω τρία μικρά αγοράκια, οπότε ζητώ την κατανόηση σας για τυχόν καθυστερήσεις. Ευχαριστώ!
Προτιμώ συναλλαγή χέρι με χέρι ή αποστολή με box now.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
eli5avet
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5737
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2012, 01:56
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Δημοσίευση από eli5avet » 07 Απρ 2016, 07:29

Καλημερα! Εγω οταν θελω να βρω κατι μπαινω στους χαρτες του google και φτιαχνω σε χαρτι το σχεδιαγραμμα μου και ο θεος βοηθος!!
Ελπιζω να βοηθησαμε!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Δεν ευκαιρώ για μακρινες συναντησεις λογω παιδιου, επισης πολυ δυσκολο με ΕΛΤΑ γιατι κλεινουν τωρα λογω κορονοϊου στις 14.30 και δεν τα προλαβαινω ανοιχτα. (Μπορω ομως με άλλο τροπο). Εχω i-banking Πειραιως.

-Εχω περισσοτερα 'πηρε' απο 'εδωσε' λογω παραλαβης πολλων παιδικων-

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
** Εδώ οι συλλογές μου με τηλεκάρτες και πετρώματα **

Οφείλω 'ευχαριστώ' στο viewtopic.php?f=293&t=196305

Άβαταρ μέλους
Aria
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 23547
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011, 14:44
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Περάματος Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Δημοσίευση από Aria » 07 Απρ 2016, 09:29

guzelina είναι τόσο εύκολο και τόσο κοντά που πιο πολύ θα μπερδευτείς με τις απαντήσεις.
Το πιο εύκολο όταν θα είσαι στο Μοναστηράκι, ρώτα τους μικροπωλητές απ έξω από τον σταθμό και θα σε κατατοπίσουν ΑΚΡΙΒΩΣ!
Το σαββάτο το πρωί θα είμαι εκεί, αν είσαι κι εσύ αυτή τη μέρα, μπορώ να σε πάω να στα δείξω.

guzelina
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 19 Σεπ 2010, 12:04
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερίων Πιερίας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

Δημοσίευση από guzelina » 09 Απρ 2016, 07:33

Καλημερα και ευχαριστω.Αρια απο δευτερα πρωτα ο Θεος θα ειμαι εκει θα ρωτησω τους μικροπωλητες εφοσον ειναι κοντα ελπιζω να τις βρω ευκολα.Σας ευχαριστω πολυ
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
"Ο ΕΛΕΩΝ ΠΤΩΧΟΝ ΔΑΝΕΙΖΕΙ ΘΕΩ"
As you grow older you will discover that you have 2 hands.One for helping yourself,the other for helping others.

Εχω σοβαρο θεμα υγειας, παρακαλω υπομονη αν αργω.Στειλτε και πμ ,μπαινω βιαστικα και δεν εχω το χρονο να τσεκαρω ολες τις αγγελιες που δημοσιευω, επισης ξεχνω.
http://www.oramaelpidas.gr ΑΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΔΟΤΕΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΣΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΖΩΕΣ

ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΤΩ ΕΙΝΑΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΧΑΡΙΖΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΡΙΖΟΥΝ

Απάντηση

Επιστροφή στο “Τόποι - ταξίδια - περιηγήσεις”