ΖΗΤΑΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!!!!!

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

ΖΗΤΑΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 16 Αύγ 2016, 19:16

Πιστευω να το διαβασουν το μυνημα μου οι διαχειριστες και να με βγαλουν απο την σελιδα επειδη με κουρασαν ζηταω διαγραφη λογαριασμου επειδη καποιοι ομως ειναι τουβλα ξερουν εκεινοι και δεν με ακουν απλα δεν θα κατσω να σας παρακαλεσω απλα θα κανω και αλλον λογαριασμο μπας και με βγαλετε απο την σελιδα νομιζω ουι δεν ζηταω κατι το παραλογο οκ και εαν ο συγγεκριμενος διαχειριστες μου στειλει μηνημα με μπαρουφες και δεν κατανοησει το αιτημα μου απλα θα κανω τα αντιθετα απο τους κανονες και επισης λεω να κανω και καμια φασαρια μπας και παρω διαγραφηη και οχι ban ok εξηγουμε για να μην παρεξηγουμε πιστευω να το διαβασει και να μην κληδωσει την αγγελια οπως εκανε και με καποια αλοιι ξερει πιος το εκανε ονομα δεν λεω :twisted: οκ

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39604
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από polvar » 16 Αύγ 2016, 19:57

Γιατί θέλετε να διαγραφτείτε;
Δεν σας διαγράφουμε τόσο καιρό για να σας δώσουμε την ευκαιρία να προσαρμοστείτε στους κανόνες της κοινότητας και να γίνετε ένα καλό μέλος
Αντι αυτού εσείς μιλάτε άσχημα και διάγετε παραβατική συμπεριφορα στο φόρουμ
Αμα θέλετε να μην συμμετέχετε απλά σταματήστε να μπαίνετε
Αν πάλι επιμένετε τόσο πολύ, μπορούμε να σας κάνουμε οριστικό αποκλεισμό αν και αυτό δεν διασφαλίζει ότι δεν θα κάνετε νέο λογαριασμό.
Διαγραφή με την έννοια να εξαφανιστούν και οι δημοσιεύσεις και οι δοσοληψίες δεν νοείται εδώ

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 16 Αύγ 2016, 20:08

οκ θα προσαρμοστω αλλα επειδη εκανα διπλο λογαριασμο με βαλατε στον κοκινο περιορισμο τωρα ποσα θα πρεπει να χαρισω για να επανελθω στο κανονικο που περνω μηλα

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39604
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από polvar » 16 Αύγ 2016, 21:48

To όριο πάνω από το οποίο μπαίνει το ειδικό άβαταρ είναι όταν έχετε πάρει 10 φορές παραπάνω από όσες έχετε δώσει
Αν έχετε δώσει 2 αντικείμενα μπορείτε να πάρετε μέχρι 12
Από εκεί και πάνω μπαίνει το πορτοκαλί εικονίδιο
Διαβάστε και το viewtopic.php?f=2&t=53070
Εσείς μπήκατε στο κόκκινο γιατί κάνατε και άλλον λογαριασμό

Ως κίνηση καλής θελήσεως σας βγάζω από την κοκκινιη ομάδα και σας βάζω στην πορτοκαλί
Αναμένω αντίστοιχες κινήσεις και από μέρους σας

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 16 Αύγ 2016, 21:58

ευχαριστω παντως να ξερετε θα προσπαθησω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
ΛΑΡΙΣΑ
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 8510
Εγγραφή: 19 Νοέμ 2013, 18:48
Νομός κατοικίας: Ν. Άρτας
Δήμος - Κοινότητα: Άρτας
Φύλο: Οικογένεια
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από ΛΑΡΙΣΑ » 16 Αύγ 2016, 22:15

Καλησπερα!Ζητώ συγνώμη για την παρέμβαση,αλλά παρακολουθώ σχεδόν όλες τις αγγελίες,ασχετα από τον ενδιαφερων μου,οποτε αποφάσισα να πω την γνώμη μου.
Το συγκεκριμένο παιδί(έφηβος) προφανώς γράφτηκε στο σάιντ για να βοήθησε την οικογενεια του και κάποιους που νιάζεται.
Δεν έχει να χαρίσει πολλά,φαίνεται από τις αγγελίες του,διότι προφανώς δεν απέκτησε ακομα δικά του αντικείμενα να χαρίσει και είναι λογικό,διότι είναι έφηβος!!!
Δυστυχώς έχει τάση θυμού και οργής,μιλάει με άσχημο τρόπο σε άλλους ανθρώπους,ίσως λόγου χαρακτήρας του και προβλημάτων...αντιδράει οπως θα αντιδρούσε ένας έφηβος...Η ζωή του δεν είναι οπως φανταζόταν και περίμενε και φοβάται...
Ελπιζω να βρει την πίστη μέσα του και να προσπαθήσει για τον εαυτό του,αλλά και για αυτούς που νιάζεται!!!
Η ζωή είναι πολύ δύσκολη,πρέπει να εχεις πίστη,θέληση και ελπίδα για να προχωρήσεις!!!
Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ


