Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Κανόνες Δ. Συζήτησης
Διαβάστε τους κανόνες της κατηγορίας
Αν βρείτε κάποιο θέμα που δεν ισχύει πλέον παρακαλούμε πατήστε την αναφορά για να το ελέγξουμε και να το σβήσουμε
Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από lizouli86 » 14 Ιουν 2017, 09:20

spyros_tazz έγραψε:
14 Ιουν 2017, 08:38
Καλημέρα σας,

επειδή εργάζομαι στον χώρο της εμφιάλωσης νερού, γνωρίζω τις διαδικασίες καθαρισμού δικτύων και σωληνώσεων και το έχω εφαρμόσει και στο πλυντήριο με άριστα αποτελέσματα:
Θα κάνετε 3 πλύσεις συνεχόμενες χωρίς ρούχα ως εξής:
1: Πλύση στους 60 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα βάλετε ένα κουτάκι μαγειρική σόδα (διασπά τα λίπη που δημιουργούνται από το μαλακτικό).
2: Πλύση στους 30-40 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα αδειάσετε ένα μπουκάλι λευκό ξίδι (διασπά τα άλατα που συσσωρεύονται μέσα στις σωληνώσεις).
3: Πλύση στους 90 βαθμούς χωρίς πρόσθετα - εάν θέλετε εκεί προσθέστε αποσκληρυντικό (σκοτώνει τα μικρόβια).

Αυτό μία φορά το 6μηνο είναι αρκετή για συντήρηση. Σε πρώτη φάση θα ήταν καλό να το εφαρμόσετε ξανά μετά από 3 μήνες.
Δεν προκαλεί φθορά στο πλυντήριο.
Καλημέρα,
σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας. Η ποσότητα πρέπει να είναι τόσο πολύ όλο το κουτάκι σόδα και όλο το ξύδι(λευκό φαντάζομαι )?
Τελικά από την αντιπροσωπεία ρυθμίστηκε το θέμα της θερμοκρασίας του νερού αλλά δεν δόθηκε απάντηση για την μυρωδιά ή γιατί μερικές φορές χωρίς να έιναι γεμάτο το πλυντήριο τα ρούχα σε μερικές περιοχές δεν έχουν βραχεί.
Η όλη αντιμετώπιση ήταν κάπως ''δεν ξέρω δεν απαντώ'' ή ''δεν γίνεται σωστή χρήση''.

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6810
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από vadaris » 14 Ιουν 2017, 10:02

Μήπως έχει φράξει από τα άλατα το φιλτρακι στο πίσω μέρος του πλυντηρίου που συνδέεται το λάστιχο παροχής νερού;;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από lizouli86 » 14 Ιουν 2017, 10:07

vadaris έγραψε:
14 Ιουν 2017, 10:02
Μήπως έχει φράξει από τα άλατα το φιλτρακι στο πίσω μέρος του πλυντηρίου που συνδέεται το λάστιχο παροχής νερού;;
Το ειδε ο τεχνικος και ειπε ηταν οκ , τι να πω πραγματικα το εχουμε σχεδον 1.5 χρονο και απο την αρχη εκανε μπουρδες ειδικα στις λειτουργιες του στεγνωτηριου -που ουσιαστικα παρασυρθηκαμε λογω τοτε νεογεννητου μωρου οτι θα ηταν καλο για αποστειρωση κτλ-
ευτυχως οντως υπηρχε θεμα στην αντισταση αλλιως θα πληρωναμε και 40€ και ασκοπη κληση τεχνικου.

Δεν μπορω να καταλαβω τι παει στραβα , δεν εχω αλλαξει απορρυπαντικο η μαλακτικο προσφατα,με αριελ πλενω χρονια και το μαλακτικο το αλλαζω 3-4 φορες τον χρονο ,αυτο που εχω τωρα το εχω χρησιμοποιησει σχεδον 15 φορες και τις τελευταιες 2 βρωμουσαν τα ρουχα.
Πλεον εδω και κανα διμηνο περιπου εχω καταργησει και τα βρεφικα απορρυπαντικα και πλενω ολης της οικογενειας με τα ιδια πραγματα.

Δεν αφηνω βρεγμενα ρουχα μεσα,η πλυμμενα ρουχα να μην τα απλωσω εγκαιρα εντος το πολυ μισης ωρας.

Ειδικα αυτο το κουλο που μου ειπαν δηθεν για χημικη αντιδραση μεταξυ απορρυπαντικου-μαλακτικου δεν το εχω ξανακουσει ποτε.

