Αναζητώ εργασία - προσφέρω υπηρεσία

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε ζητήσεις εργασίας ή προσφοράς υπηρεσιών από μέρους σας
-Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ψαρακι
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 4232
Εγγραφή: 14 Οκτ 2010, 17:00
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευπαλίου Φωκίδας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ εργασία

Δημοσίευση από ψαρακι » 14 Δεκ 2010, 15:40

καλησπερα ειμαι βρεφονηπιοκομος και ψαχνω δουλεια σε παιδικο σταθμο η ως συνοδος σε σχολικο η ως υπαλληλος γραφειου .Εχω εμπειρεια και στα δυο . Μπορω να κραταω και μικρα παιδακια σπιτι μου (ενναλακτικο babysiting ) το οποιο ειναι πολυ πιο φτηνο για τους γονεις και ειναι σαν μια μορφη παιδικου σταθμου αλλα σε ενα οικογενειακο περιβαλλον,στο εξωτερικο βοηθαει πολλους γονεις αυτη η μεθοδος.Γενικα εχω αναγκη για δουλεια αλλα μπορω μονο πρωινες ωρες λογο των παιδιων ,ευχαριστω εκ των προτερων :} :} :}

Άβαταρ μέλους
Παυλίνα
Platinum Member
Platinum Member
20 21
Δημοσιεύσεις: 189
Εγγραφή: 02 Ιουν 2009, 16:02
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ εργασία

Δημοσίευση από Παυλίνα » 14 Δεκ 2010, 16:48

Καλησπέρα!
Είμαι φοιτήτρια στο τμήμα φυσικής του καποδιστριακού στο τρίτο έτος και παραδίδω μαθήματα φυσικής, χημείας και μαθηματικών σε παιδιά δημοτικού, γυμνασίου και πρώτης-δευτέρας λυκείου.
Μένω Παλαιό Φάληρο αλλά η περιοχή κανονίζεται!!

Επίσης, ενδιαφέρομαι για διάφορες φοιτητικές δουλειές [π.χ. σερβιτόρα (έχω εργαστεί ως τέτοια) κλπ.]
Έχω καλές σχέσεις με υπολογιστές και ξέρω αγγλικά.

Στείλτε πμ!!!!!

:hapi:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Παυλίνα την 15 Δεκ 2010, 02:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
DuBaHoLiC

υ.γ.1: αν ξεχάσω, θύμησέ μου
υ.γ.2: όταν μου μαζεύονται κάμποσα πακέτα και γράμματα, πάω ταχυδρομείο

ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

Άβαταρ μέλους
alexia00
Gold Member
Gold Member
11 6
Δημοσιεύσεις: 102
Εγγραφή: 26 Οκτ 2010, 11:40
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Τοποθεσία: Παγκράτι
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ εργασία

Δημοσίευση από alexia00 » 14 Δεκ 2010, 18:45

καλησπέρα, με ενδιαφέρουν διάφορες καλλιτεχνικές δραστηριότητες με μεροκάματο, αν κάποιος ακούσει κάτι ας με ενημερώσει παρακαλώ :}
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος alexia00 την 11 Ιαν 2011, 18:16, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
And in the end, the love we take is equal to the love we make.


ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ

marilyn
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 3606
Εγγραφή: 08 Ιαν 2010, 17:25
Νομός κατοικίας: Ν. Ροδόπης
Δήμος - Κοινότητα: Κομοτηνής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Τοποθεσία: ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ εργασία

Δημοσίευση από marilyn » 23 Δεκ 2010, 13:54

Ο άντρας μου ψάχνει για δουλειά.
Έχει δουλεψει ως πωλητής σε διάφορα αντικείμενα και ως στέλεχος σε εργοστάσιο
Έχει ECDL Η/Υ
Εχει Proficiency και άδεια διδασκαλίας Αγγλικης γλώσσας και παραδίδει μαθήματα για όλα τα επίπεδα!
Επίσης αναλαμβάνει μεταφράσεις από Αγγλικά σε Ελληνικά και το αντίστροφο!
Μπορεί να διδάξει μεμονομένα ή και σε μικρά γκρουπ με πιο χαμηλές τιμές!
Ψάχνουμε για οτιδήποτε, όχι μόνο δουλειά γραφείου...μιας και τα έξοδα μας έχουν πνίξει...
Πόλη Κομοτηνή και γύρω περιοχές.
Οτιδήποτε ακούσετε ενημερώστε με σας παρακαλώ.


Έχω paypal και e-banking στην Alpha Bank και τράπεζα Πειραιώς!!!
Μπορούμε να κάνουμε τις συναλλαγές μας πιο εύκολα και πιο γρήγορα!!!

