Οθόνη Samsung 15" CRT VGA

Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Οθόνη Samsung 15" CRT VGA

Δημοσίευση από chris kings » 22 Σεπ 2016, 01:48

alfametallic έγραψε:Μπορείτε να δείτε τα χαρακτηριστικά της εδώ: http://www.cnet.com/products/samsung-sy ... ies/specs/

Την είχα στην αποθήκη και την χρησιμοποίησα λίγο τελευταία για ένα παλιό PC που αναβίωσα. Είναι σε καλή κατάσταση.
Όποιος την θέλει πρέπει να έρθει από την αποθήκη να την πάρει. Δεν ταχυδρομείται λόγω όγκου αλλά ούτε μπορώ να σας την φέρω κάπου λόγω έλλειψης χρόνου.
Φωτογραφίες δικές μου.
μην τον πιστευετε θα σας κοροιδεψει οπως εκανε με εμενα και την μαιρη
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
alfametallic
VIP Member
VIP Member
46 34
Δημοσιεύσεις: 909
Εγγραφή: 03 Νοέμ 2012, 02:14
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νίκαιας Πειραιά
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Οθόνη Samsung 15" CRT VGA

Δημοσίευση από alfametallic » 22 Σεπ 2016, 11:30

chris kings έγραψε:
alfametallic έγραψε:Μπορείτε να δείτε τα χαρακτηριστικά της εδώ: http://www.cnet.com/products/samsung-sy ... ies/specs/

Την είχα στην αποθήκη και την χρησιμοποίησα λίγο τελευταία για ένα παλιό PC που αναβίωσα. Είναι σε καλή κατάσταση.
Όποιος την θέλει πρέπει να έρθει από την αποθήκη να την πάρει. Δεν ταχυδρομείται λόγω όγκου αλλά ούτε μπορώ να σας την φέρω κάπου λόγω έλλειψης χρόνου.
Φωτογραφίες δικές μου.
μην τον πιστευετε θα σας κοροιδεψει οπως εκανε με εμενα και την μαιρη
Εσύ κόψε τις βλακείες ασχολήσου με κάτι άλλο γιατί θα με αναγκάσεις να δημοσιεύσω το ιστορικό της επικοινωνίας που είχαμε που για μια εβδομάδα+ σε ρώταγα αν έκανες κάτι με τα έξοδα αποστολής και με κορόιδευες και μου έκανες ότι δεν καταλαβαίνεις και δεν απαντούσες. Για να μην δημοσιοποιήσω τις απειλές που μου έγραψες και έχει και μπλεξίματα με το νόμο. Λοιπόν κόψε αυτό το παραλήρημα και τις ψευτιές επιτέλους και ασχολήσου με κάτι εποικοδομητικό.
Η περίπτωση της Μαίρης δεν έχει καμία σχέση με την δική σου και επειδή δεν γνωρίζεις τι έχει γίνει σταμάτα να εμπλέκεις και άλλους ανθρώπους με τα αίσχη σου.

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Οθόνη Samsung 15" CRT VGA

Δημοσίευση από polvar » 22 Σεπ 2016, 11:58

Από το μέλος alfametallic έλαβα το ακόλουθο πμ:
alfametallic έγραψε:Καλημέρα, ευχαριστώ για την ανταπόκρισή σας, αλλά απορώ γιατί δεν τον κάνετε διαγραφή;
Δεν πρόκειται για προσωπική διένεξη, το παιδί έχει υπερβολικά τραγική και αδιόρθωτη συμπεριφορά με εμμονές και μυθοπλασίες.
Σήμερα τρολλάρει και με συκοφαντεί σε άλλο θέμα που έχω ανοίξει. Έχει παρατραβήξει το πράγμα.

Ιδού και οι συνομιλία που είχαμε (αν δεν βαριέστε να την δείτε ειδάλλως τη στέλνω για αρχείο, από το τέλος προς τα επάνω):

Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 11:50 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Ωραίος, πολύ μάγκας και σωστό αντράκι. Να σε χαίρονται αγόρι μου!

