Σχετικά με φωτογράφο για βάπτιση

Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών από επιχειρήσεις που γνωρίζετε ή από το πρόσωπο σας (ΜΟΝΟ προσφορές και ΟΧΙ διαφημίσεις)
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε προσφορές εργασίας ή ζήτησης υπηρεσιών
Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
Χριστίνα
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 9017
Εγγραφή: 15 Ιουν 2010, 14:49
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Νεαπόλεως Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Φωτογραφιση βαφτισης/γαμου απο 230 ευρω

Δημοσίευση από Χριστίνα » 07 Ιαν 2013, 14:22

η τιμή που δίνει η κοπέλα είναι όντως πολύ χαμηλή. Μόνο που σκέφτομαι τι δώσαμε για γάμους και βαφτίσεις - προ κρίσης φυσικά - με πιάνουν τα νεύρα μου! :evil:


Άβαταρ μέλους
polvar
Συντονιστής
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 39418
Εγγραφή: 22 Δεκ 2009, 12:30
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Τοποθεσία: Τούμπα
Επικοινωνία:

Re: Φωτογραφιση βαφτισης/γαμου απο 230 ευρω

Δημοσίευση από polvar » 07 Ιαν 2013, 14:30

Το τι τιμές κυκλοφορούσαν (και κάποιες κυκλοφορούν ακόμα) δεν λέγεται.
Αλλά και τα 500€ για έναν γάμο με απασχόληση 2 φωτογράφων για 4-5 ώρες και έξοδα εκτύπωσης 200-300 φωτογραφιών δεν είναι λίγα σε εποχή κρίσης.

Επίσης οι προσφορές πρέπει να είναι επώνυμες και από μέλη προς μέλη, όπως λέμε και στους κανόνες και είπα παραπάνω. Όχι με πμ και στα κρυφά γιατί ο άλλος μπορεί να υποθέσει ότι θα βγάλει και το "κατιτίς" του ο ενδιάμεσος κλπ.

dora123
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5310
Εγγραφή: 05 Σεπ 2010, 12:32
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θέρμης Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

Re: Φωτογραφιση βαφτισης/γαμου απο 230 ευρω

Δημοσίευση από dora123 » 24 Ιαν 2013, 10:08

το καταστημα λεγεται happenings αλλα να διευκρινισω οτι εγω πηρα μονο τις υπηρεσιες της φωτογραφισης. για τις υπολοιπες υπηρεσιες δεν μπορω να εκφερω γνωμη. η φωτογραφος λεγεται δημητρα γεωργιαδου. το τηλ της μπορω να το δωσω με πμ. συγγνωμη αν δεν εδωσα τα στοιχεια αλλα νομισα πως θα θεωρουνταν δωρεαν διαφημιση. η τιμη ειναι σταθερη εδω κ 2 χρονια, δεν ειναι δηλαδη εκπτωση απο καποια αλλη τιμη. ισως το φπα ειναι εξτρα, δε θυμαμαι, αλλα κ παλι ειναι πολυ καλη η τιμη. χρειαστηκε μια φιλη μου φωτογραφο προσφατα, την υπεδειξα κ σκεφτηκα να το μοιραστω κι εδω. αν κ παλι εχω κανει καποιο λαθος, υποδειξετε μου να το διορθωσω.
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Πηγαινοέρχομαι και Θεσσαλονίκη

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες οπου προσφέρετε εργασία σε εργαζόμενο ή ζητάτε τις υπηρεσίες κάποιου”