3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από makis » 09 Σεπ 2009, 16:51

gly έγραψε:παιδια, θα ηθελα σας παρακαλω να μου πειτε τι χρειαζεται να κανει κανεις για να παρει μερος στο παζαρι. Χρειαζεται καποια ...δηλωση συμμετοχης; καποιου ειδους δεσμευση οτι θα ερθει; πας εκει τα πραγματα κ περιμενεις να τα παρει καποιος; συμπληρωνει κανεις καποιο εντυπο (λεμε τωρα, μην γελατε!!! :oops: ) οτι παρελαβε; αν κατι δ δοθει το περνεις πισω; αν δ μπορω να μεινω αλλα αφησω καποιο αντικειμενο εκει;;;
οχι ειναι ελευθερη η εισοδος , μπορει να ερθει οποιος θελει μελος και μη !
Μπορει να φερει οτι θελει (μικρα αντικειμενα, οχι κρεβατια :) )
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ


nena
new member
new member
1 1
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 28 Ιαν 2009, 13:18
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Τοποθεσία: ΚΙΛΚΙΣ

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από nena » 09 Σεπ 2009, 17:54

Καλησπέρα, θέλω να διαθέσω στο παζάρι αρκετά περιοδικά που δεν θέλω να πετάξω και διάφορα ακόμα πράγματα, πχ ρούχα, ανταλλακτικά ΗΥ, αλλά μάλλον δεν θα μπορέσω να μείνω αρκετά εκεί, γιατί είμαι σε προχωρημένη εγκυμοσύνη. Μπορώ να τα αφήσω απλά εκεί, και πχ αν δεν δοθούν εκείνη τη μέρα να τα πάρει κάποιος για να τα χαρίσει αργότερα? Η κατι ανάλογο? Παντως θα ηθελα στ αληθεια να αξιοποιηθουν.
Και θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμη: Αποφάσισα να έρθω στο παζάρι γιατι μου φάνηκε πιο εύκολο να τα φερω με μιας εκει παρα να τα στελνω, και νόμιζα ότι δυσκολα καποιος θα πληρωνε ταχυδρομικα τελη για παλια περιοδικά γιατι εχουν αρκετο βαρος. Εαν λοιπον οντως τα διαθεσω ετσι, μετα όταν εγω ζητησω κατι πως θα ξερετε ότι δεν ζηταω μονο αλλα χαρίζω κιόλας? Ευχαριστώ για το χρόνο και το χωρο.

sofitsa3333
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 04 Αύγ 2009, 09:46
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από sofitsa3333 » 10 Σεπ 2009, 11:17

Καλησπέρα σας,
θα ήθελα να διαθέσω και εγώ κάποια πράγματα στο παζάρι, αλλά το νωρίτερο που μπορώ να έρθω είναι 6:30 μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα? θα κρατήσει μέχρι αργά το παζάρι?
Επίσης εκτός από τις απορίες που αναφέρουν παραπάνω τα άλλα μέλη, έχω και κάποιες επιπρόσθετες? :oops:
Ήθελα να ρωτήσω, όταν φτάσω θα πρέπει να ενημερώσω κάποιον, θα έχει κάποιο συγκεκριμένο μέρος που θα αφήσουμε τα πράγματα? Αν κάτι δεν δοθεί το παίρνουμε πίσω ή το αφήνουμε σε κάποιον εκεί? Επίσης τι ισχύει σχετικά με την απορία της nena, αν τα διαθέσουμε στο παζάρι και όχι μέσω της ιστιοσελίδας, θα ξέρουν ότι χαρίζουμε κιόλας για να μην έχουμε κάποιο θέμα με τον πολύ σωστό κανόνα ότι δεν πρέπει μόνο να ζητάμε.
Πολλές ερωτήσεις το ξέρω, αλλά δεν έχω ξανασυμμετάσχει σε κάτι αντίστοιχο.
Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας :)

