[ΕΚΛΕΙΣΕ] Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Εδώ μπορείτε να γράφετε ζητήσεις εργασίας ή προσφοράς υπηρεσιών από μέρους σας
-Εννοείται ότι πρέπει να εκδοθούν όλα τα νόμιμα παραστατικά/ένσημα
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΖΗΤΗΣΗ 'ΜΑΥΡΗΣ' ΕΡΓΑΣΙΑΣ
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΠΡΟΣΦΟΡΑ]Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από nefeli55 » 27 Οκτ 2012, 23:42

Καλησπερα και παλι. Επειδη αναφερθηκε η τιμη και δουλευω και εγω σε φωτογραφιο, να πω οτι η τιμη σε μας για μια απλη 4αδα, οπως ειναι αυτη που αναφερεστε, ειναι στα 6 ευρω.
Αν ερθει καποιος με τραβηγμενη την φωτογραφια απο το κινητο ή απο την μηχανη του, κανοντας του μια 4αδα του χρεωνω μονο 3 ευρω.
Αν μου φερει φωτογραφια να σκαναρω και να την κανω 4αδα του παιρνω 4 ευρω.
Η τιμη λοιπον δεν ειναι πολυ, εως καθολου λιγοτερη απο τα δεδομενα στα μαγαζια....


Άβαταρ μέλους
argyrhs
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
24 31
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: 09 Αύγ 2008, 10:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΠΡΟΣΦΟΡΑ]Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από argyrhs » 28 Οκτ 2012, 00:06

nefeli55 έγραψε:Καλησπερα και παλι. Επειδη αναφερθηκε η τιμη και δουλευω και εγω σε φωτογραφιο, να πω οτι η τιμη σε μας για μια απλη 4αδα, οπως ειναι αυτη που αναφερεστε, ειναι στα 6 ευρω.
Αν ερθει καποιος με τραβηγμενη την φωτογραφια απο το κινητο ή απο την μηχανη του, κανοντας του μια 4αδα του χρεωνω μονο 3 ευρω.
Αν μου φερει φωτογραφια να σκαναρω και να την κανω 4αδα του παιρνω 4 ευρω.
Η τιμη λοιπον δεν ειναι πολυ, εως καθολου λιγοτερη απο τα δεδομενα στα μαγαζια....
Ναι αλλά και σε προηγούμενο μήνυμα σου και τώρα αναφέρεσαι μόνο στις γενικής χρήσης φωτογραφίες όχι στις βιομετρικές για διπλώματα οδήγησης ή διαβατήρια σαν να μην διαβάζεις ολόκληρο το αρχικό μου post.
H τιμή 3€ για βιομετρικές φωτογραφίες και το κόστος μίας εκτύπωσης 10Χ15 το πολύ δηλαδή 3,4€ σύνολο είναι πολύ φθηνή.
Δεύτερον δεν ξέρω σε κανένα φωτογραφείο να σου δίνουν το ψηφιακό αρχείο για μελλοντική χρήση έτοιμο προς εκτύπωση.
Σ' αυτά τα δύο σημεία νομίζω ότι η προσφορά είναι πολύ πιο φθηνή από ότι η "πιάτσα".
Παραλαμβάνω:
Στο χώρο σας ή όπου σας βολεύει στη Θεσσαλονίκη.
Από Χαρισομάγαζο.
Για εκτός πόλης στέλνω courier με δικιά μου συμφωνία.

Παραδίσω:
Με ραντεβού στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Χαρισομάγαζο.
Στέλνω με courier ή του χάρισετο ή δικό μου.

Αν θέλετε κάτι που χαρίζω ποστάρετε και μετά τηλεφωνήστε στο 6947704378.

Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΠΡΟΣΦΟΡΑ]Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από nefeli55 » 28 Οκτ 2012, 00:44

Γι'αυτο και αναφερομαι μονο σε αυτες, γιατι στις φωτο διαβατηριου οντως βγαινουν πιο φθηνα στη προσφορα σου.
Να σου αναφερω επισης οτι φετος ειδικα εχουμε δωσει πολλα ψηφιακα αρχεια, ειδικα σε φοιτητες, που τους ζητουσαν μονο ψηφιακο αρχειο και οχι εκτυπωμενο, με το κοστος μονο της φωτογραφησης των 3 ευρω,στο φλασακι τους. Μονο εαν ηθελαν cd, χρεωνονται το κοστος της εγγραφης του cd.
Εσεις τι κανατε σε αυτες τις περιπτωσεις? Δεν δινατε το αρχειο?
Σε καμια περιπτωση δεν διαπληκτιζομαι μαζι σου για αυτο το θεμ. Ο καθενας κανει την δουλεια του. Απλα μην νομιζεις οτι πλεον και τα μαγαζια δεν προσφερουν αναλογες τιμες με αυτες που κανουμε απο το σπιτι μας. Δυστηχως ο τομεας μας ειναι ειδος πολυτελειας και κρατιεται με νυχια και με δοντια για να αντεξει τους καιρους αυτους...
Φιλικα Νικη!

Άβαταρ μέλους
argyrhs
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
24 31
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: 09 Αύγ 2008, 10:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΠΡΟΣΦΟΡΑ]Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από argyrhs » 29 Οκτ 2012, 15:20

nefeli55 έγραψε:Γι'αυτο και αναφερομαι μονο σε αυτες, γιατι στις φωτο διαβατηριου οντως βγαινουν πιο φθηνα στη προσφορα σου.
Να σου αναφερω επισης οτι φετος ειδικα εχουμε δωσει πολλα ψηφιακα αρχεια, ειδικα σε φοιτητες, που τους ζητουσαν μονο ψηφιακο αρχειο και οχι εκτυπωμενο, με το κοστος μονο της φωτογραφησης των 3 ευρω,στο φλασακι τους. Μονο εαν ηθελαν cd, χρεωνονται το κοστος της εγγραφης του cd.
Εσεις τι κανατε σε αυτες τις περιπτωσεις? Δεν δινατε το αρχειο?
Ναι όπως έχει αλλάξει ο τρόπος έκδοσεις δελτίων μειωμένου εισιτηρίου οι φοιτητές δεν θέλουν τετράδα θέλουν μόνο ψηφιακό αρχείο. Αλλά σ' αυτή την περίπτωση τους δίνεις μόνο ψηφιακά ένα ξεφονταρισμένο πορτραίτο, σαν αυτό:
Εικόνα
Αυτό που προτείνω εγώ στην προσφορά μου είναι η παρακάτω εικόνα που μπορεί να ξανατυπωθεί πολλές φορές και για πολλές χρήσεις και απ' όσο ξέρω τα φωτογραφεία δεν την δίνουν. Εμείς τουλάχιστον στο μαγαζί δεν την δίνουμε.
Εικόνα
Παραλαμβάνω:
Στο χώρο σας ή όπου σας βολεύει στη Θεσσαλονίκη.
Από Χαρισομάγαζο.
Για εκτός πόλης στέλνω courier με δικιά μου συμφωνία.

Παραδίσω:
Με ραντεβού στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Χαρισομάγαζο.
Στέλνω με courier ή του χάρισετο ή δικό μου.

Αν θέλετε κάτι που χαρίζω ποστάρετε και μετά τηλεφωνήστε στο 6947704378.

happycat
Diamond Member
Diamond Member
68 53
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2011, 18:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΠΡΟΣΦΟΡΑ]Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από happycat » 06 Νοέμ 2012, 20:14

Πιστεύω ότι πρέπει να διορθώσετε τον τίτλο σας αντικαθιστώντας το "φωτογραφίες διαβατηρίου" με:
"φωτογραφίες τύπου διαβατηρίου", ώστε να μην παραπλανάται ο καθένας που το διαβάζει!

