Εργασια για εξυπηρετηση πελατων στην Αθηνα/Θεσσαλονίκη /απο σπιτι

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από το πρόσωπο σας (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών
Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
milko
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4827
Εγγραφή: 08 Ιαν 2016, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Δραπετσώνας Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Εργασια για εξυπηρετηση πελατων στην Αθηνα/Θεσσαλονίκη /απο σπιτι

Δημοσίευση από milko » 29 Μάιος 2020, 19:59

Μια διεθνες εταιρια οποια συνεργαζεται με πολλες γνωστες εταιριες σε Ελλαδα και εξωτερικο ψαχνει ατομα οποια μιλανε ξενες γλωσσες (εξαιρετικά καλα η εαν ειναι μητρικη ξενη γλωσσα- ακομα καλυτερα), και ατομα με μητρικη γλωσσα Ελληνικη για να εξυπηρετουν πελατες τηλεφωνικως, για τεχνικη υποστηριξη η και τηλεφωνικες πωλησεις. Γνωριζω οτι εχουν γραφεια κυριως στην Αθηνα (περιοχες Μοσχατο/Ταυρος/Καλλιθέα, Πειραιας), Θεσσαλονικη, μικρο γραφειο στα Χανια και για καποιες θεσεις ειναι δυνατον και εργασια απο το σπιτι. Απο τι ξερω, για καποιες πιο σπανιες ξενες γλωσσες ζητανε να ερθουν ατομα και απο εξωτερικο και τους πληρωνουν το εισιτήριο.
Ειναι πληρης απασχοληση, ολο το χρονο, με ολα τα ενσημα, αυστηρά 5μερο/8ωρο, μισθος απο τι γνωριζω ειναι πανω απο 800€ στο χερι (αλλα εξερταται τι γλωσσα θα εξυπηρετησετε) (13.5 μισθοι στο χρονο). Πληρωνουν χωρις καθυστερησεις.

Ειναι απαραίτητο να μιλατε και καλα Αγγλικα και να εχετε βασικες γνωσεις Η/Υ.

Επειδη εχω ξεκινησει την δουλεια εκει, ξερω οτι δεν κοιτανε ηλικια, ουτε οικογενειακη κατασταση, αρκει να εισαι ευγενικος με ανθρωπους, ενθουσιασμο να μαθαινεις και να μπορεσεις να εξυπηρετεις κοσμο. Εκπεδευουν για τα παντα. Εγω προσωπικως ειμαι υπερευχαριστιμενη, εχω και φιλες οποιες εργαζονται εκει 1-2χρονια και ολα ειναι καλα.
Οποιος/οποια ενδιαφερεται, η ξερετε ακομα καποιο ατομο που θα ηθελε να ερθει Ελλαδα να εργαστει, να στειλετε το βιογραφικο στα Αγγλικα στο mildalinda@yahoo.com
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ
ΖΗΤΑΩ:
* γραμματοσημα

•Με μερικα μελη βολευομαστε με κοινες αποστολες/παραλαβες.

οφειλω 0,30: eltsa,Giorgoslitsa,Euphoria9. 1,20:eirini_78. 0,20:zoe2401
μου οφειλει: vaggosdespoina διαφορα από ομαδικη;

ilias iliopoulos
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 2920
Εγγραφή: 22 Μάιος 2012, 16:10
Νομός κατοικίας: Ν. Ηλείας
Δήμος - Κοινότητα: Πύργου Ηλείας
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: L
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Επικοινωνία:

Re: Εργασια για εξυπηρετηση πελατων στην Αθηνα/Θεσσαλονίκη /απο σπιτι

Δημοσίευση από ilias iliopoulos » 18 Αύγ 2020, 11:42

milko έγραψε:
29 Μάιος 2020, 19:59
Μια διεθνες εταιρια οποια συνεργαζεται με πολλες γνωστες εταιριες σε Ελλαδα και εξωτερικο ψαχνει ατομα οποια μιλανε ξενες γλωσσες (εξαιρετικά καλα η εαν ειναι μητρικη ξενη γλωσσα- ακομα καλυτερα), και ατομα με μητρικη γλωσσα Ελληνικη για να εξυπηρετουν πελατες τηλεφωνικως, για τεχνικη υποστηριξη η και τηλεφωνικες πωλησεις. Γνωριζω οτι εχουν γραφεια κυριως στην Αθηνα (περιοχες Μοσχατο/Ταυρος/Καλλιθέα, Πειραιας), Θεσσαλονικη, μικρο γραφειο στα Χανια και για καποιες θεσεις ειναι δυνατον και εργασια απο το σπιτι. Απο τι ξερω, για καποιες πιο σπανιες ξενες γλωσσες ζητανε να ερθουν ατομα και απο εξωτερικο και τους πληρωνουν το εισιτήριο.
Ειναι πληρης απασχοληση, ολο το χρονο, με ολα τα ενσημα, αυστηρά 5μερο/8ωρο, μισθος απο τι γνωριζω ειναι πανω απο 800€ στο χερι (αλλα εξερταται τι γλωσσα θα εξυπηρετησετε) (13.5 μισθοι στο χρονο). Πληρωνουν χωρις καθυστερησεις.

Ειναι απαραίτητο να μιλατε και καλα Αγγλικα και να εχετε βασικες γνωσεις Η/Υ.

Επειδη εχω ξεκινησει την δουλεια εκει, ξερω οτι δεν κοιτανε ηλικια, ουτε οικογενειακη κατασταση, αρκει να εισαι ευγενικος με ανθρωπους, ενθουσιασμο να μαθαινεις και να μπορεσεις να εξυπηρετεις κοσμο. Εκπεδευουν για τα παντα. Εγω προσωπικως ειμαι υπερευχαριστιμενη, εχω και φιλες οποιες εργαζονται εκει 1-2χρονια και ολα ειναι καλα.
Οποιος/οποια ενδιαφερεται, η ξερετε ακομα καποιο ατομο που θα ηθελε να ερθει Ελλαδα να εργαστει, να στειλετε το βιογραφικο στα Αγγλικα στο mildalinda@yahoo.com
Καλημέρα μια φίλη μου που ζούσε χρόνια στην Αγγλία με εξαιρετική γνώση της αγγλικής γλωσσας ενδιαφέρεται και της έστειλα το e-mail σας ευχαριστω
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Οπως λένε στην Αμερική,''one person garbage is another person treasure''(το σκουπίδι του ενός είναι ο θησαυρός του άλλου)

Στο λογαριασμό μπαίνει και απαντάει και η αδερφή μου.

Άβαταρ μέλους
milko
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4827
Εγγραφή: 08 Ιαν 2016, 00:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Δραπετσώνας Πειραιά
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Εργασια για εξυπηρετηση πελατων στην Αθηνα/Θεσσαλονίκη /απο σπιτι

Δημοσίευση από milko » 18 Αύγ 2020, 19:20

ilias iliopoulos έγραψε:
18 Αύγ 2020, 11:42
Καλημέρα μια φίλη μου που ζούσε χρόνια στην Αγγλία με εξαιρετική γνώση της αγγλικής γλωσσας ενδιαφέρεται και της έστειλα το e-mail σας ευχαριστω
να'στε καλα! για ξενογλωσσους στην Αθηνα ειναι φοβερη ευκαιρια, εμεις σωθηκαμε με τα ενδεχομενα αγορας εργασιας κορονοιου..
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΟΙ ΣΥΛΛΟΓΕΣ ΜΟΥ
ΖΗΤΑΩ:
* γραμματοσημα

•Με μερικα μελη βολευομαστε με κοινες αποστολες/παραλαβες.

οφειλω 0,30: eltsa,Giorgoslitsa,Euphoria9. 1,20:eirini_78. 0,20:zoe2401
μου οφειλει: vaggosdespoina διαφορα από ομαδικη;

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες οπου προσφέρετε εργασία σε εργαζόμενο ή ζητάτε τις υπηρεσίες κάποιου”