Θα κανω το συστημα ξυδι-σοδα και θα επανελθω

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1651
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από Sotos_ster » 14 Ιουν 2017, 14:07

spyros_tazz έγραψε:
14 Ιουν 2017, 08:38
Καλημέρα σας,

επειδή εργάζομαι στον χώρο της εμφιάλωσης νερού, γνωρίζω τις διαδικασίες καθαρισμού δικτύων και σωληνώσεων και το έχω εφαρμόσει και στο πλυντήριο με άριστα αποτελέσματα:
Θα κάνετε 3 πλύσεις συνεχόμενες χωρίς ρούχα ως εξής:
1: Πλύση στους 60 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα βάλετε ένα κουτάκι μαγειρική σόδα (διασπά τα λίπη που δημιουργούνται από το μαλακτικό).
2: Πλύση στους 30-40 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα αδειάσετε ένα μπουκάλι λευκό ξίδι (διασπά τα άλατα που συσσωρεύονται μέσα στις σωληνώσεις).
3: Πλύση στους 90 βαθμούς χωρίς πρόσθετα - εάν θέλετε εκεί προσθέστε αποσκληρυντικό (σκοτώνει τα μικρόβια).

Αυτό μία φορά το 6μηνο είναι αρκετή για συντήρηση. Σε πρώτη φάση θα ήταν καλό να το εφαρμόσετε ξανά μετά από 3 μήνες.
Δεν προκαλεί φθορά στο πλυντήριο.
Οι 30 και 40 βαθμοί δεν είναι πολύ λίγο για να καθαρίσει ;
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

Άβαταρ μέλους
lizouli86
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 8650
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2010, 18:01
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Αττική,Πειραιάς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από lizouli86 » 14 Ιουν 2017, 14:24

Sotos_ster έγραψε:
14 Ιουν 2017, 14:07
spyros_tazz έγραψε:
14 Ιουν 2017, 08:38
Καλημέρα σας,

επειδή εργάζομαι στον χώρο της εμφιάλωσης νερού, γνωρίζω τις διαδικασίες καθαρισμού δικτύων και σωληνώσεων και το έχω εφαρμόσει και στο πλυντήριο με άριστα αποτελέσματα:
Θα κάνετε 3 πλύσεις συνεχόμενες χωρίς ρούχα ως εξής:
1: Πλύση στους 60 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα βάλετε ένα κουτάκι μαγειρική σόδα (διασπά τα λίπη που δημιουργούνται από το μαλακτικό).
2: Πλύση στους 30-40 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα αδειάσετε ένα μπουκάλι λευκό ξίδι (διασπά τα άλατα που συσσωρεύονται μέσα στις σωληνώσεις).
3: Πλύση στους 90 βαθμούς χωρίς πρόσθετα - εάν θέλετε εκεί προσθέστε αποσκληρυντικό (σκοτώνει τα μικρόβια).

Αυτό μία φορά το 6μηνο είναι αρκετή για συντήρηση. Σε πρώτη φάση θα ήταν καλό να το εφαρμόσετε ξανά μετά από 3 μήνες.
Δεν προκαλεί φθορά στο πλυντήριο.
Οι 30 και 40 βαθμοί δεν είναι πολύ λίγο για να καθαρίσει ;
δεν εχω προβλημα με λεκεδες

Άβαταρ μέλους
giotasar
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1818
Εγγραφή: 14 Ιαν 2013, 14:17
Νομός κατοικίας: Ν. Ζακύνθου
Δήμος - Κοινότητα: Ζακύνθου
Φύλο: Γυναίκα
Τραπ. λογ/σμός: Eurobank
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από giotasar » 14 Ιουν 2017, 15:26

Καλησπερα..
Η αδερφη μου εχει παρει πλυντηριο-στεγνωτηριο πολυ καλη μαρκα και 1000 ευρω κ απο την αρχη της εβγαζε προβληματα..(εκτος οτι χαλουσε ,δεν της μυριζαν κι ωραια τα ρουχα) το εχει επισκευασει τεχνικος 2-3 φορες και ξαναχαλασε κ πλεον δεν το φτιαχνει γιατι εδινε 40-50 ευρω καθε φορα!
Χωρις να ειμαι ειδικος κ εχοντας κανει ολα τα παραπανω με ξυδια κ σοδες ,νομιζω οτι φταει το πλυντηριο σου.. Αν εχει εγγυηση το πλυντηριο σου ,αξιοποιησε την..
Οι καταθέσεις να γίνονται άμεσα!
eurobank -εθνική- Πειραιώς


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

περιμενω καταθεση από :
Να κανω καταθεση σε: eleniV(πουκάμισα)
θα στείλω δέμα στους:
περιμενω δεμα από:
περιμενω ευχαριστω από:

Μου οφείλει: 0,50 VICKY1978

Αν βαζετε ναφθαλινη στα ρουχα να το αναφερετε,λογω αλλεργιας των παιδιων μου..

