Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από το πρόσωπο σας (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών
Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
SylvieF
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από SylvieF » 02 Οκτ 2022, 13:01

Η εταιρία μου αναζητά άτομα με λίγες γνώσεις Η/Υ και ξένες γλώσσες. Ανάλογα την γλώσσα προσφέρουν από 600 ως 1200 ευρώ το μήνα καθαρά.
Κανονικότατη εταιρία με γραφεία σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Κρήτη Δεν δημοσιεύω όνομα γιατί δεν είμαι σίγουρη αν επιτρέπεται.
Ρωτήστε με για λεπτομέρειες.


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39411
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Ξένες γλώσσες και Η/Υ. Εργασία

Δημοσίευση από polvar » 02 Οκτ 2022, 15:20

Οχι μόνο επιτρέπεται αλλά επιβάλλεται να πείτε το όνομα και άλλες λεπτομέρειες όπως του τι εργασία πρόκειται, τον τόπο εργασίας, ωράριο κλπ

SylvieF
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από SylvieF » 03 Οκτ 2022, 11:20

Εννοούσα αν το επιτρέπει η εταιρία μου, όχι η ιστοσελίδα.
Αλλά ευχαρίστως να δώσω λεπτομέρειες, διότι είναι γνωστή εταιρία.

Η εταιρία είναι για πολλοστή χρονιά ανάμεσα στις εταιριες στην Ελλάδα που διακρίθηκαν ως Best place to work (και εγώ πολύ ικανοποιημένη είμαι!).
Προσφέρει υπηρεσίες υποστηριξης πελατών μέσω τηλεφωνο, τσατ, email, κλπ (αναλόγως το τμήμα που θα εξηπηρετησει κανείς) σε εταιρίες. Καλύπτουμε την υποστήριξη στις χώρες της Ευρώπης (άρα, χρειάζεται να μιλάτε μία από αυτές της γλώσσες).
Υπάρχουν και ελληνικές εταιρίες, άρα και αν μιλάτε μόνο ελληνικά και μέτρια αγγλικά έχετε πάλι δυνατότητα για εργασία.
Τα αγγλικά χρειάζονται σε κάθε περίπτωση γιατί είναι η γλώσσα εκπαίδευσης και εσωτερικής επικοινωνίας (αλλά και μέτρια να τα μιλάτε είναι Οκ).
Όσο πιο σπάνια είναι η γλώσσα που μιλάτε, τόσα περισσότερα λεφτά σας προσφέρει η εταιρία (ελληνικά όπως καταλαβαίνεται είναι η χαμηλότερη, ενώ τα φινλανδικά είναι στις πιο ακριβοπληρωμένες)
Η ευκαιρίες προαγωγής είναι πολλές, καθώς η εταιρία εχει πολιτική εσωτερικής ανάπτυξης.
Εφ’οσον συμφωνίσετε για συνεργασία, σας εκπαιδεύει στο αντικείμενο η εταιρία (και πληρώνεστε για αυτό).
Κάποια τμήματα έχουν και την δυνατότητα εργασίας από το σπίτι.

Τα περισότερα τμήματα έχουν και Bonus πέρα από τον μισθό που μπορεί να φτάσει και τα 250€, βασισμένο κυρίως σε κριτήρια ικανοποίησης πελατών και ποιότητα προσωπικής δουλειάς (όχι πωλήσεις).

Επειδή πολλούς από τους υπαλλήλους είναι ξένοι, που έρχονται μόνο για λίγους μήνες στην Ελλάδα, η εταιρεία έχει, ειδικά τώρα μετά το καλοκαίρι που φύγανε πολλοί, μεγάλη ανάγκη από προσωπικό. Γι’ αυτό προσφέρει στους ήδη υπαλλήλους ένα οικονομικό bonus για κάθε νέο υπάλληλο που θα φέρουμε στην εταιρεία και μείνει τουλάχιστον 3 μήνες.

Αν ενδιαφέρεστε στείλτε ΠΜ για περισσότερα.
.

kathytrolldoll
VIP Member
VIP Member
69 54
Δημοσιεύσεις: 837
Εγγραφή: 10 Ιουν 2012, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Νέας Σμύρνης Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Χέρι με Χέρι
Επικοινωνία:

Re: Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από kathytrolldoll » 03 Οκτ 2022, 16:34

Τελικά όμως δεν μας είπατε για ποια εταιρεια πρόκειται.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
**
Ψάχνω Cookie Monster (μπλε μπισκοτοτέρας από Sesame Street), Βραδυποδες, πράγματα 80ς-90ς
**
Μυνηματα διαβάζω στα ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΑ,σπάνια μπαίνω να δω σχόλια στις αγγελίες άρα αν θέλετε να ρωτήσετε η ζητήσετε θα στέλνετε ΠΜ.Το γράφω χρονια κ εξακολουθούν άνθρωποι να μου κάνουν γκρίνιες και μανουρα που δν τους απάντησα ενώ γράφω ξεκάθαρα ότι βλέπω κυρίως INBOX κ οχι τα σχόλια. :oops:
**
Έχω άλφα,PayPal, στο πειπαλ δέχομαι πληρωμή μέσω "αποστολή χρημάτων σε φίλο" γτ η "αποστολή χρημάτων για αγαθά" έχει κράτηση προμηθειας από την PayPal.Οποίος προτιμά αγαθά θα επωμίζεται ο ίδιος την προμήθεια γιατί δεν μπορω να επιβαρύνομαι έξοδα,είμαι άνεργη.

