ΖΗΤΑΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!!!!!

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 17 Αύγ 2016, 01:35

Roksi έγραψε:chris kings.....αυτο που εκανες σε τιμα να το ξερεις!!!Σε τιμα γιατι σταθηκες ορθιος και ειπες που υπαρχει η ανοιχτη σου πληγη...και δεν εκανες καν την κινηση να της βαλεις τσιρωτο!!
Εγω μονο θελω να σου πω κατι:''σου περασε απο το μυαλο οτι ο μπαμπας σου μπορει να ειναι πιο πληγωμενος απο σενα;;εσυ εχεις δυναμη μεσα σου και ''γλυφεις'' τις πληγες σου και ξανασηκωνεσαι!!Εκεινος μπορει να μην σηκωθηκε ποτε ...και αυτα τα λογια που ακους και λεει μπορει να του τα ελεγε ο πατερας του και να του εγιναν βιωμα ζωης.....''
Αν εισαι ο μεγαλυτερος της οικογενειας πλησιασε τον με αγαπη...στασου απεναντι του ''αντρας με αντρα'' και ανοιξε του την ψυχη......και νοιωσε περηφανος ,που ισως δεις τον πατερα σου να τρεχει ενα δακρυ!!!!Ειμαι συγουρη οτι συντομα θα αλλαξουν ολα!!!
Απλα θελει υπομονη και αγαπη!!!!
Ολα θα πανε καλα!!!
να σε καλα αλλα δεν πιστευω πως θα αλαξει κατι δεν του εκανα κατι απλα θελει να κανει την ζωη τουειναι χωρισμενη με την μητερα μου γιαυτο αλλα καλυτερα μακρια και αγαπημενη παρα κοντα και σκοτομενοι

Δεν μπορούμε να έχουμε τίποτα στη ζωή
χωρίς να δώσουμε κάτι…
αυτο ακριβος οτι δινεις περνεις αλλα οχι παντα στην περιπτωση μου οσοι μου καρφοσαν μαχαιρια ηρθε η ωρα να ανταπωδωσω αλλα με αγαπη αλλα οποιος δεν θελει μακρια και αγαπημενη ααα και επισης ειμαι 16 χρονων
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
mamaka35
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2722
Εγγραφή: 11 Ιαν 2016, 15:39
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Καλλιθέας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από mamaka35 » 17 Αύγ 2016, 01:57

Συγγνώμη που λαμβάνω μέρος σ' αυτήν τη συζήτηση αλλά δεν πιστεύω ότι ένα 16χρονο παιδί θα πρέπει να επωμιστεί το βάρος του ψυχολόγου που μπορεί να χρειάζεται ένα ενήλικος, δεν είναι ο ρόλος του παιδιού αυτός. Οι παιδοψυχολόγοι λένε ότι καλύτερα ο πατέρας να είναι τελείως απών από τη ζωή των παιδιών παρά να έχουν επαφή με έναν κακό πατέρα.
Οπότε κοίταξε να είστε καλά ως οικογένεια.. να βοηθάτε και να υποστηρίζετε τη μητέρα σας και ας κάνει τη ζωή του ο πατέρας όπως εκείνος νομίζει. Εσύ οικογένεια έχεις και όσο πιο ενωμένοι είστε τόσο καλύτερα θα είστε.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Μου χρωστάει το μέλος:
pgeorgo μια κατάθεση (1,50 ευρω) στην Eurobank.

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 17 Αύγ 2016, 02:14

να σαι καλα σε ευχαριστω

σας ευχαριστω ολους που με στηριξατε και με βοηθατε ως μεγαλυτεροι ειστε ολοι πολοι καλη αλλα εγω ειμαι χαλια τον τελευταια καιρο και φερομαι ετσι αποτομα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Άβαταρ μέλους
Roksi
Υπέρβαση ορίου ζήτησης
64 78
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: 27 Αύγ 2015, 23:19
Νομός κατοικίας: Ν. Κιλκίς
Δήμος - Κοινότητα: Κιλκίς
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 42
Μπλούζα: XXXL
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: ΖΗΤΑΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!!!!!

Δημοσίευση από Roksi » 17 Αύγ 2016, 14:16

Οι περισσοτεροι αγορι μου ειμαστε γονεις ,αλλοι με μικροτερα παιδια ,αλλοι με μεγαλυτερα...γι αυτο σε καταλαβαινουμε!!!!ολοι μας εχουμε και τις καλες μερες και τις κακες!!!την μια μερα εχει συννεφια και ριχνει βροχη που χανονται τα παντα και την αλλη βγαζει ηλιο.....Ετσι ειναι η ζωη!!πολλες φορες θα πεσεις,αλλα το πιο σημαντικο ειναι ποσες φορες θα ξανασηκωθεις!!!Οσο για τους ψυχολογους αυτοι ειναι επαγγελματιες ....ετσι που νοιωθει η καρδουλα σου δεν μπορει να το νοιωσει κανενας....και ετσι που μπορει ενας γιος να νοιωσει τον πατερα του δεν μπορει κανενας!!!Αλλα εφ 'οσον οι γονεις σου ειναι χωρισμενοι!!!
Να προσεχεις αγορι μου ...και ο Θεος δεν εγκαταλειπει ποτε κανεναν!!!
θα στειλω πραγματα σε:
εστειλα πραγματα σε:
περιμενω πραγματα απο:
εκανα καταθεση:
περιμένω κατάθεση από :

ΟΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ ΜΟΥ..

Έχω ατομικό λογαριασμό στην ΠΕΙΡΑΙΩΣ

:welcome:



ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
chris kings
Diamond Member
Diamond Member
11 51
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: 23 Μάιος 2016, 15:41
Νομός κατοικίας: Ν. Καβάλας
Δήμος - Κοινότητα: Πιερέων Καβάλας
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΖΗΤΑΩ ΔΙΑΓΡΑΦΗ!!!!!

Δημοσίευση από chris kings » 17 Αύγ 2016, 16:39

να σε καλα ροκσι μου :bow:
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

---------
Όποιος αποφασίσει να συναλλαχθεί με το μέλος ας ρίξει πρώτα μια ματιά στα καμώματα του

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Τα καμώματα του chris kings”