Emi85
Silver Member
Silver Member
3 6
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: 02 Δεκ 2010, 11:48
Νομός κατοικίας: Ν. Χανίων
Δήμος - Κοινότητα: Χανίων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 39
Μπλούζα: S
Τραπ. λογ/σμός: Πειραιώς
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ εργασία

Δημοσίευση από Emi85 » 24 Δεκ 2010, 02:22

Γεια σας,
είμαι Πτυχιούχος Μεταφράστρια του Ιονίου Παν/μίου και νυν φοιτήτρια στο Εθνικό Καποδιστριακό Παν/μιο Αθηνών στο Τμήμα της Γερμανικής Φιλολογίας.
Λόγω οικονομικών δυσχερειών θα με ενδιέφερε να εργαστώ άμεσα σε κάποια θέση ως υπάλληλος γραφείου, κατά προτίμηση σε μεταφραστικό γραφείο ή σε εκδοτικό οίκο ή σε εφημερίδα/περιοδικό/TV/ραδιόφωνο κτλ. αρκεί να υπάρχει η δυνατότητα ασφάλισής μου (σε διαφορετική περίπτωση μόνο κατόπιν σύμβασης έργου). Δε θα είχα πρόβλημα αν επρόκειτο και για μερική απασχόληση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
ΠΑΝΤΑ να μου αποστέλλετε και π.μ. όταν θέλετε να σας απαντήσω, διότι δεν μπαίνω συχνά. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
>Προτεραιότητα έχουν όσοι μπορούν να παραλάβουν χέρι-χέρι.
>Αντικείμενα μικρής σχετικά αξίας τα οποία χαρίζω θα αποστέλλονται σε κοντινές μου περιοχές. Δεν αξίζει τον κόπο η ταλαιπωρία και τα έξοδα αποστολής που θα καταβάλλετε αν είστε μακρυά...
>Όσοι εκδηλώνουν ενδιαφέρον για κάτι που χαρίζω και δεν το παραλαμβάνουν εντός 4 ημερών, θα απευθύνομαι στον επόμενο που το ζήτησε...
>Αν εκδηλώνω το ενδιαφέρον μου για το αντικείμενο/προϊόν/υπηρεσία που προσφέρετε, εφόσον πρόκειται να δοθεί σε μένα, να μου αποστέλλετε και π.μ. Το ίδιο κι αν χαρίζω ή ανταλλάσω κάτι. :thank:

Άβαταρ μέλους
linampoura
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 5525
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 02:17
Νομός κατοικίας: Ν. Εύβοιας
Δήμος - Κοινότητα: Ζίτσας Ιωαννίνων
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

Re: Προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία ;

Δημοσίευση από linampoura » 12 Ιαν 2011, 16:42

δυσκολοι καιροι και τα εξοδα τρεχουν!!προσφερω οποια δουλεια να ναι..και φυσικα δεν ζητω τρελες αμοιβες!απλα για τα βασικα εξοδα!!!μπορω να κραταω τα παιδακια σας,η να κανω δουλειες του σπιτιου η οτιδηποτε προταση θα ειναι ανοιχτη,μιας και παραλληλα με τη σχολη μου δεν εχω οσο χρονο ζητουν τα ξενοδοχεια οπου ειναι και το αντικειμενο των σπουδων μου!ψαχνει και ο φιλος μου..ξερει απο οικοδομικα μιας και δουλευε 7 χρονια,η οποια γενικα μερεμετια χρειαστουν,οποτε μην διστασετε αν χρειαστειτε το οτιδηποτε!
επεισης μπορω να προσφερω σε παιδακια παραληλα με τη φυλαξη τους δωρεαν μαθηματα αγγλικων!ευχαριστω,Λίνα!
να προσθεσω πως δεν ειναι αναγκη να αμοιβομαστε με λεφτα αλλα με οτι προιον(για το σπιτι πχ απορυπαντικα) η οτι εχει καποιος να προσφερει..ευχαριστω!
ΣΤΕΛΝΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΟΥΡΙΕΡ ΚΑΙ ΝΕΑ ΤΙΜΗ ACS 3,5 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΣΕ ΝΗΣΙΑ 3,70 ΕΥΡΩ ΜΕΧΡΙ 2 ΚΙΛΑ.AN ΔΕΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

(Δεν μπαίνω συχνά στο site λόγω προσωπικών υποχρεώσεων γι'αυτό το λόγο και λόγω χώρου και τις αγγελίες θα τις κρατάω λίγο και μετά θα δίνονται εκτός)

vasi
Platinum Member
Platinum Member
70 24
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: 13 Οκτ 2010, 22:23
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: Προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία ;