Έτσι όπως το γράφετε τώρα, στον τίτλο φαίνεται ότι η προσφορά περιλαμβάνει και φωτογραφίες διαβατηρίων

Άβαταρ μέλους
argyrhs
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
24 31
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: 09 Αύγ 2008, 10:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΠΡΟΣΦΟΡΑ]Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από argyrhs » 07 Νοέμ 2012, 12:18

happycat έγραψε:Πιστεύω ότι πρέπει να διορθώσετε τον τίτλο σας αντικαθιστώντας το "φωτογραφίες διαβατηρίου" με:
"φωτογραφίες τύπου διαβατηρίου", ώστε να μην παραπλανάται ο καθένας που το διαβάζει!

Έτσι όπως το γράφετε τώρα, στον τίτλο φαίνεται ότι η προσφορά περιλαμβάνει και φωτογραφίες διαβατηρίων
Η προσφορά περιλαμβάνει και φωτογραφίες διαβατηρίων. Στο αρχικό post εξηγώ πρώτα την διαδικασία για φωτογραφίες τύπου διαβατηρίου και μετά και για διαβατηρίου. Η αλήθεια είναι ότι η κουβέντα που έγινε μετά το αρχικό post είναι λαβύρινθος αλλά δεν μπορώ να πω ότι ευθύνομαι εγώ προσπαθώ ν' απαντήσω σ' όσους με ρωτάνε.

Αλλά επαναλαμβάνω η προσφορά περιλαμβάνει και φωτογραφίες διαβατηρίου, αν διαβάσετε το αρχικό post προσεκτικά θα δείτε και παράδειγμα και ειδικές οδηγίες.
Παραλαμβάνω:
Στο χώρο σας ή όπου σας βολεύει στη Θεσσαλονίκη.
Από Χαρισομάγαζο.
Για εκτός πόλης στέλνω courier με δικιά μου συμφωνία.

Παραδίσω:
Με ραντεβού στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Χαρισομάγαζο.
Στέλνω με courier ή του χάρισετο ή δικό μου.

Αν θέλετε κάτι που χαρίζω ποστάρετε και μετά τηλεφωνήστε στο 6947704378.

Άβαταρ μέλους
argyrhs
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
24 31
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: 09 Αύγ 2008, 10:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: [ΠΡΟΣΦΟΡΑ]Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από argyrhs » 07 Νοέμ 2012, 13:35

Θεωρώ ότι έχω αντιμετωπιστεί άδικα σ' αυτή μου την αγγελία προσφοράς οπότε θα βάλω στον τίτλο έκλεισε αλλά δεν θα την κλειδώσω για 1-2 μέρες αν θέλει κάποιος ν' απαντήσει σ' αυτά που θα πω παρακάτω. Και για ν' αποδείξω ότι δεν προσπαθώ να παραπλανήσω κανένα θα βάλω αγγελία για περιορισμένο αριθμό:
"[ΧΑΡΙΖΩ] Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου." στην αντίστοιχη κατηγορία.

Λίγα λόγια για το ιστορικό της προσφοράς. Πριν κάποιους μήνες σε προσωπική κουβέντα με τον Μάκη που αν δεν κάνω λάθος αναφερόταν στις οικονομικές δυσκολίες που αντιμετωπίζουμε όλοι μας, μου πρότεινε να κάνω μία προσφορά εδώ σε σχέση με τη δουλειά μου. Μετά από κάποια σκέψη νομίζω ότι βρήκα κάτι πρωτότυπο και που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και πανελλαδικά απ' όλα τα μέλη του χάρισετο.
Αρχικά δεν την έβαλα στο προσφορές καταστημάτων γιατί δεν μπορούσα να καλύψω τους όρους της κατηγορίας, δηλαδή:
Δεν μπορούσα να πω από πιο κατάστημα είναι, γιατί δεν υπάρχει κατάστημα πίσω από την προσφορά.
Δεν μπορούσα να δώσω τιμή πριν και μετά την προσφορά γιατί δεν ξέρω κάτι παρόμοιο μ' αυτό που πρότεινα.
Μεταφέρθηκε στην κατηγορία Προσφορές καταστημάτων με ΟΚ από τους διαχειριστές να μην ονοματίσω συγκεκριμμένο κατάστημα, ως εδώ καλά. Αλλά η όλη κουβέντα γύρω από το που ανήκει η αγγελία χρειάστηκε 4 post για να λυθεί.