Sotos_ster
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1651
Εγγραφή: 30 Απρ 2016, 07:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Εγνατίας Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από Sotos_ster » 14 Ιουν 2017, 15:41

lizouli86 έγραψε:
14 Ιουν 2017, 14:24
Sotos_ster έγραψε:
14 Ιουν 2017, 14:07
spyros_tazz έγραψε:
14 Ιουν 2017, 08:38
Καλημέρα σας,

επειδή εργάζομαι στον χώρο της εμφιάλωσης νερού, γνωρίζω τις διαδικασίες καθαρισμού δικτύων και σωληνώσεων και το έχω εφαρμόσει και στο πλυντήριο με άριστα αποτελέσματα:
Θα κάνετε 3 πλύσεις συνεχόμενες χωρίς ρούχα ως εξής:
1: Πλύση στους 60 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα βάλετε ένα κουτάκι μαγειρική σόδα (διασπά τα λίπη που δημιουργούνται από το μαλακτικό).
2: Πλύση στους 30-40 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα αδειάσετε ένα μπουκάλι λευκό ξίδι (διασπά τα άλατα που συσσωρεύονται μέσα στις σωληνώσεις).
3: Πλύση στους 90 βαθμούς χωρίς πρόσθετα - εάν θέλετε εκεί προσθέστε αποσκληρυντικό (σκοτώνει τα μικρόβια).

Αυτό μία φορά το 6μηνο είναι αρκετή για συντήρηση. Σε πρώτη φάση θα ήταν καλό να το εφαρμόσετε ξανά μετά από 3 μήνες.
Δεν προκαλεί φθορά στο πλυντήριο.
Οι 30 και 40 βαθμοί δεν είναι πολύ λίγο για να καθαρίσει ;
δεν εχω προβλημα με λεκεδες
Δε λέω για τους λεκέδες. Για το καθάρισμα πλυντηρίου λέω που ανέφερε ο Σπύρος
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

:arrow: ΖΗΤΑΩ πλυντήριο πιάτων Morris πάγκου παλαιού τύπου είτε λειτουργικό είτε χαλάσμενο .
Παραδίδω/παραλαμβάνω Ημαθία και Θεσσαλονίκη

Άβαταρ μέλους
spyros_tazz
Diamond Member
Diamond Member
36 36
Δημοσιεύσεις: 565
Εγγραφή: 10 Νοέμ 2012, 22:00
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Χαλκίδας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από spyros_tazz » 16 Ιουν 2017, 08:04

Sotos_ster έγραψε:
14 Ιουν 2017, 14:07
spyros_tazz έγραψε:
14 Ιουν 2017, 08:38
Καλημέρα σας,

επειδή εργάζομαι στον χώρο της εμφιάλωσης νερού, γνωρίζω τις διαδικασίες καθαρισμού δικτύων και σωληνώσεων και το έχω εφαρμόσει και στο πλυντήριο με άριστα αποτελέσματα:
Θα κάνετε 3 πλύσεις συνεχόμενες χωρίς ρούχα ως εξής:
1: Πλύση στους 60 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα βάλετε ένα κουτάκι μαγειρική σόδα (διασπά τα λίπη που δημιουργούνται από το μαλακτικό).
2: Πλύση στους 30-40 βαθμούς και στην θήκη του απορυπαντικού θα αδειάσετε ένα μπουκάλι λευκό ξίδι (διασπά τα άλατα που συσσωρεύονται μέσα στις σωληνώσεις).
3: Πλύση στους 90 βαθμούς χωρίς πρόσθετα - εάν θέλετε εκεί προσθέστε αποσκληρυντικό (σκοτώνει τα μικρόβια).

Αυτό μία φορά το 6μηνο είναι αρκετή για συντήρηση. Σε πρώτη φάση θα ήταν καλό να το εφαρμόσετε ξανά μετά από 3 μήνες.
Δεν προκαλεί φθορά στο πλυντήριο.
Οι 30 και 40 βαθμοί δεν είναι πολύ λίγο για να καθαρίσει ;
Συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση, θα σας εξηγήσω:

Η σόδα για να διασπάσει τα λίπη θέλει θερμοκρασία γύρω στους 65 βαθμούς μέγιστο.
Τα άλατα διασπώνται στους 30-40, εάν βάλεις πχ ξίδι στους 90 από την μία αφαιρείς τα άλατα και από την άλλη δημιουργείς νέα λόγω του ζεστού νερού.
Η 3η πλύση με ζεστό (αφού έχουν φύγει τα άλατα) γίνεται γαι να σκοτωθούν τυχών μικρόβια που έχουν αναπτυχθεί κάτω από το στρώμα αλάτων.
Για την δοσολογία ναι, ένα κουτάκι σόδα, ένα μπουκάλι λευκό ξίδι.
Πρόσεξε το λευκό ξίδι μην το πληρώσεις για χρυσό ξίδι γιατί σε κάποια super market το έχουν μέχρι και 4€. Δεν θα κάνω διαφήμιση, σε μεγάλη αλυσίδα το βρίσκω με 1.2€ σε γυάλινο μπουκάλι.