Δημοσίευση από vasi » 08 Φεβ 2011, 18:19

Ζητάω μερικά άτομα που να έχουν ευχέρεια στο διαδίκτυο. Παράγω προϊόντα όπως τραχανάδες, λικέρ, γλυκά, τσίπουρα και άλλα, τα οποία προσπαθώ να προωθήσω μέσω διαδικτύου. Αναζητώ, λοιπόν, μερικά άτομα τα οποία με προμήθεια (αρκετά καλή) θα δημιουργούν αγγελίες σε σελίδες όπως το ebay, tinypayme, ricardo, amazon και όσες το δυνατόν περισσότερες καθώς και σε διαδικτυακούς τόπους σεφ, γκουρμέ και τα λοιπά που ενδεχομένως να ενδιαφέρονται. Προφανώς δε πρόκειται για κανονική δουλειά αλλά για καλό χαρτζιλίκι. Η δουλειά είναι εύκολη και το μόνο που χρειάζεται είναι λίγος χρόνος και καλή διάθεση. :}

olgadal
new member
new member
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: 26 Μαρ 2011, 22:15
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ακάνθου-Σταγείρων Χαλκιδικής
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ εργασία

Δημοσίευση από olgadal » 26 Μαρ 2011, 23:31

σπουδαζω Διακοσμητικη Εσωτερικου χωρου
εχω παθος με καλλιτεχνικες δραστηριοτητες

Εχω αναλαβει εκθεσεις ζωγραφικης,φωτογραφιας και κοσμηματων στη Αθηνα-Θεσσαλονικη.
Εχω ζωγραφισει σε συλλογο Κωφων.
Εχω συμμετασχει σε εθελοντικες εργασιες σχετικα με καλλιτεχνικα θεματα.

και κανω δικα μου κοσμηματα
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/pag ... 5758οποιος θελει ατομα σε οποια δραστηριοτητα εχω κανει η κατι αλλο ας μου πει...

ιωαννα υπο
Platinum Member
Platinum Member
19 21
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: 23 Ιουν 2010, 10:34
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Επικοινωνία:

Re: Αναζητώ εργασία

Δημοσίευση από ιωαννα υπο » 29 Μαρ 2011, 10:01

δεχομαι να κανω δαχτυλογραφησεις κειμενων
και αν θελετε διαφημιση των μαγαζιων σας στο blog Μου
οσοι εχουν κατι και ειναι στο κεντρο με βολευουν αλλιως δεν θα ζητω

δινω σε οσους ειναι στην πολη μου γιατι δεν θελω να μπλεκω με ταχυδρομια αλλιως αν μπορει καποιος δικος σας να σας εξυπηρετησει ευχαριστως

ΔΕΝ εχω δικο μου υπολογιστη και μπαινω οποτε μπορω οποτε υπομονη και ευχαριστω για την κατανοηση

Άβαταρ μέλους
stella3
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 5735
Εγγραφή: 18 Μαρ 2010, 06:53
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Ερυθρών Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Re: Προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία ;

Δημοσίευση από stella3 » 06 Απρ 2011, 17:27

Δημιουργώ μοντέρνα, νεανικά κοσμήματα και αξεσουάρ.
Στείλτε μου πμ να πούμε λεπτομέρειες και να με ρωτήσετε οτιδήποτε.
Ευχαριστώ. :D
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stella3 την 14 Μάιος 2011, 13:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Χαρίζω σε παλαιότερα μέλη και μέλη που χαρίζουν.
Απαγορεύεται η πώληση όσων χαρίζονται!

Κοιτάξτε όλες τις αγγελίες μου

Εδώ είναι οι ενεργές αγγελίες μου
Ζητάω ΤΖΙΝ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ
δεν έχω πολύ χρόνο, μπαίνω για πολύ λίγο και θέλω οι συναλλαγές μας να γίνονται όσο το δυνατόν πιο γρήγορα
•Πλέον είναι ακόμα πιο φθηνό και ασφαλές, να μου καταθέτετε την αξία του δέματος 1.50€ όπως και εγώ σε σας.
•Όταν στέλνετε φάκελο να γράφετε username και ποια πράγματα θέλετε.
•Παρακαλώ να με ενημερώνετε όταν στέλνετε/λαμβάνετε τον φάκελο.
•Όταν παραλάβετε,αφήνετε σχόλιο κ πατάτε το ευχαριστώ.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Αγγελίες όπου εσείς ζητάτε εργασία ή προσφέρετε υπηρεσίες”