Επιπλέον πρόβλημα στην προσφορά ήταν η εμπλοκή της nefeli55. Με τα post της δημιούργησε αμφιβολία για την προσφορά μου αναφερόμενη πάντα σ' ένα κομμάτι της αρχικής προσφοράς ενώ η απάντηση ήταν λίγο παρακάτω ή λίγο παραπάνω. Πέρα από την λογική αμφιβολία που θα έχει όποιος διαβάσει την προσφορά μου και δεν είναι σχετικός με το αντικείμενο για ν' απαντήσω στη συνάδερφο χρειαστήκαν μαζί με τις ερωτήσεις της 7 post.

Όλα αυτά τα 11 post νομίζω ότι κάνουν την αγγελία προσφοράς άχρηστη γι' αυτό και την καταργώ. Απόδειξη είναι το σημερινό post που με καλεί ν' αλλάξω τον τίτλο γιατί είναι παραπλανητικός γιατί "η προσφορά δεν αφορά φωτογραφίες διαβατηρίου αλλά τύπου διαβατηρίου", αφού τα αναλύω όλα εξ' αρχής.

Nefeli55, καλοπροαίρετα ή μη τα σχόλια σου δεν θα το κρίνω, πάντως το αποτέλεσμα τους εξ' αρχής για μένα ήταν να αχρηστεύουν την αγγελία μου, φάνηκε σήμερα.

Σίγουρα ο ρόλος του χάρισετο δεν είναι η ανταλλαγή υπηρεσιών επί πληρωμή ανάμεσα στα μέλη του. Όμως η ανάγκη που μας έχει κάνει όλους μέλη αυτής της κοινότητας δημιούργησε μετά από κάποιο καιρό και τις κατηγορίες "προσφορές καταστημάτων" και "προσφέρεις δουλειά ή υπηρεσία". Σκοπός μου μ' αυτή μου την προσφορά δεν ήταν να πλουτίσω, σίγουρα δεν μπορεί να γίνει εδώ μέσα όπως φαντάζομαι κανενός άλλου που ποστάρει στις παραπάνω κατηγορίες.
Παραλαμβάνω:
Στο χώρο σας ή όπου σας βολεύει στη Θεσσαλονίκη.
Από Χαρισομάγαζο.
Για εκτός πόλης στέλνω courier με δικιά μου συμφωνία.

Παραδίσω:
Με ραντεβού στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Χαρισομάγαζο.
Στέλνω με courier ή του χάρισετο ή δικό μου.

Αν θέλετε κάτι που χαρίζω ποστάρετε και μετά τηλεφωνήστε στο 6947704378.

happycat
Diamond Member
Diamond Member
68 53
Δημοσιεύσεις: 740
Εγγραφή: 02 Ιούλ 2011, 18:52
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 38
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από happycat » 07 Νοέμ 2012, 17:49

Θέλω να διευκρινίσω τη δική μου παρεμβολή. Όταν διάβασα τον τίτλο της αγγελίας, παρότι δεν χρειάζομαι φωτογραφίες, έκανα κλικ να δω τι γράφει, γιατί από όσο ήξερα (αν και έχω καμία σχέση με το επάγγελμα) οι φωτό διαβατηρίου:
- είναι ειδικών προδιαγραφών,
- απαιτούν ειδικό χαρτί εκτύπωσης
- απαιτούν εκτύπωση σε ειδικό εκτυπωτή. Συγκεκριμένα οι προδιαγραφές αναφέρουν: "Να είναι υψηλής ανάλυσης και να μην φέρουν κουκκίδες (pixelsraster) και να μην έχουν εκτυπωθεί από εκτυπωτές Ink Jet ή Laser." http://www.passport.gov.gr/downloads/te ... fes/6.html

Εσείς στην αγγελία σας γράφετε:
Για την εκτύπωση στο σπίτι φωτογραφιών ειδικών προδιαγραφών θα σας στέλνω και οδηγίες μαζί για τι χαρτί κλπ. Καλό είναι να με ενημερώνετε και για τον εκτυπωτή που έχετε
.