γελα οσο εχεις απο τον θεο μετα κλαιγε γερο ασε μας απο κει ρε ψοναρα



λοιπον γερο για να τελιωνω μαζι σου παρε με τηλεφωνο να στα πω ενα χερακι



κολογερε σημερα ζεισε αυριο ψαφα αιντε απο κει να το βαλεις εκει που ξερις το σκατο ρολοι σου καραψοναρα



κοιταξε τα στοιχεια μου δεν θα τα δωσεις πουθενα οκ αλλιως θα σε στειλω απο κει που ηρθες οκ



δηλαδη εσυ γερος εισαι εε? σε ταλαιπορισα εε





οτι πεις εσυ και με την μαιρη τα ηδια εκανες που να χεσω και σενα και το ρολοι σου μαζι παλιο διαβολε
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 11:48 pm
από τον alfametallic
Ωραίος, πολύ μάγκας και σωστό αντράκι. Να σε χαίρονται αγόρι μου!

γελα οσο εχεις απο τον θεο μετα κλαιγε γερο ασε μας απο κει ρε ψοναρα



λοιπον γερο για να τελιωνω μαζι σου παρε με τηλεφωνο να στα πω ενα χερακι



κολογερε σημερα ζεισε αυριο ψαφα αιντε απο κει να το βαλεις εκει που ξερις το σκατο ρολοι σου καραψοναρα



κοιταξε τα στοιχεια μου δεν θα τα δωσεις πουθενα οκ αλλιως θα σε στειλω απο κει που ηρθες οκ



δηλαδη εσυ γερος εισαι εε? σε ταλαιπορισα εε

Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 11:34 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Εσύ πρέπει να έχεις σοβαρό πρόβλημα. Το θέμα είναι ποιός θα σε κάνει καλά και με τι τρόπο γιατί έτσι όπως πας θα το φας το κεφάλι σου. Εγώ διαβάζω αυτά που μου γράφεις και γελάω γιατί κάτι θρασύδειλα μούτρα σαν του λόγου σου μόνο γέλιο μου φέρνουν. Πραγματικά με έχεις σακατέψει με το πληκτρολόγιο σου :D


γελα οσο εχεις απο τον θεο μετα κλαιγε γερο ασε μας απο κει ρε ψοναρα
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 11:32 pm
από τον alfametallic
Εσύ πρέπει να έχεις σοβαρό πρόβλημα. Το θέμα είναι ποιός θα σε κάνει καλά και με τι τρόπο γιατί έτσι όπως πας θα το φας το κεφάλι σου. Εγώ διαβάζω αυτά που μου γράφεις και γελάω γιατί κάτι θρασύδειλα μούτρα σαν του λόγου σου μόνο γέλιο μου φέρνουν. Πραγματικά με έχεις σακατέψει με το πληκτρολόγιο σου :D
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 11:30 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Άντε και ..... ρε κωλόπαιδο που θα με απειλήσεις, άλλη όρεξη δεν έχω να ασχολούμαι με μούτρα σαν και του λόγου σου.


λοιπον γερο για να τελιωνω μαζι σου παρε με τηλεφωνο να στα πω ενα χερακι
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 11:25 pm
από τον chris kings
alfametallic έγραψε:Άντε και ..... ρε κωλόπαιδο που θα με απειλήσεις, άλλη όρεξη δεν έχω να ασχολούμαι με μούτρα σαν και του λόγου σου.[/quot

κολογερε σημερα ζεισε αυριο ψαφα αιντε απο κει να το βαλεις εκει που ξερις το σκατο ρολοι σου καραψοναρα
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 11:23 pm
από τον alfametallic
Άντε και ..... ρε κωλόπαιδο που θα με απειλήσεις, άλλη όρεξη δεν έχω να ασχολούμαι με μούτρα σαν και του λόγου σου.
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 10:15 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Είσαι και αγενής συν τοις άλλοις αλλά για την ηλικία σου καλή και η .... σου. Τον μάγκα να τον κάνεις στους φίλους σου και σε αυτούς που σε έμαθαν έτσι. Το αν είμαι γέρος ή νέος δεν έχει καμία σημασία ούτε αν με ταλαιπώρησες ή όχι μιας και δεν έχεις μάθει να εκτιμάς και να σέβεσαι.