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από makis » 10 Σεπ 2009, 16:06

nena έγραψε: Μπορώ να τα αφήσω απλά εκεί, και πχ αν δεν δοθούν εκείνη τη μέρα να τα πάρει κάποιος για να τα χαρίσει αργότερα? Η κατι ανάλογο? Παντως θα ηθελα στ αληθεια να αξιοποιηθουν.
Aναλογα τι αντικειμενα ειναι μπορουν να παραμεινουν στην υποδοχη και μετα να τα βαλουμε σε αγγελιες μεσω του site
αν δεν μπορεις να τα καταχωρίσεις εσυ στο site τοτε μπορεις να τα φερεις και να τα καταχωρισουμε
Αν θες παρε στο 231.2.203040 για να ενημερώσεις τι αντικειμενα ειναι !
sofitsa3333 έγραψε:Καλησπέρα σας,
θα ήθελα να διαθέσω και εγώ κάποια πράγματα στο παζάρι, αλλά το νωρίτερο που μπορώ να έρθω είναι 6:30 μήπως υπάρχει κάποιο πρόβλημα? θα κρατήσει μέχρι αργά το παζάρι?
Επίσης εκτός από τις απορίες που αναφέρουν παραπάνω τα άλλα μέλη, έχω και κάποιες επιπρόσθετες? :oops:
Ήθελα να ρωτήσω, όταν φτάσω θα πρέπει να ενημερώσω κάποιον, θα έχει κάποιο συγκεκριμένο μέρος που θα αφήσουμε τα πράγματα? Αν κάτι δεν δοθεί το παίρνουμε πίσω ή το αφήνουμε σε κάποιον εκεί? Επίσης τι ισχύει σχετικά με την απορία της nena, αν τα διαθέσουμε στο παζάρι και όχι μέσω της ιστιοσελίδας, θα ξέρουν ότι χαρίζουμε κιόλας για να μην έχουμε κάποιο θέμα με τον πολύ σωστό κανόνα ότι δεν πρέπει μόνο να ζητάμε.
Πολλές ερωτήσεις το ξέρω, αλλά δεν έχω ξανασυμμετάσχει σε κάτι αντίστοιχο.
Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας :)
-Oτι ωρα θελετε μπορειτε να ερθετε , απο τις 16:00 εως τις 21:00 θα ειμαστε εκει !
-Θα μπορεις να αφησεις τα αντικειμενα στην υποδοχη , που θα ειναι η gogo που θα τα ξεχωριζει μαζι με αλλα κοριτσια και θα μπαινουν στον αναλογο παγκο !
-Αν θέλετε μπορείτε να τα πάρετε για να τα βάλετε στο site η να τα αφησετε για να πανε σε αναλογα ιδρύματα !
-Δυστυχώς ακομα και να μας τα δειξετε δεν θα ξερουμε ουτε θα μπορουμε να "σημειώσουμε" τι δωσατε ωστε να μπορειτε να παρετε αναλογα αντικείμενα μετα απο το site ( στο παζαρι δίνουμε αντικειμενα που δεν δόθηκαν μεσω αγγελιας η που δεν μπορουμε να τα καταχωρισουμε)
δηλ. ακομα και να δω πχ εγω τι φερατε δεν μπορω να ενημερωσω ολα τα μελη οτι παιδια η-ο ταδε εδωσε 10 πραγματα αρα μπορει να ζητησει 10 ! (ειναι λειτουργικα δυσκολο να σημειωνουμε η να ψαχνουμε τι χαρισε στο παζαρι καθε μελος)
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

MARINAPAPA
Silver Member
Silver Member
2
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: 13 Ιαν 2009, 18:11
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛEΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από MARINAPAPA » 10 Σεπ 2009, 16:46

Καλησπερα, ήθελα να ρωτήσω Ηράκλειο υπάρχει πιθανότητα να γίνει καποιο αντίστοιχο παζάρι?-εχω και εγω καποια πραγματάκια και πιστέυω πως είναι ποιο εύκολο χερι με χέρι-

