Αναζητώ εργασία - προσφέρω υπηρεσία

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε ζητήσεις εργασίας ή προσφοράς υπηρεσιών από μέρους σας
-Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
bluemοon
Banned member !!
Banned member !!
8 4
Δημοσιεύσεις: 788
Εγγραφή: 09 Απρ 2008, 14:42
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Επικοινωνία:

Αναζητώ εργασία - προσφέρω υπηρεσία

Δημοσίευση από bluemοon » 03 Απρ 2009, 13:49

Οι περισσότεροι απο εμάς έχουμε βρει εργασία από μια πληροφορία που ακούσαμε, από κάποιον γνωστό, από μιαν ανακοίνωση.Ας μοιραστούμε εδω όποιες πληροφορίες έχουμε και ας βοηθήσουμε ο ένας τον άλλο...(επίσης σεμιναρια,ευκαιρίες επιμόρφωσης καλοδεχούμενα...)



εχμ.μια και είμαι η πρώτη, αν κάποιος γνωρίζει να ζητάνε κάπου ψυχολόγο.. :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος bluemοon την 25 Νοέμ 2009, 00:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Δίνουμε στο σκύλο μας ό,τι περισσεύει απο χρόνο, χώρο και αγάπη.Εκείνος όμως μας δίνει όλα οσα εχει...
Προς όλα τα μέλη που εχουνε να λαβουνε κατι απο εμενα: Επειδη θα λειψω για κάποιο διάστημα που δεν εχει καθοριστει ακομα, εχω αφησει τα παντα στην αδερφη μου και θα φυγουνε απο κει.Καντε τον κοπο να στειλετε μηνυμα στο blackcitty78@yahoo.gr για να ξέρει πού θα στειλει και τι.Σας ευχαριστώ!

Άβαταρ μέλους
JOANNA T.
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις: 213
Εγγραφή: 14 Απρ 2008, 09:35
Νομός κατοικίας: Ν. Ημαθίας
Τοποθεσία: Νάουσα

προσφέρω υπηρεσία

Δημοσίευση από JOANNA T. » 03 Απρ 2009, 14:30

Παρεπιπτόντως, είμαι διακοσμήτρια :D
Αν κάποιος χρειαστεί μελέτη χώρου (σπιτιού-γραφείου-καταστήματος-κτλ) ας μη διστάσει.
Ειδικές χρεώσεις για τα μέλη του xariseto :mrgreen:
Και για να διαψεύσω τις φήμες, ο διακοσμητής δεν είναι έξοδο, είναι επένδυση και εφόσον είναι σωστός επαγγελματίας σου τα βγάζει τα λεφτά του (προλαβαίνοντας λάθη στις κατασκευές και αξιοποιώντας χώρους με οικονομικές λύσεις). :wink:
Χωρίς πλάκα τώρα αν χρειαστεί κανείς βοήθεια, ας μου στείλει πμ...
Εικόνα

ΒΙΚΥ1
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: 24 Φεβ 2009, 09:55
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Κερατσίνι

Re: Ψαχνεις δουλειά ή συνεργάτη;

Δημοσίευση από ΒΙΚΥ1 » 08 Απρ 2009, 13:57

Οδηγος με Γ επαγγελματικο, 35 ετων, Αττικη και πρακτορεια, υπευθυνος και εργατικος ψαχνει δουλεια και απαραιτητα σωστο εργοδοτη

Άβαταρ μέλους
astanapane2009
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 815
Εγγραφή: 02 Μάιος 2009, 20:50
Νομός κατοικίας: Ν. Ξάνθης
Τοποθεσία: ΞΑΝΘΗ
Επικοινωνία:

Re: Ψαχνεις δουλειά ή συνεργάτη;

