[ΖΗΤΑΩ] KΑΘΗΓΗΤΗ-ΤΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΩΝ

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από το πρόσωπο σας (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών
Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
stopouthena
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1691
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 13:29
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Geldrop, Netherlands
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] KΑΘΗΓΗΤΗ-ΤΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΩΝ

Δημοσίευση από stopouthena » 13 Νοέμ 2010, 13:17

Καλησπέρα!
Έχω αρχίσει να διαβάζω ιταλικά μόνη μου,γράφω,διαβάζω,λύνω ασκήσεις,μεταφράζω παραμύθια και έχω κάποια βιβλία φροντιστηρίου για βοήθεια όμως χρειάζομαι ένα άτομο για ιδιαίτερα 1 φορά την εβδομάδα 2 ή 3 ώρες(ή 2 φορές την εβδομάδα από 2 ώρες ίσως),όσες είναι απαραίτητες για να μου εξηγεί κάποια πράγματα και γενικώς να με βοηθάει σε οτι έχω ξεκινήσει και οτι κάνω!
Οι ελευθερές μου ώρες είναι το μεσημέρι μεταξύ 13¨00 με 17¨00 από Δευτέρα έως και Παρασκευή και θα προτιμούσα να κάνω το μάθημα στον χώρο μου,ο οποίος βρίσκεται δίπλα σε σταθμό μετρο κόκκινης γραμμής (στ.Λαρίσης).
Απο χρήματα δεν γνωρίζω καθόλου τι πέρνει ένας καθηγητής ιδιαιτέρων μαθημάτων οπότε όλες οι προσφορές δεκτές και βλέπουμε!!!

:thank:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stopouthena την 01 Δεκ 2010, 15:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηallo from Athens!

Είμαι ξανά Αθήνα και μένω σε 2 φίλους, γι αυτό και περισσότερο ζητάω παρά χαρίζω!
Δεν έχω συνεχή πρόσβαση στο internet γι αυτό για καλύτερη επικοινωνία κάντε μου μία κλήση στο τηλέφωνο που σας στέλνω!(what's up)
Αν δεν έχω κλειδώσει σωστά την αγγελία είναι ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορώ να το κάνω από το κινητό. Αντί για "συμβουλές" αφήστε την ως έχει και θα την φτιάξω όταν βρω laptop.
χΑΡΙΖΩ σε ανθρώπους που χαρίζουν..... Όχι όμως σε εκείνους που χαρίζουν ένα δεξί παπούτσι και ζητάνε λιμουζίνα!

Καλώς σας βρήκα!
Ήλι

Άβαταρ μέλους
elen2
Diamond Member
Diamond Member
40 73
Δημοσιεύσεις: 617
Εγγραφή: 01 Ιούλ 2010, 15:18
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: [ΖΗΤΑΩ]KΑΘΗΓΗΤΗ-ΤΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΩΝ

Δημοσίευση από elen2 » 13 Νοέμ 2010, 14:54

για ριξε μια ματια εδω μηπως βρεις κατι http://www.privateteacher.gr

Άβαταρ μέλους
traxanoula
Diamond Member
Diamond Member
51 38
Δημοσιεύσεις: 424
Εγγραφή: 18 Μάιος 2010, 16:26
Νομός κατοικίας: Ν. Λέσβου
Δήμος - Κοινότητα: Μυτιλήνης Λέσβου
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Alpha Bank
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: [ΖΗΤΑΩ]KΑΘΗΓΗΤΗ-ΤΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΩΝ

Δημοσίευση από traxanoula » 13 Νοέμ 2010, 16:37

Η αδερφή μου είναι καθηγήτρια Ιταλικών και πηγαίνει σε σπίτια ή πας εσυ στο δικό της!
Παίρνει σχετικά λίγα χρήματα.
Θέλεις να σας φέρω σε επικοινωνία να το συζητήσετε;
Πραγματοποιώ αποστολές με Δέματα ΕΛΤΑ (1,50€ έως 3 κιλά)
Για όσους κατοικούν στο νησί μπορώ να πραγματοποιήσω και συνάντηση!