Θεώρησα λοιπόν ότι λόγω του ότι οι συνηθισμένοι οικιακοί εκτυπωτές είναι είτε Ink Jet, είτε Laser, είδη που και τα δύο είναι μη αποδεκτά από την Διεύθυνση διαβατηρίων, είναι λίγο απίθανο να μπορεί κάποιος να τυπώσει φωτογραφία διαβατηρίου από το σπίτι του, ακόμη κι αν μπορέσει να ακολουθήσει όλες τις άλλες προδιαγραφές.

Δεν έχω καμία κρίση για την προσφορά σας αν είναι καλή ή όχι, απλά πιστεύω ότι καλό είναι να είμαστε σαφείς.

Άβαταρ μέλους
argyrhs
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
24 31
Δημοσιεύσεις: 388
Εγγραφή: 09 Αύγ 2008, 10:12
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Κέντρο
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από argyrhs » 07 Νοέμ 2012, 20:25

happycat έγραψε:Θέλω να διευκρινίσω τη δική μου παρεμβολή. Όταν διάβασα τον τίτλο της αγγελίας, παρότι δεν χρειάζομαι φωτογραφίες, έκανα κλικ να δω τι γράφει, γιατί από όσο ήξερα (αν και έχω καμία σχέση με το επάγγελμα) οι φωτό διαβατηρίου:
- είναι ειδικών προδιαγραφών,
- απαιτούν ειδικό χαρτί εκτύπωσης
- απαιτούν εκτύπωση σε ειδικό εκτυπωτή. Συγκεκριμένα οι προδιαγραφές αναφέρουν: "Να είναι υψηλής ανάλυσης και να μην φέρουν κουκκίδες (pixelsraster) και να μην έχουν εκτυπωθεί από εκτυπωτές Ink Jet ή Laser." http://www.passport.gov.gr/downloads/te ... fes/6.html

Εσείς στην αγγελία σας γράφετε:
Για την εκτύπωση στο σπίτι φωτογραφιών ειδικών προδιαγραφών θα σας στέλνω και οδηγίες μαζί για τι χαρτί κλπ. Καλό είναι να με ενημερώνετε και για τον εκτυπωτή που έχετε
.

Θεώρησα λοιπόν ότι λόγω του ότι οι συνηθισμένοι οικιακοί εκτυπωτές είναι είτε Ink Jet, είτε Laser, είδη που και τα δύο είναι μη αποδεκτά από την Διεύθυνση διαβατηρίων, είναι λίγο απίθανο να μπορεί κάποιος να τυπώσει φωτογραφία διαβατηρίου από το σπίτι του, ακόμη κι αν μπορέσει να ακολουθήσει όλες τις άλλες προδιαγραφές.

Δεν έχω καμία κρίση για την προσφορά σας αν είναι καλή ή όχι, απλά πιστεύω ότι καλό είναι να είμαστε σαφείς.
Πρώτον οι οικιακοί εκτυπωτές που αναφέρουν στον μοντέλο τους την λέξη photo μπορούν με το κατάλληλο χαρτί να τυπώσουν τις απαιτούμενες φωτογραφίες για διαβατήριο με βάση τις προδιαγραφές, γι' αυτό ρωτάω τι εκτυπωτή έχετε.
Δεύτερον στο αρχικό post επίσης γράφω ότι εγώ θα στείλω το αρχείο σε jpg και αν πάτε να το τυπώσετε στο φωτογραφείο της γειτονιάς σας όπως τυπώνεται τις φωτογραφίες από τις διακοπές σας μετά θα σας έμενε μόνο να τις κόψετε μ' ένα ψαλίδι ή ένα κοπίδι. Παραθέτω το σχετικό απόσπασμα:
Για παράδειγμα μου στέλνετε μία φωτογραφία όπως η αριστερή τραβηγμένη από κινητό η συγκεκριμένη και σας στέλνω πίσω την δεξιά που είναι έτοιμη να την τυπώσετε σε μέγεθος 10Χ15cm στον εκτυπωτή σας σε φωτογραφικό χαρτί ή στο φωτογραφείο της γειτονιάς σας με κόστος όσο μία φωτογραφία από τις διακοπές σας. Τέλος κόβετε τις φωτογραφίες με το ψαλίδι και είσαστε έτοιμοι.
Αυτή η παράθεση ήταν εξ' αρχής και μετά μιλούσα για τις δύο μεγάλες κατηγορίες, φωτογραφίες γενικής χρήσης και φωτογραφίες ειδικών προδιαγραφών. Συγκεκριμένα όμως για τις φωτογραφίες ειδικών προδιαγραφών είπα ότι θα στείλω οδηγίες αν κάποιος θέλει να τις τυπώσει σπίτι του και θα του πω και αν μπορεί με βάση τον εκτυπωτή που έχει.