Έχω 3 γιους,είμαστε 5 μέλη οικογένειας.
Μετακομίσαμε στο χωριό,οποίο απέχει 3 χιλιόμετρα από την πόλη.
:oups: Στο χωριό δεν υπάρχει ταχυδρομείο και επειδή εργάζομαι καθημερινά από το πρωί ως το
βράδυ και δεν έχω σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο η αποστολη&παραλαβή με ΕΛΤΑ Θα γίνει μια φορά σε
2-3 εβδομάδες.
:arrow: Μερικές φορές ζητάω αντικείμενα για τους ανθρώπους που τα έχουν ανάγκη και έχουν οικονομικές δυσκολίες :idea:

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39604
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από polvar » 16 Αύγ 2016, 23:33

Γι αυτό κι εμείς προσπαθούμε
Αλλά πρέπει να θέλει κι ο ενδιαφερόμενος

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 16 Αύγ 2016, 23:53

ΛΑΡΙΣΑ έγραψε:Καλησπερα!Ζητώ συγνώμη για την παρέμβαση,αλλά παρακολουθώ σχεδόν όλες τις αγγελίες,ασχετα από τον ενδιαφερων μου,οποτε αποφάσισα να πω την γνώμη μου.
Το συγκεκριμένο παιδί(έφηβος) προφανώς γράφτηκε στο σάιντ για να βοήθησε την οικογενεια του και κάποιους που νιάζεται.
Δεν έχει να χαρίσει πολλά,φαίνεται από τις αγγελίες του,διότι προφανώς δεν απέκτησε ακομα δικά του αντικείμενα να χαρίσει και είναι λογικό,διότι είναι έφηβος!!!
Δυστυχώς έχει τάση θυμού και οργής,μιλάει με άσχημο τρόπο σε άλλους ανθρώπους,ίσως λόγου χαρακτήρας του και προβλημάτων...αντιδράει οπως θα αντιδρούσε ένας έφηβος...Η ζωή του δεν είναι οπως φανταζόταν και περίμενε και φοβάται...
Ελπιζω να βρει την πίστη μέσα του και να προσπαθήσει για τον εαυτό του,αλλά και για αυτούς που νιάζεται!!!
Η ζωή είναι πολύ δύσκολη,πρέπει να εχεις πίστη,θέληση και ελπίδα για να προχωρήσεις!!!
εχεις δικιο λαρισα και με καταλαβενεις οταν ο πατερας σου γυρναει και σου λεει δεν ενδιαφερομαι για σας εαν πεθανει η μανα σας θα σας κλισω σε ορφανωτροφειο ειναι λογικο να ειμαι ετσι κανεις δεν εχει νιωσει τετοιο πονο απο τον πατερα του μακαρι να μην τυχη σε κανεναν θελω να ζητησω ειλικρινα συγγνωμη απο ολα τα μελη που μαλωσα η εβρισα και φυσικα ενα μεγαλο συγγνωμη και στο διαχειριστη αλλα και ενα μεγαλο για την προσπαθεια που κανουν ειμαι πολυ πλιγωμενος μακαρι να με καταλαβετε και να με συνχωρεσεται ολοι σας θα προσπαθησω να επανορθωσω:-(
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 16 Αύγ 2016, 23:54

polvar έγραψε:Γι αυτό κι εμείς προσπαθούμε
Αλλά πρέπει να θέλει κι ο ενδιαφερόμενος
θα προσπαθησω :wink:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
Roksi
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
64 78
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: 27 Αύγ 2015, 23:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XXXL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από Roksi » 17 Αύγ 2016, 00:52

chris kings.....αυτο που εκανες σε τιμα να το ξερεις!!!Σε τιμα γιατι σταθηκες ορθιος και ειπες που υπαρχει η ανοιχτη σου πληγη...και δεν εκανες καν την κινηση να της βαλεις τσιρωτο!!
Εγω μονο θελω να σου πω κατι:''σου περασε απο το μυαλο οτι ο μπαμπας σου μπορει να ειναι πιο πληγωμενος απο σενα;;εσυ εχεις δυναμη μεσα σου και ''γλυφεις'' τις πληγες σου και ξανασηκωνεσαι!!Εκεινος μπορει να μην σηκωθηκε ποτε ...και αυτα τα λογια που ακους και λεει μπορει να του τα ελεγε ο πατερας του και να του εγιναν βιωμα ζωης.....''
Αν εισαι ο μεγαλυτερος της οικογενειας πλησιασε τον με αγαπη...στασου απεναντι του ''αντρας με αντρα'' και ανοιξε του την ψυχη......και νοιωσε περηφανος ,που ισως δεις τον πατερα σου να τρεχει ενα δακρυ!!!!Ειμαι συγουρη οτι συντομα θα αλλαξουν ολα!!!
Απλα θελει υπομονη και αγαπη!!!!
Ολα θα πανε καλα!!!
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση:
περιμένω κατάθεση από :

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΟΥ..

Έχω ατομικό λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ

:welcome:



ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Τα καμώματα του chris kings”