Δημοσίευση από astanapane2009 » 03 Μάιος 2009, 09:55

Νεαρή 23 ετών κάτοχος πτυχίου Β.Νοσηλευτή , Β.Βρεφονηπιοκόμου και Απόφοιτη ΙΕΚ Πληροφορικής ζητάει ανάλογη δουλειά στις περιοχές Ξάνθης Καβάλας.Δεκτές ΜΟΝΟ σοβαρές προτάσεις.ευχαριστώ.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
- ΔΕΝ ζητάμε συνεχεία ! Αν είναι πραγματική ανάγκη στείλτε πρώτα email στο info@xariseto.gr ή στο 2312203040
- ΔΕΝ γράφουμε με latinika ουτε με ΚΕΦΑΛΑΙΑ !
- Γράφουμε οσο πιο ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ γίνετε την αγγελία μας ! ΚΑΙ αν μπορούμε με ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ !
- Οταν πάρουμε ή δώσουμε , ποστάρουμε και ευχαριστούμε το μέλος (αν έχουμε ζητήσει) για να κλειδώσει κάποιος mod την αγγελία."

nandiaki
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2417
Εγγραφή: 23 Ιουν 2008, 10:14
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 37
Μπλούζα: M
Τραπ. λογ/σμός: Εθνική
Τοποθεσία: Κάτω Τούμπα, Ιπποκρατειο
Επικοινωνία:

Re: Προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία ;

Δημοσίευση από nandiaki » 12 Μάιος 2009, 11:16

Είμαι Απόφοιτη Πολ.Μηχανικός Ε/Υ και Πτυχιούχος Διακοσμήτρια.
Παραδίδω ιδιαίτερα μαθήματα εκμάθησης σχεδιαστικού προγράμματος AutoCAD 2d & 3d που οδηγούν σε πιστοποίηση γνώσεων χειρισμού του προγράμματος σε E.C.D.L.
Επιπλέον αναλαμβάνω αρχιτεκτονικά σχέδια και διακοσμήσεις οικιών και επαγγελματικών χώρων.
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει με pm
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
Παραλαβή από Κάτω Τούμπα Θεσσαλονίκη ή αποστολές με ΕΛΤΑ ή με boxnow.
Δεν θα τηρηθεί απαραίτητα σειρά προτεραιότητας.

Άβαταρ μέλους
stopouthena
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 1691
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008, 13:29
Νομός κατοικίας: Εκτός Ελλάδας
Δήμος - Κοινότητα: ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 41
Μπλούζα: L
Τοποθεσία: Geldrop, Netherlands
Επικοινωνία:

Re: Προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία ;

Δημοσίευση από stopouthena » 05 Ιούλ 2009, 20:31

Για εργασιες με θεμα τον κηπο,βαψιματα σε σπιτια,υδραυλικα και οτιδηποτε αλλο εκτος ηλεκτρικα καλεστε τον κ.Ζερβα Χρήστο.ειναι ανεργος αρκετο καιρο και χρειαζεται μια δουλεια.ευχαριστω. 2105735538
Ηallo from Athens!

Είμαι ξανά Αθήνα και μένω σε 2 φίλους, γι αυτό και περισσότερο ζητάω παρά χαρίζω!
Δεν έχω συνεχή πρόσβαση στο internet γι αυτό για καλύτερη επικοινωνία κάντε μου μία κλήση στο τηλέφωνο που σας στέλνω!(what's up)
Αν δεν έχω κλειδώσει σωστά την αγγελία είναι ΕΠΕΙΔΗ δεν μπορώ να το κάνω από το κινητό. Αντί για "συμβουλές" αφήστε την ως έχει και θα την φτιάξω όταν βρω laptop.
χΑΡΙΖΩ σε ανθρώπους που χαρίζουν..... Όχι όμως σε εκείνους που χαρίζουν ένα δεξί παπούτσι και ζητάνε λιμουζίνα!

