ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΑΠΟ 03-03-2020

Άβαταρ μέλους
WickedWitch
Οικονομική στήριξη
Οικονομική στήριξη
Δημοσιεύσεις: 2359
Εγγραφή: 12 Σεπ 2014, 17:34
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Παιανίας Αττικής
Φύλο: Γυναίκα
Παπούτσι: 40
Μπλούζα: M
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΑΠΟ 03-03-2020

Δημοσίευση από WickedWitch » 22 Μάιος 2020, 18:16

Συμφωνω και επαυξανω, εγω σκεφτηκα οτι θα ηταν καλο για τις συναλλαγες μεταξυ των μελων και ειδικα σε βαρια δεματα.
Οσο για τα ελτα της περιοχης μου, μου προτειναν μαλιστα να κανω ομαδικη και οταν τους ειπα οτι εχει αλλαξει απο τον Μαρτιο δεν με πιστεψαν και εψαχναν το εντυπο οnline για να δουν αν οντως ειχε αλλαξει και το αστειο ειναι οτι και αφου το διαβασαν προσπαθησαν να κανουν ομαδικη και εμειναν αναυδες οταν ειδαν οτι δεν το δεχεται το συστημα :lol: :lol:

Η συλλογή μου από υπολογιστές AMSTRAD
Η συλλογή μου από ΒΙΝΥΛΙΑ
εχω internet banking στην πειραιως και εθνικη
Παρακαλω μην δικαιολογειτε το γιατι ζητατε ενα αντικειμενο,απλα ζητηστε το οσο πιο απλα γινεται

Άβαταρ μέλους
GeorgeF
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις: 7878
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2009, 18:13
Νομός κατοικίας: Ν. Θεσσαλονίκης
Δήμος - Κοινότητα: Θεσσαλονίκης
Φύλο: Άντρας
Επικοινωνία:

Re: ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΤΑ ΤΙΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΕΛΤΑ ΑΠΟ 03-03-2020

Δημοσίευση από GeorgeF » 22 Μάιος 2020, 18:29

WickedWitch έγραψε:
22 Μάιος 2020, 18:16
Συμφωνω και επαυξανω, εγω σκεφτηκα οτι θα ηταν καλο για τις συναλλαγες μεταξυ των μελων και ειδικα σε βαρια δεματα.
Οσο για τα ελτα της περιοχης μου, μου προτειναν μαλιστα να κανω ομαδικη και οταν τους ειπα οτι εχει αλλαξει απο τον Μαρτιο δεν με πιστεψαν και εψαχναν το εντυπο οnline για να δουν αν οντως ειχε αλλαξει και το αστειο ειναι οτι και αφου το διαβασαν προσπαθησαν να κανουν ομαδικη και εμειναν αναυδες οταν ειδαν οτι δεν το δεχεται το συστημα :lol: :lol:
Έχεις δίκιο,είναι απαράδεκτοι.Πολλές φορές οι υπάλληλοι δεν γνωρίζουν πως να εκτελέσουν μια ενέργεια στο σύστημα και ρωτάνε ο ένας τον άλλο,ή τον προϊστάμενο.Μάλλον δεν υπάρχει η ανάλογη εκπαίδευση. Γι'αυτό και έγραψα πως από τη στιγμή που υπάρχει γραμμένο στη σελίδα των ελτα σχετικό θέμα για τα στρατιωτικά δέματα,σίγουρα θα μπορεί να σταλεί με αυτόν τον τρόπο,ασχέτως αν δεν ξέρουν πως να το κάνουν οι υπάλληλοι του κοντινού σου καταστήματος.
  • Δεν χαρίζω σε μέλη τα οποία δεν στέλνουν με ταχυδρομείο αλλά ζητάνε να παραλάβουν με ταχυδρομείο.

    Οι αγγελίες μου

Απάντηση

Επιστροφή στο “Βοήθεια για δέματα και έξοδα αποστολής”