chris kings

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: lap top

Δημοσίευση από chris kings » 14 Αύγ 2016, 13:35

vadaris έγραψε:Η συμπεριφορά σου αυτό δείχνει. Ούτε σεβασμό ούτε ευγένεια. Νομίζω ότι αρκετά ασχολήθηκα μαζί σου. Ας ασχοληθεί και κανένας συντονιστής..
επειδη δεν εχω πραγματα με βαζετε σε περιοριζμο ευχαριστω και καλα εκανα και δημιουργησα δευτερο λογαριασμο ελα σπιτι μου και πες μου εσυ τη πραγματα δεν χρειαζομαι και βαλτα αγγελιες μπορεις να καταλαβεις οτι η μητερα μου περνει 500ευρω και ο μπαμπας μου ειναι ανεργος και εχω και εναν αδελφο τι να δωσω την ψυχη μου πειρα καπια πραγματα απο εδω τα οποια καπια δεν με βολεψαν και τα δινω επισης καππια πραγματα που εχουμε οπως παλια ρουχα τα δινουμε σε δυο γνωστα παιδακια ισα ισα ειναι τα χρηματα και δεν τα βγαζουμε περα εχω μια κασετινα και ενα τσαντακι οκ να το δωσω αλλα καποια πραγματα τα χρειαζομαι εαν τα δωσω δεν εχουμε την οικονομικη ευκαιρια να τα παρουμε προχθες δωσαμε 100 και ευρω σε γιατρους η υγεια μου κινδυνευει δεν καταλαβενετε εαν θελετε οτταν πεθανω να σασ δωσω τα κοκαλα μου να τα ταϊσετε στους σκυλους οκ δεν μπορο να κανω κατι αυτες ειναι οι δυνατοτειτες μας θελετα καλως αλλιως απιτω διαγραφη αποφασιζετε και περναιτε!!!


Άβαταρ μέλους
nicnt
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: 22 Μάιος 2009, 16:01
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 43
Μπλούζα: XL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Τοποθεσία: Κ.ΤΟΥΜΠΑ
Επικοινωνία:

Re: lap top

Δημοσίευση από nicnt » 18 Αύγ 2016, 00:33

chris kings έγραψε:
nicnt έγραψε:
chris kings έγραψε:ειπαμε ρε παιδια χαριζουμε οψι και ετσι ομως δηλαδη μηπως θελετα και κανενα αμαξι ο διαχειριστηε εχει δικιο
ποιος, :lol:
μιλάει σε, :lol:
...ποιον!!!!!! :lol:

δεν άντεξα να μην σχολιάσω...
nicht skase kai min gelas san kamia anta na min po
Αγαπητέ Χρήστο,
Όποια και αν είναι τα προβλήματα σου (τα οποία είναι σεβαστά και ταυτόχρονα δεν μπορείς να ξέρεις πόσα μπορεί να έχει ο καθένας μας) δεν σου επιτρέπουν να είσαι αυθάδης και αθυρόστομος.
Σε κάθε περίπτωση σχολίασα ακριβώς αυτό που είπες αλλά δεν εφαρμόζεις. Γιατί θίχτηκες?

Και αν θέλεις να σου μιλήσω στη γλώσσα που απ' ότι βλέπω καταλαβαίνεις εμένα ΝΑ και αν με βρίζεις.
Η κοινωνία γύρω σου όμως καραδοκεί να καταπιεί κάτι μαγκάκια σαν εσένα, ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΟ και να προσέχεις νέε μου γιατί κάποιοι δρόμοι που διαλέγουν μερικοί σαν εσένα είναι χωρίς γυρισμό.

Sorry για το :spam:
"Κανένας δεν μπορεί να ανέβει στην πλάτη σου αν δεν σκύψεις πρώτα εσύ"(Μάρτιν Λούθερ Κινγκ)

Συνήθως προηγούνται όσοι παραλαμβάνουν άμεσα με συνάντηση
Παρακαλώ τα μέλη που μου χάρισαν κάτι να μου το υπενθυμίζουν όταν μου ζητάνε.

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: lap top

Δημοσίευση από chris kings » 18 Αύγ 2016, 00:53

nicnt έγραψε:
chris kings έγραψε:
nicnt έγραψε:
chris kings έγραψε:ειπαμε ρε παιδια χαριζουμε οψι και ετσι ομως δηλαδη μηπως θελετα και κανενα αμαξι ο διαχειριστηε εχει δικιο
ποιος, :lol:
μιλάει σε, :lol:
...ποιον!!!!!! :lol:

δεν άντεξα να μην σχολιάσω...
nicht skase kai min gelas san kamia anta na min po
Αγαπητέ Χρήστο,
Όποια και αν είναι τα προβλήματα σου (τα οποία είναι σεβαστά και ταυτόχρονα δεν μπορείς να ξέρεις πόσα μπορεί να έχει ο καθένας μας) δεν σου επιτρέπουν να είσαι αυθάδης και αθυρόστομος.
Σε κάθε περίπτωση σχολίασα ακριβώς αυτό που είπες αλλά δεν εφαρμόζεις. Γιατί θίχτηκες?

Και αν θέλεις να σου μιλήσω στη γλώσσα που απ' ότι βλέπω καταλαβαίνεις εμένα ΝΑ και αν με βρίζεις.
Η κοινωνία γύρω σου όμως καραδοκεί να καταπιεί κάτι μαγκάκια σαν εσένα, ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΟ και να προσέχεις νέε μου γιατί κάποιοι δρόμοι που διαλέγουν μερικοί σαν εσένα είναι χωρίς γυρισμό.

Sorry για το :spam:
ε καλα τωρα εσυ το πηγες αλλου το θεμα αλλα τελος παντων
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Τα καμώματα του chris kings”