κοιταξε τα στοιχεια μου δεν θα τα δωσεις πουθενα οκ αλλιως θα σε στειλω απο κει που ηρθες οκ :hapi:
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 9:59 pm
από τον alfametallic
Είσαι και αγενής συν τοις άλλοις αλλά για την ηλικία σου καλή και η .... σου. Τον μάγκα να τον κάνεις στους φίλους σου και σε αυτούς που σε έμαθαν έτσι. Το αν είμαι γέρος ή νέος δεν έχει καμία σημασία ούτε αν με ταλαιπώρησες ή όχι μιας και δεν έχεις μάθει να εκτιμάς και να σέβεσαι.
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 7:50 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Τι να σου πω παλικαράκι μου, μάλλον επειδή δεν βλέπεις τον άλλον καταπρόσωπα νομίζεις ότι μπορείς να κοροϊδεύεις μέσω της οθόνης.

Γι' αυτό μου έκανες ότι δεν καταλάβαινες τόσο καιρό που σου έγραφα και σου ξαναέγραφα σε μηνύματα για τα έξοδα αποστολής. Ας το έλεγες από την αρχή και όχι να γράφεις άσχετα πράγματα και να κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις στα μηνύματα μου. Πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το 1,5€ (ευτυχώς για την ώρα) αλλά με την συμπεριφορά σου. Κατα τ'άλλα διάβασα και μία "εξομολόγηση μετάνοιας" που έγραψες εδώ μέσα.

Ευτυχώς που δεν σου το έστειλα γιατί δεν είναι το θέμα το οικονομικό αλλά το ηθικό. Να γνωρίζεις ότι σε αυτό το forum όπως και σε άλλα αυτού του είδους συμμετέχουμε άνθρωποι από όλες τις ηλικίες με λίγα ή πολλά προβλήματα και υποχρεώσεις και αυτό που κάνουμε εδώ είναι αρκετές φορές εις βάρος του χρόνου των καθημερινών υποχρεώσεών μας και όχι ένα παιχνίδι ενασχόλησης. Δεν μπορείς να βάζεις τον κόσμο στη διαδικασία να ασχολείται, να τρέχει να συσκευάζει και στην τελική να βαρύνεται και με τα έξοδα (έμμεσα ή άμεσα) και εσύ καλυπτόμενος πίσω από την ανωνυμία της οθόνης να κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις στα μηνύματα και να μας εμπαίζεις απαξιωτικά και ανεύθυνα.

Τελικώς το ρολόι δεν θα το πάρεις όχι επειδή δεν μπορείς να διαθέσεις τα έξοδα αποστολής, που λυπάμαι γι'αυτό, αλλά για την όλη συμπεριφορά σου.




δηλαδη εσυ γερος εισαι εε? σε ταλαιπορισα εε
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 5:40 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Τι να σου πω παλικαράκι μου, μάλλον επειδή δεν βλέπεις τον άλλον καταπρόσωπα νομίζεις ότι μπορείς να κοροϊδεύεις μέσω της οθόνης.

Γι' αυτό μου έκανες ότι δεν καταλάβαινες τόσο καιρό που σου έγραφα και σου ξαναέγραφα σε μηνύματα για τα έξοδα αποστολής. Ας το έλεγες από την αρχή και όχι να γράφεις άσχετα πράγματα και να κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις στα μηνύματα μου. Πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το 1,5€ (ευτυχώς για την ώρα) αλλά με την συμπεριφορά σου. Κατα τ'άλλα διάβασα και μία "εξομολόγηση μετάνοιας" που έγραψες εδώ μέσα.
na se kala gia ta kala sou logia :evil: pantos na kseris kratato kai paratame apla den kseris ok ela stin dikia mou thesi kai meta mila ok geia sou
Ευτυχώς που δεν σου το έστειλα γιατί δεν είναι το θέμα το οικονομικό αλλά το ηθικό. Να γνωρίζεις ότι σε αυτό το forum όπως και σε άλλα αυτού του είδους συμμετέχουμε άνθρωποι από όλες τις ηλικίες με λίγα ή πολλά προβλήματα και υποχρεώσεις και αυτό που κάνουμε εδώ είναι αρκετές φορές εις βάρος του χρόνου των καθημερινών υποχρεώσεών μας και όχι ένα παιχνίδι ενασχόλησης. Δεν μπορείς να βάζεις τον κόσμο στη διαδικασία να ασχολείται, να τρέχει να συσκευάζει και στην τελική να βαρύνεται και με τα έξοδα (έμμεσα ή άμεσα) και εσύ καλυπτόμενος πίσω από την ανωνυμία της οθόνης να κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις στα μηνύματα και να μας εμπαίζεις απαξιωτικά και ανεύθυνα.

