[ΧΑΡΙΖΩ] Μικρό ενυδρείο με εξαρτήματα

Απο την ελληνική νομοθεσία απαγορεύεται δημοσίευση αγγελιών ζώων, αν δεν αναφέρεται και ο αριθμός ηλεκτρονικής σήμανσης, με ποινή 300€.

Συντονιστής: polvar

Κανόνες Δ. Συζήτησης
ΔΙΑΒΑΣΤΕ τους κανόνες για να αποφύγετε τη διαγραφή του λογαριασμού σας
Βοηθός για νέα μέλη Εδω
Απο την ελληνική νομοθεσία απαγορεύεται δημοσίευση αγγελιών ζώων, αν δεν αναφέρεται και ο αριθμός ηλεκτρονικής σήμανσης, με ποινή 300€.
Απάντηση
vya
VIP Member
VIP Member
Νομός κατοικίας: Ν. Αττικής-Πειραιώς
Δήμος - Κοινότητα: Χαλανδρίου Αττικής
Φύλο: Άντρας
Παπούτσι: 44
Μπλούζα: XL
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Μικρό ενυδρείο με εξαρτήματα

Δημοσίευση από vya » 19 Σεπ 2022, 15:31

Χαρίζω ένα μικρό ενυδρείο πλεξιγκλάς. Διαστάσεις: Βάση 21Χ39, ύψος 31 (μαζί με τον θόλο). Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, δεν το έχω δοκιμάσει με νερό, το είχα πάρει όπως είναι μεταχειρισμένο πριν πολλά χρόνια και έμεινε στην αποθήκη, οπότε δεν εγγυώμαι στεγανότητα, αλλά λογικά πρέπει να είναι εντάξει. Είναι καθαρό, αλλά έχει κάποιες αμυχές, δεν θα τις έλεγα σοβαρές, είναι σε καλή κατάσταση. Μαζί και μία αντλία αέρα (δεν την έχω δοκιμάσει), ένα μικρό πλαστικό φυτό και κάποια διακοσμητικά πέτρες και όστρακα.

Παραλαβή από Χαλάνδρι. Δεν κάνω αποστολή για το συγκεκριμένο. Πριν ζητήσετε, παρακαλώ διαβάστε τους όρους κάτω από τη δημοσίευση.

Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
ΕΔΩ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΟΥ
  • Αν δεν έχετε χαρίσει ποτέ ούτε ένα αντικείμενο στο xariseto.gr και δεν έχετε ενεργές αγγελίες χαρίσματος, μην κάνετε καν τον κόπο να μου ζητήσετε κάτι. Επίσης δεν δίνω σε ζήτουλες.
  • Μην μου στέλνετε ΠΜ ζητώντας κάτι αν δεν επικοινωνήσω πρώτα εγώ μαζί σας. Αν ζητάτε κάτι που χαρίζω, απαντήστε στην αγγελία και θα σας στείλω πρώτα εγώ ΠΜ ή θα απαντήσω στην αγγελία. Μπορεί και να μην απαντήσω καθόλου αν δώσω το αντικείμενο σε άλλο μέλος.
  • Άμα αργώ να απαντήσω μπορεί να είμαι πνιγμένος στη δουλειά ή να λείπω σε ταξίδι.
  • Παρακαλώ ελέγχετε συχνά τα "Εισερχόμενα" σας, διότι αν έχει γεμίσει ο φάκελος ΔΕΝ θα λάβετε τα ΠΜ που σας έχω στείλει για συνεννόηση!

MariaTal
new member
new member
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

[ΧΑΡΙΖΩ] Re: Μικρό ενυδρείο με εξαρτήματα

Δημοσίευση από MariaTal » 19 Σεπ 2022, 20:05

Καλησπέρα σας ,

Ενδιαφέρον για το ενυδρείο αλλά είμαι καινούργιο μέλος!
Αν θέλετε και είναι ακόμα διαθέσιμο, επικοινωνήστε μαζί μου

Σας ευχαριστώ πολύ!!!!

vya
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vya » 20 Σεπ 2022, 12:23

MariaTal έγραψε:
19 Σεπ 2022, 20:05
Καλησπέρα σας ,

Ενδιαφέρον για το ενυδρείο αλλά είμαι καινούργιο μέλος!
Αν θέλετε και είναι ακόμα διαθέσιμο, επικοινωνήστε μαζί μου

Σας ευχαριστώ πολύ!!!!
Καλημέρα. Επειδή έχετε ήδη ζητήσει και από άλλους πράγματα και δεν έχετε χαρίσει κάτι ούτε έχετε ενεργές αγγελίες χαρίσματος, προς το παρόν δεν μπορώ να σας το δώσω. Αν δημοσιεύσετε έστω και μία ή δύο αγγελίες για να χαρίσετε κάτι, το βλέπουμε...

MariaTal
new member
new member
Δήμος - Κοινότητα: Αθήνας
Φύλο: Γυναίκα
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από MariaTal » 21 Σεπ 2022, 15:12

Βρήκα το σχόλιο σας λίγο αγενές και μη εύστοχο
Άμα είδατε το προφίλ μου δημιουργήθηκε πριν 1 εβδομάδα , έκανα 2 σχόλια όπου δεν έλαβα καμία απάντηση πίσω. Το αν, πότε και τι θέλω να χαρίσω εγώ δεν νομίζω ότι έχει να κάνει καμία σχέση με την προσωπικότητα η το πως είμαι κι θα είμαι εγώ σαν μέλος

Θα σας πρότεινα επόμενη φορά να είστε λιγότερο αγενής και προκατελημενος στα καινούργια μέλη. Ούτε ζητιάνα είμαι ούτε προσπαθώ να κερδίσω κάτι

Σας ευχαριστώ!

vya
VIP Member
VIP Member
Επικοινωνία:

Δημοσίευση από vya » 21 Σεπ 2022, 16:15

MariaTal έγραψε:
21 Σεπ 2022, 15:12
Βρήκα το σχόλιο σας λίγο αγενές και μη εύστοχο
Άμα είδατε το προφίλ μου δημιουργήθηκε πριν 1 εβδομάδα , έκανα 2 σχόλια όπου δεν έλαβα καμία απάντηση πίσω. Το αν, πότε και τι θέλω να χαρίσω εγώ δεν νομίζω ότι έχει να κάνει καμία σχέση με την προσωπικότητα η το πως είμαι κι θα είμαι εγώ σαν μέλος

Θα σας πρότεινα επόμενη φορά να είστε λιγότερο αγενής και προκατελημενος στα καινούργια μέλη. Ούτε ζητιάνα είμαι ούτε προσπαθώ να κερδίσω κάτι

Σας ευχαριστώ!
Το ότι εκλάβατε την εξήγησή μου ως αγενή αντίδραση και προκατάληψη, και μάλιστα "στα καινούρια μέλη" (που είναι υπεργενίκευση) είναι δική σας ερμηνεία και αντίληψη και το ότι νιώσατε την ανάγκη να απολογηθείτε επίσης πηγάζει από τον τρόπο που ερμηνεύσατε την απάντησή μου. Θα μπορούσα να μην απαντήσω καν στην πρώτη δημοσίευσή σας, μιας και είχα αυτό το δικαίωμα, ωστόσο θεώρησα ότι ακριβώς επειδή είστε νέο μέλος θα ήταν καλό να εξηγήσω τον τρόπο σκέψης μου και ότι αυτό μπορεί να σας βοηθούσε. Και σας πρότεινα και λύση. Να είστε καλά.

Απάντηση

Επιστροφή στο “(Αττική) Ζωάκια & αξεσουάρ”