SylvieF
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από SylvieF » 04 Οκτ 2022, 09:07

Έχει η εταιρία κανόνες ασφαλείας για το τι μπορεί κανείς να δημοσιεύει για αυτήν. Ενώ θα μπορούσα να πω ότι δουλεύω σε αυτή την εταιρία, δε νομίζω να μπορώ να βάζω αγγελίες εργασίας εκ μέρους τους. Γι’ αυτό και δεν λέω το όνομα δημόσια αλλά όπως είπα όποιος θέλει απλά να μάθει το όνομα να μου το πει και ευχαρίστως εγώ του στέλνω ένα ΠΜ.

ελενα20032003
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 1271
Εγγραφή: 14 Φεβ 2019, 18:29
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από ελενα20032003 » 04 Οκτ 2022, 12:24

SylvieF έγραψε:
04 Οκτ 2022, 09:07
Έχει η εταιρία κανόνες ασφαλείας για το τι μπορεί κανείς να δημοσιεύει για αυτήν. Ενώ θα μπορούσα να πω ότι δουλεύω σε αυτή την εταιρία, δε νομίζω να μπορώ να βάζω αγγελίες εργασίας εκ μέρους τους. Γι’ αυτό και δεν λέω το όνομα δημόσια αλλά όπως είπα όποιος θέλει απλά να μάθει το όνομα να μου το πει και ευχαρίστως εγώ του στέλνω ένα ΠΜ.
Αν το αντικείμενο της εταιρίας ήταν νόμιμο, δεν θα είχατε πρόβλημα να το αναφέρετε δημόσια.

SylvieF
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2009, 13:10
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από SylvieF » 04 Οκτ 2022, 14:15

Νόμιμη είναι καλέ. Με ενσυμα και όλα πως να το πω;
Ούτε αεροπλανάκια ούτε πυραμίδες!!
Γιατί δεν μπορείτε να καταλάβετε ότι δεν αισθάνομαι άνετα με αυτό; Τόσο δύσκολο είναι να μου στείλετε ενα ΠΜ η να μου πείτε εδώ ότι σας ενδιαφέρει;
Όποιος άλλος μου έστειλε πήρε ότι πληροφορία ζήτησε.
Έχω όλη τη καλή διάθεση!

MariaTal
Silver Member
Silver Member
6
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: 13 Σεπ 2022, 08:26
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από MariaTal » 07 Οκτ 2022, 07:14

Καλησπέρα....θα μπορούσα να έχω περισσότερες πληροφορίες?

Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39411
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Εταιρία προσφέρει εργασία με λίγες γνώσεις σε ξένες γλώσσες και Η/Υ

Δημοσίευση από polvar » 07 Οκτ 2022, 10:04

SylvieF έγραψε:
04 Οκτ 2022, 14:15
Νόμιμη είναι καλέ. Με ενσυμα και όλα πως να το πω;
Ούτε αεροπλανάκια ούτε πυραμίδες!!
Γιατί δεν μπορείτε να καταλάβετε ότι δεν αισθάνομαι άνετα με αυτό; Τόσο δύσκολο είναι να μου στείλετε ενα ΠΜ η να μου πείτε εδώ ότι σας ενδιαφέρει;
Όποιος άλλος μου έστειλε πήρε ότι πληροφορία ζήτησε.
Έχω όλη τη καλή διάθεση!
Αμα χρειάζεται υπαλλήλους η εταιρία σας και πιστεύει ότι το xariseto.gr είναι κατάλληλο μέρος να δημοσιεύσει αγγελία, να γραφτεί ως μέλος και να φτιάξει αγγελία σύμφωνα με τους κανόνες διαφάνειας που έχουμε θεσπίσει. Ή αλλιώς συνεννοηθείτε εσείς μαζί της για να έχετε την έγκριση της ώστε να αναρτηθεί μια πλήρης αγγελία. Εξηγήσεις μέσω πμ κλπ δεν δεχόμαστε εδώ γιατί κυκλοφορούν και πονηροί που θέλουν να εκμεταλλευτούν εργαζομένους

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες οπου προσφέρετε εργασία σε εργαζόμενο ή ζητάτε τις υπηρεσίες κάποιου”