[ΧΑΡΙΖΩ] Τηλεφωνικές συσκευές Voip

Τηλεφωνία και αξεσουάρ

Συντονιστής: Aria

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απάντηση
vya
VIP Member
VIP Member
82 82
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Τηλεφωνικές συσκευές Voip

Δημοσίευση από vya » 11 Οκτ 2017, 12:11

Χαρίζω δύο τηλεφωνικές συσκευές "Onevoip" σε άριστη κατάσταση. Είναι για συνδέσεις τύπου voip (voice over IP) και μόνο για σύνδεση με ηλεκτρονικό υπολογιστή μέσω USB, οπότε λειτουργούν μόνο όταν ο υπολογιστής είναι ανοικτός (πρέπει να εγκατασταθούν κάποιοι drivers). ΔΕΝ έχουν απευθείας σύνδεση Ethernet.

Παρακαλώ αν δεν γνωρίζετε τι είναι το voip ή αν δεν έχετε μία σχετική ευχέρεια εγκατάστασης Drivers σε έναν υπολογιστή μην εκδηλώσετε ενδιαφέρον. Αν έχετε σύνδεση voip και τα πάτε καλά με τους υπολογιστές, τότε μπορεί να σας βολέψουν. Επίσης οι drivers είναι σχετικά παλαιοί, οπότε δεν ξέρω με ποια προγράμματα συνεργάζονται πλέον. Εγώ είχα κάνει χρήση σε Windows XP και Vista.

Μόνο με παραλαβή από Χαλάνδρι. Αν υπάρξει ενδιαφέρον από πολλούς θα δοθούν χωριστά. Θα είναι διαθέσιμες μέχρι τις 20 Οκτωβρίου και μετά θα πάνε για ανακύκλωση.
1.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
  • Αν δεν έχετε χαρίσει ποτέ ούτε ένα αντικείμενο μέσω του xariseto.gr, μην κάνετε καν τον κόπο να μου ζητήσετε κάτι. Επίσης δεν δίνω σε ζήτουλες.
  • Μην μου στέλνετε ΠΜ ζητώντας κάτι αν δεν επικοινωνήσω πρώτα εγώ μαζί σας. Αν ζητάτε κάτι που χαρίζω, απαντήστε στην αγγελία και θα σας στείλω πρώτα εγώ ΠΜ ή θα απαντήσω στην αγγελία. Μπορεί και να μην απαντήσω καθόλου αν δώσω το αντικείμενο σε άλλο μέλος.
  • Άμα αργώ να απαντήσω μπορεί να είμαι πνιγμένος στη δουλειά ή να λείπω σε ταξίδι.
  • Παρακαλώ ελέγχετε συχνά τα "Εισερχόμενα" σας, διότι αν έχει γεμίσει ο φάκελος ΔΕΝ θα λάβετε τα ΠΜ που σας έχω στείλει για συνεννόηση!

vya
VIP Member
VIP Member
82 82
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Τηλεφωνικές συσκευές Voip

Δημοσίευση από vya » 16 Οκτ 2017, 12:26