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από gogo » 10 Σεπ 2009, 16:58

MARINAPAPA έγραψε:Καλησπερα, ήθελα να ρωτήσω Ηράκλειο υπάρχει πιθανότητα να γίνει καποιο αντίστοιχο παζάρι?-εχω και εγω καποια πραγματάκια και πιστέυω πως είναι ποιο εύκολο χερι με χέρι-
αυτό είναι ακόμα πιο δύσκολο και από της Αθήνας :)
θα πρέπει να το αναλάβουν κάποια άτομα απο εκεί τις άδειες στο δήμο και αστυνομία, τη διαφήμιση στα ΜΜΕ και τα λοιπά

Άβαταρ μέλους
makis
Διαχειριστής Site
Διαχειριστής Site
Δημοσιεύσεις: 6724
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 18:19
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 46
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Τοποθεσία: ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από makis » 14 Σεπ 2009, 01:07

αυτη ειναι και η αφίσα (σε μικροτερο μεγεθος) που θα μπει σε κάποια καταστήματα super market ΜΑΣΟΥΤΗ απο την τριτη

Εικόνα
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR

===========================
THRIFT STORE (ΧΑΡΙΣΟΜΑΓΑΖΟ) Ανοιχτο 15:00 εψς 23:00 ΕΚΤΟΣ Κυριακης

CU: 6945.175598 , Τηλ: 231.2.203040

Χρωστάω γραμ/μα : dianeira
ΒΟΗΘΟΣ ΜΕΛΩΝ

Άβαταρ μέλους
Νάντια
Banned member !!
Banned member !!
90 55
Δημοσιεύσεις: 2910
Εγγραφή: 17 Μαρ 2008, 21:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από Νάντια » 14 Σεπ 2009, 01:45

Μμμμμ !!! :D
Προσλαμβάνεσαι! :lol: :lol: :lol:
Παρακαλούμε, μόλις ολοκληρώνεται η κίνηση σε μια αγγελία, τα μέλη να επεξεργάζονται το [ΧΑΡΙΖΩ/ΖΗΤΑΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] κ να την κλειδώνουν, προς διευκόλυνση της ομάδας συντονιστών.

(σημείωση: Αυτό θα πρέπει να γίνεται ΑΦΟΥ ευχαριστήσει το μέλος που παρέλαβε)

Άβαταρ μέλους
gogo
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: 29 Φεβ 2008, 20:41
Νομός κατοικίας: Ν. Πιερίας
Δήμος - Κοινότητα: Κατερίνης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από gogo » 14 Σεπ 2009, 02:32

να ευχαριστήσουμε τη φίλη μας Στέλλα που μας έφτιαξε την αφισουλα μας που θα κοσμεί από αύριο σε 21 καταστήματα Μασούτη, σε όλη τη Θεσσαλονίκη.
Όλο και κάποιο κατάστημα θα είναι κοντά σας, ψάξτε να τη βρείτε! :) :) :)

Άβαταρ μέλους
Νάντια
Banned member !!
Banned member !!
90 55
Δημοσιεύσεις: 2910
Εγγραφή: 17 Μαρ 2008, 21:36
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Re: 3° ΧΑΡΙΣΤΙΚΟ ΠΑΖΑΡΙ 30-09-09 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Δημοσίευση από Νάντια » 14 Σεπ 2009, 09:55

Καμιά αφισούλα θα πέσει στα χέρια μας για να την... προωθήσουμε? :lol: :lol:
Παρακαλούμε, μόλις ολοκληρώνεται η κίνηση σε μια αγγελία, τα μέλη να επεξεργάζονται το [ΧΑΡΙΖΩ/ΖΗΤΑΩ] σε [ΕΚΛΕΙΣΕ] κ να την κλειδώνουν, προς διευκόλυνση της ομάδας συντονιστών.

(σημείωση: Αυτό θα πρέπει να γίνεται ΑΦΟΥ ευχαριστήσει το μέλος που παρέλαβε)

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Παζάρια”