Τελικώς το ρολόι δεν θα το πάρεις όχι επειδή δεν μπορείς να διαθέσεις τα έξοδα αποστολής, που λυπάμαι γι'αυτό, αλλά για την όλη συμπεριφορά σου.

Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 2:31 pm
από τον alfametallic
Τι να σου πω παλικαράκι μου, μάλλον επειδή δεν βλέπεις τον άλλον καταπρόσωπα νομίζεις ότι μπορείς να κοροϊδεύεις μέσω της οθόνης.

Γι' αυτό μου έκανες ότι δεν καταλάβαινες τόσο καιρό που σου έγραφα και σου ξαναέγραφα σε μηνύματα για τα έξοδα αποστολής. Ας το έλεγες από την αρχή και όχι να γράφεις άσχετα πράγματα και να κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις στα μηνύματα μου. Πραγματικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το 1,5€ (ευτυχώς για την ώρα) αλλά με την συμπεριφορά σου. Κατα τ'άλλα διάβασα και μία "εξομολόγηση μετάνοιας" που έγραψες εδώ μέσα.

Ευτυχώς που δεν σου το έστειλα γιατί δεν είναι το θέμα το οικονομικό αλλά το ηθικό. Να γνωρίζεις ότι σε αυτό το forum όπως και σε άλλα αυτού του είδους συμμετέχουμε άνθρωποι από όλες τις ηλικίες με λίγα ή πολλά προβλήματα και υποχρεώσεις και αυτό που κάνουμε εδώ είναι αρκετές φορές εις βάρος του χρόνου των καθημερινών υποχρεώσεών μας και όχι ένα παιχνίδι ενασχόλησης. Δεν μπορείς να βάζεις τον κόσμο στη διαδικασία να ασχολείται, να τρέχει να συσκευάζει και στην τελική να βαρύνεται και με τα έξοδα (έμμεσα ή άμεσα) και εσύ καλυπτόμενος πίσω από την ανωνυμία της οθόνης να κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις στα μηνύματα και να μας εμπαίζεις απαξιωτικά και ανεύθυνα.

Τελικώς το ρολόι δεν θα το πάρεις όχι επειδή δεν μπορείς να διαθέσεις τα έξοδα αποστολής, που λυπάμαι γι'αυτό, αλλά για την όλη συμπεριφορά σου.
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 1:39 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Καλησπέρα, έκανες κάτι με τα έξοδα αποστολής;


οχι σορι δεν φτανουν τα οικονομικα αμα θες στειλτω αμ θες δωστο αλλου :{
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Τετ 21 Σεπ, 2016 1:13 pm
από τον alfametallic
Καλησπέρα, έκανες κάτι με τα έξοδα αποστολής;
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Σάβ 17 Σεπ, 2016 10:10 am
από τον alfametallic
Μπράβο αγόρι μου, περιμένω λοιπόν.
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 4:37 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Επειδή ίσως ,καλοπροαίρετα σκεπτόμενος, δεν φαίνεται στα pm το μήνυμα που σου έχω στείλει και στο το ξανα έστειλα, θα σου το ξαναγράψω "copy-paste".

" Καλημέρα και καλή εβδομάδα, σήμερα θα πάω ΕΛΤΑ να σου το στείλω. Είναι 1,50€ αν μπορέσεις να τα βάλεις 5192-041523-179 στην Τράπεζα Πειραιώς. Αν θέλεις το IBAN είναι GR3601721920005192041523179 "

Τι δεν καταλαβαίνεις από αυτό που σου γράφω;


mou les na balo 1.50 euro ean mporo allios
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 4:23 pm
από τον alfametallic
Επειδή ίσως ,καλοπροαίρετα σκεπτόμενος, δεν φαίνεται στα pm το μήνυμα που σου έχω στείλει και στο το ξανα έστειλα, θα σου το ξαναγράψω "copy-paste".