Άβαταρ μέλους
stopouthena
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1691
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 13:29
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Geldrop, Netherlands
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: [ΖΗΤΑΩ]KΑΘΗΓΗΤΗ-ΤΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΩΝ

Δημοσίευση από stopouthena » 13 Νοέμ 2010, 22:25

traxanoula έγραψε:Η αδερφή μου είναι καθηγήτρια Ιταλικών και πηγαίνει σε σπίτια ή πας εσυ στο δικό της!
Παίρνει σχετικά λίγα χρήματα.
Θέλεις να σας φέρω σε επικοινωνία να το συζητήσετε;
ευχαριστώ για το πμ,θα επικοινωνήσω μαζί της από Δευτέρα και βλέπουμε!
Ηallo from Athens!

Είμαι ξανά Αθήνα και μένω σε 2 φίλους, γι αυτό και περισσότερο ζητάω παρά χαρίζω!
Δεν έχω συνεχή πρόσβαση στο internet γι αυτό για καλύτερη επικοινωνία κάντε μου μία κλήση στο τηλέφωνο που σας στέλνω!(what's up)
Αν δεν έχω κλειδώσει σωστά την αγγελία είναι ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορώ να το κάνω από το κινητό. Αντί για "συμβουλές" αφήστε την ως έχει και θα την φτιάξω όταν βρω laptop.
χΑΡΙΖΩ σε ανθρώπους που χαρίζουν..... Όχι όμως σε εκείνους που χαρίζουν ένα δεξί παπούτσι και ζητάνε λιμουζίνα!

Καλώς σας βρήκα!
Ήλι

Άβαταρ μέλους
stopouthena
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1691
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 13:29
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Geldrop, Netherlands
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Re: [ΖΗΤΑΩ]KΑΘΗΓΗΤΗ-ΤΡΙΑ ΙΤΑΛΙΚΩΝ

Δημοσίευση από stopouthena » 13 Νοέμ 2010, 22:26

elen2 έγραψε:για ριξε μια ματια εδω μηπως βρεις κατι http://www.privateteacher.gr
πολύ χρήσιμο!σε ευχαριστώ πολύ!
Ηallo from Athens!

Είμαι ξανά Αθήνα και μένω σε 2 φίλους, γι αυτό και περισσότερο ζητάω παρά χαρίζω!
Δεν έχω συνεχή πρόσβαση στο internet γι αυτό για καλύτερη επικοινωνία κάντε μου μία κλήση στο τηλέφωνο που σας στέλνω!(what's up)
Αν δεν έχω κλειδώσει σωστά την αγγελία είναι ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορώ να το κάνω από το κινητό. Αντί για "συμβουλές" αφήστε την ως έχει και θα την φτιάξω όταν βρω laptop.
χΑΡΙΖΩ σε ανθρώπους που χαρίζουν..... Όχι όμως σε εκείνους που χαρίζουν ένα δεξί παπούτσι και ζητάνε λιμουζίνα!

Καλώς σας βρήκα!
Ήλι

Άβαταρ μέλους
mengre
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 6266
Εγγραφή: 12 Μάιος 2010, 13:03
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Επικοινωνία:

[ΖΗΤΑΩ] Ζηταω καθηγητη-τρια για Ιταλικα

Δημοσίευση από mengre » 29 Μάιος 2016, 13:31

Γεια σας.ενδιαφερομαι για ιδιαιτερα μαθηματσ ιταλικων εαν καποιος-α διδασκει ας μου στειλει ενα μηνυμα για προσφορα. Θα ειμαστε δυο ατομα.
Ευχαριστω
Πιθανον να αργω στις παραλαβες λογω μωρου και λογω κλεισιματος των ελτα της περιοχης μου πουμε γινοταν η επιδοση των δεματων με αποτελεσμα να τα στελνουν αλλου μακρια..

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Προσφορά για ιδιαίτερα μαθήματα!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες οπου προσφέρετε εργασία σε εργαζόμενο ή ζητάτε τις υπηρεσίες κάποιου”