Πάντως πέραν από την υγιεινή του πλυντηρίου, δεν αποκλείεται να υπάρχει βλάβη.

Άβαταρ μέλους
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 11348
Εγγραφή: 22 Σεπ 2010, 11:24
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης
Φύλο: Ζευγάρι
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ » 16 Ιουν 2017, 08:47

spyros_tazz έγραψε:
14 Ιουν 2017, 08:38
Καλημέρα σας,

επειδή εργάζομαι στον χώρο της εμφιάλωσης νερού, γνωρίζω τις διαδικασίες καθαρισμού δικτύων και σωληνώσεων και το έχω εφαρμόσει και στο πλυντήριο με άριστα αποτελέσματα:
Θα κάνετε 3 πλύσεις συνεχόμενες χωρίς ρούχα ως εξης.....
Καλημέρα
Θα ήθελα να ρωτήσω την ποσότητα της σόδας σε γραμμάρια γιατί υπάρχουν διάφορες συσκευασίες
Επίσης αν γίνεται σε πμ να μου πείτε για το σούπερ που έχει το οικονομικό ξύδι γιατί θα αντικαταστήσω το μαλακτικό ρούχων ( με βάση πληροφορίες που μου έδωσαν μέλη σε άλλη αγγελία)
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΕΝΑ ΚΑΛΥΤΕΡΟ XARISETO.GR
Αναστάσιος-Ξανθίππη
Η ΣΥΛΛΟΓΗ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΜΙΞ ΚΑΙ ΦΙΓΟΥΡΕΣ *DISNEY*
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΑΜΕΣΗ ΠΑΡΑΛΑΒΗ, ΕΑΝ ΣΕ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ ΤΟ ΜΕΛΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ.

Άβαταρ μέλους
vadaris
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
Δημοσιεύσεις: 6810
Εγγραφή: 21 Μαρ 2010, 13:49
Νομός κατοικίας: Ν. Ηρακλείου
Δήμος - Κοινότητα: Αρχανών Ηρακλείου
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Πρόβλημα μυρωδιάς στο πλυντήριο

Δημοσίευση από vadaris » 16 Ιουν 2017, 11:30

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ έγραψε:
16 Ιουν 2017, 08:47
spyros_tazz έγραψε:
14 Ιουν 2017, 08:38
Καλημέρα σας,

επειδή εργάζομαι στον χώρο της εμφιάλωσης νερού, γνωρίζω τις διαδικασίες καθαρισμού δικτύων και σωληνώσεων και το έχω εφαρμόσει και στο πλυντήριο με άριστα αποτελέσματα:
Θα κάνετε 3 πλύσεις συνεχόμενες χωρίς ρούχα ως εξης.....
Καλημέρα
Θα ήθελα να ρωτήσω την ποσότητα της σόδας σε γραμμάρια γιατί υπάρχουν διάφορες συσκευασίες
Επίσης αν γίνεται σε πμ να μου πείτε για το σούπερ που έχει το οικονομικό ξύδι γιατί θα αντικαταστήσω το μαλακτικό ρούχων ( με βάση πληροφορίες που μου έδωσαν μέλη σε άλλη αγγελία)
Καλημερα. Για το ξύδι είναι η γνωστή γερμανική αλυσίδα με 4 γράμματα. :hapi: Το πλαστικό μπουκάλι νομίζω 1 λίτρο 0,79€ αν θυμαμαι καλά γιατί τα παίρνω 5-5.. ;) Εγώ σόδα βάζω 3-4 κουταλιες της σούπας. Νομίζω είναι αρκετή εκτός αφού μαπαινει σκέτη να χρειάζεται να μπει ολοκληρο το σακουλάκι.. ( αγοράζω σακουλακι του κιλού. ;))
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ

Δεν χαρίζω με σειρά προτεραιότητας. Κρατάω πάντα αναμονή 2-3 μέρες
Έχω Paypal και Πειραιώς

Μπορώ να σας βοηθήσω και σε αγορές από το ebay
Φιλικά Γιάννης


"Ποτέ μην τα βάζεις με έναν ηλίθιο.Θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγω εμπειρίας"
:gr:

Χρωστάω 1,50€ σε Mishkalito και 0,50€ σε xeniachr

Απάντηση

Επιστροφή στο “Λευκές οικιακές συσκευές”