" Καλημέρα και καλή εβδομάδα, σήμερα θα πάω ΕΛΤΑ να σου το στείλω. Είναι 1,50€ αν μπορέσεις να τα βάλεις 5192-041523-179 στην Τράπεζα Πειραιώς. Αν θέλεις το IBAN είναι GR3601721920005192041523179 "

Τι δεν καταλαβαίνεις από αυτό που σου γράφω;
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 4:03 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα, σήμερα θα πάω ΕΛΤΑ να σου το στείλω. Είναι 1,50€ αν μπορέσεις να τα βάλεις 5192-041523-179 στην Τράπεζα Πειραιώς. Αν θέλεις το IBAN είναι GR3601721920005192041523179




Χρήστο καλησπέρα, βλέπω ότι μπαίνεις στο site αλλά δεν έχεις ανταποκριθεί στο παραπάνω που σου είχα στείλει.


nai to eida kai ti na kano
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 4:01 pm
από τον alfametallic

Καλημέρα και καλή εβδομάδα, σήμερα θα πάω ΕΛΤΑ να σου το στείλω. Είναι 1,50€ αν μπορέσεις να τα βάλεις 5192-041523-179 στην Τράπεζα Πειραιώς. Αν θέλεις το IBAN είναι GR3601721920005192041523179




Χρήστο καλησπέρα, βλέπω ότι μπαίνεις στο site αλλά δεν έχεις ανταποκριθεί στο παραπάνω που σου είχα στείλει.

Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 3:57 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
Μάλλον δεν κατάλαβες την ερώτησή μου. Ρίξε μιά ματιά στο προηγούμενο που σου έστειλα.


ti ksanapes mou den eida kati
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 3:56 pm
από τον alfametallic
Μάλλον δεν κατάλαβες την ερώτησή μου. Ρίξε μιά ματιά στο προηγούμενο που σου έστειλα.
Re: Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση chris kings

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 1:32 pm
από τον chris kings

alfametallic έγραψε:
-------- Πρωταρχικό μήνυμα --------
Θέμα: Re: ρολοι
Ημερομηνία: Δευ 12 Σεπ, 2016 12:34 pm
Αποστολέας: alfametallic
Παραλήπτης: chris kings

alfametallic έγραψε:
Καλημέρα και καλή εβδομάδα, σήμερα θα πάω ΕΛΤΑ να σου το στείλω. Είναι 1,50€ αν μπορέσεις να τα βάλεις 5192-041523-179 στην Τράπεζα Πειραιώς. Αν θέλεις το IBAN είναι GR3601721920005192041523179


Χρήστο καλησπέρα, βλέπω ότι μπαίνεις στο site αλλά δεν έχεις ανταποκριθεί στο παραπάνω που σου είχα στείλει. Όλα καλά;


nai ok giati
Fwd: Re: ρολοι

Παράθεση alfametallic

Αποστολή: Παρ 16 Σεπ, 2016 12:59 pm
από τον alfametallic
-------- Πρωταρχικό μήνυμα --------
Θέμα: Re: ρολοι
Ημερομηνία: Δευ 12 Σεπ, 2016 12:34 pm
Αποστολέας: alfametallic
Παραλήπτης: chris kings

alfametallic έγραψε:
Καλημέρα και καλή εβδομάδα, σήμερα θα πάω ΕΛΤΑ να σου το στείλω. Είναι 1,50€ αν μπορέσεις να τα βάλεις 5192-041523-179 στην Τράπεζα Πειραιώς. Αν θέλεις το IBAN είναι GR3601721920005192041523179



Χρήστο καλησπέρα, βλέπω ότι μπαίνεις στο site αλλά δεν έχεις ανταποκριθεί στο παραπάνω που σου είχα στείλει. Όλα καλά;
Στέλνω προειδοποίηση στον chris kings και αν δεν συμμορφωθεί θα φάει ban

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39715
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Οθόνη Samsung 15" CRT VGA

Δημοσίευση από polvar » 22 Σεπ 2016, 19:38

Από το μέλος chris kings έλαβα τα ακόλουθα πμ:
1) -------- Πρωταρχικό μήνυμα --------
Θέμα: Re: Προειδοποίηση συστήματος συζητήσεων εκδόθηκε
Ημερομηνία: Πέμ 22 Σεπ 2016, 14:46
Αποστολέας: chris kings
Παραλήπτης: polvar
chris kings έγραψε: Εικόνα
2) -------- Πρωταρχικό μήνυμα --------
Θέμα: alfametalic
Ημερομηνία: Πέμ 22 Σεπ 2016, 14:48
Αποστολέας: chris kings
Παραλήπτης: polvar
chris kings έγραψε: Εικόνα

ama den kseroume kalitera na min milqme

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Τα καμώματα του chris kings”