[ΕΚΛΕΙΣΕ] χbox 360

Άβαταρ μέλους
mamaka35
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2722
Εγγραφή: 11 Ιαν 2016, 15:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: χbox 360

Δημοσίευση από mamaka35 » 16 Αύγ 2016, 01:31

Ε! Τοτε απλα μην ξαναμπεις. Ισα ισα που τωρα σε ξερουμε κι αν αποφασισεις να ξαναμπεις θα εισαι ευπροσδεκτος.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Μου χρωστάει το μέλος:
pgeorgo μια κατάθεση (1,50 ευρω) στην Eurobank.

Εικόνα


Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: χbox 360

Δημοσίευση από chris kings » 16 Αύγ 2016, 02:17

mamaka35 έγραψε:Ε! Τοτε απλα μην ξαναμπεις. Ισα ισα που τωρα σε ξερουμε κι αν αποφασισεις να ξαναμπεις θα εισαι ευπροσδεκτος.
ετσι λες εσυ δεν θα ειμαι καθολου ευπροσδεκτος διοτι με τετοια στατηστικα δεν προκειται να παρω τιποτα αλλα εχουν δικιο που δεν με δινουν γιατι ουτε και εγω δεν βρισκω να δωσω

Άβαταρ μέλους
mamaka35
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2722
Εγγραφή: 11 Ιαν 2016, 15:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: χbox 360

Δημοσίευση από mamaka35 » 16 Αύγ 2016, 04:17

chris kings έγραψε:
mamaka35 έγραψε:Ε! Τοτε απλα μην ξαναμπεις. Ισα ισα που τωρα σε ξερουμε κι αν αποφασισεις να ξαναμπεις θα εισαι ευπροσδεκτος.
ετσι λες εσυ δεν θα ειμαι καθολου ευπροσδεκτος διοτι με τετοια στατηστικα δεν προκειται να παρω τιποτα αλλα εχουν δικιο που δεν με δινουν γιατι ουτε και εγω δεν βρισκω να δωσω
Κάτι θα βρεις να δώσεις, αν κάτσεις και σκεφτείς σίγουρα κάτι θα έχεις που πραγματικά δεν χρειάζεσαι και το έχεις και κάθετε. Ούτε κι εμείς είμαστε τίποτα πλούσιοι, ας μιλήσω τουλάχιστον για μένα κι όμως κάτι θα βρω που δεν χρειάζομαι πια ενώ κάποιος άλλος το ψάχνει να το έχει. Συμφωνώ με τους κανόνες που έχουν μπει, γιατί αν όλοι έπαιρναν και κανείς δεν έδινε τίποτα.. τότε ποιος τελικά θα έδινε;

Μπορείς να το δεις σαν ανταλλαγή δίνεις κάτι που δεν χρειάζεσαι για να πάρεις κάτι που χρειάζεσαι. Εγώ εδώ έχω βρει μια κοινότητα που όλοι είναι άνθρωποι "εντάξει", στην πλειοψηφία τους τουλάχιστον (όλοι κάνουμε και λάθη).. το λέω αυτό γιατί είδα που έγραψες σε κάποιους με άσχημο τρόπο, ενώ δεν έπρεπε.. είναι άνθρωποι που θα μπορούσαν εύκολα να κατέβουν κάτω από το σπίτι τους να πετάξουν ότι θέλουν να ξεφορτωθούν και να τελειώνουν, κι όμως μπαίνουν εδώ και μετά τρέχουν στα ταχυδρομεία.
Κι εγώ σου έστειλα κάποια πράγματα, ξέρεις πόση ώρα περίμενα στο ταχυδρομείο; 45 λεπτά.. γιατί τουλάχιστον εδώ Αθήνα τέτοιους χρόνους έχουν οι ουρές.. κι όμως με χαρά το έκανα. Γι αυτό λέω να σεβόμαστε κάποιους ανθρώπους.
Τη γνώμη μου λέω και μην το παρεξηγήσεις, εσύ μπορείς να το βλέπεις αλλιώς, δεν γίνεται όλοι να σκεφτόμαστε με τον ίδιο τρόπο.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Μου χρωστάει το μέλος:
pgeorgo μια κατάθεση (1,50 ευρω) στην Eurobank.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39579
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: χbox 360

Δημοσίευση από polvar » 16 Αύγ 2016, 09:35

Αυτά προσπαθώ να του πω στα πμ αλλά λέει ότι "λέω κουλά"

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: χbox 360

Δημοσίευση από chris kings » 16 Αύγ 2016, 11:27

mamaka35 έγραψε:
chris kings έγραψε:
mamaka35 έγραψε:Ε! Τοτε απλα μην ξαναμπεις. Ισα ισα που τωρα σε ξερουμε κι αν αποφασισεις να ξαναμπεις θα εισαι ευπροσδεκτος.
ετσι λες εσυ δεν θα ειμαι καθολου ευπροσδεκτος διοτι με τετοια στατηστικα δεν προκειται να παρω τιποτα αλλα εχουν δικιο που δεν με δινουν γιατι ουτε και εγω δεν βρισκω να δωσω
Κάτι θα βρεις να δώσεις, αν κάτσεις και σκεφτείς σίγουρα κάτι θα έχεις που πραγματικά δεν χρειάζεσαι και το έχεις και κάθετε. Ούτε κι εμείς είμαστε τίποτα πλούσιοι, ας μιλήσω τουλάχιστον για μένα κι όμως κάτι θα βρω που δεν χρειάζομαι πια ενώ κάποιος άλλος το ψάχνει να το έχει. Συμφωνώ με τους κανόνες που έχουν μπει, γιατί αν όλοι έπαιρναν και κανείς δεν έδινε τίποτα.. τότε ποιος τελικά θα έδινε;

Μπορείς να το δεις σαν ανταλλαγή δίνεις κάτι που δεν χρειάζεσαι για να πάρεις κάτι που χρειάζεσαι. Εγώ εδώ έχω βρει μια κοινότητα που όλοι είναι άνθρωποι "εντάξει", στην πλειοψηφία τους τουλάχιστον (όλοι κάνουμε και λάθη).. το λέω αυτό γιατί είδα που έγραψες σε κάποιους με άσχημο τρόπο, ενώ δεν έπρεπε.. είναι άνθρωποι που θα μπορούσαν εύκολα να κατέβουν κάτω από το σπίτι τους να πετάξουν ότι θέλουν να ξεφορτωθούν και να τελειώνουν, κι όμως μπαίνουν εδώ και μετά τρέχουν στα ταχυδρομεία.
Κι εγώ σου έστειλα κάποια πράγματα, ξέρεις πόση ώρα περίμενα στο ταχυδρομείο; 45 λεπτά.. γιατί τουλάχιστον εδώ Αθήνα τέτοιους χρόνους έχουν οι ουρές.. κι όμως με χαρά το έκανα. Γι αυτό λέω να σεβόμαστε κάποιους ανθρώπους.
Τη γνώμη μου λέω και μην το παρεξηγήσεις, εσύ μπορείς να το βλέπεις αλλιώς, δεν γίνεται όλοι να σκεφτόμαστε με τον ίδιο τρόπο.
ενταξει εσυ εχεις δικιο αλλα sorry κιολας τον διαχειριστι το εχω παρει με κακο ματι

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Τα καμώματα του chris kings”