Τελικά ίσως θα έπρεπε να μην βάλω καθόλου οδηγίες, να κάνω την προσφορά και όποιος ενδιαφερθεί να του στείλω τις οδηγίες σε πμ ανάλογα το τι θα μου ζητούσε. Όπως και να έχει μετά από τόσα που γράφτηκαν η προσφορά έχει λήξει όπως είπα και πιο πάνω και σας παραπέμπω εδώ αν θέλετε να δείτε τι εννοούσα εξ' αρχής.
Παραλαμβάνω:
Στο χώρο σας ή όπου σας βολεύει στη Θεσσαλονίκη.
Από Χαρισομάγαζο.
Για εκτός πόλης στέλνω courier με δικιά μου συμφωνία.

Παραδίσω:
Με ραντεβού στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.
Χαρισομάγαζο.
Στέλνω με courier ή του χάρισετο ή δικό μου.

Αν θέλετε κάτι που χαρίζω ποστάρετε και μετά τηλεφωνήστε στο 6947704378.

Άβαταρ μέλους
nefeli55
Πιστοποιημένο Μέλος
Πιστοποιημένο Μέλος
Δημοσιεύσεις: 11407
Εγγραφή: 05 Μαρ 2010, 13:45
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Ευόσμου Θεσσαλονίκης
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΕΚΛΕΙΣΕ] Re: Φωτογραφίες διαβατηρίου και κάθε τύπου από 3€

Δημοσίευση από nefeli55 » 09 Νοέμ 2012, 10:50

Λυπαμαι πολυ που λετε οτι μετα τις παρεμβασεις μου η αγγελια σας αχρηστευθηκε.
Συμφωνω οτι εχει γινει ενας λαβυρινθος απο ερωτοαπαντησεις, αλλα ειναι λογικο, αφου εχετε γραψει εναν τιτλο που δεν βοηθησε στην κατανοηση των οσων γραψατε παρακατω, ακομα και για ατομα που γνωριζουν κατι παραπανω και αυτο το λεω γιατι βλεπω οτι και αλλο μελος μπερδευτηκε οπως εγω.
Βαζοντας ομως μια προσφορα, ειμαστε προετοιμασμενοι πιστευω να δεχθουμε ερωτησεις και διευκρινησεις απο ολους, εστω και αν ειναι χαζες...
Η προθεση μου δεν ηταν σε καμια περιπτωση να κανω την προσφορα σας να φανει μηδαμινη....αφου οποιοδηποτε προσφορα, την κρινει ο καθενας αν τον βολευει και τον συμφερει.
Προσωπικα δεν σας ξερω και επισης δεν εχω τον λογω να ειμαι ανταγωνιστικη μαζι σας αφου εγω δεν εχω δικο μου φωτογραφειο, απλα εργαζομαι σε ενα....και οσες φορες εξυπηρετησα μελη και την σελιδα την ιδια, για οποιαδηποτε υπηρεσια, το εκανα χωρις κανενα απολυτως προσωπικο κεδρος....ουτε καν του καταστηματος που δουλευω.
Φιλικα παντα
Νικη!

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Αγγελίες όπου εσείς ζητάτε εργασία ή προσφέρετε υπηρεσίες”