Καλώς σας βρήκα!
Ήλι

Simos30
Gold Member
Gold Member
1 2
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: 23 Απρ 2009, 19:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία ;

Δημοσίευση από Simos30 » 22 Σεπ 2009, 20:46

Είμαι τεχνικός ηλεκτρονικών υπολογιστών από Αθήνα - Νότια προάστια. Επισκευάζω και αναβαθμίζω σταθερούς και φορητούς υπολογιστές. ΤΙΜΕΣ ΦΘΗΝΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΤΟ. Εάν ενδιαφέρεστε να κάνετε γρήγορο ξανά τον παλιό σας υπολογιστή ή αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα στο φορητό η σταθερό σας μηχάνημα επικοινωνείστε μαζί μου είτε με p.m (π.μ) είτε τηλεφωνικά στο 6977783538 είτε με email : simos28@gmail.com

goldyg
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: 23 Σεπ 2009, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Ψαχνεις δουλειά ή συνεργάτη;

Δημοσίευση από goldyg » 23 Σεπ 2009, 13:24

Καλημέρα κι από μένα...επειδή αυτό είναι το πρώτο μου ποστ θα ήθελα να δώσω κατ'αρχήν συγχαρητήρια στους εμπνευστές της ιδέας και στους δημιουργούς του site!
Είμαι 38 ετών και μετά από κάποιο διάστημα αποχής από τον τομέα της εργασίας αποφάσισα να ξαναβγώ στον αγώνα :) Έχω προϋπηρεσία περίπου 14-15 χρόνια σαν υπάλληλος γραφείου και πολύ καλή γνώση αγγλικών, Η/Υ. Ενδιαφέρομαι κυρίως για ημιαπασχόληση αλλά με ασφάλιση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τυχόν προσφορές.

αser
VIP Member
VIP Member
23 8
Δημοσιεύσεις: 1098
Εγγραφή: 31 Δεκ 2008, 22:16
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Αθηνα-Κεντρο
Επικοινωνία:

Re: Ψαχνεις δουλειά ή συνεργάτη;

Δημοσίευση από αser » 13 Νοέμ 2009, 18:00

Αναζητώ εργασία πλήρη ή μερική απασχόλησή, στην προηγούμενη δουλειά ασχολήθηκα με τα ζωντανά (σκύλους - γάτες) τάισμα φροντίδα καθάρισμα κτλ.
Ψάχνω κάτι ίδιο η παρόμοιο με τα ζωντανά.

Έχω δικό μου μεταφορικό μέσο (αυτοκίνητο) με Β ερασιτεχνικό και σε λιγότερο από μήνα θα αποκτήσω Α για μοτοσικλέτα (ανεξαρτήτως κυβισμού)

Επικοινωνία με πμ
:gr:
Για τους ενδιαφερόμενους από τις αγγελίες μου.
Δεν στέλνω ταχυδρομικά παρά μόνο σε πιστοποιημένα μέλη, ανάλογα με το είδος του αντικειμένου.
Παραλαβή απο μετρό Συγγρού φιξ!


Μπείτε στο chat να γνωριστούμε! ->> Chat

Άβαταρ μέλους
Irinianasta
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 06 Αύγ 2009, 13:14
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Ψαχνεις δουλειά ή συνεργάτη;

Δημοσίευση από Irinianasta » 24 Νοέμ 2009, 14:17

Αναλαμβανω να καθαρίσω σπίτια , επαγγελματικους χώρους , κοινοχρηστους χώρους πολυκατοικιων κ.α
Επίσης αναλαμβανω την μαγειρικη στο χώρο σας, για οικογενειες ή για περισσοτερα ατομα (τραπεζια, μπουφεδες κλπ) Ελληνικη κουζινα , με παραδοσιακες συνταγές , της μαμας.... :wink: :wink:

Φτιάχνουμε με την μητέρα μου εξαιρετικής ποιότητας χυλοπίτες χειροποίητες με φρέσκα αυγά δικά μας και πολλά είδη τραχανά ! Επίσης διαθέτουμε φρέσκα αυγουλάκια από τις καλοταϊσμένες με φυσικές και ΜΟΝΟ τροφές, κότες μας !!

Αν καποιος ενδιαφέρεται, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο τηλέφωνο της υπογραφής μου.

Σας ευχαριστω εκ των προτερων
Ειρήνη

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες όπου εσείς ζητάτε εργασία ή προσφέρετε υπηρεσίες”